FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
26.04.18. 18:28
Neaizmirstulīte
Ar vedējiem tā ir, tāpēc ļoti daudzi šo lomu neuzņemas, jo saprot, ka nespēs, nepratīs, nezinās ko un kā darīt. 
Mums tāpēc bija tikai liecinieki, kas parakstījās, skaisti ar mums safočējās un pateica skaistu tostu :) Lieciniece (es gan viņu saucu par vedējmāti) man ļoti palīdzēja pirms kāzām - gan ar dekorācijām, gan padomu, gan pirkumiem utt. 

Varbūt Tavam brālim ir bail un tāpēc meklē atrunas... vai, ja viņš tiešām nespēj kko izdarīt, līdz jūlijam vēl ir ļoti daudz laika - varbūt tos darbiņus var uzticēt draugiem, varbūt pat kādam cilvēkam no malas (kas veic doto pakalpojumu par maksu). 
Jesy
26.04.18. 19:24
Kāzu datums: 02.06.2018
kRista, jūtu līdzi par vecmeitu ballīti. Man gan nav tik traki un ceru, ka kāzās meitenes izturēsies normāli savā starpā, jo arī nenormālākie strīdi un kašķi iet vaļā, ka pilnīgi liekas, nu nopietni !?! un tās ir manas draudzenes!? ! :D Un pats stulbākais ir tas, ka katra man raksta un sūdzas par otru ;(
Kāpēc meitenes visas nebūs kāzās? Tiešām ir nopietns attaisnojums vai meklē tikai kādu attaisnojumu. Tomēr jau draudzenes.
Neaizmirstulīte , tieši tāpēc vajag tomēr ņemt vakara vadītāju, jo ne visi vedēji ir droši un spēj vadīt kāzas. Es zinu pēc sevis, ka es pati arī šo neuzņemtos vadīt, ja nebūtu vakara vadītājs. Palīdzēt gatavoties, atbalstīt un meklēt visu nepieciešamo jau gan vedēju pienākums.
Elīza
26.04.18. 20:37
Kāzu datums: 28.12.2017
Uhh meičas, nu man ar iet jautri.
sestdien nums paziņoja, ka nolemtajā ceremonija svietā, tomēr nevarēs rīkot ceremoniju. 
Tad pirmdien mēs uzzinājām, ka puisis, kurš bija sarunājis mums dj, čellistes un perkusionistu, patiesībā neko nav sarunājis. Dj dabūjām, perkusionists jau aizņemts un čellistes arī vēl meklējam.
Elīza
26.04.18. 20:37
Visu laiku likās, ka man viss tik vienkārši, ka laikam par ātru sapriecājos.
Elīza
26.04.18. 20:38
bet nu gredzeni ir pasūtīti(mums gredzeni izmaksās 500€, jo man savajadzējās briljantus, kas izmaksās 360€
Elīza
26.04.18. 20:38
vai jūs plānojat mazas dāvaniņas viesiem? Un ja jā, tad kādas tās būs? ;)
kRista
27.04.18. 09:59
Sveikas ,

Jesy,par draudzeņu neierašanos uz kāzām.Tur mums raibi gāja un beigās tvairākas atkrita.Viena-finansiālu apsvērumu dēļ (tā man pamatoja)Otra-ieradīsies tikai uz baznīcu (iemesli līdz šim brīdim nav saprotami) Trešā-vnk pārtrauca ar mani draudzību FB :D (ne vārda nepasakot un nepaskaidrojot). Tā nu viņas visas tur plēsās un ņēmās,kamēr krustu šķērsu viena ar otru bija izkasījušās.Tad sadalījās divās frontēs,pēc tam katra fronte vēlreiz savā starpā izplēsās....murgs :) Un katru dienu šie kašķi tika noziņoti man,katra zvanīja un rakstīja un sūdzējās par citām-un tā visas. :/ Kamēr es sadusmojos un pateicu visām-Jūs katra šobrīd cīnaties par sevi,par savu ego,par savu taisnību.Bet tajā pat laikā jūs visas esat aizmirsušas par galveno-par mani,kā jūtos es.Un visas taču tomēr tur ir ar vienu mērķi-iepriecināt mani,savu draudzeni.Bet beigās katra cīnās par jebko citu un mani ir nostūmušas malā,aizmirstot,ka šo laiku tomēr es vēlētos izbaudīt ar patīkamām emocijām un atcerēties ar prieku.Man ir skumji un kauns,ka man ir tādas draudzenes,kuras nespēj savākties un uzrīkot vienu baļļuku kopīgi.
Bet man pēc šī visa,beidzot ir miers,ko es arī tagad izbaudu.Negribu vairs dzirdēt tos kašķus,raudāšanas,ņemšanās.Tad jau labāk,lai nav nekā ,ne tās balles,ne līgavas māsu.

