FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
ta_bita
11.01.12. 09:03
Kāzu datums: 04.08.2012
Protams, ka darīšu tā, lai savā Lielajā dienā justos fantastiski. Mans stāstiņš ir drusku par tēmu '' Cilvēku uzskati toreiz un tagad''. Saptrotams, ka vecā gadagājuma cilvēkiem ir reizēm grūti saprast, kā viss ir izmainījies. Manuprāt, kad paklausies, kas cilvēkiem bija jādara , lai normāli apprecētos 70. -80. gados, bija tīrās šausmas !
Es pat īsti nevaru iedomāties situāciju, kā būtu, ja šodien Rīgā jaunlaulātajiem pastāvētu tikai viens veikals, kur pat vīriešu odekolonu varētu nopirkt tikai tad, ja laicīgi iestātos rindā ar pierakstu! Jā, Jā !!! Tādu stāstu man izstāstīja mans mīļais, jo viņa pirmās kāzas bija tālajā 1981. gadā. Tad esot Rīgā bijis tikai viens veikals ''Pavasaris'', kur minimālo nepieciešamo, tai skaitā vīriešu odekolonu, varēja nopirkt tad, kad laicīgi iestājies rindā. Lai varētu rindā pierakstīties, vajadzēja uzrādīt izziņu no attiecīgās dzimtsarakstu nodaļas, kurās abi laimīgie uzrakstījuši iesniegumus. Vispār, kad paklausies vēl visu pārējo, kas saistīts ar galdu klāšanām, saimnieču meklēšanu, nemaz nerunājot par auduma pirkšanu un meklēšanu kāzu kleitai, jāsaka, ka šodien dzīvojam kā īstas princeses. Ar kleitām pilni veikali , interenets un , ja nepatīk, ved kaut no paša karaļnama. Ne jādomā par gredzenu iegādi uz pieraksta( par to iegādi tajos laikos vispār vesels stāsts!), jo juvelierveikali uz katra stūra un vēl drusku. Tāpēc šodien vecākajai paaudzei ir grūti izprast, kāpēc tāda greznība ar kleitām, gredzeniem un visu , kas saistās ar kāzu padarīšanu.
Zemenīte
11.01.12. 10:16
Vizbuliite
es domāju, ka tāda kleita būs ok, jo A siluets ir klasika, un piestāv praktiski visām.
ta_bita
Mums šai ziņā ir paveicies. Ne vecāki, ne vecvecāki neuzstāj uz saviem viedokļiem, un vispār nekādas krasas pretrunas kāzu plānošanā nav!:)
Vizbuliite
11.01.12. 12:16
Esat domājušas par apakšveļu kāzās?
Kā ar krūšturi? Esat kādreiz mēģinājušas tos silikona krūšturus?
Man tās krūtis nav nekādas leilās, bet cerams ka kleita nešļuks nost :D
Zemenīte
11.01.12. 12:39
Vizbuliite
es ar baidījos par kleitas nošļukšanu, bet kleita neturas uz krūtīm. Kleitu sēdina uz gurniem, tāpēc nav starpības, cik liels ir krūšu izmērs. Ja kleita turētos uz krūtīm, tad lielo krūšu īpašnieces korsetes vispār nevarētu vilkt, jo tieši uz lielajām krūtīm neturētos.
Pārdevēja man pat nodemonstrēja, un sasēja tikai korsetes apakšdaļu augšā atstājot brīvu, lai es varu pārliecināties,ka kleita nekādi nevar nošļukt! :D
tāpēc sienot korsetes pievērsiet uzmanību kā kleita "uzsēžas" un vai ir pietiekami nofiksēta gurnu un vidukļa daļa.
Vizbuliite
11.01.12. 13:08
Zemenīte
Paldies, noderīga informācija :)
Dachus
11.01.12. 15:32
Kāzu datums: 10.08.2012
Vakar intereses pēc pastaigāju pa apakšveļu veikaliem, jo gribēju paskatīties korsetītes, ko zem kleitas vilkt. Plānoju šūt pie šuvējas tādu viegli krītošu kleitu, bez iestrādātas korsetes. Nu jā, bet lai vai kā, tajos veikalos kuros es biju, tādas korsetes nebija...
