FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
06.03.18. 10:38
Kaiji,sveika!

Nu re,cik feini :) Kurā datumā jums kāzas un kurā pusē? Cik lielas kāzas plānojas? :) 

No pārējiem meičukiem te baigais klusums :)

Sestdien mēs brauksim vīram uzvalku pirkt.Cerams,ka atradīsim to īsto.Ļoti ceram vēl uzreiz arī kreklu,kurpes un pārējo nepieciešamo,viņam nopirkt.Tad jau būs palikusi tikai mana kleita :)

Šobrīd aktīvi meklēju,kur uzšūt tilla svārkus,ko IESPĒJAMS ,pārvilkt pec mičošanas. Mēs izlēmām-mums būs vienādas baltas maiciņas ar uzrakstiem-vīrs,sieva- ,man lavandas tonī tilla svārki un kājās (man) baltas kediņas ar lavandas krāsas lentām vai lavandas krāsas laiviņas (vakar pasūtīju divus pārus,redzēs kuras būs piemērotākas pēc toņa). Bet man ir atkal problēma-nevaru saprast kādu garumu izvēlēties svārkiem. Īsos vai garos(līdz zemei) ? Palīdziet ar padomiem,lūdzu :D Un labprāt uzklausīšu jūsu domas arī par apaviem-kas labāk piestāvētu-kediņas vai laiviņās? :)

Paldies un jauku dienu visām ! :)
saldumiņš
06.03.18. 11:19
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveiciens visām!
Kaiji, es arī domāju kā kRista, labāk tomēr lai apģērbs ir vienā tonī. Bet galvenais ir, lai tu pati justos labi un ērti un nedomātu visu laiku par to, ir vai nav labi un ko domās viesi.
Ja pašai liekas, ka ir forši, tad - uz priekšu.

kRista, arī tev teikšu to pašu - izvēlies apavus un svārkus tādus, kuros pati jutīsies vislabāk un ērtāk. Varbūt, ka pēc garās kleitas, tieši īsie svārki būs pašā laikā, lai varētu brīvi justies un kstēties, izdejoties, un arī kediņas pie tiem piestāvēs ļoti labi. Ja izvēlēsies garos svārkus, es balsoju par laiviņām.
Es pēc mičošanas nepārģērbšos, jo gribēsies to skaisto kleitu izjust pēc iespējas ilgāk, jo tā jau tā diena, manuprāt, būs tik īsa un paies tik ātri:) Protams, nomainīšu apavus uz bezpapēžu basenītēm vai kurpītēm.
Otrajai dienai man jau ir 2 kleitas: 1 garā un 1 īsā, to izvēlēšos atkarībā no otrā rīta vēlmēm un noskaņas.
Lai mums visām skaists pavasaris un izbaudām šo gatavošanās laiku!
kaiji68
06.03.18. 11:29
Kāzu datums: 13.12.2017
Laba diena. Mums ir vairāk vienkārši sarakste zagsā. 50 gadi jubileja gan man gan vīram un kopdzīve jau 14 gadi. Nolēmām vienkārši ar jubileju apvienot. Viss pasākums plānojas 13 datumā, piektdien. Svinības būs nelielas. Uz 30 cilvēkiem. Tepat Rīgā, Pļavniekos. Pārsvarā viss jau sagatavots. Vieta sarunāta( pirmā iemaksa arī veikta), vakara vadītāja arī, mašīna būs lieciniekiem, dekorācijas organizē restorāns, dīdžejs ir savs cilvēks. Pa druskai iepērkam alkoholu. Vīram uzvalks pasūtīts, kurpes viņam ir, krekls arī. Tagad nodarbojos intensīvi ar sevi. Jābūt ideālai. Vismaz priekš sevis
kaiji68
06.03.18. 11:33
Kaut kā nepievienojās viss manis rakstītais. Par svārkiem, Krista, domāju vajag īsos ar kediņām . Kad tad rādīt smukas kājas, ja ne jaunībā. Un kediņās būs ērti dancot !
kRista
06.03.18. 11:54
Meitenes,

Saldumiņ,paldies par padomu :) Gluži manas domas,ka pie garajiem būtu labāk laiviņas,pie īsajiem kediņas :) Bet man arī ir doma nepārģērbties un palikt skaistajā līgavas kleitā ,jo piekrītu Tev,ka tā diena jau tā būs tik īsa un kad tad vēl to prieku varēs izbaudīt :) Bet drošībai tomēr sagatavosim maiņas variantu. :) Par otrās dienas tērpu man vēl nav konkretu ideju.Doma ir par vnk kleitiņu un basenītēm. 
Kaiji,cik jauki,ka jūs esat nolemuši tā skaisti to nosvinēt pēc tik kopīgiem gadiem :) Ahhhh....ciik jauki :)
Sanāk,ka jums nedēļu pēc mum,lielais notikums nedēļu pēc mums :) 