Elīza,mums viesiem būs mazas šokolādītes pie galda kartēm ar uzrakstu-"Paldies,ka esi šodien ar mums".Kā arī katram pārim/ģimenei dāvināsim šampanieša pudeli ar mūsu etiķeti. 

Neaizmirstulīte
27.04.18. 12:09
Kāzu datums: 13.07.2018
Meitenes, man nedaudz sarežģītāk ar vedējtēvu, jo manas svinības notiks mūsu dzimtas mājās, kur arī brālis vairāk saimnieko. Tāpēc ir grūti piesaistīt citu cilvēku fizisko palīdzību, jo sajūta, ka neviens neizdarīs brālim pa prātam. Viņš vispār ir tāds ļoti jautrs un sabiedrisks cilvēks, pats ar prieku piekrita. Ir tikai viens aspekts, kas pa šo laiku ir mainījies. Kad viss sākās, viņš bija izšķīries no savas draudzenes. Viss bija labi, pats izrādīja iniciatīvu un visur piedalījās. Tagad viņi ir atkal kopā. Un man tādas aizdomas, ka tieši šeit slēpjas tā problēma. Lai gan es pret viņa draudzeni esmu atvērta un laipna, cenšos iesaistīt, kaut kā šķiet, ka te viss nav tik labi, kā gribētos. Brālis ir palicis neiecietīgs, sīkumains, noslēdzas sevī. Tāda sajūta, ka pēkšņi es esmu viņa problēmu cēlonis. Pirms tam ar manu līgavaini abi bija kā labi draugi, tagad tas viss šķiet izkūpējis gaisā.
Par vīramāti- viņa laikam nespēj pārdzīvot šķiršanos no līgavaiņa tēva piems 25 gadiem, tāpēc vienkārši nenāks, lai viņu nesatiktu :D Tā kā līgavainim ar māti ir ne pašas sirsnīgākās attiecības, viņš ļoti nepārdzīvo. Jocīgi tas liekas man, jo tomēr tās ir dēla kāzas. Bet vīramātes vietā "foršāka" man ir līgavaiņa krustmāte :D Viņa ir tipiskā esvisursavudegunuiebāzīšu sieviete :D Jau esmu viņai pateikusi, ka viņa vienreiz apprecējās, tagad ir mūsu kārta darīt kā gribam mēs. Mēs visu laiku konfliktējam, uz atvadām buča uz vaiga un nākamajā reizē viss no gala- jūs nepareizi to, jūs nepareizi šito :D
Bet gan jau būs labi, zinu, ka mums būs foršākās kāzas pasaulē. Galvenais, lai patīk mums. Kā līgavainis saka- ja kādam kas nepatīk, lai nenāk :)
Neaizmirstulīte
27.04.18. 12:10
Par dāvanām viesiem- mēs plānojam Daba rada karameles. Mums lauku tēma, manuprāt, karameles iederēsies uz visiem 100%
kRista
27.04.18. 13:12
Neaizmirstulīte,

