FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
MaziiC
21.08.12. 20:23
Kāzu datums: 14.08.2012
Te vēl viena bildīte no dzimtsarakstiem :)
Ļoti jaukas ceremonija bija, gan arī skaista un plaša zāle.
MaziiC
21.08.12. 20:14
Sveiciens visām augusta sieviņām!
Arī man parādījies mirklītis, lai ierakstītos :)
Diena izvērtās superīga, gan laikapstākļi bija labi, gan viss ieplānotais un neieplānotais - visādi pārsteigumi bija super :) kā arī protams jaunais vīriņš dabūja šampanieti sev virsū divreiz :D labi ka uzvalks labs izrādījās - jo nekas neiesūcās un aši noslaucījām :D par brīnumu es sev virsū nedabūju neko :) visu dienu bijām pārsteidzoši mierīgi, tikai dzimtsarakstos satraukums uzjundījās :) žēl, ka mūsu diena tik ātri paskrēja, nu jau nedēļa garām. Vakara noslēgumā pludmalē vedējtēvs uzšāva salūtu un visi viesi bija starā :) palaidām laternas jūrā - tik forši,jo tieši vējš bija norimies un laternas lēnītēm smuki aizlidoja tieši jūrā tālumā :)
Ļoti jautri gāja pie jaunā pāra zagšanas - ļoti centās nozagt mani - pat vienu reizi pielika roku mutei priekšā lai es nebļauju un vilka aiz rokas uz virtuvi - a tur līgavainim mamma nāca ārā - nu tad sākās - nēēē, atdod atpakaļ :D izrava mani :D bet tad - viena bridi nospēra līgavaini - kamēr šis dejoja ar mammas māsu un iesēdināja auto - visi - mammas, tantes un omes mashinai apkart - stumj atpakalj, neljauj braukt :D bljauj, ka kāps virsu uz jumta, lai dodot atpakalj :D mes ar vedejtevu megjinajam atpirkties - ar captain morgan un shampi tikam cauri :D bet tiesham nebiju domajusi ka visi viesi taja ierausies līdzi visā tajā zagšanā :D es pat no sākuma nevālājos, (zinaju ka dazhus viesu ari nevar ietekmet) bet izradijas ljoti jautri un galvenais arī iespējams bija dabut atpakalj :D
Pievienoju pāris foto no draugu fotoaparātiem un ar nepacietību gaidam fotogrāfa bildes :)
Atkāzas ar draugiem svinēsim 1.septembrī - un pie reizes arī manu dzimšanas dienu tai dienā nosvinēsim :)
Dūdausis
21.08.12. 17:01
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas meitenes! Arī es jau šeit ierakstos, kā SIEVA!

Sajūtas ir fantastiskas! Mūsu diena bija kolosāla un ar notikumiem bagāta! Nekad pat nebiju iedomājusies, ka mūsu baltā diena būs tik izdevusies! :))

Ar nepacietību gaidu bildes no fotogrāfa!
Peerlite
20.08.12. 21:56
Kāzu datums: 12.08.2012
meitenes, pievienojos Jums... bilžuks no manām kāzām...juhhuuu
Mona92
20.08.12. 17:31
Arī mūsu diena jau aizgajusi,esmu laimiga sievas lomaa!! :)
mazs ieskats.
edge_2012
20.08.12. 09:28
Kāzu datums: 03.08.2012
Skaisti jūsu svētki bijuši! No sirds apsveicu!:)
aiga833
20.08.12. 00:45
Kāzu datums: 31.08.2012
Sveiciens visaam kas jau sievas godá!
Es laikam esmu taa nosleedzoshaa augusta liigavina! Man veel viss priekshaa. Uztraukums pagaidaam nekaads, kaut gan simt un viens darbs nepadariits. Darba koleegi gan saka ka taada nervoza! Lasu Juusu staastus un smaidu, tas ir tik forshi - uztraukums un tad lielaa diena! Ká pasakás un viss beidzas laimiigi.
Es pati ierodos LV neilgi pirms lielá notikuma. Varbuut taapeec taads miers, jo no taalienes maz ko vari iespaidot. Tik dot komandas un gaidiit rezultátu! Pagaidám lielu vilshanos nav. Nu tas tikai pagaidám! Zinot, ka es esmu skeptiska jeb uz ko.....nekad nevar zinát kádas buus beigas! Tad jau redzees!
Novélu izturíbu un saticíbu esoshajos un tálákajos párbaudíjumos ko piespélé dzíve!
Peerlite
17.08.12. 22:02
Sveikas, meitenes!
beidzot ir laiciņš piesēst tā mierīgi pie neta un uzrakstīt,kā mums gāja!
Diena bija IDEĀLA un kāzas vnk IDEĀLAS!!!!!!
Ko tādu pat nevarējām nosapņot! Vedēji pacentās uz uz visiem 500%!!!!!!!!
(lai gan vedēji pēc tam noteica,ka daudz ko no ieplānotā nemaz nepaspēja paveikt..... :D )

