FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
saldumiņš
02.07.18. 13:33
Kāzu datums: 28.07.2018
Sveikas, mīļās līgaviņas!
Mūsu īpašais mēnesis ir klāt, taisni neticami:)
Es domāju, ka pateicības vārdi būs tādi, kurus tai brīdī gribēsim teikt, nevis iepriekš sagatavoti.

Sveicieni kRista un visām, kurām īpašā diena jau šonedēļ!
Izbaudiet šo burvīgo laiku, kad viss vēl tikai priekšā...
Zefīrs2018
04.07.18. 10:07
Kāzu datums: 06.07.2018
Sveikas, līgaviņas! Jau pēc 2 dienām būsim ģimene... Tik ātri paskrējis gatavošanās laiks! Viss ir sarūpēts, atlikuši tikai nelieli sīki darbiņi, bet zinu,ka piektdien viss būs lieliski! Nevaru sagaidīt :)
Kā jums rit pēdējās dienas/nedēļas pirms lielā notikuma?

kRista
04.07.18. 10:15
Hei,hei foršās,jaukās,burvīgās :)

Jā,pēdējās dienas,uztraukums gāž no kājām :D 
Esmu tādā apjukumā,ka nevaru saprast kas vēl vajadzīgs,kas ne utt.

Skrienu kā vāvere ritenī šonedēļ. Tagad arī jāskrien-pie šuvējas un tad pa taisno uz pedikīru :)

Bučas jums visām un paldies par labajiem vārdiem Saldumiņ,un visām pārējām. :)

Turiet īkšķus :) :* 
Ehz_forshaa
04.07.18. 17:14
kRista, ceru, ka Tev ar kleitu viss ir izvedies lieliski! :)
kRista
04.07.18. 18:23
Ehz_forshaa,sveika :)

Jā,paldies vissuperīgākajai šuvējai un paldies mūsu kāzu vadītājai,kura ieteica šo fantastisko meistaru mūsu misijai-glābjam līgavas kleitu :D

Kleita ir pilnībā pāršūta-esmu vairāk,kā sajūsmā :) Un nu arī man ir TĀ sajūta,ka jaaaaaaa man IR skaista kleita :) Beidzot tiku pie šīs  fantastiskās sajūtas :)
Kleitai braukšu pakaļ piektdien.Mega super pēdējais moments,bet es to visu mierīgi uztveru,zinu ka būs viss super :)

Šonedēļ dienas nevis vnk lido,bet lido ar gaismas ātrumu. Rīt jau ceturtdiena,un man pat vairs nav laika panikai :D

SantaM
06.07.18. 21:33
Nju ko, meitenes, pēdējās stundas pirms lielā notikuma, nespēju vēl apvert to, ka tas notiek. :)
kRista, tad arī Tev jauku rīt dieniņu un iespējams satiksimies. 
Madaaa
06.07.18. 22:19
Mīļās rītdienas līgaviņas!

lai Jūsu kāzu dienas ir skaistākās dienas Jūsu mūžā!
AKJ
07.07.18. 17:37
Sveiciens, mīļās, šajā skaistajā jūsu kāzu dienā! <3
Eksotika
12.07.18. 10:30
Kāzu datums: 21.07.2018
Sveikas līgaviņas un nu jau sieviņas!
Kā jums klājas? Kā gatavošanās?
Tās, kurām kāzas jau ir bijušas - pastāstiet kā gāja! :)

saldumiņš
13.07.18. 15:13
Sveiciens visām šīs nedēļas laimīgajām Līgaviņām, kuras kļūs par sievām! Lai jums skaista, saulaina un priecīga īpašā diena!

saldumiņš
13.07.18. 15:19
kRista, lūdzu, padalies par jūsu īpašo dienu! Varbūt ir kas iesakāms, ko vajadzētu ņemt vērā, pārdomāt...
kRista
23.07.18. 09:09
Heii,heiiii mīļās,foršās :)

