FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte 12.10.11. 11:18 | Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
b
bzzzik 16.08.12. 10:52 | Kāzu datums: 11.08.2012

Sveikas līgaviņas. Es jau dažas dienas kā sievas goda, nebija laika ieskriet pačalot. Mūsu diena pagaja lieliski,varbūt bija mazas aizķeršanas, bet tas bija tadas ko neviens nepamanija,jo nezinaja kā ir. Mēs atkal piriecajāmies ka ārā bija tads laiks, jo bildēs no saules nav sažmiekto acu. Bija viss tik forši, esam tiešām laimīgi. Un meitenes man jau tagad viegli teikt, nav jega uztraukties, jo tas neko nemaina, būs labi.

i
iewishbest 17.08.12. 11:21 | Kāzu datums: 24.08.2012

Cik jau daudzas no augusta līgaviņām ir sieviņas :)
mums vēl nedēļā palikusies... beigās nolēmām, ka vecākiem dāvināsim foršu, paliekošu stādu dārzam ( abiem vecākiem ir kur stādīt) un kalendāru ar mūsu bildēm, komentāriem, novēlējumiem.
Pamazām darāmo darbu skaits arī sarūk, bet vēl jau šis tas ir palicis neizdarīts. Brīžiem arī uztraukums piezogas, bet laikam jau tas tikai normāli, tad sāku domāt, ka pa lielam jau svarīgākās lietas ir sarunātas un būs viss labi. Vienīgi nedēļu pirms kāzām uzzinām, ka uz 2 dienu nebūs fotogrāfs.. štukojam tagad, ko iesākt, bildes jau gribēsies no abām dienām, nez vai vispār dabūsim kaut ko vieta pēdēja brīdī, tā nepatīk tādi cilvēki, kas šītā pēdējā brīdi uzmet :(

P
Peerlite 17.08.12. 22:02 | Kāzu datums: 12.08.2012

Sveikas, meitenes!
beidzot ir laiciņš piesēst tā mierīgi pie neta un uzrakstīt,kā mums gāja!
Diena bija IDEĀLA un kāzas vnk IDEĀLAS!!!!!!
Ko tādu pat nevarējām nosapņot! Vedēji pacentās uz uz visiem 500%!!!!!!!!
(lai gan vedēji pēc tam noteica,ka daudz ko no ieplānotā nemaz nepaspēja paveikt..... :D )

lai gan gatavošanās kāzām nemaz tik vienkārša nebija: 2 nedēļas pirms kāzām oma tiek reanimācijā, nedēļu pirms kāzām vīriņa brāli uz operāciju (tā pēkšņi), 2 dienas pirms kāzām mūsu draudzeni videooperatori notriec mašīna, un dienu pirms kāzām uzzinājām,ka mūsu mācītājs smagi saslima un nevarēs salaulāt, bet paldies Dievam, baznīca sameklēja citu mācītāju no Jūrmalas.

laikam Dieviņš vēl lieku reizi pārbaudīja mūs pirms kāzām =)
lai gan esam kopā jau 6,5 gadus

bet atceroties to patīkamo.....
sākot ar laiku.....kad 6dien gājām gulēt plkst 2, skrējām pie loga - fuuu ..... - skaidras zvaigžņotas debesis. Tad visam jābūt ok! =)
lielākie pieturas punkti bija Salaspils botāniskais dārzs, kurā mūs sagaidīja izjāde ar melnu zirgu. Vienā brīdī parādījās čigāniete ar dziesmām un visur sekoja līdzi fotosesijā.
Meinarda sala....ar tēju, saldumiem......pēkšņi aiz muguras sāka skanēt saksofons ar dziesmu Ja Tu man esi, cilvēki vienkārši stājās apkārt kā uz koncertu un applaudēja.....gluži kā vesels koncerts......pasakaini...
tā kā mēs abi gan dejojam tautas dejas, gan spēlējam teātrī....protams,kur nu bez pārsteigumiem no saviem kolektīviem
vakarā ieradās čigāni (deju kolektīvs), pārsmējāmies līdz asarām.
mičošanā pasēdējām vecākiem klēpī, tad vedējtēvs iesēdināja laivā un airējāmies uz dīķa pretējo malu,kura bija izrotāta ar dučiem dučiem lāpu. Ūdenī peldēja svecītes burciņās. Viss krasts bija nosēts ar svecītēm. Un atdzīvojās visi izrāžu tēli. No tumsas sāka maršēt zaldāti ar enģeļa spārniem no izrādes Šveiks. Tad buramvārdus apvārdoja Tomulīša māte no Skroderdienām Slimačos. Tad izskrēja Don Žuans un mēģināja mani apvārdot ar skaistiem vārdiem. Tad Matrīne un Šarlote centās vīriņu aizvilināt (jeb Sganarelu,ko bija tēlojis izrādē). Tad uzradās Dievs formā ar mirdzošu nimbu un svētīja mūsu laulību. Pēc visa mūs atkal iesēdināja laivā un airējāmies atkapaļ.

