FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2018

Jūlija līgavas 2018

kRista
09.08.17. 11:48
Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas,

Varbūt šeit ir vēl 2018.gada jūlija līgaviņas? Būtu jauki padalīties pieredzē, ieteikumos, padomos :)

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
07.05.18. 17:51
AKJ - kāpēc pušķi vajag Valmierā un auto Rīgā? Nevar visu Rīgā - turpat kur auto, un pušķi aizvest?

Ligava2018 - man tieši tāda pati doma iešāvās prātā! :)
Ligava2018
07.05.18. 18:03
Kāzu datums: 30.06.2018
Ehz_forshaa Kāpēc gan ne, iegūsim jaunas draudzenes, iepriecināsim topošo sieviņu un visas laimīgas :)
kRista
08.05.18. 10:08
Sveikas,foršās! ;)

Meiteneees,jūs esat zelts :) Man ir patiess prieks,ka esmu šajā grupā,kas deva iespēju iepazīt jūs :)
Līgava,kas Tev ar kleitu atgadījās? :D Taču tik ļoti patika :)
Es iešu,kā baskājis Džo laikam. Man jau tā nebija kurpju,bet pasūtīto balto vietā man sūta melnas...nice :D
SantaM
08.05.18. 13:47
kRista, man arī jau bija doma, ka būšu baskājis, bet vakar nejauši atradu ne gluži kā gribējās kurpītes, bet izskatās eleganti un pēc tam laikam kaut kur jau arī varēšu uzvilkt.
Un nopirku arī vakar sev rezerves kleitiņu, ja nju pēc mičošanas gribēsies uz dančiem pārvilkt ko ērtāku. :D

kRista
08.05.18. 14:32
Santa,sveika,

Es pasūtīju sev kleitu,TiLu,ko pārvilkt pēc mičošanas.Domāju jau,ka negribēšu pārģērbties,bet drošībai ir jāsagatavo,jo var gadīties,ka jutīšos nogurusi kupkajā kleitā un gribēsies kko ērtāku un vieglāku.Izvēlējos baltu mežģīņu kleitiņu,ļoti vienkāršu (jo mežģīnes jau dara savu) līdz celītim,ar laiviņveida kakla izgriezumu un nelielu dekoltē uz muguras. Baltu-lai visiem ir skaidrs,kura te ir līgava arī pēc 12tiem  :D un laikam jau tā īsti negribas atvadīties no tās baltas krāsas tajā dienā :)  baltā mežģīņu kleita jau ir tapšanas processā,otrai kleitai vēl jāizvēlas vēlamais tonis un materiāls.Bet zinu,ka vēlos rozā! :) Koši un priecīgi :) otrās dienas kleitu vēlējos pavisam vienkāršu,vieglu un plānu-vasara taču:) Un otrajā dienā gribas justies ļoti ērti un brīvi.
Jāpiemeklē tikai atbilstoši apavi un gatavs :) Pie mežģīņu kleitas domāju vilkt baltas laiviņas vai kādas fifīgas starppirkstu sandalītes. Otrai dienai-viennozīmīgi starppirksu sandales.Kā jau teicu-lai brīvi,ērti un priecīgi :)

P.S pievienoju bildes ar savām izvēlētajām kleitām. Protams ne melnā krāsā ,viesi ne tā saprastu :D

Kā jums,meitenes,ar maiņas tērpiem? Padalieties ar savām idejām vai jau gatavajiem tērpiem,varbūt es kko pasmeļos un pārdomāju par saviem :D
Neaizmirstulīte
08.05.18. 15:04
Kāzu datums: 13.07.2018
Hey, hey, meitenes!

Padalīšos ar savu kleitas bildi :) Uzreiz gan jāsaka, ka man mugurā kleita izskatās krietni, krietni labāk kā modelei :D Man ļoti gribējās vienkāršu kleitu, lai varu izpausties ar aksesuāriem, matos būs lieli ziedi. Kurpes gan nevarēšu atrādīt, jo vairs nevaru atrast bildi, bet būs salīdzinoši vienkāršas miesas krāsas kurpes ar biezu papēdi, lai varu brist pa pļavu :D
kRista
08.05.18. 15:08
Neaizmirstulīte,sveika ;)

Kleita ļoti skaista :) Man vienmēr ir patikušas šāda tipa kleitas,bet vienmēr esmu bijusi pārliecināta,ka tās izskatās skaisti visām citām mugurā,tikai  ne man :D

Bet labs pirkums,apsveicu :) Tu izskatīsies satriecoši ;) Jau iedomājos tos ziedus vēl matos.....tāds puķu bērns :) Skaisti,tiešām :)
Neaizmirstulīte
08.05.18. 15:28
kRista paldies! Man pašai šķiet, ka jābūt skaisti :)
Es savu kleitu biju iedomājusies pavisam citādāku, bet, kā uzvilku, tā sapratu, ka šī būs mana.
Par ziediem runājot- kāzās būs uzsvars tieši uz ziediem, šobrīd intensīvi stādām un audzējam, izskatās, ka manas mājas var konkurēt ar dārzniecību :D Un mums kāzu koncepts būs nedaudz atšķirīgāks, tāpēc vispār nevaru saprast, kas man vēl jāpaveic un esmu stresā, jo šķiet, ka pilnīgi nekas netiek darīts. Man vēl joprojām nav atrasta kūkas cepēja, jo vienkārši nemaz nezinu, kas manā pusē varētu izcept mūsdienīgu kūku :/  Šausmas, pat tagad vēderā viss sagriežas no domas vien, cik jūlijs ir tuvu :D
kRista
08.05.18. 16:13
Neaizmirstulīte,

