FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte 12.10.11. 11:18 | Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
fuurija 12.08.12. 10:45 | Kāzu datums: 24.08.2012

Parakstos zem katra tava vaarda. Es gribu pateikties vecaakiem pirmkart par to,ka mani ir radijushi,par to,ka audzinaajushi,un par to ka atbalstijushi manas un toposhaa viira attieciibas un pienjemushi vinju kaa saveejo,no saviem vecaakiem es varu maaciities kadai jaabut lauliibas dziivei ,vinjiem 4 dienas pec muusu kaazaam bus 30 gadu lauliibu jubileja.:)
Mees gan daavinaasim tadas praktiskas lietas,jo zinu ko vinji gribeetu un kas buutu vajadziigs,maniem vecaakiem shuupuljkreeslu,liigavainja mammai stavlampu,jo vinja tagad maajokli remontee.
Maziic
Es arii tiku izmociita vecmeitu ballee,kronis visam bija atrakcija mezhaparkaa "Plunkšķis" saucaas,es vispaar taada ekstrema sieviete esmu,bet no uudens man ir bail,jo nemaaku peldeet, tomeer savas bailes paarvareeju .:D
cygnuss
LAi laimiite pa priekshu jums shodien iet.:)

kerija21 12.08.12. 11:24 | Kāzu datums: 21.05.2011

mēs ar vīru esam tādi cilvēki, kam abas rokas ir kreisās :D nu visi rokdarbi man sanāk tik tiešām šausmīgi un skolas laikā mājturības stundas bija tīrākais bieds :D tā vietā es ar baudu gāju uz ķīmiju un matemātiku. vecāki to visu, protams, zina. un tad nu mēs ar vīru izdomājām, ka vajag pārkāpt sev pāri un kko radīt pašiem. nopirkām koka šķīvjus, nokrāsojām baltus un ar dekupāžas tehniku izdekorējām. lieki piebilst,ka tāda dekupāža priekš manis bija ķīnas ābece un pirms tam trenējos uz vairākiem puķupodiem :D pēc tam vēl ar nagu laku smalkiem burtiņiem uzrakstīju uz šķīvjiem novēlējumu un mūsu kāzu datumu, tad šķīvjus nolakojām.
un vecāki bija bezgala laimīgi tieši par to, ka es, kas neko tādu nemāk, kam visus mājturības darbus taisīja mamma vai oma, tagad kopā ar vīru tomēr esmu uztaisījusi kko tik skaistu. protams, nebija perfekti, bet centība tur ielikta iekšā par 100%.

MaziiC 12.08.12. 13:06 | Kāzu datums: 14.08.2012

Cygnuss - Veixmi, mīlestību un saulīti Tev šodien! :) Lai superīga diena :)

Man līdz otrdienai vien 2 dienas, sākas ģenerāltīrīšanas, pušķošanas un citi darbi :) bet pēc vecmeitu ballītes spēks tikais šodien sāk parādīties :D

fuurija :D baigi labs tev bijis plunkšķis :D man topošajam bija ari ar ūdeni - Saulkrastu centrā piepūšamā baseinā :D Tur satika vēl arī 2 vecmeitu ballīes :)
Mans kronis bija - Bastejkalna pakājē ar, uz gurniem piesietā virvē, burkānu bakstīt jēlu olu 10 metrus :D vienk fantastika - visi tūristi kas ar kuģīšiem brauc garām fočēja un filmēja :D kāds kauns :D:D:D

Mēs ar vecākiem vienojāmies - ka lielas dāvanas nedāvināsim - ne viņi mums - ne mēs viņiem, bet gan to dāvanu vietā viens otram palīdzēsim ar kāzām ;) Mēs viņiem izlīdzam ar transportu un apģērbu, lai šiem kāzu dienā nav jāsatraucas, un viņi mums sametās visi 4 un apmaksāja naktsmājas :) Pateicības vārdus noteikti teiksim un uzdāvināsim ziediņus - aproces un piespraudes, lai visu dienu var redzēt, cik viņi mums īpaši :)