Vai šoreiz pie brāļa pukošanās un piktošanās nav vainīga draudzene? Es domāju,tīri sievišķīga skaudība,ka viņu neprec. :) Es pilnīgi iztēlojos to "zāģēšanu"-jā,centies centies priekš citiem,mūsu kāzām varēji tā gatavoties...utt :D Es domāju,ka brāļa draudzenei kremt tas fakts,ka Tu tagad baltā kleitā būsi,visi jūs sveiks,jūs būsiet uzmanības centrā...nu superīgi viss,bet viņai nekā,ne balta kleita ne oficiāls vīrs. Nu būsim godīgas-katrai taču no mums tas ir sapnis gan par balto kleitu gan par skaistām kāzām :) Tikai skumji,ka cilvēki nespēj priecāties par otru :/ 
Man tā bija ar vienu draudzeni (kura mani vnk izdzeesa no FB :D ) Man jau krietnu laiku cilvēki no malas teica,ka viņai ir ļoti liela skaudība.Es visu laiku atgaiņāju šīs runas sakot-nē,tā noteikti nav. Bet beigās sāku saprast,ka tiešām tas tā varētu būt bijis.Jo viss viņai bija slikti,uz visu viņa man iebilda-Tev to vajag? Priekš kam Tev to un to vajag? Bet spilgtākais no viņas "pērlēm" bija-"noliec baznīcas vidū akmeni,neviens nezinās kapec tas tur ir,bet tas bus vnk tapec ka tu tā esi gribējusi". Pēc viņas redzējuma-līgavas māsas pilnīgi nevajadzīgas ir,jo es pati nesaprotot kādi ir viņu pienākumi. Kad atbildēju,ka man nav plānā nekādi pienākumi līgavas māsām,tikai tik vien,kā palīdzēt ar ziediem,ja vedējmāte netiek galā un vnk foršas bildes.Un vēl tas,ka draudzenēm būtu iespēja būt īpašākām un tuvākām man šai dienā. Uz to tad arī izšāva to atbildi par to akmeni :/ Otrs bija oar vecmeitu balli-es palūdzu,ka nevēlos visas šīs jēlības ar daiktiem,buču tirgošanu,pusplikai skraidīt pa Vecrīgu utml. Un kā vienu no iemesliem minēju arī to,ka mans topošais vīrs ir diezgan greizsirdīgs un arī man šādas izklaides šķiet banālas un novecojušas jau. Tad nu viņa pilnīgi,kā speciāli,tieši šādas idejas ieteica meitenēm,kad plānoja vecmeitu balli. Kāpēc tas tā ir jādara? Kāds ir iemesls?
Viņa neilgu laiku ir kopā ar savu tagadējo draugu un visu laiku jūsmīgi man stāstīja,ka viņa arī grib precēties utt. Tikai viena maza problēma-viņai tā vēlme bija lielāka,kā viņas draugam,cik es sapratu .Es tikai priecājos,mums ar topošo pat bija doma viņus likt,kā jauno pāri. Tiešām par viņu priecājos,no sirds. Bet tad viņai sākās visas šīs neglītās izdarības,kas mani tiesām aizvainoja un sāpinaja,jo es vinu uzskatīju par savu draudzeni un domāju,ka viņa no sirds priecājas līdz ar mani...

Man tas salikās galvā krietni pēc tā visa nesmukuma-morāle: ja man nav kāzu tad arī tev nebūs foršas kāzas.
Skumji,bet diemžēl tas diezgan bieži tā ir,ka tuvākie izrādās diezgan skaudīgi un nenovīdīgi cilvēki. 

Lai Tev veicas un pilnīgi noteikti,ka jums būs foršākās kāzas ! :)
Neaizmirstulīte
27.04.18. 15:53
kRista,
Lai arī Tev viss atrisinās! Lai mierīgs un baudāms gatavošanās laiks! :)