lai gan gatavošanās kāzām nemaz tik vienkārša nebija: 2 nedēļas pirms kāzām oma tiek reanimācijā, nedēļu pirms kāzām vīriņa brāli uz operāciju (tā pēkšņi), 2 dienas pirms kāzām mūsu draudzeni videooperatori notriec mašīna, un dienu pirms kāzām uzzinājām,ka mūsu mācītājs smagi saslima un nevarēs salaulāt, bet paldies Dievam, baznīca sameklēja citu mācītāju no Jūrmalas.

laikam Dieviņš vēl lieku reizi pārbaudīja mūs pirms kāzām =)
lai gan esam kopā jau 6,5 gadus

bet atceroties to patīkamo.....
sākot ar laiku.....kad 6dien gājām gulēt plkst 2, skrējām pie loga - fuuu ..... - skaidras zvaigžņotas debesis. Tad visam jābūt ok! =)
lielākie pieturas punkti bija Salaspils botāniskais dārzs, kurā mūs sagaidīja izjāde ar melnu zirgu. Vienā brīdī parādījās čigāniete ar dziesmām un visur sekoja līdzi fotosesijā.
Meinarda sala....ar tēju, saldumiem......pēkšņi aiz muguras sāka skanēt saksofons ar dziesmu Ja Tu man esi, cilvēki vienkārši stājās apkārt kā uz koncertu un applaudēja.....gluži kā vesels koncerts......pasakaini...
tā kā mēs abi gan dejojam tautas dejas, gan spēlējam teātrī....protams,kur nu bez pārsteigumiem no saviem kolektīviem
vakarā ieradās čigāni (deju kolektīvs), pārsmējāmies līdz asarām.
mičošanā pasēdējām vecākiem klēpī, tad vedējtēvs iesēdināja laivā un airējāmies uz dīķa pretējo malu,kura bija izrotāta ar dučiem dučiem lāpu. Ūdenī peldēja svecītes burciņās. Viss krasts bija nosēts ar svecītēm. Un atdzīvojās visi izrāžu tēli. No tumsas sāka maršēt zaldāti ar enģeļa spārniem no izrādes Šveiks. Tad buramvārdus apvārdoja Tomulīša māte no Skroderdienām Slimačos. Tad izskrēja Don Žuans un mēģināja mani apvārdot ar skaistiem vārdiem. Tad Matrīne un Šarlote centās vīriņu aizvilināt (jeb Sganarelu,ko bija tēlojis izrādē). Tad uzradās Dievs formā ar mirdzošu nimbu un svētīja mūsu laulību. Pēc visa mūs atkal iesēdināja laivā un airējāmies atkapaļ.

kad pienāca guldināšana...ieradās otrs mūsu teātris nakttērpos ar spilveniem.

tam visam pa vidu spēles, dejas, smiekli līdz zemei utt.

modināšanu sarīkoja deju kolektīva pārstāvji ar latvju spēlēm, dančiem, dziesmām

otrā dienā tikai atpūta pirtiņā un burbuļvannā.