kad pienāca guldināšana...ieradās otrs mūsu teātris nakttērpos ar spilveniem.

tam visam pa vidu spēles, dejas, smiekli līdz zemei utt.

modināšanu sarīkoja deju kolektīva pārstāvji ar latvju spēlēm, dančiem, dziesmām

otrā dienā tikai atpūta pirtiņā un burbuļvannā.

mēs plānojām mazas un vienkāršas kāzas (viesi 20-27), bet vedēji tās pārvērta par vissskaistākajām kāzām. Tik mīļām un neaizmirstamām.
tagad tik jāmaina pase un auto tiesības...juhuuuuuuu

aiga833 20.08.12. 00:45 | Kāzu datums: 31.08.2012

Sveiciens visaam kas jau sievas godá!
Es laikam esmu taa nosleedzoshaa augusta liigavina! Man veel viss priekshaa. Uztraukums pagaidaam nekaads, kaut gan simt un viens darbs nepadariits. Darba koleegi gan saka ka taada nervoza! Lasu Juusu staastus un smaidu, tas ir tik forshi - uztraukums un tad lielaa diena! Ká pasakás un viss beidzas laimiigi.
Es pati ierodos LV neilgi pirms lielá notikuma. Varbuut taapeec taads miers, jo no taalienes maz ko vari iespaidot. Tik dot komandas un gaidiit rezultátu! Pagaidám lielu vilshanos nav. Nu tas tikai pagaidám! Zinot, ka es esmu skeptiska jeb uz ko.....nekad nevar zinát kádas buus beigas! Tad jau redzees!
Novélu izturíbu un saticíbu esoshajos un tálákajos párbaudíjumos ko piespélé dzíve!

edge_2012 20.08.12. 09:28 | Kāzu datums: 03.08.2012

Skaisti jūsu svētki bijuši! No sirds apsveicu!:)

Mona92 20.08.12. 17:31 | Kāzu datums: 18.08.2012

Arī mūsu diena jau aizgajusi,esmu laimiga sievas lomaa!! :)
mazs ieskats.

P
Peerlite 20.08.12. 21:56 | Kāzu datums: 12.08.2012

meitenes, pievienojos Jums... bilžuks no manām kāzām...juhhuuu

Dūdausis 21.08.12. 17:01 | Kāzu datums: 18.08.2012

Sveikas meitenes! Arī es jau šeit ierakstos, kā SIEVA!

Sajūtas ir fantastiskas! Mūsu diena bija kolosāla un ar notikumiem bagāta! Nekad pat nebiju iedomājusies, ka mūsu baltā diena būs tik izdevusies! :))

Ar nepacietību gaidu bildes no fotogrāfa!

