FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūnijs, 2016

Jūnija līgavas 2016

Precos.lv
01.06.15. 16:58
Kāzu datums: 15.12.2016

2016. gada jūnija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
klevera
31.07.15. 16:20
sveikas, vai tiešām jūnija līgaviņas vēl neviena te nav? mēs esam sākuši plānit kāzas jūnija pirmajā pusē.
Ehz_forshaa
31.07.15. 23:16
Apsveicu! Jūnijs ir burvīgs laiks kāzām!! :)
Rozmariiija
03.08.15. 11:46
Sveika, klevera izskatās, ka jūnijs būs arī mans kāzu mēnesis :) labprāt ar tevi dalītos savos kāzu plānošanas notikumos un uzzinātu arī par taviem :)
Rozmariiija
03.08.15. 12:03
Vai esi sākusi jau plānot? Baznīca vai DZ.NODAĻA?
klevera
04.08.15. 14:49
Šobrīd viss vēl ideju stadijā. Vēlamies baznīcā vai ārā - kādā skaistā vietā pie dabas. Viesu namu plānojam Kurzemes pusē, ir vairākas vietas, ko vēlamies apskatīt Talsu pusē -Mežvidi, Rezidence Kurzeme u.c. Viesu skaits šobrīd plānojas ap 40gab, bet tad jau redzēs. Draudzenes kāzās bija fotogrāfs Juris Ross, tā kā ļoti patika viņa bildes, ceram sarunāt arī savām kāzām. Vēl atklāts jautājums par kāzu kleitu. Ļoti skaistas ir Ingrida Bridal, bet iespējams tomēr pasūtīšu pie šuvējas, kas man sen jau zināma. Kā jums sokas ar plānošanu?
Zanjuxxx
11.08.15. 14:10
Kāzu datums: 10.06.2016
Sveikas, jūnija līgaviņas! Mūsu kāzu diena arī būs jūnija mēnesī, šobrīd ir rezervēts viesu nams Cēsu rajonā un uzrunāti vedēji. Kāzās tiks aicināti tikai tuvākie draugi un ģimene, plānots līdz 60 cilvēkiem. Kleitu skatīšu salonā un jau rudenī, pārējais viss vel procesā.
Smaids
11.08.15. 15:44
Ja vajadzīgs padoms, droši vari vaicāt, mēs šajā jūnijā kāzas nosvinējām Mežvidos :)
Santa1996
12.08.15. 19:25
Kāzu datums: 06.08.2016
Sveikas! Arī manas kāzas plānojas jūnijā, labprāt dalīšos un uzklausīšu, kā iet jums :)
lemony
13.08.15. 09:32
Kāzu datums: 18.07.2016
Sveikas! Es ar pievienojos jūnija līgavām. Svinēsim 18.06 Cēsu pusē - ballīte Raiskumā Briedīšos, ar baznīcu vēl jāsarunā. Pagaidām esam sameklējuši viesu namu, kas nācās samērā viegli, jo pirmais, ko apskatījām uzreiz uzrunāja, tikai nācās nedaudz pamainīt datumu, jo mūsu sākotnēji izvēlētais datums jau bija aizņemts. Esam sarunājuši arī lieciniekus un mūziku kāzu ceremonijai baznīcā.
Tagad aktīvi meklēju info par visu pārējo - mūziķiem, kāzu vadītājiem, fotogrāfu, utt.
Kad sāku skatīt viesu namus likās, ka laiks vēl tik daudz, bet sapratām, ka mūsu izvēlētais viesu nams jau nākamajai vasarai gandrīz viss norezervēts, tad mani pārņēma neliels satraukums :D
Santa1996
14.08.15. 13:05
Manuprāt, lampiņu virtenes izskatās fantastiski skaisti, pati arī tādas gribētu. :)
Meitenes - vai jau esat izdomājušas krāsu tematiku savām kāzām?
Mums tā būs rudzupuķu zilā, precēsimies arī rudzupuķu laikā. :)
Pagaidām ir kā ir ar naudas krāšanu, tāpēc nevaram vēl izlemt - viesu namā vai tomēr noīrēt telti un laukos mājas pagalmā. Man jau labāk patīk doma par viesu namu. :)
Kā ar plānošanu sokas jums - cik tālu esat tikušas?
Rozmariiija
14.08.15. 14:25
Sveikas, laimīgās meitenes :)

Cītīgi meklējam luterāņu baznīcu, šobrīd man patīk Baltezera luterāņu baznīca. Varbūt kāda tur ir bijusi uz kāzu ceremoniju?

