FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Janvāris, 2017

Precības pa kluso...

MežaFeja
08.11.16. 12:04

Sveikas mīļās,jaukās,skaistās līgaviņas! Mums ar topošo vīru,jau labu laiku nepamet doma,ka gribētu rīkot kāzas tikai sev,ar lieciniekiem(varbūt,arī vecākus)...Bet ik pa mirklim nomoka sirdsapziņa,ka radi mūs nesapratīs un būs pārmetumu jūra...Par šādu ideju izlēmām,jo šis bija bagāts gads ar kāzu apmeklēšanu-gan radu,gan draugu. Un kopējais rezumē bija,ka visās kāzas gan radi,gan ģimene bijabijar ar kaut ko neapmierinati un izdarīja nejaukus secinājumus.Tāpēc izlēmām,ka mēs tā nevēlamies un nolēmām kāzu budžeta naudu atvēlēt ceļojumam. P.S. Daudzi no mūsu paziņām iedrošināja uz to un teica,ja paši vēlreiz precetos,tad noteikti pa kluso... Ko jūs domājat?

Skatīt ziņojumus:
Bebris
08.11.16. 14:33
Kāzu datums: 17.09.2016
Ja mums butu velreiz jaizvelas, mes ari precetos pa kluso. :)
rutuxs
08.11.16. 16:29
Kāzu datums: 20.02.1993
Izvēlies, neapmierināti par tavām kāzām, vai neapmierināti, ka dzerstiņš pagāja garām. Kā vienam, tā otram rezultāti vienādi. Mēs neteicām nevienam par kāzām. Vienīgi māsa uzzināja, kad pieteikšanas dienā mājās ēdām Cielaviņu un dzērām šampanieti. Nācās izstāstīt iemeslu, bet viņa arī klusēja kā špions. Malacis! Vecāki uzzināja divas dienas iepriekš, kad ielūdzu uz svētku vakariņām. Darbā uzzināja, kad rakstīju iesniegumu par brīvo dienu piešķiršanu. Mums pat vedēji nebija. Ja arī kāds palika neapmierināts, skaļi neko neteica, bet man bija vienalga ko domā. Viņu problēmas, ne manējās. Mēs gribējām tādas kāzas, kādas bija, un, lai gan pagājuši 23 gadi, ne mirkli neesam nožēlojusi savu izvēli. Bērni arī, kā viņi gribēs, tā lai precās. Ar balli vai pa kluso, vienlga. Mums galvenais, lai viņi ir laimīgi.
Balta
22.11.16. 11:08
Mums līdzīga situācija! :)
Pagāšgad saderinājāmies, bet finansiālu iemeslu dēļ šovasar kāzas nenotika. Tagad domājam par pavasari/vasaru, bet "problēma" tāda, ka nekādu viesu namu un balli negribam. Gribam divatā ar lieciniekiem laulību ceremoniju, šampi, fotosesiju, pusdienas restorānā un tad šaut uz SPA uz pāris dienām.. "Problēma" - pagāšgad mēs vairāk domājām par mazām kāzām tuvāko lokā (bet ar viesu namu, muzikantiem u.t.t.) un tas tika pateikts arī vecākiem (sarunu gaitā par to, kā gribētos, kā patiktu u.t.t.).. Tagad nezinam kā lai pasaka, ka domas mainījušās, ka gribam divatā un pa kluso.. lai gan varbūt vispār neteikt? varbūt pēc kāzām vecākus uzaicināt uz restorānu un tur paziņot par to, ka esam precējušies? Bet, ja nu viņi apvainosies? 
Lauzu galvu un nezinu ko darīt :(
 
rutuxs
22.11.16. 11:36
Kāzu datums: 20.02.1993
Balta

Nu nesaprotu es tos vecākus, kuri gatavi apvainoties par bērnu izvēli. Ja es mīlu savus bērnus, es mīlu arī viņu izvēli. Vecāki varēja rīkot savas kāzas pēc savas patikas, bērni pēc savas. Ja tomēr baidies, ka viņi varētu jūs abus nesaprast, tad uz restorānu varat uzaicināt arī vecākus, tā sakot uz svētku pusdienām un tad laisties prom. Viņi var palikt restorānā ilgāk, vai braukt mājās svinēt tālāk. Pēc nedēļas, uz atkāzām, atkal visi sanākt kopā un jau kopīgi pasēdēt ilgāk.
Mimiite
03.12.16. 17:22
Kāzu datums: 25.11.2016
Arī mēs gribējām pa kluso. Beigās uzaicinājām tuvākos, kopā bijām 20 pieaugušie un 6 bērni. Ceremonija dzimtsarakstu nodaļā, pēc tam svinīgās pusdienas+ kūka restorānā un tad ar nu jau vīru devāmies prom piedzīvojumu meklējumos :) Godīgi sakot, ļoti priecājos, ka pārdomājam un tomēr bija šī sirsnīgā diena ar tuvāko radu piedalīšanos, uztraukumu vai sarežģījumu gandrīz nekādu, jo visu laicaigi sadomaajām, saplānojām. Un arī vecāki, vecvecāki izbaudīja šo dienu.
riebonis
27.12.16. 16:14
Kāzu datums: 21.06.2017
Uff, prieks redzēt šādas tēmas, jo mums arī doma par kāzām tikai "sev", respektīvi - ceremonija, restorāns un prom uz SPA vai ko tamlīdzīgu, un tad, varbūt, vasarā uzaicināt vairāk viesu uz "atkāzām", jo neesmu uzmanības cienītāja, topošais vīra kungs - tāpat. Ir jau tā, ka ik pa brīdim iezogas tā doma galvā, "bet varbūt tomēr"...lai gan mūsu gadījumā nav iespējamas normāla izmēra kāzas, tad nu sanāk izlemt - vai nu tikai paši tuvākie vai viesu skaits pāri 100...un līdz šim neesmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par mazām kāzām..tā kā tas, manuprāt, ir pareizais ceļš arī mums. :)