FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Jesy
14.03.18. 13:52
Kāzu datums: 02.06.2018
Vow, ļoti skaistas kediņas. No kurienes sūtīji kedas un pērlītes? Aliexpress? Ar līmes pistoli lipinājivai kā?
sheherezad
15.03.18. 13:37
Kāzu datums: 27.07.2018
Sveiki! Varu pievienoties jūlija līgaviņām :)

ta ka, saderinajamies tikai februari, viss planosanas procesa vel tikai, bail ka kautko nepaspesim :D bet nu, fotografs ir, svinibu vieta arī, ielūgumus jau no ali pasutiju, par auto esam izdomajusi,, ejam baznicas kursus uz doto bridi :) 
Mekleju aktivi vakara vaditaju, vienas galvassapes :D nesaprotu, jo tik cik pozitivu atsauksmju, tikpat ari negativo.. :/ 

skatos - lillā, lavandas toni ir populari sogad! Mums ari bus lavandas tonis :) 
kRista
15.03.18. 13:44
Sveika,Sheherezad! ;)

Sveicam ar brīnišķīgo notikumu un laipni lūgta bariņā :)

Nu Tev jāsarauj diezgan naski viss,jo ir jau stipri pēdējais brīdis. Kā jums ar viesu namu,jau ir atrasts? Kurā pusē Jums kāzas? Cik lielas plānojas? :)

Lai viss izdodas! ;)
krāsainā_bize
15.03.18. 15:56
Kāzu datums: 21.12.2017
čau, šodienā, līgaviņas!

Ir tik laba sajūta, kad darbi iet uz priekšu. 
Vakar biju pie šuvējas, mana lieliskā kleita IR gatava. Vairs nav jāsatraucas, ka akut kas nebūs tā, kā vēlētos. 
Šodien sazvanījos ar kūku cepējām, arī jau sarunāju. Būs liela, balta ar vasaras ogām! 
Make up arī ir, vēl tik atliek atrast frizierīti.

Kad darbi sāk iet no rokas, tad gribas lielās svinības ātrāk. Ilgi jau vairs nav, pāris mēneši un aiziet, būsim iestūrējušas Lielajā dzīvē!

Tagad sāku plānot mazākus, bet tik pat ļoti svarīgus darbus, kas vēl nav uzspēti - 
*viesu aktivitātes no ceremonijas vietas līdz svinību vietai. Apmeram 1,5 h garumā.
*amatu aprakstus + attiecīgo atribūtiku. ( Nozīmītes vai diplomus )
*esmu kurpju meklēumos, vēl neesmu izlēmusi, ko un kā darīt. Vai staigāt uz neliela papēža visu dienu, vai kurpes mainīt un pēc ceremonijas vilkt laiviņas.

tie ir darbiņi, kas ir šobrīd ļoti aktuāli, bet saprotu, ka ir vēl un vēl...

Padalieties, kādi darbi ir jasadara vēl Jums, varbūt tas palīdzēs mums labāk orientēies savos padarītajos un nepadarītajos darbos! :)

