FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Maijs, 2017

Maija līgavas 2017

Precos.lv
10.05.16. 07:25
Kāzu datums: 15.12.2016

2017. gada aprīļa līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
LauraLiepina
29.11.16. 11:49
Kāzu datums: 26.05.2017
Sveikas dārgās līgavas! pēc kalendāra skatos, ka ir diez gan daudz 2017. gada maija Līgavu, diemžēl šeit pagiadām klusmus. Kā Jums veicas ar plānošanu?
Mums sanāca pabīdīt kāzas par mēnesi ātrāk, jo vedēji jūnija datumos nevarēja, tapēc tagad liekas, kā lai visu paspēj. 
Echa
29.11.16. 13:58
Sveikas meitenes! Arī es esmu pamanījusi, ka Maija mēnesī – forumā valda klusums. Tādēļ domāju, ka tas noteikti jāmaina!
Novembra sākumā rezervējām viesu namu. Arī fotogrāfs un mūziķi ir atrasti. Pašlaik meklējam video operatoru. Tas mums tā pagrūtāk, jo draugu un paziņu lokā nav cilvēki, kas varētu ieteikt kādu meisteru, un pašiem arī nav nācies izmantot video operatora pakalpojumus.
Kad sākām domāt par kāzām, sapratām, ka pēc iespējas vairāk visu darīsim paši- taisīsim dekorācijas, ielūgumus, galda kartes u.c.lietiņas, protams, tik cik būs mūsu spēkos un tik cik atļaus laiks. Tādēļ arī tumšie rudens un ziemas vakari pajiet aktīvi rosoties un darbojoties.

rutuxs
01.12.16. 09:32
Kāzu datums: 20.02.1993
Echa
Varu vienu operatoru piedāvāt, dārgi nebūs. Ja interesē vari viņam zvanīt- 28314048.
Echa
01.12.16. 10:28
rutuxs
Vari pateikt, kā sauc video operatoru?

rutuxs
01.12.16. 23:01
Raitis Bērziņš. Jauns puisis, strādā radošā digitālā satura mārketinga kompānijā Newblack par video operatoru/montāžistu. Var viņu atrast gan Facebook, gan Draugos. Cik zinu, ir kaut kāda lapa, kur ielicis savus darbus, bet nosaukumu gan nezinu. Tas jājautā viņam. Protams, nav ar super druper vārdu, jo filmē tikai gadus piecus vai sešus, bet pie mums ir strādājis un filmējis divus lielus pasākumus. Esmu apmierināta.
kriilv
06.12.16. 12:23
Kāzu datums: 27.05.2017
Sveikas meitenes!
Apsveicu visas ar topošo lielo notikumu. :)

Arī mēs beeeidzot saņēmāmies šim notikumam. Bildinājums jau bija sen, taču tālāk par to nekas ar netika darīts. Tā nu pagājušajā nedēļā nolēmām, ka viss - tagad vai nekad. Esam paspējuši jau norezervēt ballītes vietu, muzikantus un dekoratori. Šobrīd grūtāk iet ar ēdinātājiem un fotogrāfu, bet gan jau arī tas tiks atrasts. 

Plānojam savas kāzas varbūt mazliet neierastāk kā to dara citi. Vairāk jau attiecībā uz ceremoniju. Mums tā būs vakarā uz krēslas laiku, ap plkst. 19iem. Šobrīd liekas, ka varētu būt baigi forši, bet nu nākot tuvāk tad jau manīs. Viss vēl var mainīties. 

Man jautājums par dzimtsarakstu nodaļu, cik ilgu laiku pirms man viņiem ir jāpiesaka, ka būs nepieciešams viņu pakalpojums ārpus dzimtsarakstu telpām?
Pele1992
11.12.16. 23:58
Sveikas līgavas!

Prieks, ka sākas rosība arī mūsu kāzu mēneša forumā. Daudz kas jau ir paspēts saplānot, daudz kas palicis ko vēl darīt. Vēlos savas kāzas maksimāli veidot pati. Rūpēšos par dekorācijām un visām detaļām ar saviem spēkiem, jo kurš gan zinās labāk kā mēs vēlamies, ja ne paši. 
Lai cik tas būtu traki, bet šonedēļ došos kleitas meklējumos. Tieši decembris ir burvīgs atlaižu laiks, lai iegādātos savu sapņu kleitu, neiztērējot milzu naudu. Cerams izdosies
Echa
12.12.16. 09:28
Pele1992 tas nemaz nav nekas traks par to kleitas meklēšanu!
Es pirms kāda mēneša jau bija uzmest aci, lai saprastu kas man iet pie sirds, un kā tas izskatās uz mana auguma. Beigu beigās sapratu, ka kleitu šūšu, ta ka esmu pat ļoti priecīga ka šo lēmumu esmu izdarījusi laicīgi.
Arī mēs ielūgumus, dekorācijas veidojam paši.
Kaut kā tagad ir piemekējusi mani sajūta, ka īsti nekas nejiet uz priekšu, iestājies tāds pirmsvētku panīkums.
S.K
12.12.16. 09:32
Sveikas!

