FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
ilzish
10.08.12. 17:00
zuze2010 pirkām ances dizains-apdrukas studijā uz Lāčplēša ielas- 12Ls. sirds formas arī liels bija, laikam 16Ls!
zuze2010
10.08.12. 15:41
Kāzu datums: 15.09.2012
Kur pirkāt lietussargu? Man ar gribas nodrošināties... :)
ilzish
10.08.12. 14:16
Manas trešdienas kāzas nu ir notikušas- vienkārši lieliski, par spīti šausmīgajam vējam un lietum, būs ekstrēmākas bildes, atbilstošāk mums, kā pārim :)
Mičošanā man lika vainagu galvā, kuru pēc tam drīkstēju draudzenei izvēlētai likt galvā (jaunais pāris) un to man nomainīja pret rudzu vainagu, kā jaunajai saimniecei, bija super.. :)
Dikti labi ka nopirkām milzīgu baltu lietussargu, jo lija ne pa knapo :)
tagad mierīgi sēdēsim, plānosim savu medusmēnesi, kam vēl neesam pieķērušies līdz šim :)
Veiksmi visām, kam vēl lielā diena gaidāma :)
cygnuss
10.08.12. 13:58
Kāzu datums: 12.08.2012
Mans pasākums ir glābts - ieskaitīja atvaļinājuma naudu! :D Šovakar vēl jādodas uz veikalu iepirkt Mežezeru un topošajam vīram zeķes. :D
zuze2010
10.08.12. 13:24
Kāzu datums: 15.09.2012
Normāli, mums gan vēl mēnesis priekšā, bet manējais tāpat neiespringst, sak, nu tas jau tikai tāds lielāks tusiņš :) Viņam nav ne kurpju, ne uzvalka, nekā... Gredzeni ar mums vēl nav :) Vīrieši.... :)) Pilnīgi nebrīnīšos, ka viņš beigās teiks - nu beeeidz, vēl taču ir veselas 2 dienas... :)
Mona92
10.08.12. 12:46
Kāzu datums: 18.08.2012
kas nu kurai pa krenkiem,man vel kleita uz kimisko janes gludinat!!
plivuru man vel suj! viss japerk vel ,ka vnm viss uz pedejo bridi.. :D
jauki..
ko darit ka virs man tads ka vislaik-nu velak,velak,nedela palikusi lidz kāzām man stress a sim tāda miera osta ka pat tas mani kaitina! :@
cygnuss
10.08.12. 11:22
Man šodien stresa diena - grāmatvedība pateica, ka varbūt šodien nebūšot atvaļinājuma nauda! :@ :@ :@ Esmu tik nikna un gribētos sadot pa purnu viņām! Uztaisīju tādu skandālu. Ja nauda nebūs, tad kļauza VDI būs un varēs pēc tam maksāt sodu priecādamies. Bļāviens! Svētdien kāzas un vēl tik daudz kas jāmaksā, bet redz, varbūt nebūšot. :@ Es viņiem vēl parādīšu - nebūšot.
dandelion
10.08.12. 10:53
Kāzu datums: 03.08.2012
Mierinājumam teikšu, ka mūsu kāzu ceremoniju nokavēja= neredzēja 8 cilvēki, tajā skaitā arī mana mamma, kurai pēkšņi saplīsa mašīna uz ceļa... viņi visi atbrauca tad, kad viss jau bija beidzies. Un pēc tam mēs konstatējām, ka 10 cilvēki vispār nav ieradušies, kas nu kuram par iemelsu, bet iepriekšējā dienā, kad maksājām viesu namam par konkrētu cilvēku skaitu visi teica ka būs. Tāpat arī dēļ šiem cilvēkiem bija noīrēts autobuss, kurā beigās brauca 2 cilvēki. Kopumā nenormāli liela zemē nomesta nauda, vilšanās sajūta un dusmas. Ja es būtu to visu ņēmusi vērā, es tiešām sajuktu prātā, tāpēc savācos cik varēju, jo tā ir MŪSU diena, un neskatoties uz neko, tā bija ļoti skaista.
Tā, ka nepārdzīvo tik ļoti, it īpaši par cilvēkiem un lietām, kuras Tu nevari ietekmēt, koncentrējaties viens uz otru un priecājieties par cilvēkiem, kuri jūs ir pagodinājuši ar savu klātbūtni! Lai veicas!
fuurija
10.08.12. 10:27
Kāzu datums: 24.08.2012
Man shodien vecmeitu balle,bailes domaat ko taas trakaas meichas man ir saorganizejushas. :D

Zakis-sx
Nu gan stulbums kkads,attals radinieks tachu,var izteikt lidzjutibu onkulja tuviniekiem,atvainoties ka nebuus un aiziet citu dienu uz kapseetu un aiznest ziedus. Bet nu,lai neierastos uz deela kaazaam,es saaktu domaat par to vai vinji vispaar grib,ka deels precas. Turies un varbuut viss nokartosies.