No kuras puses Tu esi? Droši vien jau esi teikusi,bet esmu piemirsusi :)
Varu ieteikt mūsu kūkas cepēju,tepat pie Rīgas. Tortes fantastiski skaistas.Kā garšo sestdien noprovēsim :)
Neaizmirstulīte
08.05.18. 16:29
kRista
Man tālu no Rīgas- Gulbenes puse... 
kRista
08.05.18. 16:53
Neaizmirstulīte ehhh, tālu gan :/ Bet vajag uzjautāt tepat,ja nemaldos te bija arī kāda līgaviņa no tās puses :) 

ALLOOOOOOO MEIČUKIIIIII,vajag palīdzību!!!!!! :D
SantaM
08.05.18. 19:00
Ir brītiņš laika,tad nju varu padalīties arī ar pāris bilžukiem!
Ehz_forshaa
09.05.18. 08:19
Es tajā dienā kleitu nepārvilku un lai bija gara, kupla un ļoti smaga, dejoju līdz rīta gaismai :)
Otrajā dienā abiem ar vīru bija vienādi T-krekliņi, šorti un man kājas strappirkstu sandales. Lai ērti, jo bija gan bumbas mētāšana, gan visu mantu pakošana, šašliku cepšana utt.
kRista
09.05.18. 10:51
Santa,sveika ;)

Ļoti skaista kleita:) Vienkārša un ar to arī apbur :) Man Tev jautājums par halātiņu un naktskreklu-kur iegādājies? :) Man halātiņš ir,ļoti skaists,lavandas tonī ar uzrakstu LĪGAVA. Bet man ir neliela šaize ar naktskreklu.Nekur nevaru atrast.Zig zag factory ir,bet neesmu gatava maksāt 90eur par naktskreklu,kuram piekarināta birka-kāzām. :/ To,ka visu kas saistīts ar kāzām un visur ,kur izskan vārds kāzas ir cena x3 ,to jau mēs noteikti visas esam pamanījušas. Atslēgas vārdi ir kāzas,līgava,jaunais pāris... :D
SantaM
09.05.18. 11:44
kRista, par kleitu piekrītu, mēriju daudz un dikti un šajā sajutos ļoti labi un atnāca arī TĀS ĪSTĀS kleitas sajūta, reizē arī eleganta, un beigās izrādījās kleita pilnīgs pretstats tam, ko biju iedomājusies.
Attiecībā par halātiņu un nakskreklu- mans pirkums ir no "ZigZag Factory"! :D
Piekrītu Tev par cenu, man palaimējās un es trāpīju uz atlaidēm "Kalnciema kvartālā", es pirku kopā 3 halātiņus (abām mammām mūsu kāzu krāsā un man baltais) un vienu naktskreklu, tad ļoti sanāca ieekomonēt un tikt pie tā, ko sirds kāro. 
Ehz_forshaa, par otrās dienas tērpiem tā ir forša ideja, mums arī plānojas T-krekliņi nākošai dienai, jo būs aktivitātes ārā un gribās jau arī, lai ir ērti. :) 
AKJ
09.05.18. 15:56
Kāzu datums: 28.07.2018
Paldies, kRista :)

Ehz_forshaa- jo līgavainis jau mani gaidīs Valmierā, es tik uz ceremoniju ieradīšos, viņam vajag to pušķīti pie uzvalka un man gan jau puški atskries kāds un iedos :D  ļoti skaistas jums tās kleitas! 

Ehz_forshaa
09.05.18. 16:17
AKJ - hmm... nu tad jā, bet pie uzvalka - Tu domā uz ģērbšanās fotosesiju?
Mums ar vīru bija tā - ka es biju pie Cēsīm un viņš no Rīgas brauca - Rīgā sapucēja mašīnu, paņēma pušķi un man atdeva satiekoties pirms ceremonijas. 
Tavā gadījumā - varbūt kāds, kas brauc no Rīgas agrāk no rīta uz to pusi, var līgavainim to pušķi aizvest...? Vai nu tad jāpasūta Valmierā :)
Lauma87
13.05.18. 17:18
Kāzu datums: 09.06.2018
heisā, jaukās! 
Svētdienas dienā sāku likt visus punktiņus uz i par savu big day! Un saprotu, ka nav īsti jausmas, cik maksā +/- šampanieša zāle zagsā... Varbūt kāda no jums jau ir šo jautājumu noskaidrojušas? Precīzāk- Teikas dzimtsar. nod....  
kRista
14.05.18. 12:33
Heii,meičuki :)
  Lauma,šajā jautājumā nevarēšu palīdzēt,jo mums būs baznīca ;) Bet,domāju,ka to ir easy noskaidrot,zvans uz dzimtsarakstu nodaļu un visu atbildēs ;)
Ligava2018
14.05.18. 15:38
Kāzu datums: 30.06.2018
aloha meičuki.
aij nu visām tik skaistas kleitas :))
krista - es sapratu ka man tomer nepatīk :D
un es gribu ar šlepi :D
aij tak ej izpatīc man :D
es tikko sapratu ka man nav tas mičošanā priekšauts obligāti vajag viņu? man nebus nekada aube vainadziņš bet tas nesmukais priekšauts ir vajadzīgs ja? :D