FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
23.03.18. 11:57
Sveikas,meitenes ! ;)

Ak šaize,pasūtīju kurpes no WISH.Beidzot vakar saņēmu-bāaaaac mazliet par lielu,jāsūta citas,mazākas :D 
Tā,ka es šobrīd varu piedāvāt kādai klasiskas laiviņas ar vidēji augstu papēdi.Baltā krāsā. Nedaudz lakotas.Vispār ļoti glītas,man patika.Tāpēc sūtīšu tieši tādas pašas tikai mazāku izmēru.
Šīs atbilst 40/41.
Ar tiem apaviem tur ir tā,ka ej un notrāpi,lai der :D Vienu reizi atnāk par mazu,tagad sūtīju vislielāko izmēru-atkal šaize-par lielu :D

Līgava2018,"Sudraba Namā" vari pasūtīt pēc savām vēlmēm,un domāju,ka neizmaksās 2000 :D
saldumiņš
23.03.18. 15:02
Kāzu datums: 28.07.2018
Čaviņas!
Man arī jau divi sūtīto kurpju pāri stāv mājās: vienas par mazu, otras par lielu, tagad gaidu trešās. Nu, ja arī tās nederēs, tad drīz varēšu vērt vaļā savu apavu veikalu:)
Padalīšos arī ar savām izmaksām, apmēram uz 80 viesiem:
Muzikanti: 420,00 EUR, fotogrāfs: 300,00, vadītājs: 370, video: 260, ēdināšana: ap 2000, 
viesu nams: 1200, gredzeni: 16, torte: ap 130, ielūgumi: ap 80, dzērieni: 650, apģērbs un apavi abiem: 800, 
frizūra, makeup, manikīrs: ap 100, pieturvieta: ap 140, dāvanas: ap 100, ceremonija un uzkodas: ap 500, 
dažādas lietas dekorēšanai: ap 400, plus vēl floristika (rēķinu ap 250), dekorēs man māsa, tas bez maksas.
Apmēram tā pašlaik izskatā, bet gan jau vēl nāks klāt, gan jau kaut ko esmu aizmirsusi.
Lai skaistas brīvdienas! 
saldumiņš
23.03.18. 15:07
Kāzu datums: 28.07.2018
Ligava2018, kur tu pirki garās brīnumsveces?

Ligava2018
23.03.18. 21:36
Kāzu datums: 30.06.2018
Oij sudraba namā man nepatika. Un pasakot manas vēlmes man pateica lai eju pie juveliera. Būs aptuveni kas  šāds, akmeņi laikam ne tik lieli jo tad sanak pari pa 3000€.  Tagad gaidu kad juvelieris atlidos no Japānas un spēs dot labāko cenu dimantiņiem. Tāpēc arī tāda cena jo negribu cirkonu. 
Brinumsveces pasūtīju Amazone :) 
Ehz_forshaa
24.03.18. 10:12
Ligava2018, uzjautājāt tam juvelierim, ko es minēju? 
krāsainā_bize
26.03.18. 18:29
Kāzu datums: 21.12.2017
čau, šodienā! ;)
Meitenes, vai Jūs pirkāt halātiņu, lai tad, kad Jūs pucē, būtu skaistas? Ja jā, padalieties, lūdzu,kur un kādā cenā?
Ligava2018
01.04.18. 20:29
Kāzu datums: 30.06.2018
Jā bet arī ne zem 1000 euro. :)
Šodien sāku taisīt tāmi, ar visām mazajām lietām tad jau redzēsim cik aptuveni būs kopsumma :D
Ehz_forshaa
03.04.18. 13:10
Ligava2018 Nu tur droši vien pie "vainas" tie akmentiņi :D Man laulības gredzens ir bez akmeņiem :) 
Jesy
06.04.18. 11:57
Kāzu datums: 02.06.2018
Meitenes, šis iespējams muļķīgākais jautājums, bet nu tomēr  :D
Kā šo torti griež? Ar to domāju kā izskatās tā vieta, kur abas daļas savienojas.Noēd to augšējo stāvu vispirms un tad apakšējais nav kļuvis nesmuks, kad noēsts augšējais? Vai vispirms griež apakšējo gar malām? Un tad kā tālāk?
kRista
10.04.18. 09:19
Heiiii,meitenes ! :)