mēs plānojām mazas un vienkāršas kāzas (viesi 20-27), bet vedēji tās pārvērta par vissskaistākajām kāzām. Tik mīļām un neaizmirstamām.
tagad tik jāmaina pase un auto tiesības...juhuuuuuuu
iewishbest
17.08.12. 11:21
Kāzu datums: 24.08.2012
Cik jau daudzas no augusta līgaviņām ir sieviņas :)
mums vēl nedēļā palikusies... beigās nolēmām, ka vecākiem dāvināsim foršu, paliekošu stādu dārzam ( abiem vecākiem ir kur stādīt) un kalendāru ar mūsu bildēm, komentāriem, novēlējumiem.
Pamazām darāmo darbu skaits arī sarūk, bet vēl jau šis tas ir palicis neizdarīts. Brīžiem arī uztraukums piezogas, bet laikam jau tas tikai normāli, tad sāku domāt, ka pa lielam jau svarīgākās lietas ir sarunātas un būs viss labi. Vienīgi nedēļu pirms kāzām uzzinām, ka uz 2 dienu nebūs fotogrāfs.. štukojam tagad, ko iesākt, bildes jau gribēsies no abām dienām, nez vai vispār dabūsim kaut ko vieta pēdēja brīdī, tā nepatīk tādi cilvēki, kas šītā pēdējā brīdi uzmet :(
bzzzik
16.08.12. 10:52
Kāzu datums: 11.08.2012
Sveikas līgaviņas. Es jau dažas dienas kā sievas goda, nebija laika ieskriet pačalot. Mūsu diena pagaja lieliski,varbūt bija mazas aizķeršanas, bet tas bija tadas ko neviens nepamanija,jo nezinaja kā ir. Mēs atkal piriecajāmies ka ārā bija tads laiks, jo bildēs no saules nav sažmiekto acu. Bija viss tik forši, esam tiešām laimīgi. Un meitenes man jau tagad viegli teikt, nav jega uztraukties, jo tas neko nemaina, būs labi.
nosey_angel
16.08.12. 10:12
Sveikas,

Arī mēs esam nosvinējuši savu kāzu dienu. Nezinu kā citām 11. augusta līgaviņām, bet mēs tā nosalām, ka vēl šodien esam slimi. Augsta temperatūra. Tajā dienā nelikās, bet pēc tam, kā otrdien sākās drebulis, tā saslimām un tikai šodien jūtos kā cilvēks, jāsāk mainīt dokumenti.

Kāzu diena bija lieliska. Bija daudzas vilšanās, sākot ar florista darbu - nebija tie ziedi pušķī un uz galda dekorācijās, pietrūka pasūtītie ziedi vecākiem. Protams, tagad attaisnojas, bet vismaz sola naudu atgriezt. Tomēr iepriekšējā vakarā vēl sazvanījāmies par ziediem pušķī, teicās, ka būs manas saulespuķes un zilie ziedi, bet beigās mani sagaidīja oranžs gerberu un rožu pušķis. Protams, skaists jau, bet NE tas, kas mums bija vajadzīgs.

Mašīnas šoferis arī mūs tā pievīla. Jau pusceļā sastrīdējāmies un viņš mums aizliedza savā starpā sarunāties!!! Tāds preteklis, rakstīsim sūdzības!

Arī mūziķi neizpildīja solīto, nebija sākuši spēlēt laicīgi, arī ātrāk bija aizbraukuši nekā bija nolīgts, sūdzību viņiem jau uzrakstījām. Tā, ka ja neskatās uz šo, tad diena bija fantastiska!

Mūsu superīgā fotogrāfe un video operators centās mūs uzmundrināt, ja kaut kas nebija. Vedēji fantastiski, tādi pārsteigumi bija sagādāti! Mēs vienkārši bijām šokā. Viesu namā galds lūza no pārpārēm, cik daudz ēdiena bija, bet mēs domājām, ka pietrūks, līdz ar to viesu nama pavārs sēdēja visu naktia ugšā, jo ja gadījumā kas pietrūktu, viņi solīja bez maksas papildināt galdu! Protams, tas nebija vajadzīgs :) Kūka bija fantastiska!
Valsis Rundāles pilī bija tik skaists, tik izdevies, arī mičošana... Mēs abi bijām ļoti, ļoti laimīgi, ka savā kāzu dienā varam iet piknikā Rundāles pilī, būt ar saviem viesiem un priecāties. Arī otrajā dienā viesu nams mums atļāva pat līdz 18 palikt, neprasot papildus maksu. Pēc tam vēl ar daļiņu viesiem devāmies uz manu vecāku lauku mājām, kur turpinājām svinības jau šaurākā lokā.
Viss bija skaisti, un galvenais, man blakus ir vīra kungs, kas par mani rūpējas un gādā! Bildes un vide materiālu solīja mums pēc 2, 3 nedēļām, tad varēšu padalīties sīkāk, bet pagaidām viena bilde no viesiem :)
MaziiC
15.08.12. 23:28
Nu esam pavadījuši savu kāzu dienu :) viss bija feini, vēlāk arī pastāstīšu vairāk un pievienošu aŗī kādu foto :) ;)
iewsha
15.08.12. 15:27
Man nav tāds lietas kā saderināšanās gredzena,līdz ar to man par to atkrīt domāt!
Ja man arī vēl ēdināšana janomaksā-visdrīzāk nakamnedēļ!