Jauku dienu ;)
Ligava2018
15.03.18. 18:03
Kāzu datums: 30.06.2018
Sveikas Līgaviņas.
Bija tāds ziemīgais klusums ka tagad ienākot te saprotu ka esmu atpalikusi :D 
Bet nav jau tā ka neesmu neko izdarījusi. 
Bet ir viens bet :D
Es šaubos par savu kāzu kleitu jo piķis un zēvele nebiju iegājusi vienā veikalā un tas veikals man neliek mieru , būšu Latvijā obligāti iejiešu un cerams ka sirds būs mierīga. 
Ko esmu paveikusi - 
* Svinību vieta ir 
* Edinātājiem drošības nauda iemaksāta , aŗī fotogrāfam , muzikantiem, video, vakara vadītājam
* Dienas plāns ar vakara vadītāju sastādīts
* Zagsā iesniegums nokārtots
* Ielūgumi tiks 1dien izvadāti 
* 90 cm balonus saņēmu ( fotosesijai) 
* Kleita ir ( cerams šaubas pazudīs) 
* Ar dekaratori viss izrunāts , krēslu lentas rezervēju 
* Make up/ Frizieris atrasts
Tagad meklēju cītīgi mazās lietas , cerams jau ka neko neaizmirsīšu ,
P.s ja kāda redz kas trūkst dodat man ziņu :D
Lauma87
15.03.18. 21:50
Kāzu datums: 09.06.2018
kRista- O mai gād par šādu meistardarbu! Es jau arī ik pa laikam kko FB uzroku- it kā skaisti un tā, bet tas summas... Tas laikam mani attur no šādu rokdarbnieču uzrunāšanas. Jo - veikalā ir čeks un ja kas nepatīk vai kvalitāte neatbilst- nes atpakaļ. Paldies , ka padalījies ar savu bēdu- Tava pieredze vēl vairāk man liek apšaubīd un uzticēties kaut ko pasūtīt un pirks internetā.. !
Bet ja godīgi- tagad, kad sanāk meklēt visu ko kāzām... Saskaros ar to- ka prece, kurai klāt ir piekabināts vārds- kāzām- maksā trīs un pat četrreiz dārgāk, kā parasta prece. Tas pats tauriņš līgavainim. Parastu rūtaino var pa piečuku dabūt. Tiklīdz klāt ir pielikta bļemba- īpašai dienai/kāzām- tā uzreiz 15 euro!
Zefīrs2018
17.03.18. 20:34
Kāzu datums: 06.07.2018
Sveikiņas, līgaviņas! Varat padalīties ar ielūgumu tekstiem, kas būs jūsu ielūgumos? Es te lasu, lasu forumu un konstatēju, ka viss ir tik noslēpumaini... It kā forums domāts, lai palīdzētu viens otram, bet kad uzdod konkrētu jautājumu, tad atbilde ir tikai ar tādiem noslēpumainiem mājieniem. Gaidu ziņu no jums
Konca
17.03.18. 23:35
Kāzu datums: 21.07.2018
Līgaviņas,kur domājat pirkt plastmasas šampja glāzes?Ja tādas būs...
kRista
19.03.18. 09:34
Sveiki meičuki :)

Konča,atbildēšu  vispirms Tev,jo īsāka būs atbilde-mums plastmasas glāžu nebūs.;) Bet paskaties Gemosā,tur noteikti atradīsi sev tīkamākās.

Zefīr,man mūsu ielūguma teksts nav noslēpums :) 
______________________________________________________________________________________

Tagad mums jādala smiekli un asaras,
Saule,mēness,ziemas un vasaras,
Septiņas dienas,rīti un vakari-
Jādala viss,ko var dalīt un dot. 
                                              /Prāta Vētra/

Cien,(vai Mīļie).....!

Būsiet mīļi gaidīti mūsu kāzu svinībās
2018.gada 07.jūlijā

Laulību ceremonija notiks
Rīgas Mārtiņa ev.lut.baznīcā
Slokas ielā 34,Rīgā,plkst....

Svinības turpināsies viesu namā "Zaļie Atvari"
plkst....
Jelgavas rajona,Līvbērzes pagastā.

Kopējā dzīvē mūs ievedīs mūsu vedēji..........un .........

Par ierašanos lūdzam informēt pa tālr:
........ .kRista ....... Kaspars ,līdz 1.maijam.

kRista & Kaspars 

_____________________________________________________________________________________

Zefīr,ceru,ka noder kkas ;)

Meitenes,kā jums ar darbiņiem? :)
sheherezad
19.03.18. 11:23
kRista! Mums kāzas Limbažu pusē, laulāsimies Lēdurgas baznīcā.Maniem vecākiem blakus mājai ir divstāvu pirts ar plašu ara terasi, kurai ceram lidz vasarai uztaisīt jumtu un svinibas butu ara :) tapec galvassāpes un nenormālie terini par viesu namu atkrit :)  bus apmēram 40 cilvēki +\-. Izdomāju tomēr - par vakara vadītāju ņemt māsas vīramāti, kas ir ļoti pozitīvs un sirsnīgs cilvēks. Mūziķus vakar arī dabūjam - Atspulgs, no Salacgrīvas
sheherezad
19.03.18. 11:26
Un ar ēdinātājiem arī plus mīnuss vis skaidrs, tāpat par frizieri un make up. Jau pārbaudīts un būts, ka izmēģinājumu raisīt nevajadzēs :)
tam kas kleitu ir nopirkušas - nav bail ka beigas paliks par lielu, vai par mazu? Es pirkšu noteikti pēdejā mēnesi, jo tgd jau pusgadu esmu uz dietas, nomesti 23kg un ceru vel 5+ nomest
kRista
19.03.18. 12:02
Sheherezad, Ohoooo 23kg mīnusā :o Iespaidīgi :) Malacis,apsveicu :) Klau,pačuksti man savu brīnumaino recepti,lai paspēju arī kaut 100gramus nomest ,kas man neizdodas nekādi :D
Un tieši šī iemesla dēļ man kleitas vēl nav,es vēl joprojām esmu "tievēšanas" procesā :D
kRista
19.03.18. 12:04
Līgava 2018,heijaaaaaa ;) Beidzot arī Tu esi parādījusies :D Prieks redzēt :) Pavasaris modina ne tikai dabu,bet arī līgavas :D Skatos esi daudz paspējusi sadarīt,malacis :) Bet Tavā sarakstā nemanīju par kūku.Piemirsi varbūt ierakstīt vai esat vēl meklējumos?
Eksotika
20.03.18. 12:29
Kāzu datums: 21.07.2018
Sveikas, meitenes!
Vēlējos painteresēties - kādas summas atvēlat kāzu kleitai, fotogrāfam utt?
kRista
20.03.18. 13:42
Eksotika,sveika!