Ritdienas ligavinjaam veiksmiigu un priecigu ritdienu,diez vai buus speeks pec vecmeitu balles riit ieiet forumaa. :D
bzzzik
10.08.12. 10:17
Kāzu datums: 11.08.2012
Laikam man stres pamatīgs tik daudz kļūdu manā tektā:D
bzzzik
10.08.12. 10:15
aaaa vis rīt jau lielā diena. Prieks ka sodien aibraucam uz rīgas nakts tirgu un sapirkam daudz puķu ,cenas tiešām bija smieklīgas, mazās rozītes no 0.07 santīmiem, tas kas 30-40 cm garas pa 0,20, tā kā meitenes iesaku, dabuju visādas puķes pa labām ,ļoti labām naudam un mums pat atmaksājās nu Jelgavas uz Rīgu braukt.
Stresiņš man tads pamatīgs, jo pašai šodien ve atbildīga darba diena un mājās nani neviens nelaiž, telefons kūp, jo visi zvana ko jautajot. Bet būs ok, viss būs skaisti un rīt būsim laimīgi.
edge_2012
10.08.12. 08:40
Kāzu datums: 03.08.2012
Njā, lasu, meitenes, par jūsu stressiem un smaidu- man jau tas viss aiz muguras :) Viss būs labi! Bet varbūt ir vērts pārdomāt, vai nēesat par daudz uzņēmušās un kāds no tiem darbiņiem var tikt atlikts vai uzdot palīdzēt kādam citam?!
Es jau iepriekš rakstīju- izdariet pēdējos darbus jau iepriekšējā pirmskāzu nedēļā, jo pēdējā nedēļā ir pārāk liels uztraukums un tad nav brīnums, ka kaut kas pazūd vai aizmirstās :) Bet vienalga viss izdosies, ticiet man!! ;)

Par dāvanām- vecākiem neko nedāvinājām, jo tās ir pateicības dāvanas, bet jau ļoti tālu ir tas laiks, kad dzīvojām pie viņiem, nav īsti par ko pateikties. Arī kāzām gatavojāmies un finansējām visu tikai paši.
Vēdējiem- brauksim kopā ceļojumā, kur apmaksājam viņiem lidojuma biļetes.

Šīs nedēļas meitenes- turaties!!! Neuzskrūvējat emocijas par daudz, jo citādi būs grūti izbaudīt Lielo dienu!!:)
nosey_angel
09.08.12. 23:46
Apsveicu visas, kas jau ir sieviņas! Man, tāpat kā Zakis-sx ir atliksui vairs viena diena. Tik daudz darbu, tāda steiga, lai gan tik laicīgi sākām jau visu darīt! Visi skrien, dara, es stresā, jau 4 dienas caureja, slikta dūša, vemju visu, ko apēdu, teju katrs sīkums mani saraudina. Prieks, ka līgavainis visu uztver veselīgi un mani mierina, pat pārstājot ar kādu runāt, atzvanot vēlāk, lai vienkārši mani samīļotu. Es jau zinu, ka viss būs labi, bet tāds stress! Vienkārši nezinu, kur lai liekas. Ar Rundāles pili, ar mūziku, ar galdiem, ar aaaa.... tik daudz visa kā ir noticies pa šo nedēļu! Gulēt ejam katru dienu 2. Ceļamies jau ap 9. Neizgulējušies, bet nu neko... Saliku uz līmlapiņ';am darbus, kas rīt jāizdara - veseli 8!!! Ak, šausmas, 8 darbi!!! Un es jau pēcpusdien braucu uz savu vecāku māju, tur vēl viss ir jāsaved kārtībā. Taču prieks, ka drīz jau mūsu diena, ka būsim kā viena ģimene. Laikam jau tas stress, ka esam lieli perfekcionisti...

Trakākais, ka es aizmirsu, kur esmu ielikusi auto lentītes - dabūju visu pa jaunam taisīt - tagad vnk baltas. Vairs nav spēka. Visu esam pārskatījuši - nekur nekas nav!!! Tas ir kaut kāds fenomens! Gan jau pēc kāzām atradīsies :D

Vēl viesi - te būs, te nebūs, te atkal būs... Rīt jāsaka galīgais vārds. No sākotnējiem 60 nu jau palikuši vairs 47+ 6 tehniskie, kā mēs smejam - mūziķi, video operators un fotogrāfe. Nu neko, kā ir tā ir... Labi, ka vēl rīt viesu namā atļāva pamainīt skaitu, jo tad tādas summas jāpārmaksā, ka pat nezinu! Taču būs jau labi, skaidrs ir tas, ka alkohols mums tagad ir krietni par daudz - nu neko, vismaz būs labi krājumi :D

Tā numums iet!!!