iewsha 12.08.12. 14:19 | Kāzu datums: 24.08.2012

Sveikas!Vakar pabiju Rīgā-biju apakšsvārku meklējumos,bet,protams,neko neatradu!Nav nekur neka tāda,ko man vajag!Līdz ar to izlēmu,ka vienkārši nopirkšu audumu un man paziņa uzšūs!Jo reāli man viņus vajag tapēc,ka man pašai liekas,ka audumam nedaudz takā spīd cauri un vēl nelielam kuplimiņam,bet ļoti nedaudz tikai!Par cik tā būs kleita uz auguma!
Norpirku super zeķes:) Speciali līgavam!!par cik iepriekšējās nederēja!!vēl tik atlicis krūšturis,jo to līmējamo,ādas krāsas neizmantošu!Man neder:D Līdz ar to man krājas lietas,kas nemaz neder!
Abiem maniem puisīsiem arī uzvalciņi ir!!Tik šiki izskatās:) Vīrietius arī nokomplektēts!Nākamnedēļ vēl jasamaksā ēdināšana un japiepērk klāt alkohols!Līdz ar to var teikt,ka viss ir daudz maz kārtībā-atliek tik gaidīt:)

edge_2012 13.08.12. 08:37 | Kāzu datums: 03.08.2012

Nemēriet, meitenes, visu pēc vienas mērauklas. Ir ģimenes, kurās nav sirsnīgu attiecību ar vecākiem, un tādas attiecības ir manam vīram. Tēvu uzaicināt uz kāzām man vispār viņš bija jāpierunā, tomēr vienīgais dēls. Viņi nebija tikušies vairākus gadus....
Man attiecībās ar vecākiem viss ir kārtībā, bet loģiski, ka mēs nedarīsim tā, ka vieniem kaut ko dāvina otriem nē, tad nedāvinājām vispār. Ar maniem vecākiem tas iepriekš tika izrunāts un viņi saprata.

edge_2012 13.08.12. 08:41 | Kāzu datums: 03.08.2012

Apsveicu visas meitenes, kuras pagājušajā nedēļas nogalē kļuva par sieviņām!!:)

Mēs turpretī nosvinējām atkāzas un vīra dzimšanas dienu vienlaicīgi :) atkal visi sabrauca pie mums un tusējām līdz vēlai naktij, kad vakars beidzās ar sēdēšanu pie ugunskura, dziedāšanu, dejošanu un krītošo zvagžņu skaitišanu :)

iewsha 13.08.12. 09:24 | Kāzu datums: 24.08.2012

Mums vīra tēvs arī nebūs kāzās,negribēja braukt!!Nu neko iztiksim bez!Vismaz būs vīrietim māte un mani vecāki vispār ir neatņemama sastāvdaļa:)

MaziiC 13.08.12. 10:59 | Kāzu datums: 14.08.2012

Laimi un mīlestību jaunajām sieviņā :) Man vēl tikai vien dien - rīt manas kāzas :) dzeru kafiju un ķeros pie lielās tīrīšanas, kārtošanas un gatavošanās :) sāku satraukties :D

edge_2012 13.08.12. 12:22 | Kāzu datums: 03.08.2012

Tikai nesabojā manikīru ar lielo tīrīšanu un kārtošanu!! ;)
Lai jums rīt abiem saulīte gan debesīs, gan sirsniņās, gan visā turpmākajā laulības dzīvē!! :)

Caalitis 13.08.12. 14:37

Kaazas jau aizritejushas.
Sakuma domaju,ka neko nerakstishu- bet tomer- tam kas vel tikai precesies!
Izbaudiet kaazas, jo tas ir tik iss mirklis. Mums viss pagaja tik ljoti atri, ka liekas..nu kaa ta var but!!!
Tadelj- dejojiet, priecajieties un neljaujiet iereibushajiem viesiem aizkavet jus ar nevajadzigam runam gaitenjos vai patrepes- jo laika ir tik maz. Es to vairak par sevi- katrs gribeji aprunaties un pateikties par jauko dienu- kas ir tikai patikami un ierasti. Bet bija ari kada dalja viesu, kas bija tik uzstajigi- ka nacas vairakas reizes pieklajigi atteikt sarunu.
Mums ne viss pagaja kaa bijam planojushi vai gaidijushi.. Bet par spiti visam- mes panjemam to visu labako ko vien vareja.°
Kaazas bija izdevushas. Un iesaku tomer parrunat lielako dalju norises ar vedejiem, jo tam mirklitim fotosesijai tikai divata ir jabut OBLIGATI!!!! Mums ta nebija.. uzzinaju to pedeja bridi, bet ne no vedejmates. Un tad nu ar fotografiem ravam katra pietura visiem viesiem pa prieskhu, lai kaut mazliet butu bildes ar mums divata. To es domaju buriski- skrejam! Bet no parliekas laimes sajutas es to neizjutu kaa ko neizdevushos. Tik sezhot tgd divana un skatoties uz kaazu ziediem- saku atcereties kaazu norisi..
Kada teiks, vai vienmer japiemin negativais. Ja! Lai citas ligavas var to noverst savas kaazas!!! IZBAUDIET!!!!!!