Bet par pozitīvo. Vakar biju salonā pielaikot savu kleitu, lai šuvēja var salabot, kas nepieciešams. Baidījos, ka kleita vairs nepatiks, bet nē- es vēl joprojām esmu sajūsmā! Vakar vēl visu vakaru biju kā pa mākoņiem, jo kleita izskatījās fantastiski! Ne mirkli nenožēloju savu izvēli un nevaru sagaidīt, kad varēšu vilkt mugurā :)
Zefīrs2018
01.05.18. 12:36
Kāzu datums: 06.07.2018
Čau, līgaviņas!
Man jautājums par kāzu floristiku. Esmu aptaujājusi vairākus floristus un rezultātā man ir neliels šoks. Par ko  floristi plēš tādu naudu? Pie tam vasaras vidū, kad sezonas ziedi ir "pa pilnam" pieejami.
Mums ziedu dekorācijas plānotas pavisam minimālas- līgavas pušķis, līgavaiņa piespraude, dažas dekorācijas ceremonijas vietā un dažas lielākas un mazākas uz svinību galda. Floristu piedāvātās izmaksas šādam minimumam ir no 400 EUR uz augšu..... Man tas liekas vairāk nekā pārspīlēti. Rezultātā domāju, ka pasūtīšu tikai līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi. Pārējos ziedu dekorus domāju sagatavot pati. Vai kāda plāno dekorācijas gavatot pati?
Ehz_forshaa
02.05.18. 13:02
Zefīrs2018 - es pasūtīju pušķi, līgavaiņa un vedēja piespraudi, vedējmātei aproci ar roku un dekorāciju auto + 2 pušķus mammām, kopā bija ap 130eur, sūtīju Magnolijas ziedā.
Par dekorēšanu viesu namā samaksājām ~ 150 eur (ziedus - peonijas un visus zaļumus paši bijām sagatavojuši no saviem dārziem un aizveduši, pārējos deko - burciņas, sveces utt. arī paši iepirkuši). 150 eur iekļāvās arī ceļa izmaksas 50eur (jo bij jābrauc labs gabaliņš).

Uzjautājiet par cenām yourdayparty.com Laura Šmite, viņi šogad ir uzsākuši dekorēt tieši kāzas - skaisti un cenas labas.
SantaM
07.05.18. 10:00
Sveikas, meitenes!
Patiess prieciņš, ka mūsu rosīgais bariņš paliek lielāks un arī aktivitāte palielinās! :)
Palasot, ko esat pastāstījušas, nedaudz biedē vecmeitu ballīte, bet atkal no otras puses esmu mierīga, jo ballītes organizēšanu uzticēju draudzenei, kas pēc dabas ir ļoti mierīga un cik tagad pēc nostāstiem dzirdu, viss rit salīdzinoši labi. Ir jau pāris emociju uzplūdi kā pie sieviešu dabas pierasts, bet viss tiekot izrullēts. :D
Elīza, mēs dāvināsim katram Karameļu darbnīcas sameistarotās končas un klāt būs arī piesieta galda kartiņa ar vārdu, jo man ļoti nepatīk, kad pasākuma laikā tas izmētātas pa visu galdu.

Gribēju apjautāties, varbūt zināt vai arī mūsu grupiņā ir kāda, kas 07.07.2018 arī precās Jelgavas katoļu baznīcā?

AKJ
07.05.18. 14:20
Kāzu datums: 28.07.2018
Čau, dāmas! Pievienojos jūlija līgavu bariņam! :)

AKJ
07.05.18. 14:39
Kāzu datums: 28.07.2018
LIkās, ka esmu tik daudz izdarījusi, bet lasot, sapratu, ka nē :D

Principā, lielākais jau viss ir- viesu nams, ēdinātāji- tik cik ēdinātāji vēl kaut ko ņemas un cenu nesaka- attaisnojas, ka tas tik tā, aptuveni, ka nevarot pateikt, un baigā dusma, jo skatos, ka jums daudzām cenas zināmas. Fotogrāfs ir, muzikanti ir, viesu nams ir,  kāzu auto sarunāts, grimmētāja, frizierīte un nagu meistare ar! 
Ielūgumi jāaizsūta visiem. Ar vedējiem regulāri tiekamies, zagsā papīri iesniegti.

Gredzeni noskatīti, šonedēļ jābrauc pirkt, kā arī kleita un uzvalks.

dekorēsim paši daudz ko, pasūtijām visu ko no ķīnas, arī galda kartes.