Pati aktuālākā tēma ar topošo vīru ir vedēji! Kā jūs vienojāties/izvēlējāties vedējus un vai jau viņus uzaicinājāt būt par vedējiem un kā to darījāt?

Par cik ar topošo vīru plānojam vairāk naudas ieguldīt medusmēneša ceļojumam šobrīd kaļam kāzu modeli ar skaistu ceremoniju baznīcā ar radiniekiem un draugiem, pēc tam pie baznīcas skaisti izdekorētā vietiņā ar gardām Annas Pannas kūkām, kapkeikiem, utml. Kārļa Kazāķa vai cita dziesminieka mūziku, fotosesiju pavadīt kopā neilgu mirkli, pēc tam dienu aizvadīt tikai ar vedējiem un doties ceļojumā. Bet viss tik skaisti kā filmās nenotiek, jo cik noprotu uzreiz vai nākamajā dienā nemaz ceļojumā nevar doties jo PASE sievai nav derīga. vai esat par to jau aizdomājušās? un kāds ir jūsu kāzu modelis? :)

KĀZU KLEITA - skatos raidījumu pa KANALS2 - "Jā vārds kāzu kleitai", lai apmēram saprastu ko vēlos, bet īsti nezinu ko vēlos un kur meklēt.
Kāda ir jūsu izsapņotā kāzu kleita un kur dosieties tai pakaļ?

:)
lemony
14.08.15. 14:56
Par vedējiem - mēs paši uzrunājām. Bet mums vairāk būs lieciniekii, jo gribējām vienkārši jautru pāri ar ko būtu forši aizvadīt dienu (viņi pat precējušies nav, bet mani tas īsti nesatrauc), domāju, ka max centīsimies viņus atslogot no tradicionālās vedēju nodarbināšans, jo mums būs vakara vadītājs...vēl īsti neesam par detaļāļām runājuši.
Par modeli - laulības baznīcā un ceram arī uz jautru ballīti līdz rītam kopā ar ģimenēm un draugiem.
Kāzu kleita - es te i-netā šo to skatījos, bet diemžēl LV saloni piedāvā tikai nāru vai princešu kleitu, kas man nav pa prātam... domāju, ka sākotnēji riskēšu i-netā pirkt, ja nebūs ok, tad staigāšu pa saloniem. Bet plānoju jau septembrī kko lietas labā sākt darīt :
Rozmariiija
14.08.15. 15:02
lemony kādās interneta adresēs meklē kleitu? arī man nāriņu un princešu kleitas īsti nepiestāvēs
lemony
14.08.15. 15:23
Es visādā esmu skatījusi:
www.musesdress.co.uk ;- šeit draudzene sūtīja parastu vakarkleitu un atnāca ok, pēc tam kāzu kleitu - bet viņi nočammājās, beigu beigās kleitu draudzene atteica, bet vismaz naudu atpakaļ saņēma
www.jjshouse.com
www.dressfirm.co
www.vividress.co.uk
Par šiem trīs es tikai lasīju atsauksmes, ka ja kkas nav ok, tad naudu nevar dabūt atpakaļ.
Tad es vēl e-bay skatījos. Man liekas, ka no tā paša e-bay arī sūtīšu, jo šim kkā ir lielāka uzticība, ka ja kleita nebus ok, tad vismaz varēšu aizsūtīt atpakaļ un saņemšu naudu (vismaz līdz šim ebay mani nav pievīlis). Tā kā tas baigais risks, tad laikam septembrī jau mēģināšu kko pasūtīt.
Santa1996
14.08.15. 18:02
Rozmarija, par vedējiem esam izvēlējušies vīra draugu un viņa sievu, ļoti labsirdīgus, sirsnīgus cilvēkus. Pagaidām vēl plānojam, kad un kā viņiem to labāk paziņot un ceram, ka viņi šādam "amatam" piekritīs. :)