Ms_Lyndinette 13.08.12. 15:03

Cālīt,lai jūsu ģimenei turpmāk tikai gaišas dienas un domas,tāpat kā visām nu jau sieviņām..
Gribēju pateikt,varbūt padalaties ar situācijām,kuras nogāja greizi- kam jāpievērš uzmanība un kā no tā izvairīties.
Esmu no tām,kam labāk 3 rezerves plāni kabatā, nevis neviens,un zinu,cik dažādas situācijas mēdz būt,tādēl iesakiet arī topošajām savu recpeti kāzu Čē pē gadījumiem :)

C
Chausiits 13.08.12. 17:04 | Kāzu datums: 11.08.2012

Sveicieni visām nu jau sieviņām! Un turu īkšķus par visām tām, kuras par tādām drīzumā kļūs. :) Joprojām nespēju noticēt, ka mūsu kāzas bija tiiik skaistas!
Vienīgais, ko varu ieteikt - neķeriet kreņķi ne par ko. Nav tā vērts. Galvenais, ka jūs esat viens otram un jūsu acīs mirdz mīlestība. Lai vienīgās asaras, kas birst, ir laimes asaras. ;)

c
cygnuss 13.08.12. 22:44 | Kāzu datums: 12.08.2012

Sveikas!

Nu jau rakstu kā precēta sieviņa. :) Mūsu diena bija vienkārši neaprakstāma un neatkārtojama! Stāvot pie altāra un dodot savu solījumu, vīriņā iemīlējos no jauna. Visa mūsu diena bija mīlestības pārpildīta. :) Tikai žēl, ka šī diena ilga tikai 24 stundas un tā paskrēja burtiski vai nemanot.

Sīkumos izstāstīšu visu mazliet vēlāk.

Lai topošajām līgaviņām viss izdodas tikpat skaisti un ideāli, kā tas bija mums!!!

iewsha 14.08.12. 22:35 | Kāzu datums: 24.08.2012

Šodien pati uzmeistaroju sev apakšsvārkus:) Atkrīt tagad meklēt un naudiņu arī ietaupīju:) Pašai prieks!!Piemērīju šodien gredzentiņu-nevaru sagaidīt mūsu piektdienu:))
Nedēļas beigās vēl jāiet salaikot kleitiņa!!

Apsveicu visas meitenes,kuras jau ir kļuvušas par sieviņam!!!!

Mona92 15.08.12. 01:22 | Kāzu datums: 18.08.2012

es ari vislaik meru savu gredzenu un nevaru sagait kad bus pirksta,ko jus darat ar saderinasanas gredzenu atstajat turpat uz to pikstu,taka man laulibas gredzens baigi liels un tads grezns es nez ko darit ar saderinasas gredzenuu un uz citu man neder.. :(

m
mince87 15.08.12. 09:55 | Kāzu datums: 24.08.2012

Sveikas! Mums palika tikai nomaksāt kafejnīcu (tajā paša dienā) un sapirkt sīkumus galdam kā augļi, končas, cepumi un šo to vārtiem (ja nu būs). Gredzentiņu ik pa laikam pielaikoju un patīksminos un nevaru sagaidīt. :D Jau nākamnedēļ....:) Tikai man škrobe, jo vīriņš 4 diena pēc kāzām lidos prom - viņam tālākā zemē tika piedāvās labi apmaksāts darbiņš, tad nu pošas. Paliksim ar mazo cālīti divatā uz kādu laiku. :( Tik vien tā prieka būs, ka beidzot esam viena ģimene.