Vienīgi tagad domāju, kur floristu sarunāt- vienu vajag Valmierā (pušķi), otru Rīgā, lai izdekorētu auto.
kRista
07.05.18. 15:35
Sveikas meitenes!

Laiks tik ātri skrien,jau vasarīgais maijs ir klāt :) Prieks,ka mūsu pulciņš arvien kuplāks paliek :) Welcome AKJ,un sveiciens ar skaisto notikumu:)
Mums viss ir sarunāts un rezervēts un tas viss trakums jau sen aiz kalniem. Mana kleita būs gatava kkad tuvākajās dienās,braukšu mērīt vai viss ir ok un vajadzības gadījumā kko pielabos vēl.
Par kūku,sarunājām degustācijas variantu apvienot ar manu dzimšanas dienu.Pasūtījām neliela izmēra torti (mūsu kāzu tortes demo versiju :)) uz manu dzimšanas dienu,tad nu kopā ar viesiem sestdien degustēsim :) Kā arī atradu meiteni,kas cep pīrādziņus un skaistus groziņus.Tos domājam pasūtīt uzkodu galdam pieturvietā.Tad nu ar meiteni arī sarunāju un veicu nelielu pasūtījumu,demo versiju,uz šo sestdienu.Testēsim un ja garša būs tik pat laba,kā izskats-mūsu cepējas ir atrastas :)
Alkohols mums viss ir sapirkts.Mums kopā ir  12L baltais,41 L brūnais,70pud šampis,20 pud vīns (10 baltie,10 sarkanie) un 10 vermuti(5 baltie,5 sarkanie)Domājams,ka pietiks,ņemot vērā,ka vairāki viesi mums atkrita un kopā viesu skaits palika 60 .
Meitenes,iesakiet,kur visizdevīgāk pirkt bezalkoholiskos dzērienus (sulas,colas utt)? Un cik daudz un kā  jūs rēķinat b/a dzērienus? Mēs vairāk domājam šos dzērienus pie alkohola,jo uz galda būs dzēriens,kas būs kā limonāde (bērniem un vnk padzerties)

Sestdien tikāmies ar vadītāju,lai izietu cauri visam dienas plānam.Viss ir skaidrs un apmierina,tagad atliek tikai cerēt uz labu laiku :)

Ak jā...man nav kurpju :D Kedas ir,ko pārvilkšu pec baznīcas,bet baznīcā iešu ar kurpēm.Bet tas mani īpaši neuztrauc,gan jau basām kājām nepalikšu :)
Šonedēļ saņēmu arī savu skaisto līgavas halātiņu,kāzu rītam :) Ļoti skaists. Baltas pūkainas čībiņas ar vaļējiem pirkstiņiem,arī jau ir.Atliek tikai naktskrekls,kuru nekādi nevaru atrast. Pasūtīju vienu no Alīša,bet tas man šķiet tāds bišķi par traku :D Tomēr arī video operators būs un fotogrāfs :D Ka nepiemirst savus uzdevumus,kad es tur tādā naktskreklā izlīdīšu :D To es varētu pataupīt kāzu naktij un vīram :D
Mičošanai vainadziņš man arī jau ir.Atradu FB meiteni,kas taisa ļoti glītus vainadziņus.
Ko vēl esmu piemirsusi?....ak jā,arī apakšveļas man vēl nav :D Bet tas arī sīkums,jo man būs tikai biksītes :D Kleita ir ar iestrādātu krūšturi.
Vakar mums bija pirmā nodarbība deju studijā,kur mēs mācamies skaistu pirmo deju.Jāsaka,ka ļoti labi mums sokas,ņemot vērā,ka tikai vienu reizi bijām.Nākamā nodarbība pēc nedēļas. Mums ir ļoti jauka pasniedzēja,kas ir ļoti daudz no svara :)

