FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Maijs, 2018

Maija līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:00
Kāzu datums: 15.12.2016

2018. gada maija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
ruu
29.01.18. 10:10
Kāzu datums: 04.05.2018
Labrīt, Kaito un Rupucīte ;) Es arī jūsu pulkā, mūsu datums ir 04.maijs. Plānošana pagaidām notiek nesteidzīgi, bet jāsaka, ka šobrīd (tfu, tfu, tfu) viss norit bez aizķeršanās :)
Rupucīte
29.01.18. 08:12
Kāzu datums: 26.05.2018
Kādas Tev domas par savu kāzu kleitu? Pirksi, šūsi, īrēsi?
Kaito
27.01.18. 21:02
Kāzu datums: 16.05.2018
Ha, ha, sasmējos par padomdevējiem, jā, kaut kā klusēt pat nav grūti, jo domas par svinībām mums mainās 2x dienā, tad it kā ar ģimeni, tad tikai 2 plus liecinieki (kurus joprojām nezinām, "o ou" ) /jap, arī tikko sanāca nevienāds viedoklis, apvainojos :D/ tāpēc labāk, ja neviens vēl neko nezina gadījumā, ja nu tomēr mums sanāk variants četratā..
Pilnīgi piekrītu par ziediem un arī foto sesiju gribēju pirms ceremonijas, lai vēl smukas bildes, nevis noraudātas acis :) 
Rupucīte
26.01.18. 18:36
Priecīgi paliek lasot Tavu atbildi. :) Mūsu datumiņš būs 19.maijs. Tā ka Tu pirmā kļūsi par sievu. :) :) Arī manā gadījumā ir 4 mēneši, lai visu saplānotu un saorganizētu, jo bildinājumu saņēmu mēnesi atpakaļ, taču neko vēl diži neesam taisījuši. Mums negribējās svinības vispār, gribējām pēc baznīcas iedzert šampi un laisties uz lidostu , taču mūsu liecinieki mums kā kāzu dāvanu izdomāja apmaksāt īri mazam viesu namiņam, ( kurš patiesībā nepārāk man patīk) bet esmu ļoti pateicīga par šo dāvanu. Tā ka svinības pēc baznīcas mums tomēr būs. Vēl mēs esam izdomājuši savām kāzām dažus knifiņus, kurus cerams, ka izdosies realizēt, piemēram, palūgsim viesiem nedāvināt mums ziedus, jo nebūs kur likt. Un fotosesiju taisīsim pirms visa, lai nebūtu jāaizkavē ciemiņi... P.S. Iesaku Tev līdz pēdējam brīdim baigi visiem nestāstīt par jūsu kāzām, īpaši par to, kā taisaties svinēt, es aiz priekiem kladzināju visiem pēc kārtas, un tagad nevaru atkratīties no tik daudziem padomdevējiem. :D :D
Kaito
24.01.18. 16:39
Datums - 16.05.2018., mūsu stāsts vispār ir interesants - tā kā dzīvoju un strādāju divās dažādās pilsētās, tad vienmēr problēma bija aiziet un uzrakstīt iesniegumu, vienreiz to darījām jau manā atvaļinājumā, bet nebijām izlēmuši kāzu datumu, mūs aizsūtīja mājās :D, šoreiz man iekrita darba nespēja un es teicu  - viss, man apnicis, ejam uzrastīt, šis 16.maijs ir tāds fiksais datums (jo man nepatīk skrupuloza plānošana, kas vienmēr izgāžas), ko izlēmām pie dzimtsarakstu nodaļas durvīm, zināju tikai to, ka mums abiem patiktu precēties pavasarī...tā kā iesniegumu uzrakstījām pagājušajā nedēļā, tad visa plānošana man ir jāsaspiež 4 mēnešos, vienīgais ir tā, ka mums abiem nepatīk liela uzmanība, līdz ar to, mani ļoti apmierina koncepts - klāt tikai ģimene un svētku vakariņas. Nav jāiespringst par viesu namiem utt., bet tas nenozīmē, ka neesmu uztraukusies vispār.. :D lielos vilcienos viss jau gandrīz tāpat kā pie lielām kāzām - ēšana, kaut kādas aktivitātes, fotosesijas, dāvanas utt.
Kā Tev, Rupucīte, ar organizēšanu? 
Tā kā vēl nevienam neesam pateikuši, tad īsti palīgu man arī nav, viss jādara lielā slepenībā un uzmanībā :D
Rupucīte
24.01.18. 13:18
Kaito, kā Tev iet ar organizēšanu? Vai ir jau datums, vieta? 
Kaito
23.01.18. 00:28
Čau!
Oh, prieks redzēt vēl kādu...es arī maijā. :)
Rupucīte
21.01.18. 11:23
Visiem čau! Es būšu vienīgā maijā, vai vēl kāda ar mani? ;)
Precos.lv
20.10.17. 09:26
Kāzu datums: 15.12.2016
Sveika, kRista!

Jūlija līgavu 2018 sarunas meklējamas šeit.
kRista
20.10.17. 08:56
Kāzu datums: 07.07.2018
Sveiki, Precos.lv :) 

Skatos,ka visiem mēnešiem esat uztaisījuši Līgavu sarunas 2018 gadam. Bet laikam aizmirsies būs jūlija mēnesis,jo tas palicis bez :)