I'M BACK !!! :) Nu jau,kā sieva :)
Uzreiz atvainojos,ka tik ilgi biju nozudusi.Pēc kāzām baudījām nedēļu relax režīmā un pēc tam ar visām četrām darbā metos iekšā.Tagad tāds niormāls ritms atkal iestājies :)
Par kāzām-viss bija forši:) Bija lietas,kas nebija gluži pēc plāna -piemēram mana kleitas sadzedzināšana ar dūmu sveci,bet kā ir tā ir :D Mēs jau ar vīru smējāmies,ka mēs pat  apprecēties,kā normāli cilvēki nemākam,bez visādiem ekšeniem :D
Laiks mūs ļoti lutināja,tas bija fantastisks abas dienas.Tas laikam ,meitenes no jūsu labajām domām un laba vēlējumiem :Paldies :)
Vilšanās bija viesu namā :/ Meitenes,neiesaku.lai visu aprakstītu gari un plaši jāraksta.Bet vilšanās totālākā.
Man šodien kaut kā galīgi domas neraisās,laikam pie vainas pirmdiena :)
Meitenes,pa šo laiku jau arī citas kļuvušas par sieviņām-kā gāja ?:)

SantaM,pieņemu,ka mēs satikāmies Jelgavā uz tiltiņa Pasta salā un samājāmies ar pušķiem,tā biji Tu? :)

Meitenes,palīdziet man sakārtot domas un uzdodiet jautājumus,savādāk man kaut kā šodien vēl neraisās pirksti un mēle,lai visu aprakstītu :D

Bučas jums visām ! :)

Ehz_forshaa
23.07.18. 10:23
Apsveicu, kRista! Par tām dūmu svecēm es jau kkur biju rakstījusi... labi, ka tikai kleitu, ne pati sevi. Man brāļa sieva kaklu arī apdedzināja... :(
Bet galvenais, ka viss pārējais izdevās neskatoties uz mazām nebūšanām! Tagad vari atpūsties un izbaudīt :)
Neaizmirstulīte
23.07.18. 11:00
Kāzu datums: 13.07.2018
Čaaaau!
Mana mūža skaistākā diena jau ir aiz muguras un esmu atpakaļ darbos.
Arī man nesanāca iztikt bez misēkļiem, bet, par laimi, viss bija salīdzinoši vienkārsi atrisināms. Tagad, protams žēl, ka viss jau garām un atliek vienīgi kavēties atmiņās :( 

Lai skaists gatavošanās laiks visām, kam kāzu diena vēl priekšā! :) Izbaudiet! :) 
eifeleprecos
23.07.18. 17:04
Kāzu datums: 18.08.2018
kRista - padalies lūdzu ar savu vilšanos viesu namā..
SantaM
25.07.18. 16:42
Sveikas, jūlija vēl topošās līgaviņas! :)
Beidzot ir brītiņš piespēsties un Jums uzrakstīt pāris vārdus, kas varbūt Jums noderēs īpašajā dienā. 
kRista, tā, tā biju es un aptuveni ap to laiku mēs bijām veselas trīs līgaviņas tur. :)
Un paldies visām Jums pārējām par laba vēlējumiem un visām labajām domām, jo dieniņa tiešām izdevās un visām, kam šis skaistas brīdis tuvojas, vēlos novēlēt- No sirds izbaudīt šo dienu un lai mazie, labie gariņi aizgaiņā stresu par organizatoriskām lietām un atstāj tikai par to, ka Jūsu īpašā diena ir pienākusi. 