Par PASI - to jau apdomāju un ļoti veiksmīgi sanāk, ka nākošā gada jūlijā man tāpat būtu jāmaina pase. Domājam kāzas vispirms nosvinēt, tad izsaiņot dāvanas, lēnā garā sakrāmēt ceļa somas un, kad būs gatava mana jaunā pase, doties ceļā. Ceļosim vai nu pie radiem uz ārzemēm, bet, ja sanāks pārtērēt esošos līdzekļus, tad pabraukāsimies ar mašīnu un telti pa LV.

Par pašām kāzām - gribētos iziet cauri visam, kam, manuprāt, jābūt kāzās - gan kāzu vārtiem, gan mičošanai. Aizbraukt uz tiltu, pielikt atslēdziņu un izdzert pa glāzei "Mežezera". Tā mazliet smieklīgi nolēmām ņemt bezalkoholisko šampanieti, jo neesam nekādi šo dzērienu mīlētāji.

Meitenes, par kleitu - gribētos iegādāties balles jeb princešu tipa kleitu ar īsām mežģīņu rociņām, jo nepiestāv kleitas, kurām "nav, uz kā balstīties", ar internetā pirktajām negribas riskēt...
Santa1996
14.08.15. 18:06
Domājam paši gatavot gan ielūgumus, gan galda kartes, gan dekorācijas.
Ienāca prātā doma pat pašai taisīt līgavas pušķi. Bija pat tik traka ideja kā šūt savu kāzu kleitu, tomēr to atmetu, jo manis izsapņotajai kleitai būtu nepieciešama zināma meistarība, kura, domāju, man nepiemīt.

Ko JŪS domājat gatavo pašu rokām, ko pirkt?
Rozmariiija
14.08.15. 22:59
www.musesdress.co.uk

Perfektas atlaides :)
klevera
01.09.15. 16:01
Rozmariij, Baltezera baznīcā esmu bijusi uz kristībām.Ļoti skaista gaiša un moderna baznīca, ja tā var teikt, jo nav daudz svētbilžu, bet pie griestiem daudz lampiņu, kas bildēs skaisti izskatās. Kaut kur instagram arī nesen redzēju kāzu bildes, kad pie ieejas lieli zaļi pušķi un lukturi - skaisti. Bet man jau liekas, ka daudz kas atkarīgs no mācītāja, toreiz bija jauks. ;)
Rausis
06.09.15. 18:35
Kāzu datums: 18.06.2016
Sveikas, meitenes!

Apsveicu visas ar gaidāmo lielisko dzīves notikumu! :)
Mūsu datums - 18. jūnijs, Liepājas puse. Viss jau būtu labi, ja varēti abi izdomāt, ko īsti gribam - lielas svinības ar viesu namu vai kaut ko mazāku, baznīcu vai dzimtsarakstu nodaļu. Ahhh... tik grūti izdomāt, ko īsti vēlamies. Zinam tikai to, ka viesu skaists būs uz 35, ieskaitot mūs.

Lemony, esi skatījusies kleitas www.aliexpress.com? Pati svārstos 50:50 pasūtīt kleitu no turienes vai pirkt kaut ko uz vietas.

Rouza1
15.09.15. 18:56
Kāzu datums: 18.06.2016
Sveikas jūnija līgaviņas! :)
Mums arī kāzas jūnijā Balvu pusē. Šobrīd ir aizrunāts viesu nams - kādā nedēļas nogalē brauksim skatīties un visu izrunāt klātienē. Baznīca arī jau izvēlēta, tikai šķiet ka pārāk agri būtu jau braukt un runāt ar mācītāju. Šobrīd precizējam viesu sarakstu- izskatās, ka būs ap 60-70. Cītīgi meklējam fotogrāfu. Ielūgumus un dekorācijas plānoju gatavot pati, meklēju idejas :)
It kā liekas, ka laika ir vēl daudz līdz jūnijam, bet dienas tik ātri paiet.. Negribas visu atstāt uz pēdējo brīdi.