m
mince87 15.08.12. 09:56 | Kāzu datums: 24.08.2012

Apsveicu visas tās, kuras jau ir sieviņas un kuru pirkstos jau mirdzs smukie gredzentiņi! :)

iewsha 15.08.12. 15:27 | Kāzu datums: 24.08.2012

Man nav tāds lietas kā saderināšanās gredzena,līdz ar to man par to atkrīt domāt!
Ja man arī vēl ēdināšana janomaksā-visdrīzāk nakamnedēļ!

mince87
Saprotu,ka jūties!Arī mans vīriņš pāris reizes uz pusgadu ir bijis prom!Un es ar bērniem tad viena pati te lv!!Brītiņu padzīvojam visi arī pa uk,bet šogad janvārī atgriezāmies tomēr!Tagad vīriņs pa nedēļu ir prom,jo darbs citā pilsētā!Mājās tik pa brīvdienam!

MaziiC 15.08.12. 23:28 | Kāzu datums: 14.08.2012

Nu esam pavadījuši savu kāzu dienu :) viss bija feini, vēlāk arī pastāstīšu vairāk un pievienošu aŗī kādu foto :) ;)

nosey_angel 16.08.12. 10:12 | Kāzu datums: 11.08.2012

Sveikas,

Arī mēs esam nosvinējuši savu kāzu dienu. Nezinu kā citām 11. augusta līgaviņām, bet mēs tā nosalām, ka vēl šodien esam slimi. Augsta temperatūra. Tajā dienā nelikās, bet pēc tam, kā otrdien sākās drebulis, tā saslimām un tikai šodien jūtos kā cilvēks, jāsāk mainīt dokumenti.

Kāzu diena bija lieliska. Bija daudzas vilšanās, sākot ar florista darbu - nebija tie ziedi pušķī un uz galda dekorācijās, pietrūka pasūtītie ziedi vecākiem. Protams, tagad attaisnojas, bet vismaz sola naudu atgriezt. Tomēr iepriekšējā vakarā vēl sazvanījāmies par ziediem pušķī, teicās, ka būs manas saulespuķes un zilie ziedi, bet beigās mani sagaidīja oranžs gerberu un rožu pušķis. Protams, skaists jau, bet NE tas, kas mums bija vajadzīgs.

Mašīnas šoferis arī mūs tā pievīla. Jau pusceļā sastrīdējāmies un viņš mums aizliedza savā starpā sarunāties!!! Tāds preteklis, rakstīsim sūdzības!

Arī mūziķi neizpildīja solīto, nebija sākuši spēlēt laicīgi, arī ātrāk bija aizbraukuši nekā bija nolīgts, sūdzību viņiem jau uzrakstījām. Tā, ka ja neskatās uz šo, tad diena bija fantastiska!

Mūsu superīgā fotogrāfe un video operators centās mūs uzmundrināt, ja kaut kas nebija. Vedēji fantastiski, tādi pārsteigumi bija sagādāti! Mēs vienkārši bijām šokā. Viesu namā galds lūza no pārpārēm, cik daudz ēdiena bija, bet mēs domājām, ka pietrūks, līdz ar to viesu nama pavārs sēdēja visu naktia ugšā, jo ja gadījumā kas pietrūktu, viņi solīja bez maksas papildināt galdu! Protams, tas nebija vajadzīgs :) Kūka bija fantastiska!
Valsis Rundāles pilī bija tik skaists, tik izdevies, arī mičošana... Mēs abi bijām ļoti, ļoti laimīgi, ka savā kāzu dienā varam iet piknikā Rundāles pilī, būt ar saviem viesiem un priecāties. Arī otrajā dienā viesu nams mums atļāva pat līdz 18 palikt, neprasot papildus maksu. Pēc tam vēl ar daļiņu viesiem devāmies uz manu vecāku lauku mājām, kur turpinājām svinības jau šaurākā lokā.
Viss bija skaisti, un galvenais, man blakus ir vīra kungs, kas par mani rūpējas un gādā! Bildes un vide materiālu solīja mums pēc 2, 3 nedēļām, tad varēšu padalīties sīkāk, bet pagaidām viena bilde no viesiem :)