MaziiC 21.08.12. 20:14 | Kāzu datums: 14.08.2012

Sveiciens visām augusta sieviņām!
Arī man parādījies mirklītis, lai ierakstītos :)
Diena izvērtās superīga, gan laikapstākļi bija labi, gan viss ieplānotais un neieplānotais - visādi pārsteigumi bija super :) kā arī protams jaunais vīriņš dabūja šampanieti sev virsū divreiz :D labi ka uzvalks labs izrādījās - jo nekas neiesūcās un aši noslaucījām :D par brīnumu es sev virsū nedabūju neko :) visu dienu bijām pārsteidzoši mierīgi, tikai dzimtsarakstos satraukums uzjundījās :) žēl, ka mūsu diena tik ātri paskrēja, nu jau nedēļa garām. Vakara noslēgumā pludmalē vedējtēvs uzšāva salūtu un visi viesi bija starā :) palaidām laternas jūrā - tik forši,jo tieši vējš bija norimies un laternas lēnītēm smuki aizlidoja tieši jūrā tālumā :)
Ļoti jautri gāja pie jaunā pāra zagšanas - ļoti centās nozagt mani - pat vienu reizi pielika roku mutei priekšā lai es nebļauju un vilka aiz rokas uz virtuvi - a tur līgavainim mamma nāca ārā - nu tad sākās - nēēē, atdod atpakaļ :D izrava mani :D bet tad - viena bridi nospēra līgavaini - kamēr šis dejoja ar mammas māsu un iesēdināja auto - visi - mammas, tantes un omes mashinai apkart - stumj atpakalj, neljauj braukt :D bljauj, ka kāps virsu uz jumta, lai dodot atpakalj :D mes ar vedejtevu megjinajam atpirkties - ar captain morgan un shampi tikam cauri :D bet tiesham nebiju domajusi ka visi viesi taja ierausies līdzi visā tajā zagšanā :D es pat no sākuma nevālājos, (zinaju ka dazhus viesu ari nevar ietekmet) bet izradijas ljoti jautri un galvenais arī iespējams bija dabut atpakalj :D
Pievienoju pāris foto no draugu fotoaparātiem un ar nepacietību gaidam fotogrāfa bildes :)
Atkāzas ar draugiem svinēsim 1.septembrī - un pie reizes arī manu dzimšanas dienu tai dienā nosvinēsim :)

MaziiC 21.08.12. 20:23 | Kāzu datums: 14.08.2012

Te vēl viena bildīte no dzimtsarakstiem :)
Ļoti jaukas ceremonija bija, gan arī skaista un plaša zāle.

aiga833 22.08.12. 01:03 | Kāzu datums: 31.08.2012

Super!

No sirds apsveicu. Peec bildeem esi loti laimiiga un apmierinaata ar iznaakumu! Saglabaa sho laimes sajuutu sirdii un ej pa dziivi ar shaadu paarlieciibu! Man taads prieks, ka raudiens naak!
Ceru arii man buus jaukas atminas.

m
mince87 22.08.12. 07:43 | Kāzu datums: 24.08.2012

Apsveicu visas sieviņas! Lai jūsu vīriņi jūs mīlē! :)

Arī mūsu diena tuvojas ar joni. Šodien jau 3diena. Šodien vēl eju uz darbu, bet rīt un parīt paņemu brīvu. Rīt jāved uz kafejnīcu tas, kas nepieciešams galdam no mums, jāizņem pušķis (mums mazliet savādāk būs ta padarīšana) un vēl jāsakārto vide, kur uzņemsim sākumā ciemiņus, pirms izbraukt uz zagsu. Kopumā - neliels uztraukums jau ir...:)

c
cygnuss 22.08.12. 11:44 | Kāzu datums: 12.08.2012

Sveikas visas daiļās sieviņas un līgaviņas!

Beidzot varu uzrakstīt, kā mums gāja:

No rīta pamodos 7.00 un saulīte spīdēja tik spoži, ka šķita - vēl burvīgāka diena nav iedomājama. Sagatavoju maizītes meitenēm, kas ieradās uz pucēšanu un pucēšanos. Sapucēja vedējmāti un tad sāka pucēt arī mani. Tikai brīdī, kad vilku kleitu un matos tika ielikts plīvurs, es vispār sapratu, kas notiek, jo no rīta man likās nereāli, ka šodien ir tā diena. Pēc mums ar vedējmāti ieradās vedējtēvs un devāmies ceļā, vēl pirms tam nopirkām puķes vecākiem. Uz baznīcu devāmies uz 70 km/h, jo floriste mūs piekodināja, ka, ja lidosim ātrāk, tad visi rotājumi aizies pa gaisu (uz kapota bija 5 puķu "podiņi"). :D Un tad vienā brīdī - bladāc - viens podiņš aizlidoja. :D Mēs tā smējāmies! Es centos nesmieties līdz asarām, bet fakts, ka man kleita bija sažņaugta tiktāl, ka es knapi varēju ievilkt elpu, padarīja visu vēl smieklīgāku. :D Jo tuvāk nāca baznīca, jo milzīgāks kļuva mans uztraukums. Piebraucot pie baznīcas pamanīju savu mīļoto mīņājamies ap baznīcu; tas bija lieliski, ka es viņu redzēju. :) ĀRPĀTS! Un tad jau tētis atvēra mašīnas durvis un bija jāiet! Līdz pat brīdim, kad atvērās baznīcas durvis un devāmies uz altāra pusi, man viss aiz uztraukuma trīcēja, pat likās, ka smaids trīc. Beidzot biju pie mīļotā un viss bija mierīgi. Ceremonija bija izcila.. Tik īpašu sajūtu mēs abi nekad vēl nebijām jutuši. Dodot solījumu, mēs bijām tik mierīgi, ka balss it nemaz neraustījas. Vai, tas bija tik jauki pagriezties pret viesiem kā vīram ar sievu. Dodoties laukā, tikām apbērti ar rožu ziedlapiņām. Tad mazliet iekodām pie baznīcas un kopā ar fotogrāfu devāmies fotografēties.
Pēc tam devāmies uz Turaidu. Jāteic, ka tas „Septiņu lakatu noslēpums” tiešām ir tāds visai pliekans pasākums. Un mēs domājam, ka lai jebkādu lakatu izvilktu, vienmēr būs tie paši uzdevumi. Bet kopumā vismaz varējām safočēties Turaidā un tas bija pozitīvi. Turaidā rakstījām viens otram mīlestības vēstules, ko mums iedos pēc gada.
Tālāk devāmies uz maltītes vietu Siguldā. Ha, jāsaka, ka šķīvi mēs vienkārši saberzām miltos. :D Galds bija ļoti skaisti saklāts un bija patiess prieks, ka ēdieni bija tiešām interesanti (zivju plates, gaļas plates utt. un viss skaisti izdekorēts un pagatavots inčīgi) un ka nebija tradicionālā rasola un kotletes. Pie galda kā vienmēr runas, runas, runas. Vedēji bija sagatavojuši foršus uzdevumiņus un spēles. Un visforšākais bija glezna – katrs viesis piedalījās tās tapšanā un tā ir TIK superīga. Tagad plānojam nest ierāmēt un likt pie sienas. Pēc tam sekoja deja – pirmajā solī vīrs man uzkāpa uz kājas, bet pēc tam jau viss aizgāja un bija super forši.  Viesi bija sajūsmā. Torte bija vienkārši dievīga – bez pārspīlējumiem, eleganta savā vienkāršībā un pasakaini garšīga.  Pēc fočēšanās viesnīcas dārzā un pieēšanās devāmies uz Saulkrastiem, vērot saulrietu (ha, ierodoties Saulkrastos bija piķa melna nakts :D ). Pa ceļam vēl vīriņam nācās mani nest pār Gaujas tiltu, kura vidū saslēdzām savu mīlestības atslēdziņu un tās atslēgas iemetām Gaujā.
Saulkrastos fočējāmies un palaidām laternu – bija perfekts vējš – laterna lēni, lēni lidoja jūrā un mēs to redzējām ilgi, ilgi. Un pats foršākais – vērojot to, mēs redzējām 3 krītošās zvaigznes.  Pēc tam vedēji aizveda mūs uz viesnīcu, kur arī šķīrāmies no viesiem un devāmies baudīt divvientulību. Tik žēl, ka mūsu diena paskrēja tik ātri; tik ļoti gribētos to visu atkārtot vēlreiz un vēlreiz…