Ak,meitenes,man jau pamazām piezogas satraukums par to dienu.Atzīšos,visvairāk mani satrauc ieiešana baznīcā.Tētim zem rokas līdz altārim.Bail,ka būšu nopunķojusies līdz nemaņai un no malas izskatīsies,it kā mani vestu uz nokaušanu :D Es atceros savas asaras un emocijas iesvētībās decembrī.Kad gāju topošajam vīram zem rokas pa eju uz altāri (visi iesvētāmie tā gājām pa pārīšiem viens aiz otra) skanēja ērģeles un es...raudāju :D Un tik ļoti,ka pat seja vilkās neglītās grimasēs :D tad nu no šī es tik ļoti grib etu izvairīties savā kāzu dienā,tikai kā? :D

kaiji68
06.03.18. 12:01
No emocijām izvairīties ir grūti. Es vienmēr cenšos domāt, ka tuša izsmērēsies.
kRista
06.03.18. 12:02
Ak,jā  meitenes,man vēl viens jautājums jums. Par deju ar tēti. Jums būs tāda? Mums būs.Es ļoti vēlos nodejot deju ar teti. Tā īpaši,ka tikai mēs divatā dejojam,pārējie aplītī stāv (vai kā viņi stāv vai sēž,nav tik būtiski :D )Tikai man ir jāpiemeklē dziesma,par ko esmu nedaudz samulsusi šobrīd. Uz doto brīdi mans variants ir  Kokmuižas muzikanti "Pirmais valsis". Bet varbūt jūs varat vēl ieteikt kādus variantus?
kaiji68
06.03.18. 12:03
Meitenes. Kad jūs plānojat ielūgumus izsūtīt? Mums dizains ir, bet teksta nav. Gribās kaut ko dzejā. Varbūt kādai ir varianti?
kaiji68
06.03.18. 12:08
Par deju ar tēti ir jauka doma. Ja mans tētis būtu dzīvs, es arī to vēlētos. Mums bija divas dziesmas. " Papu , saki mammai pats" un Štrausa valsis. Izlaidumā valsi ar tēti dejoju. Vēl līdz šim atmiņā.
kRista
06.03.18. 12:11
Kaiji,mēs savus ielūgumus jau esam izsūtījuši. Tālākajiem (kuri neatrodas lv) sūtījām pa pastu,pārējos apciemojām un pasniedzām personīgi.
Es kaut kur atpakaļ liku mūsu ielūgumus,bet varu vēlreiz ielikt :)

Ielūgumu pamatni sūtīju Alītī,tekstu meklēju internetā(no vairākiem saliku mūsējo). :) Ielūguma dizainu izdomāju pati,Bunte.lv to realizēja,kā arī sadrukāja tekstu. 
Pieliku arī bildes,kādi bija ielūgumi un galda kartes,kad saņēmu no Aliexpress.Un bildes ar gala rezultātu :)
saldumiņš
07.03.18. 11:31
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas!
kRista, es arī dejotu ar tēti, ja viņš būtu dzīvs, bet to noteikti dari, jo tas ir tik saviļņojoši.
Es laikam izvēlētos Bet bet dziesmu "Vakara vējā".

Kaiji, man patika šādi vārdi, ko izmantošu ielūgumam: 
"Paliec pie manis par nolemto zvaigzni,
Apsolu es - Tavas debesis būt..."
Un tālāk pārējais teksts.
Veiksmīgi!
Konca
07.03.18. 15:16
Kāzu datums: 21.07.2018
Meitenes,ko Jūs domājat dāvināt vecākiem un vedējiem? Man ļoti patīk koka pūksteņi ar dizainu.Bet vai var vecākiem dāvināt pūlksteni?Tas nav nekas slikts?
kRista
07.03.18. 15:52
Sveikas meitenes,

Konca,mēs izlēmām,ka vecākiem vēlamies dāvināt vāzes,kuras paši esam apgleznojuši.Manuprāt mīļi un reizē arī praktiski.Un piemiņa visam mūžam.Tikai tagad esmu meklējumos,kur ko tādu var izdarīt.Gluži pašiem pirkt krāsas un krāsnī "cept" vāzes ,negribas :D Varbūt jums ir zināmas vietas vai uzņēmumi,kur tādu "fīču" piedāvā? :)