Es sarakstīšu visas mūsu izmaksas.Laikam visas gluži nesanāks,bet tā lielos vilcienos vismaz ieskatam :) Īstenībā laba doma padalīties katrai ar savām izmaksām,varetu salidzināt  :)
* Viesu nams "Zaļie atvari" 500eur + 80eur jaunā pāra un vedēju mājiņas.2gb/katra 40eur.+70eur pirts(ja otrā dienā būs vēlme)
*Ēdināšana(piedāvā viesu nams pats) 21 eur/pers
*Torte 20eur/kg +10eur piegāde (piegādas uz vajadzīgo laiku uz viesu namu) + 70 eur drošības nauda par 3st.statīvu)
*Video operators (pilna diena no ģērbšanās līdz mičošanai) 200eur +50eur transporta izmaksas
* FOTOGRĀFS (no ģērbšanās līdz mičošanai) 350eur+ 30eur transporta izmaksas
*KAZU VADĪTĀJA (palīdz gatavošanās darbos un pilna diena kāzu dienā) 400eur
*MUZIKANTI grupa " Jūrkant" 500eur
* DEKORĒTĀJI (iekļauta auto dekorēšana,visa floristika,viesu nama+teritorijas dekorēšana+foto stūris,baloni utt) 1150eur
*VĪRA UZVALKS (krekls bija dāvanā :) ) 253eur+80eur kurpes+3eur tauriņš un bikšturi (pasūtīju no Alīša) :D
*KĀZU AVĪZES 36gb uz katru ģimeni pa vienai avīzei. 1.50gb.Kopējās izmaksas 55eur
*AMATU MEDALAS,VIESU GRĀMATA (glāzes,atslēga,diplomi,šokolādes,pudeļu etiķetes) sūtīju visu no vienas meitenes ,kopējās izmaksas 200eur
*KĀZU AUTO (bmw x5) bez maksas :)
*MAKE UP + FRIZŪRA (precīzi neatceros,bet kopā kkas ap 50eur bija
*ALKOHOLS (to pērkam jau pa daļām,uz šo brīdi esam iztērējuši aptuveni 600eur.,bet vēl nedaudz vajag,kopējās izmaksas varētu būt uz 800eur) esam iepirkuši 70 šampaniešus,20L Jim Beam,12L Absolut vodka.Vēl vajadzīgs rums,vīns,bezalkoholiskais šampis,sulas un colas.
*DĀVANAS VECAKIEM Doma ir par pašu apgleznotām vāzēm.Cik noskaidroju viena tāda vāze izmaksātu aptuveni 20eur.
*IELŪGUMI/GALDA KARTES (sūtīju no Alīša ,ielīgumi 60gb kkas ap 30eur+ galda kartes 7eur/100gb) Drukāšana un dizains Bunte.lv +120eur (ielūgumi un galda kartes) kopējās izmaksas aptuveni 157eur
*PIETURVIETA (jelgavas pils,piedāvā jaunlaulāto programmu-hercogs un hercogiene,baloži,Dorotejai vestulu rakstīšana,viesu izklaides,saksafons,pirmaa deja,pirmais tosts un uzkodas,vini paši saservē galdu sagaidīšanai) kopējās izmaksas 195eur + mūsu šampis un uzkodas.
*BAZNĪCA (ceremonijas izmaksas/ziedojums) 150eur +100eur  kvartets kas dziedās baznīcā100 eur
* KLEITA nav vēl iegādāta,pat neesmu bijusi "izlūkos" plānoju to darīt kkad aprīlī,bet summa,ko esmu gatava atvēlēt ir aptuveni 700eur. Kurpes ir pasūtītas no WISH 20eur(nezinu vai derēs :D) Bet man ir vesela čupa ar kedām pasūtītas un pērles-tur izmaksas aptuveni ap 60-70 eur jau ir.
*MAIŅAS TĒRPS nezinu vai pārģērbšos,bet katram gadījumam tērpu sagatavošu.Divas baltas maikas ar uzdruku (VĪRS un SIEVA) un tilla svārkus mūsu kāzu tonī (lavanda)+esmu pasūtījusi divus pārus laiviņas šādā tonī(8eur katrs pāris),vēl štukošu kas un kā labāk izskatīsies.Svārkiem rēķinos +/- 40eur,krekliņiem +/- ap 30eur.
*OTRĀS DIENAS APĢERBS arī vēl nav,bet par to doma ir ļoti vienkāršu kleitiņu un kādas vasarīgas kurpītes.Vīram arī kkas vasarīgs un vienkāršs.