Pagaidām pievienoju vienu bildīti, ko saņēmām no viesiem, jo vēl gaidām bildes no fotogrāfa.

iewsha 22.08.12. 14:48 | Kāzu datums: 24.08.2012

Apsveicu visas jaunās sieviņas!!!
Mums arī tuvojas tā diena!!Pēdējās dienas vienā skriešanā!Šodien sataisīju mašīnas rokturiem dekorus,un piepirku klāt pēdējo alkoholu!Rīt jabrauc samaksāt ēdināšana un vedēji jau rotās svinību vietu!Tad vēl manikīrs!Šodien arī visu laiku pa veikaliem tik skrienu!!Naktīs jau sākas uztraukums un nevar aizmigt-vēderā dīvaina kņudēšana:D

l
londonaszivtina 22.08.12. 16:41 | Kāzu datums: 04.08.2012

Sveiciens visaam augusta sievinjam un vel pagaidam ligavinjam!Sodien daudz un gari nerakstisu jo esmu diezgan piekususi no lidojuma Riga- Londona,esmu atpakal sava ierastaja dzivesvieta!
Vel joprojam lidinos skaistajas un neaizmirstamajas atminjas no musu visdieviskigaakas dienas,bildisu un video ir pagaidam maz,fotografs apsolija ka pec pusotra menesa tik bus gatavas,taa ka ar milzigu nepacietibu gaidu,lai ari ar jums pec tam padalitos!!!
Kazu diena bij vienkarsi ideala un skaistaku nevar iedomaaties!!!!

l
londonaszivtina 22.08.12. 16:44 | Kāzu datums: 04.08.2012

Sveiciens visaam augusta sievinjam un vel pagaidam ligavinjam!Sodien daudz un gari nerakstisu jo esmu diezgan piekususi no lidojuma Riga- Londona,esmu atpakal sava ierastaja dzivesvieta!
Vel joprojam lidinos skaistajas un neaizmirstamajas atminjas no musu visdieviskigaakas dienas,bildisu un video ir pagaidam maz,fotografs apsolija ka pec pusotra menesa tik bus gatavas,taa ka ar milzigu nepacietibu gaidu,lai ari ar jums pec tam padalitos!!!
Kazu diena bij vienkarsi ideala un skaistaku nevar iedomaaties!!!!

Z
Zakis-sx 23.08.12. 10:13

Apsveicu visas jaunās Sieviņas!
Nu ir sanācis laiks apsēsties un uzrakstīt...kā pagāja mana laimīgā diena.