Skatos, ka 26.05.2017 ir populārs datums! :)
Mums viss pārsvarā ir rezervēts - svinību vieta, foto, video, ēdināšana.Iel;ugumu jau gandrīz gatavi, tāpat arī dekorācijas jau pamazām top.
Kur laulāsīties baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Echa
12.12.16. 13:46
Mēs laulāsimies baznīcā
Pele1992
12.12.16. 18:35
Ceremonija būs dzimtsarakstu nodaļā, bet parūpēsimies, lai tikšanās pirms tās būtu pietiekami skaista. Kaut kā abi nejūtam sevi baznīcā.

Centāmies visu saplānot jau šajā gadā, vismaz to, kas ir tas pats svarīgākais. Viesu nams, fotogrāfs, ēdinātāji jau rezervēti, muzikālā ziņā - mums ir pietiekami superīgi vedēji, kuri ir darbojušies DJ jomā, mūzika būs mūsu ziņā, uz pirmo deju ar vīru un tēvu ir sarunāta dzīvā mūzika. 

Vēlamies kāzas, kurās netiek ieguldīti milzum liela nauda, bet, lai tās ir miljonu vērtas. Un tieši tādas tās šobrīd top :)

Cerams, ka šonedēļ arī tikšu pie savas skaistās kleitas.
skalbe
13.12.16. 01:25
Kāzu datums: 01.05.2017
sveikas!
pievienojos maija līgavām. Patreiz ir skaidrs tas, ka ceremonija notiks mazā lauku baznīciņā; mācītājs sarunāts, tas arī galvenais. Līgavainim uzvalks ir. Un ir iestrādnes manai kaprīzei - ziedu sienai (dabūjām superīgu tapeti, kas izskatās telpiska, un par ļoti sakarīgu naudu!) 
Pārējam ķeršos klāt janvārī, kaut kā stresa vēl nav - tāpēc, ka datums netipisks + nav nedēļas nogale.
S.K
13.12.16. 08:36
Kad pirksiet alkoholu? nevar sapratst vai tagada uz svētkiem būs lielākās un izdevīgākās atlaides.. vai labāk pagaidīt pēc Jaunā gada..
Pele1992
13.12.16. 09:45
S.K
Var jau riskēt un gaidīt Lieldienas. Neesmu gan skatījusies kuros datumos 2017. gadā iekrīt. Tad arī varētu būt pietiekami lielas atlaides.
Berry
13.12.16. 11:42
kriilv
Tu droši vari zvanīt uz attiecīgo dzimtsarkastu nodaļu un pa telefonu informēt!Viņi pierezervē datumu, vietu un aptuveno laiku :)
kriilv
14.12.16. 19:00
Berry

Paldies. Šo lietu atlikušu uz nākamo gadu(janvāri), jo šķiet, ka tur jau neko nevarētu nokavēt. :)

Par kleitu - arī to iešu lūkot pēc Jaunā gada. Man ir viena padomā, vajag tik aiziet apčamdīt. 

īstenībā esmu mazliet šokā par to cik daudz ir izdevies sarunāt. Esam jau tikušies ar fotogrāfu un dekoratori, viesu mājas ar ir, ar ēdinātājiem pēc svētkiem ir sarunāts braukt uz degustāciju. Šodien vēl norezervēju meičuku, kas mani sapucēs. 

Par alko - lūk šo daļu es īsti nesaprotu, cik daudz un kādu, jo pati un topošais vīrs alko nelietojam. 

skalbe

Es ar šodien sasapņojos par sienas izveidi, bet ne gluži dzīvo ziedu. Vairāk ar pomponiem un papīra puķēm. Pinterestā ir miiiiljoniem ideju. Tagad tik saprast kā to rāmi dabūt gatavu.
rutuxs
15.12.16. 09:13
kriil
Papīra puķes vai pomponus var piestiprināt pie būvniecības sieta. Ja telpā ir kur piekarināt, tad ar stieples palīdzību to var izdarīt, ja nē, tad jātaisa rāmis.

kriilv
15.12.16. 20:17
rutuxs

O, paldies. Par būvniecības sietu nemaz neiedomājos. Jāparunā ar dekoratori par savu ideju.

Klau, kā ar kurpēm.. kur tādas meklēt? Eju cauri asosam un vēl visādiem i-neta veikaliem, bet nekur neko nevaru ieraudzīt. Idejas?

dzanita
15.12.16. 21:44
Sveikas! 
pievienojos jūsu pulkam ar netradicionālu datumu 19.05. 

mums rezervēts viesu nams, par ceremonijas vietu vēl domājam, fotogrāfs idejiski ir aizrunāts. Liekas, ka vēl jau tik daudz laika, ka var visu nesteidzīgi darīt :) 
mēs alko plānojam pirkt pēc jaunā gada, tad būs atlaides īpaši šampaniešiem. Tad arī dažādus dekorus skatīšos - sveces, brīnumsvecītes, svečturus utt. Mūsu stils - rustic chick, dominēs zaļš, balts un rozā.

Vai jums arī ir izvēlēti krāsu toņi un stils?
rutuxs
16.12.16. 09:21
kriilv
Ja baidies, ka sietu varētu redzēt, bet to nevēlies, tad es ņemtu sietu un pavirsu uzliktu vai nu parastu audumu vai mežģīnes.