Hop hop ,mostamies ,meičuki :) Mēs tādas galīgi neaktīvas :D

Meitenes-YESSSS,man IR kleita :) Vakar nopirku :) Un plīvurs man būs garais ar mežģīni :)
Bet jāsaka,ka šis process man gāja visai raiti.Nolēmu šim pasākumam veltīt vienu darba dienu,biju trīs salonos.Bet vislielākās cerības biju likusi tieši uz vienu un tajā arī dabūju savu kleitu :)

Būšu priecīga,ja arī jūs padalītos ar savām skaistajām kleitu bildēm :)

kRista
10.04.18. 09:21
Neliels labojums.Manai kleitai būs pusgarās piedurknes,saīsinās esošās.Nedaudz pāri elkonim,jo nolēmām,ka ar garajām būs par karstu. :)
SantaM
11.04.18. 13:53
Sveikas, meitenes. :)
Tiešām labu brītiņu šeit nekas nav rakstīts, bet laikam visas cītīgi gatavojas. 

kRista, kleita tiešām dievīga, apsveicu ar skaisto pirkumiņu! 
kRista
16.04.18. 12:35
Sveikas,līgaviņas! :)

SantaM,paldies  :) Bet ziniet meitenes,teikšu vienu-man šis kleitas pirkšanas,mērīšanas,meklēšanas process nekādu kaifu nesagādāja :D Un nebija man arī tās sajūtas-JAAAA IR! :D 
Pierakstījos uz mērīšanu uz vienu salonu,bet par cik tur varēja tikt tikai uz 12tiem,tad,lai nebūtu veltīgi izniekota diena,pakēru klāt veel divus salonus pirms tam. Pirmajos divos nepatika neviena kleita un jau sabijos,ka vispār sev kleitu neatradīšu tā.
Trešajā salonā,uz kuru arī biju likusi vislielākās cerības-ieraudzīju kleitu un teicu draudzenei-ok,kāpēc ne,ņemu šito. :D Savu kleitu (ar veiktiem uzlabojumiem un nelielām izmaiņām dabūšu uz maija vidu.) Bet kleita pašai patīk un ir tas,ko es vēlējos :) Salona meitenes man nosolījās,ka es raudāšot no prieka,kad maijā braukšu vēlreiz mērīties :)...Nu redzēsim,redzeesim.... :D

Sestdien bijām viesu namā,jāsaka mani pārņēma neliela panika,bet turējos dūšīgi,jo topošajam vīram arī bija manāms satraukums par teritoriju un viesu numuriņiem. Aizkaru stangas nokritušas,logu rokturi nolauzti,kkadas mušas pilni logi un palodzes....mani pārņēma reāla panika. Mūsu skaistais viesu nams izskatījās,kā pārcietis karu :(
Bet šodien sazvanīšos ar visu nama saimnieci (kura sestdien tā arī neatrada laiku atnākt pie mums,kaut gan zavanījām vinai un lūdzām atnākt,jo ir dažas lietas,ko vēlamies izrunāt,nerunājot nemaz par to,ka savu vizīti uz turieni pieteicām jau divas nedelas iepriekš. Kas vēl likās dīvaini-mēs stāvam ārā pie viesu nama,jau taisamies braukt prom un pabrauc garām saimniece.Pat nepiestāja,lai kaut elementāri sasveicinātos.....Šis viss man sāk ļoti mainīt manus pirmos iespaidus par viesu namu,bet saprotu,ka tagad mainīt viesu namu ir nereali un tāpēc jāpieliek visas pūles un uzmanība,lai viss būtu daudz maz ok šajā vietā,ko izraudzījāmies jau pirms gada.),lai sarunātu atkārtotu tikšanos,kā arī vēlamies pieskriet un uzmest aci,kad tur būs kāzas +/- uz mūsu viesu skaitu.Gribas redzēt galdu izkārtojumu.Jo mums šobrīd ir ta,ka nav kur sasēdināt bērnus.
Ehz_forshaa
18.04.18. 08:31
Jesy - atbildot par kūku. Jā, sākumā griež augšu un tad ļoti bieži tur ir kāds starpslānis (kartons), ko noņem un turpina griezt. Sanāk apakšējais stāvs ir gards, bet nepievilcīgs. Tieši šī iemesla dēļ, ņēmām kūku uz statīva, lai visiem ir skaists gabals ar zemenēm.
Neaizmirstulīte
26.04.18. 11:42
Kāzu datums: 13.07.2018
Hey, hey meitenes! :)
Jūlijs tāds pavisam neaktīvs, tāpēc jāpaceļ tēma :)