Tā kā es biju palikusi savu vecāku mājās, tad rīta rosība sākās tur. Iepriekšējā vakarā jau biju sagatavojusi galdiņu, kur paredzētas bija uzkodas un šampānietis rītam, kā arī visas lietas,kas jāved uz viesu namu un kas jāliek mašīnās, lai viss būtu pa vietām un varētu atrast palīgi, kam uzticēju darbiņus.Tā kā mums fotosesija bija ieplānota pirms ceremonijas, tad rīts sākās agri- 7:30 jau bija ieplānots frizieris un 8:30 mani jau gaidīja meistarīte, skaistais, baltais halātiņš mugurā un pucēšanās turpinās. Šampānietis, uzkodas un koķetīgas sieviešu sarunas bija tas, ka ļoti nomierināja no rīta, kamēr baudīju brīdi, ka mani lutināja, neskatoties, ka visa pārējā māja rosījās tādā it kā nemanāmā satraukumā. Pa to laiku ieradās arī fotogrāfs un nedaudz vēlāk arī akordeonists... Jāpiebilst, ka esmu ļoti laimīga, ka visi cilvēciņi, kas bija iesaistīti kāzu komandā, bija man pazīstami cilvēki un tas ļoti deva drošības un pārliecinātībās sajūtu. Tad pienāca arī laiks doties vilkt mugurā kleitu... Meitenes, mazs ieteikums, fotogrāfiem ļoti patīk sīkumiņi, tāpēc salieciet istabā, kur ģērbsieties, uz skapīša kājas lentes, auskariņus, smaržas un tādas lietiņas. Tas iedos dažām bildēm ļoti skaistu un pārdomātu efektiņu. Pie ģērbšanās man palīdzēja mamma un tante un šķita, ka viņām satraukums ir lielāks nekā man, jo es tiešām mēģināju baudīt, grūti jau nācās, bet es mēģināju. Kā kā man kleita bija ar A silueta, tad bija nepieciešami arī apakšsvārki. No kāzu salona biju tos sarunājusi uz nomu, taču, ja vien būtu zinājusi, tad būtu ņēmusi apakšsvārkus ar riņķiem, jo kas ir ar tilla kārtām, tajā dienā bija tiešām karsti. Arī pie ģērbšanās nebiju paspējusi sevi nomocīt, jo kleita bija aiztaisāma ar rāvējslēdzēju, nebija nekādu zeķu un klipšu, tikai kleita, kāzu kurpes un tajās baltas pēdiņas, kājas lentes un rotaslietas.Tad jau arī klāt bija mans topošais vīrs, automašīnas taures un akordeona skaņas pieskandināja māju. Parādījās mazais gaidīšanas satraukums, jo ļoti vēlējos redzēt, kā izskatās mans topošais vīrs. Kamēr es augšā gaidīju, vīrs veica jautājumu uzdevumu un arī apdāvināja manus vecākus un brāli. Pēc tam jau pienāca brīdis, kad arī es drīkstēju doties lejā- kas tās bija par emocijām?! Vārdiem neparakstāmas... Nedaudz pakavējāmies pie vecākiem mājās- kāda dzirkstošā vīna glāze, uzkodas un sapucējām vīriešus. Piespraudām manam vīram, tētim un vedējtēvam puķu piespraudes un vedējmātei biju pasūtījusi ap roku tādu kā ziedu rokassprādzi. Tad devāmies ceļā, bet nekur tālu netikām, jo kaimiņi turpat 100 metrus tālāk bija uztaisījuši mūsu pirmos, kārtīgos vārtus. Izdauzījāmies tur un tad devāmies fotosesijā. Līdzi bijām sagādājuši pīrādziņus, jo tomēr ko apēst gribējās un biju sagatavojusi tā saucamos "emergency wedding kit", kur iekšā bija akūtas nepieciešamības visdažādākās preces un ziniet, daudz kas noderēja.Tā kā bijām izvēlējušies vairākās fotosesiju vietas (Smārdē dzelzceļa pārbrauktuvi, aiz Klapkalnciema vietiņu mežā un pie jūras