FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2015

Laulības dokumenti ārzemēs

Kristine_UK
09.06.15. 22:00
Kāzu datums: 25.07.2015

Sveikas līgaviņas, kuras dzīvo ārzemēs un precas Latvijā!
Saprotu, ka, mainot uzvārdu, mainās pase un tās izgatavošana ir ātra, bet kā ir ar laulības apliecības tulkošanu un cik tas maksā un cik ātri tas ir izdarāms? Vai ir sākumā jāsaņem jaunā pase un tad var iet tulkot laulības apliecību?
Liels paldies jau iepriekš.

Skatīt ziņojumus:
RobRib
01.08.19. 16:03
Nākamreiz, kad būs nepieciešama laulības apliecības tulkošana iesaku vērsties pie Tulkot.lv tulkošanas biroja. Caur viņu mājaslapu https://www.tulkot.lv var diezgan viegli un ātri izdarīt šādus pasūtījumus, pat ja neesi uz vietas (Latvijā). Un cena ar sapratīga.
dimdimdii
11.06.15. 08:05
Tas ir pilnīgi normāli, ka nav ne mazākās nojausmas. Man arī nebija, līdz ļoti bēdīgā sakarā tam visam gāju cauri. Galvenais atceries, lai dokuments ir notariāli apstiprināts. Pirmreizēji man bija vienkārši iztulkoti dokumenti, tulka apstiprināti, taču Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde mani aizsūtīja bekot, tā teikt, jo šādam dokumentam nav juridiska spēka.
Kristine_UK
10.06.15. 18:53
Kāzu datums: 25.07.2015
Liels paldies. Piemsvtam ar to nebiju saskārusies, tāpēc arī nav ne mazākās nojausmas, kā tas notiek.
dimdimdii
10.06.15. 16:19
Parasti lapa ar notariālu apstiprinājumu maksā no 15-45EUR, atkarībā no valodas un dokumenta veida. Lielie kantori iztulko 1-3 dienu laikā.
Pati tulkoju ekspertīzes slēdzienu miršanas apliecību tēvam, ļoti sarežģītu un terminiem bagātu tekstu, samaksāju ļoti demokrātisku summu. Tā kā biju stāvoklī, pēdējos metros, tulku birojs man iztulkoja nepilnu 2h laikā, lai man nebūtu lieki jābraukā. Servisa dēļ viņus slavēju- http://www.rttulkojumi.lv/lv/
dimdimdii
10.06.15. 16:15
Pasei nav nekāda sakara ar laulību apliecību un otrādi, jo katrs no šiem dokumentiem ir ar savu unikālu dokumenta numuru. Tā kā pasi mainām dažādu apsvērumu dēļ- tā var tikt nozagta, var tikt bojāta vai var notecēt termiņš, līdz ar to mainās arī dokumenta numurs, tādēļ tas netiek uzrādīts ne dzimšanas/miršanas, ne laulību apliecībās. Apliecībās uzrādās tikai personas kods, jo tas ir unikāls un nemainās.
Laulību apliecību var tulkot jebkurā tulkošanas birojā, kas piedāvā notariāli apstiprinātu tulkošanu. Bez notariāla apstiprinājuma tulkojums NAV derīgs un PMLP tādu nepieņems.