Dducis
12.01.12. 11:55
Pievienojos jau iepazīšanās sadaļa, tad nu pievienojos arī šeit :)

Esmu lietojusi tos silikona krūšturus-ideāli prieks kleitām bez lencēm.Mīnusi-lielām krūtīm tāpat neder šis variants, otrs-svīst krūtis viņos :D
Zemenīte
12.01.12. 12:49
Dducis
Sveiciens ar pievienošanos!
par silikona krūšturiem- kopumā nemaz tik ideāli neizklausās!:D
Zem korsetēm der arī parastie bez lencēm. Un vēl dzirdēju variantu, ka pašā kleitā var iešūt bļodiņas.
Dducis
12.01.12. 14:54
Nu viņi ir forši uz pāris stundām, man liekas,ka ne priekš kāzām....
kucina
12.01.12. 17:37
Sveikas Meitenes!
Pievienojos Jūsu bariņam. Tākā būšu priecīga ar jums paterzēt, jo bariņā vienmēr vieglāk!
kucina
12.01.12. 17:47
Gribēju Jums meitenes apjautaties, dzivoju es Londonā, bet kazas svinēšu Latvijā. Kā ir ar baznīcu, Luteraņu, ko viņi prasa no jaunā pāra.Kādi noteikumi?
Dducis
12.01.12. 19:44
Pārim jābūr kristītiem un iesvētītiem,ja nav,tad jāiet kursi un tad to var izdarīt.
Pa lielam,man liekas,ka nekādu citu īpašu prasību nav....kaut gan tas atkarīgs noteikti no draudzes un mācītāja ....
Dducis
13.01.12. 10:00
Meitenes! Īsti vēl nezinu kur pirkt vai sūtīt kleitu,bet tikpat aktuāls ir jautājums par uzvalku vīra kungam....Esat jau skatījušās?Varat ieteikt kaut ko?
Zemenīte
13.01.12. 10:17
Dducis
uzvalkiem esam skatījušies tikai krāsas un modeļus. Pirks kaut kad pavasarī. Mēs meklēsim veikalu, kur katru daļu pārdod atsevišķi. varbūt tādus zināt?
Dducis
13.01.12. 10:19
Galerijā Rīga esot forš uzvalku veikals, tik nezinu kā ar pirkšanu pa daļām.Kapēc gribat atsevišķi?Kaut ko konkrētu esat izdomājuši?
Zemenīte
13.01.12. 10:28
Dducis
Man vīrietis ir plecīgs, tāpēc komplektu varianti ne vienmēr der... Jau parastu uzvalku meklējot tas sagādāja baigās grūtības- ja der žakete, tad bikses par lielu, ja der bikses, tad žakete par mazu....
Dducis
13.01.12. 11:47
Skaidrs-mums varētu būt līdzīga problēma :)
Vizbuliite
13.01.12. 12:41
kucina
ō, mēs no vienas puses?
Kurā vietā tieši tu dzīvo?
kucina
13.01.12. 23:30
Vizbulliit
Es dzīvoju Londona, South east puse bexleyheat, kur tu un kā tev ar Kāzu plānošanu.
Vizbuliite
14.01.12. 12:02
kucina
tad jau pavisam netālu ar :) es tagad esmu Dartford, nu tas jau skaitās Kent..
Plānošana mums visa procesā :)

Meitenes, man bija arī pirmais sapnis par kāzām šonakt :D Briesmīgs :D
Ka ir pienākusi mūsu kāzu diena, bet es esmu aizmirsusi nopirkt kāzu kleitu :D Nessmu pierakstījusies pie manikīra un friziera :D Vienvārd sakot ierodos uz kāzām ar nekoptiem melniem nagiem, taisniem parstiem matiem un zilā kleitiņā, kurā biju pagājušo gad uz brāļa kāzām.. Un pašai raudien un kauns bija par savu izskatu :D
Šausmas, izstāstīju, lai nepiepildās :D