un visbeidzot "Mīlestības saliņu" Ķemeros), tad sanāca tomēr nedaudz skrējienā, bet nekas. Arī to paspējām izbaudīt un par to galīgi nesatraucos, jo gribējām dažādību. Laiks paskrēja nemanot un pienāca brīdis, kad jau devāmies atpakaļ Jelgavas virzienā uz ceremoniju un tad jau satraukums arī bija pavisam atnācis.Pie baznīcas mūs jau gaidīja vakara vadītājs un veiksmīgi koordinēja, lai viesi dotos jau baznīcā. Es zināju, ka vēlos, lai baznīcā mani ieved tētis, tāpēc vīrs ar vedējiem gaidīja jau priekšā. To gājienu es nekad mūžā neaizmirsīšu, tas bija kas īpašs un šajā īpašājā brīdī vēl piedalījās mans krustdēliņš, kur nesa gredzenus līdz altārim. Ceremonija?! Emocijām, laimes asarām un saviļņojumu pilna. Pēc ceremonijas devāmies ārā, kur mūs apsveica viesi ar ziediem un kopā visi nofotogrāfējāmies. Varbūt kāda man iebildīs, bet ziniet, es teikšu, skaisti jau ir, bet, ja man jāsaka tagad, tad es būtu noteikti izmantojusi dekorācijās viesu namā, ja būtu vairāk laika starp viesu namu un ceremoniju vai būtu ielūgumos rakstījusi, lai dāvina nevis baltas rozes, bet gan kādu no mūsdienu jaunajām idejām- zaptes burciņu, šampānieša pudeli vai ziedojumu dzīvnieku patversmei, tad laikam labāk tā, jo ar to ziedu kvantumu jātiek vēl galā un beigās tomēr bēdīgi, ka šajā karstajā laikā viņas jau ilgi nestāv. Pēc tam devāmies uz Jelgavas Pasta saliņu, kur bija arī viens tilts, kur mani nesa pāri. Tur pielikām savu atslēdziņu un iedzērām ar viesiem šampānieti. Tika noorganizēta fotogrāfēšanās ar viesiem atsevišķi, kam nju gribējās. Tad viesi devās uz viesu namu, kur viņiem mūs gaidot aptuveni( 1,5-2 h) bija pieejams arī bārs un sagaidīšanas galds, kā arī ar viņiem darbojās vakara vadītājs, bet mēs pa to laiku devāmies izderībās ar vedējiem, ar kuģiti pa Lielupi un Driksas upi. Mums visu laiku līdzi bija ļoti atraktīvs akordeonists un viņš aizpildīja visus mulsuma brīžus. Ierodoties viesu namā, mums tika atrādīts, ko viesi iemācījušies un ar dažādiem uzdevumiem un pirms tam veseliem diviem vārtiem draugu izpildījumā, tikām sagaidīti. Pirms vakariņām mums bija laiks nedaudz sev pašiem, kur viens otru apsveicām un, meitenes, noķeriet vīrus divatā, kad nav neviens blakus, un pasakiet viņiem savas sajūtas. Ticiet man, tās sajūtas būs neaprakstāmas viņiem un arī Jums. Sekoja vakariņas ar iepazīšanas spēlēm un pienākuma sadali. Ēdiens bija lielisks un galdi izdekorēti-fantastiki. Vēlāk jau sekoja pirmā deja un pēc tam man pārsteigums vīram un otrādi, ko mēs nemaz nebijām sarunājuši.... Un tad jau dejas līdz rīta gaisam, taču mēs tik ilgi augšā nepalikām, lai tomēr arī nākošo dienu izturēt spētu, jo viesu namā palikām līdz nākošās dienas 19:00 un tas bija tiešām to vērts, jo viesu nams tiešām fantastisks! :)
Īsumā laikam nesanāca, aptuveni tā... Atvainojos, ka tik gari, bet varbūt kādai palīdzēs. 
Ehz_forshaa
26.07.18. 00:10
SantaM - apsveicu!! :) Es pilnīgi atcerējos savu dienu...
vinoga
01.08.18. 19:02
Mīļās jūlija līgaviņas, sveicieni jums visām! 