Zakis-sx, saprotu Tevi un varu iedomāties cik drausmīgas sajūtas.... kā gan vīrs Tavs jūtas, ka vecāki nenāk... Ja kāds patiešām tuvinieks, bet ja attāls radinieks, kuru tiešām reti satiek, grūti un smagi! Žēl, ka citi nenovērtē tās pūles un enerģiju, ko esam ielikušas mūzu lielajā dienā un žēl, ka citi nesaprot, ka tā ir tikai viena diena!
Zakis-sx
09.08.12. 23:15
Apsveicu visas, kas jau iestūrējušas laulības ostā un tās kuras plāno to šonedēļ darīt :)

Nu jau tā kārtīgi palikusi vairs tikai viena diena. Tikko tik ķēros klāt pie mūzikas sagatavošanas un skanēju bērnības bildes.visu laiku nepamet sajūta ka kaut ko noteikti esmu aizmirsusi :D

šodien topošā vīra ģimene sagādāja pamatīgu pārsteigumu, uz kāzām neieradīsies, jo stundu pirms kāzām ir jābūt uz bērēm. Saprastu, bet ne jau to, ka pat dvīņu brālis dodas uz bērēm pie pāris reizes mūžā redzēta onkuļa. Vismaz no brāļiem ko tādu nebiju gaidījusi, lieki piebilst, ka ja vēlētos tad to visu varētu apvienot. Jauks pārsteigums pirms kāzām, kas nodzinis jēlkādas prieka pazīmes, vēlme kaut ko darīt vairs nav. Pats interesantākais ir tas, ka viņi paši par to paziņot nevarēja, iepriekš uz jautājumu vai ieradīsies paziņoja ka kā vispār var iedomāties ka nebūs, bet tagad nav.
cygnuss
09.08.12. 17:41
Es nespēju noticēt, ka atlikušas tikai 2 nepilnas dienas... :) Nevaru saprast, kā man justies - it kā stresa nav, bet vēl šis tas jādara. Rīt jau jāsāk kravāt somu. Uh, cik tas ir ātri pienācis! Vislielākais prieks par to, ka beidzot būs atvaļinājums, jipii!
Caaliic
09.08.12. 16:42
Kāzu datums: 04.08.2012
mēs vecākiem dāvinājām dāvanu kartes uz teātri,klāt pavadvēstulītes,ka uz to iesim visi kopā un pēc tam ari uz kādu restorānu :) Vedējiem atpūta vienā no pilīm.
iewishbest
09.08.12. 13:10
Līzei jau arī 24. augusts :)
iewishbest
09.08.12. 13:10
iewsha, laikam 24. augusts ir ļoti populārs šogad, mums pat ir 2 kāzu viesi, kam jāpaspēj tajā dienā uz vēl vienām kāzām, un vēl arī paziņas kas tajā pašā dienā precās :D
Mēs vedējiem dāvināsim trauku, uz kura būs pateicības vārdi un iekšā dāvanu karti uz SPA.
Līze- man arī kāju sanāca pirms 2 mēnešiem satraumēt, lēkāju un kliboju apkārt, vēljoprojām nevaru īsti uz papēžu kurpēm pastaigāt, bet kāzām abas kurpes uz augstiem papēžiem, redzēs kā man ies :D Bet vismaz kāzas visiem viesiem paliks atmiņā, tas jau ekskluzīvi- līgaviņa ieģipsēta.
Līze
09.08.12. 12:38
mēs izdomājām vecākiem dāvināt linu roku dvielīšus ar izšūtu tekstu + biļetes uz kādu teātra izrādi vai koncertu.
Vienīgā aktuālākā problēma ir kļuvusi mans ģipsis uz kājas.. visas pārējās lietas ir kļuvušas mazsvarīgas :) Bet neskatoties uz traumu, esmu ļoti mierīga :)
iewsha
09.08.12. 10:55
Skatos,ka mums kāzas viena datumā!:)
mums ir apmēram izdomats ko dāvināt vecākiem!Mums problēmas ar dāvanu vedējiem:D
Plus man vēl liela aizķeršanās ar kleitu,diemžēl:( Tagad esam mašīnas meklējumos,jo Valmierā nez kapēc neko smuku nemaz nav iespējams izīrēt!