Meitenes,es jau jūtu,ka pamazām man piezogas satraukums.Par visu.Kaut kādas paranormālas bailes,lai kādas pumpas nesametas pirms kāzām :D Bail par to,ka aizmirsīšu kaut ko izdarīt vai sagādāt,bail par to lai visi zinātu kas un kā jādara,utt. Zinu,ka lielākā kļūda,ko visas līgavas pieļauj ir pārāk liels satraukums,ko pēc kāzām visas kā viena atzīst-ja vajadzetu otreiz precēties,neiespringtu vairs par niekiem un vnk baudiitu šo gatavošanās laiku un lielo dienu :)

Nu tad novēlu,lai mums visām izdodas to baudīt un izbaudīt :)
Ligava2018
07.05.18. 16:18
Kāzu datums: 30.06.2018
Sveikas dāmas. :)
Akk  Kristu Tu nabadziņš. bet varu tevi uzmundrināt tieši tas pats notika manās vecmeitās (čatā) un arī zvanījās man :D
Es diezgan skarbi visām uzrakstīju ka esmu šokā ka mani nemaz nepazīst un nesaprot manas vēlmes. es nodevu pāris mājienus un zinot manu raksturu ja tas nebus būs slikti ( par to ka visām jābūt vienāda apgerbā ) tad tur pāris izcēlās bet beigās nodevu visām pa mizu un viss ir ok :D
Tādas mēs sievietes esam, dažreiz neredz savam ego pāri , ka tas viss nav priekš mums bet gan kāda cita cilvēka labā. 
Būs jau labi, un tie kas ārā nu sorry :D
Kā ar viesu namu? Man arī taču gāja zili zaļi. 
Ciiiiikkk Tev skaista kleita, atsūti pm kur pirki :D

Man trūks dažādi sīkumi piemēram spoguļi un molberti , galda karšu turētāji un tādas lietas. 
nesen saņēmu savu un vedējmātes halātiņu tiiiiik smuks :))
Par dāvanām es jau pasūtīju arī Daba rada skaistas tumši sarkanas karameles. Man ļoooti patīk :)
kRista
07.05.18. 16:54
Līgava,heiiii! :)

Beidzot arī Tevi te sagaidīju,juhuuuuuu :) Es biju sailgojusies :D 
Ak,jā mana vecmeitu balle ...tā mana sāpe :/ Nebūs man balles :/ Es jau paspēju ieritināties topošajam vīram azotē un nobirdināt pāris asaras,tā ļoti žēl sevis palika -kā tas ir,manas sapņu kāzas,izplānotas un izsapņotas līdz pēdējam sīkumam un...nebūs vecmaitu balles? Visām ir..tas tā vnk IR...un man nekā :/ Bet noriju to krupi un kā ir tā ir :) Bet jums visām gan novēlu foršas ballītes un galvenais bez kašķiem :)
  Uz viesu namu jūnija sākumā brauksim atkal,gribu ar saimnieci izrunāt dažas lietas,kā arī beidzot izskatīt un novienoties par ēdienkarti.Kaut gan ēdienkartes jautājumus saimniece gribēja atstāt izrunāšanai nedēļu pirms kāzām,bet mani tomēr šāds plāns neapmierina :) Man ir tas niķis,ka man visam jābūt laicīgi zināmam,izdarītam,sarunātam utt :D
Par kleitu-ahh,paldies,mīļā :) Es ceru,ka vīram arī patiks  :) Atsūti arī savu kleitu :)

Meitenes,varbūt varam padalīties visas ar savu kleitu/kurpju u.c bildēm? :) Uztaisīt nelielu foto galeriju :)

Ligava2018
07.05.18. 17:45
Kāzu datums: 30.06.2018
Eu nu klau :D man ir plāns es jau tomēr esmu jūnija līgava bet būšu savējās nosvinējusi un līdz tavam kāzām laiks ir , lets make party , nebūs gan gluži kā vajadzētu bet būs ballīte te tak vēl ir draudzīgas līgavas , saņemās meitenes  :)
Man nav kleitas bilde vedējmāte nedod bet es jau esmu sapratusi ka pirksu citu, tā ir kad steidzas un pa ātru nopērk :D