Arī mana skaistā diena ir galā un viss bija pasakaini! Ahhh! :) 
kRista
02.08.18. 15:31
Mīļās,sveikas :)

Vīnoga,sveicieni un mīļojumi arī Tev :) :* Stāsti,kā pagāja jūsu skaistā diena ?:)
kRista
03.08.18. 16:19
Sveikas,jaukās.

Beidzot saņēmos arī es visu uzrakstīt un padalīties ar jums par mūsu skaisto dienu.Rakstu ar trešo piegājienu,jo pirmie divi ieraksti vnk pazuda-taaaaaada dusma bija,ka visu sīki un smalki aprakstīju un beigās tas viss vnk pazuda :D Un tā divas reizes DIVAS :D
Ok,rakstu trešo reizi :D
Pirmskāzu nakti pavadījām viesnīcā Bellevue Park Hotel,10.stāvā,atsevišķos numuriņos.Es gulēju,kā nosista,goda vārds :D Nekādu satraukumu vai bezmiega JVīrs gan esot mocījies ar satraukumu un bezmiegu.No rīta 6:00 piecēlos,iegāju vannā,visas skaistuma procedūras un mierīgi sagaidīju make up meistarīti.Tā mēs mierīgi čalojot pucējāmies,pa starpai sapucējot arī manu mammu un vedējmāti.
Vīrs blakus numuriņā cīnījās ar satraukumu un es ik pa laikam skrēju viņu mierināt un man pakaļ fotogrāfs un video operators ar kamerām,visai amizanti :D Pfff...un saka vēl kurš te ir vājais dzimums ?:D
Jāsaka,ka nekādu spešal līgavu fīlingu nenoķēru,jutos pilnīgi mierīgi.Pirms tam biju salasījusies,ka līgavām kāzu rītā esot TAADA sajūta...nu TAAAAADA...nē,man nebija :)
Biju sapucēta,saģērbta un gatava doties uz baznīcu.Sagaidījusi vedējtēvu kopīgi devāmies uz auto,lai brauktu uz baznīcu.
Pie baznīcas mani sagaidīja tētis un kāzu vadītāja.Izkāpu no mašīnas,tētis  slaucīja asaras un tie vārdi,ko viņš pateica,man iedūrās sirsniņā dziļi dziļi-Tu esi tik skaista,mana mazā meitiņa :)
Vadītāja deva zīmi un mēs devāmies baznīcā.Pie durvīm es tētim iečukstēju-tēt,mēs neraudāsim,vai ne?..ne šodien JTētis pamāja ar galvu un sākās mūsu ceļš uz altāri...
Ērģelēm skanot,visu skatienu pavadīti,mēs varonīgi gājām pa celiņu uz altāri.Es iekramoējusies tētim rokā un plati smaidot,kaut gan nezināju kur acis likt tajā brīdī.Pārlaižot skatienu pār viesiem,uzsmaidot dažiem es nofokusēju skatienu uz savu vīru,kurš stāvēja pie altāra un valdīja asaras.Vīrs panāca mums pretī,paspieda roku tetim,noskūpstīja mani un pasniedza pušķi.Tā nu mēs stāvējām pie altāra,kopā ar vedējiem un ceremonija varēja sākties.
Ceremonija bija viegla un nepiespiesta,vārds tika dots arī vedējiem.Kā punkts uz i,ceremonijas beigās bija ,ka sāka spēlēt klavieres un mācītājs spēlēja uz saksafona un visi kopīgi dziedāja dziesmu „Hallelujah“.Tirpas,prieka asaras...Mēs stāvejām ar seju pret viesiem un emocijas bangoja vērojot viesus,kuri raudāja no prieka (es ceru :D).