Iepriekšējajā vakarā vel saliku līgavainim un pārējiem darāmos darbus kāzu dienā lai neko neaizmirst, viss tika paveikts, ja neskaita to, ka līgavainis un mans tēvs tika pie nepareizās kūkas, bet tas tika ātri labots.
Saliku ieskanētās atrastās bildes, mūziku sagatavoju ierakstīšanai, jo vakarā vairs nevarēja nekur iegādāties. Tad nu varēju doties uz savu naktsmītni, kopā ar mammu devāmies uz dzīvokli, kvartālu no tā kur atrados visu dienu. taču gulēt tiku tikai pus divos naktī, bildes un mūzika aizņēma daudz laika.
No rīta 8.00 bija jābūt pie frizieres, taču pamodos bez desmit sešos un nekādi nevarēju vairs iemigt.
Iegāju garā garā dušā un devos pie frizieres, kas mani sagaidīja. Pēc nepilnu divu stundu darba frizūra bija gatava, tētis atbrauca pakaļ, lai ar plīvuru galvā nav jāskrien cauri Rīgas centram :D.
Sēdēju mīņājos dzīvoklī līdz 11.30, tad sapratu, ka laiks ģērbties. Kad biju ietērpusies kleitā, šķiet viss pagāja vēja spārniem. Pusstundas laikā bija ieradušies vedēji un fotogrāfi, līgavainim tika prasīts kāpēc gribot precēties, kad tika sniegta atbilde viņš ieraudzīja mani. Saņēmu savu pušķi un devāmies ārā, kur bija minī foto sesija un tālāk kāpšana zirga pajūgā, kas izveda mūs caur visu Rīgas centru uz baznīcu. Sajūtas neaprakstāmas visi uztaurē vai sauc apsveikumus un ļoti daudzi fotografē, mūsu pārvietošanās ātrums bija aptuveni tāds pats kā ejot ar kājām, tas ļāva izbaudīt mirkli.
Nonācām pie baznīcas, pa priekšu puķu bērni bārsta rožu ziedlapiņas un mēs dodamies iekšā, svinīgais solījums, viss paskrien vēja ātrumā. Jau dodamies ārā kur saņemam ziedu kalnus un laba vēlējumus, taisām kopīgās bildes ar viesiem pie baznīcas. Tālāk viesiem tiek teikts, ka visi tiek gaidīti uz kūku tālāk. Mēs kāpjam atpakaļ pajūgā un dodamies (neko nezinājām par gaidāmo ceļu), pirmā pieturvieta ir pie Gūtenberga jumta terase, kur kopīgi izdzeram šampanieti, uz baloniem uzrakstām mīļvārdiņus un uz kopīga balona vēlējumus nākotnei. Balonus palaižam gaisā un noskatāmies kā tie pamazām pazūd no redzes loka. Neliela foto sesija uz skaisto Vecrīgas fonu un par godu tai uzspīd saulīte mākoņiem paveroties. Tālāk dodamies cauri Vecrīgai uztaisīt dažus foto, piestājam pie melngalvju nama, kur puiši kas tērpušies par tantiņām sāk spēlēt kāzu maršu. Tālāk foto pie pētergaiļa un ceļš uz mūsu viesību vietu. Cilvēki ieraugot smaida un izsaka laimes vēlējumus visās pasaules valodās. Pa barona ielu dodamies uz viesību vietu, tā kā zirgam bail no tramvajiem tad aizmugurē brauc saimniece un traucē ar mašīnu kvartāla garumā satiksmi visai nepacietīgai tramvaja vadītājai, kas izskaidrojas ar visādiem žestiem, kas mums sagādā vienīgi smieklus.
Esam nonākuši svinību vietā, tiek paceltas glāzes par mūsu laimi, foto un sarunas. Meitenes prasa, lai met līgavas pušķi, kā nekā es vienīgā no visām draudzenēm tagad esmu precējusies. Sagriežam savu gardo Kūkotavas kūku un prasām vedējmātei, lai aicina visas pušķa ķērējas āra, kamēr es izpildu kārtējo savu mirkļa ideju, dodamies ar līgavaini augšā uz piektā stāva dzīvokli, lai no turienes mestu pušķi. Pušķis tiek veiksmīgi noķerts un meitene ir tik priecīga itkā būtu saņēmusi bildinājumu.
Pirmās dejas dziesmu nav izdevies ierakstīt atsevišķi , tad nu pacietīgi sēžu pie atskaņotāja un meklēju dziesmu, ar līgavaini nolemjam, ka dejosim pie pirmās dziesmas ko atradīsim no abām dziesmām starp kurām nespējām izšķirties kura labāk. Dziesma ir veiksmīgi atrasta, viesību vietā tiek atvērti abi divi logi, kas ir tādi paši kā durvis, viesi tiek izaicināti ārā. Mūsu pirmā deja, Blaumaņa ielas vidū garāmgājēji visi stāv pavērtu muti, mašīnās kas sarodas cilvēki9 ar smaidu sejā gaida, dejas vidū mums pievienojas arī citi, mūsu deja ir nodejota godam pašā neaizskartākajā veidā.
Pēc tam seko sarunas ar visiem bildes un nemanāmi ir pienācis laiks mums doties tālāk. atvadāmies no viesiem un kāpjam vedēju mašīnā ar kuru tiekam nogādāti uz Vērmaņdārzu, foto mums kādā īpašā vietā, pie strūklakas un bērnu laukumā protams, kā gan bez tā iztikt. Tālāk dodamies uz Bastejkalnu, foto, neskaitāmi un mūs sagaida nākamais pārsteigums, ar kuģīti dodamies pa kanālu, fotogrāfijas, smaidi. Mums tiek iedotas lapas, uz kurām uzrakstīt vēstuli otram kuru saņemsim pēc pāris gadiem. Daugavas vidū mēs palaižam kopā vainadziņu ( vienīgā tradīcija mūsu kāzās). Kad izkāpjam krastā dodamies uz restorānu, kur vedēji mūs atstāj vienus, mūsu pirmās kopīgās vakariņas kā precētam pārim divvientulībā, mums ir pašiem sava zāle, kur ik pa laikam ienāk personāls noskaidrot vai, kas nav nepieciešams.
Pēc vakariņām pie mums pienāk oficiante un nodod mums vēstuli no vedējiem, kur teikts, ka tālāk mūs pavadīs oficiante, un mēs ar velorikšiem dosimies uz viesnīcu, klāt pielikti skaisti attēli, kas precizē, ka izskatās vieta kur mums jānonāk. Ar velorikšiem dodamies cauri Vecrīgai, kur pa ceļam redzam pāris izklīdušos viesus nu jau pēc pasākuma beigām. Nonākam pie viesnīcas, un nu jau vīrs ienes mani numuriņā, kas klāts ar vienām rozēm. Nākamajā rītā saņemam brokastis numuriņā un vēlāk dodamies mājup.
Preiļos notiek vienīgais prāta vētras koncerts uz kuru varam tikt, tā nu kāpjam mašīnā ņemot līdzi līdzi gribētājus un dodamies savā 3 stundu garajā braucienā, kas iestiepjās par garāku laiku jo nolemjam pa ceļam paēst un paņemt vēl dažas meitenes, kas pieteikušās. No koncerta atpakaļ esam tikai 4 naktī. dodamies gulēt, lai no rīta atkal celtos. Pēdējie pirkumi medusmēnesim, vecmāmiņu apciemošana un ir jau vakars, nākamajā rītā tiekam aizvesti uz lidostu un sākas mūsu medusmēnesis....