mince87
Saprotu,ka jūties!Arī mans vīriņš pāris reizes uz pusgadu ir bijis prom!Un es ar bērniem tad viena pati te lv!!Brītiņu padzīvojam visi arī pa uk,bet šogad janvārī atgriezāmies tomēr!Tagad vīriņs pa nedēļu ir prom,jo darbs citā pilsētā!Mājās tik pa brīvdienam!
mince87
15.08.12. 09:56
Apsveicu visas tās, kuras jau ir sieviņas un kuru pirkstos jau mirdzs smukie gredzentiņi! :)
mince87
15.08.12. 09:55
Sveikas! Mums palika tikai nomaksāt kafejnīcu (tajā paša dienā) un sapirkt sīkumus galdam kā augļi, končas, cepumi un šo to vārtiem (ja nu būs). Gredzentiņu ik pa laikam pielaikoju un patīksminos un nevaru sagaidīt. :D Jau nākamnedēļ....:) Tikai man škrobe, jo vīriņš 4 diena pēc kāzām lidos prom - viņam tālākā zemē tika piedāvās labi apmaksāts darbiņš, tad nu pošas. Paliksim ar mazo cālīti divatā uz kādu laiku. :( Tik vien tā prieka būs, ka beidzot esam viena ģimene.
Mona92
15.08.12. 01:22
es ari vislaik meru savu gredzenu un nevaru sagait kad bus pirksta,ko jus darat ar saderinasanas gredzenu atstajat turpat uz to pikstu,taka man laulibas gredzens baigi liels un tads grezns es nez ko darit ar saderinasas gredzenuu un uz citu man neder.. :(
iewsha
14.08.12. 22:35
Šodien pati uzmeistaroju sev apakšsvārkus:) Atkrīt tagad meklēt un naudiņu arī ietaupīju:) Pašai prieks!!Piemērīju šodien gredzentiņu-nevaru sagaidīt mūsu piektdienu:))
Nedēļas beigās vēl jāiet salaikot kleitiņa!!

Apsveicu visas meitenes,kuras jau ir kļuvušas par sieviņam!!!!
cygnuss
13.08.12. 22:44
Sveikas!

Nu jau rakstu kā precēta sieviņa. :) Mūsu diena bija vienkārši neaprakstāma un neatkārtojama! Stāvot pie altāra un dodot savu solījumu, vīriņā iemīlējos no jauna. Visa mūsu diena bija mīlestības pārpildīta. :) Tikai žēl, ka šī diena ilga tikai 24 stundas un tā paskrēja burtiski vai nemanot.

Sīkumos izstāstīšu visu mazliet vēlāk.

Lai topošajām līgaviņām viss izdodas tikpat skaisti un ideāli, kā tas bija mums!!!
Chausiits
13.08.12. 17:04
Sveicieni visām nu jau sieviņām! Un turu īkšķus par visām tām, kuras par tādām drīzumā kļūs. :) Joprojām nespēju noticēt, ka mūsu kāzas bija tiiik skaistas!
Vienīgais, ko varu ieteikt - neķeriet kreņķi ne par ko. Nav tā vērts. Galvenais, ka jūs esat viens otram un jūsu acīs mirdz mīlestība. Lai vienīgās asaras, kas birst, ir laimes asaras. ;)
Ms_Lyndinette
13.08.12. 15:03
Cālīt,lai jūsu ģimenei turpmāk tikai gaišas dienas un domas,tāpat kā visām nu jau sieviņām..
Gribēju pateikt,varbūt padalaties ar situācijām,kuras nogāja greizi- kam jāpievērš uzmanība un kā no tā izvairīties.
Esmu no tām,kam labāk 3 rezerves plāni kabatā, nevis neviens,un zinu,cik dažādas situācijas mēdz būt,tādēl iesakiet arī topošajām savu recpeti kāzu Čē pē gadījumiem :)