Konca,par pulksteni dāvanā,manuprāt ļoti jauka ideja.Kas tur varētu būt slikts? Māņticība? :) Es neticu šādām lietām :) Ok,nažus dāvināt varbūt nebūtu ok,bet pulkstenis ir forši.Ja pēc māņticības spriež tad jau vispār gandrīz neko nevar dāvināt :) Man šķiet pie malas tās māņticības un ,vienalga kāda dāvana,galvenais,lai tā būtu no sirds :) Un pilnīgi noteikti,ka vecāki skatīsies uz pulksteni ar mīļumu un atcerēsies jūsu skaisto dienu,nevis uzlūkos to ar māņticīgu aci :)

Lai mums visām foršs gatavošanās laiks un saulains pavasaris! :)
kaiji68
07.03.18. 21:08
Sveikas. Viss. Ielūgumi pasūtīti. Teksts, kā vēlējos būs dzejā. Tagad nākošnedēļ iešu materiāla meklējumos priekš kombinezona. Par dāvanu vecākiem. Esmu mamma četrām meitām. Man būtu mīļā gan apgleznota vāze, gan pulkstenis. Galvenais, ka tā ir atmiņā par svarīgāko dienu meitas mūžā.
Ehz_forshaa
08.03.18. 02:11
Konca - mēs dāvinājām bildi no kāzu dienas... paralēli visiem notikumiem viena no bildēm tika uzreiz fotosalonā attīstīta un ielikta rāmīti. Vecāki bija ļoti laimīgi.
Bet arī ideja par pulksteni ir forša, nesaskatu tur neko mānticīgu.
Konca
08.03.18. 13:02
Kāzu datums: 21.07.2018
Es ar tā domāju.Un tas jau nebūtu vienkāršs veikalā nopirkts pulkstenis. Bet gan kaut kas īpaši veidots. Un tā ir tā lieta,kas ikdienā noder.Laba doma par vāzi un bildi rāmītī.
Lauma87
11.03.18. 12:05
Kāzu datums: 09.06.2018
Sveikas, burvīgās!
Varbūt kādai jau ir zināms konkrēts veikals, kurā var nopirkt līgavainim bikšturus/tauriņu/kaklasaiti spešelī for weding dei- ar domu, ka vajag īpašā krāsā, nevis brūns/melns ? :) Nēesmu no veikala ķemmētājām- tāpec šis jautājums ir atlicies uz pēdējo brīdi. Un, lai nebūtu jāsāk mūžīgais ceļojums pa lielveikaliem- varbūt jūs jau ziniet- kur/kas/kā utt... Mani interesē tieši mint krāsas jebkas :)

Ehz_forshaa
11.03.18. 13:22
Lauma87 - iesaku sākt ar Mans drēbju skapis Barona kvartālā. Ja tur nav - iesaku pasūtīt individuāli - nebūs lēti, bet noteikti ietaupīsiet uz laiku, ko pavadīsiet braukājot apkārt.
kRista
12.03.18. 12:41
Sveikas,meitenes !

Lauma,es arī biju bikšturu un tauriņa meklējumos,lavandas tonī.Atradu FB meiteni,kas šuj.Pasūtīju.Samaksāju 55eur.Un saņēmu šo...(Bildes pielikumā) Šobrīd lieta ir tik tālu,ka ir iesniegums policijā,jo "meistare" atsakās atgriezt naudu un uzskata savu "meistardarbu" par kvalitatīvu. Šobrīd esam tik tālu,ka ir iesniegums policijā. Līdz absurdam smieklīgi,ja nebūtu tik skumji :( 
 Ema deco zem šāda nosaukuma meitene reklamējas FB. Pilnīgi noteikti neiesaku. 
kRista
12.03.18. 12:47
...un tagad par labo :) 

Beidzot sagaidīju savas kedas un sestdienas naktī tapa mans "rokdarbs" :) Un kā solīju,atrādu jums savu meistarojumu :) Nekritizējiet bargi,tas mans pirmais šāda veida darbs :D Pasūtīju vēl 2 pārus kediņas,meistarošu vēl,tad skatīšos,kuras būs vairāk pie sirds :)
Protams, ir nepilnības, bet pie otrās kedas jau gāja raitāk lipināšana :)

Bet,kas galvenais-man ļoooti iepatikās šis līmēšanas process :)

Un vēl viena laba ziņa-sestdien iegādājāmies vīram uzvalku (kreklu,apavus).Tā,ka topošais ir "nokomplektēts" jau :D Atlikusi tikai mana kleita :)

Jauku dienu un jau jūtami smaržo pēc pavasara ! :)