Ceremonijai beidzoties viesi mūs sagaidīja ārā pie baznīcas izveidojot divas kolonnas.Mums izejot pa baznīcas durvīm un virzoties cauri šiem vārtiem viesi pūta burbuļus.Tik skaisti,burbuļi zaigoja saulē...fantastiski.Pēc tam viesi mūs sveica ar ziediem.P…āris kopīgi foto un pēc vadītājas informācijas par tālākajiem plāniem,viesi devās uz saviem auto.Mēs tikmēr izmantojām mirkli,lai kopā ar fotogrāfu iešmauktu atpakaļ baznīcā un tiktu pie pāris skaistām bildēm.:)
Visi kopīgi devāmies uz Jelgavu,kur Jelgavas pilī mūs jau gaidīja Hercogiene,Barons un Doroteja :)
Pie pils vārtiem mūs sagaidīja Hercogiene un veda mūs uz pili.Pilī mūs sagaidījaBarons,fonā skanēja gitāra un Barons sveica mūs un viesus un aicināja uz pils lielo zāli.
Jau esot lielajā zālē devām baronam jaunlaulāto zvērestu,parakstījāmies barona pils grāmatā,pirmais valsis klavieru pavadījumā.Viesiem bija sarūpēta izklaide,kurš vislabāk pazīst jauno pāri.Barons uzdeva jautajumus (mūsu iepriekš sagatavotos) un zinošākie viesi tika pie parsteiguma balvām.
Pēc tam mēs ar vīru devāmies pie Dorotejas,kura mūs jau gaidīja pie maza galdiņa ar diviem krēsliem.Uz galdiņa bija pergamenta papīrs,sveces un pildspalvas ar spalvām galos.Mēs rakstījām vēstuli viens otram.Tās nodeva glabāšanā vedejiem,kuri mums tās atdos uz mūsu 1.kāzu jubileju.
Tikmēr viesiem bija iespēja baudīt uzkodas un atspirdzināties ar dzērieniem.
Visi velas piemiņas foto kopā ar jauno pāriJ tad nu mēs devām visiem,kuri velējās,šo iespēju.Pilī,fonā skaisti ziedi un Dorotejas romantiskais galdiņš...tapa neliela foto sesija.
Dodamies visi uz pils dārzu.Top skaistas kopbildes.Laižam gaisā baltus baložus.
Pēc tam,viesi kopā ar vadītāju dodas uz Pasta salu,tur pat aiz pils.Mēs paliekot ar video operatoru un fotogrāfu izmantojam iespēju,lai tiktu vel pie skaistām bildēm-pilī,pils dārzā,jahtu/laivu piestātnē...
Dodamies pie mūsu viesiem,kuri jau mūs gaida.sastājušies uz tilta,atkal divās kolonnās un katram rokā pa baltam balonam.Mūs sveic ar iespaidīgu salūtu J Mums ejot cauri šiem vārtiem,viesi spridzina balonus.Viesu daudz,balonu daudz,troksnies liels...grandiozi :)
Pasta salā paris aktivitātes-atvadas no vecā uzvārda,viesu iepazīšanās/horoskopu spēle,atslēgas pieslēgšana.Atkal neliela foto sesija un viesi ,kop…ā ar vadītāju dodas uz viesu namu.
Mēs,paliekot kopā ar vedējiem un foto/video operatoriem izmantojam brīdi,lai sarīkotu kārtejo foto bumu.Tā nu mums tapa bildes-skrienot,lecot,uz tilta,zem tilta,sēžot,stāvot...utt :)
Tālāk dodamies uz fotogrāfa izraudzītu vietu,ozolu aleju.Ļoti skaista vieta,jāsaka pat maģiski.Tur mums tapa bildes ar dūmu svecēm.Un ,jā tur-tur es sadedzināju savu kleitu:D
Šoks,asaru kamols kaklā...nu kāpēc,kāpēc tieši man tā? :(