Vienīgais un smieklīgākais pārpratums bija tas, ka visi pirms mūsu ierašanās devās runāt ar līgavaiņa dvīņubrāli ar domu, ka tas ir līgavainis :D Mana mamma pat bija nesaprašanā, jo nespēja saprast, kā mēs esam tikuši ātrāk par viņiem uz baznīcu, taču tad saprata ka tas nemaz nav līgavainis :D

edge_2012 23.08.12. 16:00 | Kāzu datums: 03.08.2012

Esi izvēlējuises ļoti skaistu kleitu ar aktualitāti nr.1 - spalvām!! :) Izskaties fantastiski!
P.S. es būtu vēl ielikusi pieskaņotu dekoru ar spalvām matos :) bet tās manas domas...

MaziiC 23.08.12. 19:41 | Kāzu datums: 14.08.2012

Paldies, kleitu vairāk pēc silueta un viegluma meklēju :) lai ir ar šlepi, bet nav vizuāli smaga un spalviņas nāca tikai bonusā :D Es biju domājusi par spalviņām matos, bet tākā visur variēja gerberas un to motīvs, tad matos ieliku sprādzītes ar puķēm. Īstenībā vnk nevēlējos frizūru savākt, lai būtu vieta kur iespraust sprādzīti. Tad arī pabaidījos no laikapstākļiem - jo fotosesija un ārsvarā visas svinības bija jūras piekrastē un negribēju, lai vējš aizpūs pa gaisu :D un pašās beigās - apm nedēļu pirms kāzām atcerējos par matu dekoru un sapratu ka tam man nemaz vairs nav laika :D

fuurija 24.08.12. 06:29 | Kāzu datums: 24.08.2012

Es jau triicu un drebu.Ar Dievu mana briiviiba! Visaam shisdienas liigavinjaam,lai izdevusies shii iipashaa diena!!! :) Man 10tos frizieris un vizazhists,bet veel uz doto briidi daudz siiku darbinju.