Beidzot saņēmos iesaistīties diskusijā, jo tikai tagad uzrakstījām iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā. Visas lielās lietas  +/- ir rezervētas, trūkst tikai pēc ceremonijas uzkodu, kūkas un līgavaiņa uzvalka. Ā, un svinību vieta arī vēl jāuzbūvē, bet tas ir sīkums un ir procesā :D 
Kā pārējām veicas ar darbiem? Laika paliek pavisam maz!!! 
kRista
26.04.18. 14:15
Ahoiii,Neaizmirstulīte! :)

Laipni lūgta bariņā :)Un apsveicu ar jauko notikumu :) Mums te ir forši,tikai ļoooti klusi :D Man jau mute būs izžuvusi te vāvuļojot visu laiku :D
Un vēl-ja es ieraugu,ka kāda ir kko ierakstījusi JŪLIJA līgavu sarunās,man uzreiz TAAAAAADS prieks,ka veru vaļā saraksti un lasu to ar baudu :D
Mums arī viss notiek,pa lielam jau viss ir gan rezervēts,sapirkts,sarunāts. Atlicis ir tikai pēdējās astītes un sīkumiņi. Ak,jā-vecāku un vedēju dāvanas vēl nav.

Bet man cita šaize.Manas draudzenes īstu asinspirti uzrīkoja un krustu šķērsu izplēsās visas savā starpā un mani pa vidu ierāva :( Tā,ka man ne vecmeitu balles būs ne līgavas māsas.
Ļoti žēl,man tiiik ļoti gribējās gan to ballīti,gan līgavas māsas.Man žēl,ka manas draudzenes man laupīja šo prieku. :( Bet vēl skumjāk ir ,ka no sešām ,četras nemaz nebūs uz kāzām. 
īsumā,kā pa vistu kūti mums gāja. :D

Bet,kā ir tā ir un tas noteikti nebūs iemesls,lai kāzas neizdotos lieliskas :)

Kā jums pārējām ar to vecmeitu un draudzeņu būšanu? :D

Ehz_forshaa
26.04.18. 16:06
kRista - ļooooti žēl, ka Tev tādas meitenes... bet tā gadās...
Rīkojot manas draudzenes ballīti - mums bija līdzīga situācija, tādi kašķi, asa vārdu pārmaiņa, bet kkā tomēr beigās atradām kopsaucēju un bija forša ballīte! Protams, dažas bija sapūtušās, viena neatnāca. Bet tad, kad likās, ka nu būs vai nu divas ballītes (jo bijām sadalījušās divās frontēs) vai nebūs nekādas, tad VIENmĒR atgādinājām, ka mēs to rīkojam mūsu foršajai draudzenei un viņa ir pelnījusi skaistu ballīti tādā stilā, kā viņai patīk :) 
Varbūt tomēr arī Tavas meitenes saņemsies! :) 
kRista
26.04.18. 16:58
Ehz_forshaa ,sveika!
Paldies par uzmundrinājumu :) Burtiski pāris min,pēc tam,kad ierakstīju savu bēdu stāstu šeit,man uzrakstīja viena no draudzenēm,ka viņa mēģinās nogludināt kašķus un visu vērst par labu :) No sirds vēlu viņām veiksmi šajā un ceru,ka tas izdosies. Vairāk par tiem ballītes priekiem man tomēr gribētos,lai viņas izlīgst un  vismaz kāzās  nelūr viena uz otru caur pieri,kā auni :D