Pienacis laiks doties uz viesu namu.Braucot mašīnā es lūkojos uz savu kleitu-sarkans nokvēpis pleķis ar caurumu vidū.Liels,saprotam,ka nepaliks nemanīts.:)
Vedējmāte izmisīgi piedāvā man labošanas darbus-šūs,griezīs –būšot labāk 
Man stingrs NĒ,lai paliek kā ir .Vīrs izmisīgi cenšas mani mierināt,es uzmetusi lūpu uzšņācu.Braucam visi klusējot-es galvā cilāju visādas domas un cīnos ar kunkuli kaklā...Pagriežu galvu pret vīru-viņš tik izmisis,asarainām acīm.Es paņemu viņa roku un saku-mīļais,štrunts,tā taču ir tikai kleita,TIKAI...:) Un tas ir sīkums salīdzinājumā ar to,ka šodien ir mūsu laimīgā diena,un tas nemazina mūsu mīlestību un nespēs sabojāt šo dienu.Viņš apķer mani,saskūpstamies,iečukstam cik ļoti mīlam viens otru un viss rūgtums pārgājis:)
Viss atkal nostājas vecajās vietās ,smiekli un jautras sarunas.Smejamies,ka mēs pat apprecēties normāli nemākam,bez kkādiem ekšeniem:D Pēkšņi galvā iešaujas doma-jāsaka viesiem,ka mums uzbruka :D Jāaaa,mums visiem šī ideja patīk un izraisa kārtējo smieklu vētru.Kās uzbruka? Mežakuilis :D Jāaa,mežakuilis...un tā skaļi smejoties mēs jau iebraucam viesu nama teritorijā.
Mums pretī skrien divi puiši ar violetām dūmu svecēm,liels dūmu mutulis un mēs iebraucam tajā...vīra elsiens-nu nē,ne jau atkal...Mums atkal smiekli :D
Izkāpjot no mašīnas viesi jau mūs gaida.Visi sastājušies un sagatavojuši mums pārbaudījumus.
Mēs nostājamies pret viesiem,sasmaidamies un vīrs saka-mīļie viesi,mēs ļoti labi pavadījām laiku,bet piedzīvojām arī uzbrukumu.
Viesi ieplestām acīm un mutēm skatās uz mums...Mēs valdam smieklus.
Vīrs pagriež mani un paceļ kleitas malu-sarkanais nokvēpušais pleķis un caurums,tiešām izskatās,kā pēc cīņas ar kādu nezvēru :D dzirdu viesu-aaaaakk,ooohh,elsas un vaidus...
Vedējmāte izjauc šo soka brīdi sakot-jā,mums uzbruka traks mežakuilis.Bet vīrs tika ar to galā ar to pierādot,ka viņš vienmēr spēs pastāvēt un pasargāt savu sieviņu,pat no mežakuiļiem :D
Vakara gaitā atklājās,ka daļa viesu tiešām bija noticejuši ,ka ir bijis šāds cīniņš ar kuili :D
Izejam viesu sagatavotos pārbaudījumus.Pēc tam viesi mūs sveic.
Dodamies pie galdiem.Pirmie savas vietas pie galdiem ienem viesi.Lai gan parasti esot otrādi,taču mēs vēlējāmies tā. Tad aplausu un ovāciju pavadīti mēs ieņemam savas vietas pie galda.
Vakara vadītājas uzruna,sveču aizdedzināšana.
Laiks ieturēt maltīti.Viss ir gards un galdi bagatīgi.
Pirmā deja. Skanot Dona“Tepat“ mēs dejojam savu pirmo valsi.Dziesmas kulminācijā virs mūsu galvām pārsprāgst liels balons un no tā pāri mums izkrīt daudz mazi baloni un rožlapiņas. Ovācijas,ovācijas,aplausi J
Ballīte ir atklāta J
12tos mičošana.pa lāpām izliktu ceļu mēs dodamies uz mičošanas vietu.Viesi mūs sagaida ar baltiem baloniem,kuros mirdz LED gaismiņas.Vadītājas aizkustinošie vārdi.Man noņem plīvuru un uzliek ziedu vainadziņu(par to pašu,kuru jau pusgadu iepriekš tepat apspriedam J) un violetu priekšautiņu ar uzrakstu SIEVA.Vīram uzliek hūti,kaklsaiti ar uzrakstu VĪRS un pīpi.Visi kopā dziedam dziesmu „Pie Dieviņa gari galdi“,fonā piespēlē ģitāru muzikanti,paldies vārdi un dāvanas vecākiem,omītei un vedējiem.Visi kopā palaižam gaisā baltos balonus ar LED gaismiņām.Skats-fantastisks.Vīrs novelk man kājas lenti.Metu pušķi.Vīrs met 4 maisiņus(atslēga,sīknauda,knupis,kājas lente)
Dodamies iekšā,tikmēr jau ir atvesta kūka.Torte pasakaina.Gan izskats gan garša.Balta 3stāvīga torte ar lavandas toņa ziediem un mežģīni baltu gar malām.
Kūka+kafija.
Ballīte turpinās.Muzikanti-vnk vissuperīgākieJ Muzikanti spēlēja un viesi dejoja līdz 5ciem rītā.:) Pēc tam mums bija DJ(no viesu vidus) ar savu aparatūru,ballīte turpinājās :)
Otrā dienā pēc brokastīm devamies uz citu viesu namu,kur turpinājām svinības jau brīvakā stilā.:)

Mans rezumē:Visas sajūtas un emocijas radām mēs paši,tāpēc neļaujiet sīkām lietām sabojāt pašu galveno:) 
Mums kāzas izdevāsuz visiem 100,viesi sajūsmā un mēs paši super laimīgi,un to nespēja sabojāt pat kleitas sadedzināšana.Jo kā jau minēju,tā taču ir tikai kleita..TIKAI :)

Mīļās,jaukās,foršās-lai mums visām ilgi un laimīgi! :)
Un paldies par šo kopā būšanu un atbalstu šajā burvīgajā gatavošanās procesā.Man pietrūks šo jauko sarunu J

Bučas visām!