FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūnijs, 2018

Jūnija līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:01
Kāzu datums: 15.12.2019

2018. gada jūnija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
01.11.17. 08:33
Līgaviņas, jūnijs ir burvīgs laiks kāzām! No sirds apsveicu jūs visas! :)
Jesy
18.12.17. 18:36
Kāzu datums: 02.06.2018
Meitenes, kur Jūs glabājat kāzu kleitu? Tiešām līdz jūnijam viņa var apdzeltēt?  Man , piemēram, ieteica salonā viņu pat nekarināt uz pakaramā, lai ''guļ" iepakota. Vēlāk, ejot pie šuvējas iešūt ,visu sagludināšot, ja būs nepieciešamība.
Čipendeilīts
27.03.18. 07:52
Kāzu datums: 22.06.2018
Meklēju padomu!
Mums bija jūtas jau trīs gadus un beidzot mēs izdomājām aprecēties. Laulības notiks baznīcā, arī ar dekoratoriem, vakara vadītāju un muzikantiem vissu jau esam sarunājuši. Taču es nezinu kā pārsteigt savu jauno sieviņu kāzu naktī lai tas seks nebūtu kā parasti un lai tas viņai paliktu atmiņā uz visiem laikiem? Vai kādam ir laba pieredze? Varbūt tik svarīgā brīdī man būtu jāuzvelk apakšveļa ar kādiem joku zīmējumiem? Vai tieši otrādi visu jāddara nopietni. Piemēram kā jūs domājiet vai sieviņa būtu priecīga, ja es iemācītos viņai kāzu naktī nodejot striptīzu? Un vai ir kādi seksa veidi kad būtu viss piemērotākie kāzu naktij? Preco pirmoreiz un tapēc man nav tādas pieredzes un varbūt kāds zin ko man viss labāk ieteikt?