Došu ziņu,kā mums te tālāk notikumi risināsies :D Santabarbara īstākā :D
Neaizmirstulīte
26.04.18. 17:30
Kāzu datums: 13.07.2018
kRista ļoti ceru, ka beigās viss būs labi un meietenes izlīgs.:) Kāzas tomēr ir pasākums, kur savas personīgās ambīcijas ir nedaudz jānoliek malā, nevis jārada lieks stress. Turu īkšķus, lai kašķi nogludinās! ;)

Bet man pašai iet tik pat jautri :D Pirmkārt, ar līgavaiņa māti, bet par to tik ļoti neuztraucos. Ja izlems neierasties, tad lai jau, tā viņas pašas izvēle. Sarežģītāk ir ar vedējtēvu, kas ir mans brālis. Viņš nemitīgi izdomā arvien jaunas problēmas, ir sajūta, ka grib atbrīvoties no vedējtēva lomas. Man nervi čupā, jo uz viņš ir atbildīgs par ļoti daudzām praktiskajām lietām, citu variantu vedējtēvam man nav un laika arī vairs nav. Pašai rūgtums sirdī, jo nekad nebiju domājusi, ka mans mīļais brālis varētu tā izturēties, ka viņam manas kāzas ir problēma nevis svētki :/ Ehh... Pačīkstēju, cerams, ka paliks vieglāk un viss atrisināsies.
kRista
26.04.18. 17:51
Neaizmirstulīte,

Bet dalīta bēda ir pusbēda :) Tad nu mēs te varam arī ne tikai priekus dalīt,bet arī bēdas un raizes:) Un viena otrai palīdzēt,ja ne ar padomu tad vismaz ar uzmundrinājumu un labu vārdu:)

Ar vīramāti kašķis? Nepavisam nav labi.Protams atkarīgs cik sens tas ir. Zinu,ka ir vīramātes,kas ar visām četrām grib mesties iekšā kāzu plānošanā un organizēšanā(Paldies visiem  svētajiem,ka uz mums šī problēma neattiecas :D ) un tad nākas atvēsināt māmiņas sakot-paldies,bet precamies mēs tomēr :) Parasti viņām tie "kāzu drudzīši" ātri pāriet un norimstas un viss atkal ir labi :) Ja kašķis ir senāks tad gan ir nedaudz savādāk,grūti dot padomu nezinot neko. Bet lai nu kā,ja nenāks-skumji protams,bet varbūt ir labāk,ka neatnāk nevis atnāk un sabojā svētkus visiem citiem un galvenokārt jums. :/
Par brāli-vedējtēvu,iespējams šo visu var atrisināt aci pret aci izrunājot.Pastāsti,kā viņa neizlēmība liek Tev justies,ka viņam vajadzētu justies ļoti pagodinātam,ka esat viņu izraudzījušies šim "amatam".Varbūt ir kādas neizrunātas lietas,kuras abi neesat viens otram izteikuši. Un iespējams,ka šī pati "fīča" varētu glābt attiecības arī ar topošo vīramāti.Paņem vinčiku aizbrauc ciemos,un izrunājieties.Tikai jūs divas.Jūs viņam tagad esat divas svarīgākās sievietes,grozi kā gribi un māmiņai tas būs jāpieņem.Un varbūt ,ka jūs varat vienoties,ka vismaz kāzu dienā(ja nu savādāk ni pa kam) noliekat savas nepatikas un kašķus pie malas,JŪSU vīrieša dēļ.Kuru jūs abas mīlat un nevēlaties sāpināt. :)

Baigi jau laikam sagudrējos,pati ar savu vistu kūti netieku galā  :D

Novēlu arī Tev ,lai izdodas izrullēt situāciju un šis atlikušais gatavošanās laiks ir mierīgs un prieka pilns :)