Tad nu tas laikam viss :) Ļoti iespējams,ka esmu ko palaidusi garām,bet droši varat atgādināt :)

Ar interesi ieskatītos arī pārējo līgavu izmaksās :)

Lai jauks un izdevies gatavošanās laiks mums visām! :)

kRista
20.03.18. 13:45
....ups,aizmirsu pieminēt,mums ir 75 viesi.
Ak,jā vēl...nepiemineju izmaksas par sīkumiņiem-balvām spēlēm,amatu piederumi utt.Tur izmaksas uz šo brīdi aptuveni 70eur. 
Ligava2018
20.03.18. 21:53
Kūka pieteikta bet vēl neveru izlemt īsti kāda būs. 
Toties mums baigais mīnuss gredzeni :D
es nevaru atrast nē nu ir viens kas pateica ka varēs ari divās dienās uznaglot pa 2000 euro , ko es nevēlos :D
Bet nu mēģināšu līdz nākamās nedēļas beigām to nokārtot. 
Hmmm  nu aiziet . 
Viesu nams - 1500
Ēdināšana - 1300 
Muzikanti - 800
Video - 350
Fotogrāfs - 350 
vakara vadītājs - 350
Floriste - 600 
Ielūgumi & Galda kartes & Balonu uzlīmes - aptuveni viss kopā 100 
Baloni 90 cm interneta pirkti - 50 
Brinumsves - 30 
Gredzeniem budžets līdz 1500 ( tie vēl nav ) 
Kleita ir - 350 ( bet tagad domāju ka pa ātru nopirku varbū pārdošu un pirkšu citu :D ) 
Burti  iniciāļi & vēl visadi nieki 100 
Zagss (izbraukuma ceremonija) - 100 
Make up un mati -80 
Manikīrs & Pedikīrs - 35 
Vēl jau daudzkas jāpērk bet kaut kas jau vismaz ir  :D 
Kas pa naudu ārprāts :D
Rīt ķeršos vēl visādiem sīkumiem klāt , kā, piemēram, līgavas halātiņam utt :D
Ehz_forshaa
21.03.18. 18:29
Ligava2018

Hmmm... izklausās, ka Jums kkādi special gredzeni, ka 2000 maksā :D Mums ar vīru nav klasiski, ir tiešām plati un biezi, un smagi un maksāja sķiet 700 eur. Varbūt uzjautājiet Jevgenijs Stragovs - mēs tiešām palikām ļoti apmierināti.
kRista
22.03.18. 11:10
Līgava2018,heiiiii ;)

Mēs savējos gredzenus sūtījām "Sudraba namā" uz Matīsa ielas.Abi gredzeni (manam brilijantiņš)+ gravēšana,izmaksāja 630eur. Esam ļoti apmierināti.Kopējais svars abiem gredzeniem 15gr.

Ligava2018
23.03.18. 10:46
Nu tā problēma ka es gribu ar akmentiņiem , un vairāk kā pusi :D 
un tas viss uzreiz maksā :D