FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte 12.10.11. 11:18 | Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
b
bzzzik 10.08.12. 10:17 | Kāzu datums: 11.08.2012

Laikam man stres pamatīgs tik daudz kļūdu manā tektā:D

fuurija 10.08.12. 10:27 | Kāzu datums: 24.08.2012

Man shodien vecmeitu balle,bailes domaat ko taas trakaas meichas man ir saorganizejushas. :D

Zakis-sx
Nu gan stulbums kkads,attals radinieks tachu,var izteikt lidzjutibu onkulja tuviniekiem,atvainoties ka nebuus un aiziet citu dienu uz kapseetu un aiznest ziedus. Bet nu,lai neierastos uz deela kaazaam,es saaktu domaat par to vai vinji vispaar grib,ka deels precas. Turies un varbuut viss nokartosies.

Ritdienas ligavinjaam veiksmiigu un priecigu ritdienu,diez vai buus speeks pec vecmeitu balles riit ieiet forumaa. :D

d
dandelion 10.08.12. 10:53 | Kāzu datums: 03.08.2012

Mierinājumam teikšu, ka mūsu kāzu ceremoniju nokavēja= neredzēja 8 cilvēki, tajā skaitā arī mana mamma, kurai pēkšņi saplīsa mašīna uz ceļa... viņi visi atbrauca tad, kad viss jau bija beidzies. Un pēc tam mēs konstatējām, ka 10 cilvēki vispār nav ieradušies, kas nu kuram par iemelsu, bet iepriekšējā dienā, kad maksājām viesu namam par konkrētu cilvēku skaitu visi teica ka būs. Tāpat arī dēļ šiem cilvēkiem bija noīrēts autobuss, kurā beigās brauca 2 cilvēki. Kopumā nenormāli liela zemē nomesta nauda, vilšanās sajūta un dusmas. Ja es būtu to visu ņēmusi vērā, es tiešām sajuktu prātā, tāpēc savācos cik varēju, jo tā ir MŪSU diena, un neskatoties uz neko, tā bija ļoti skaista.
Tā, ka nepārdzīvo tik ļoti, it īpaši par cilvēkiem un lietām, kuras Tu nevari ietekmēt, koncentrējaties viens uz otru un priecājieties par cilvēkiem, kuri jūs ir pagodinājuši ar savu klātbūtni! Lai veicas!

c
cygnuss 10.08.12. 11:22 | Kāzu datums: 12.08.2012

Man šodien stresa diena - grāmatvedība pateica, ka varbūt šodien nebūšot atvaļinājuma nauda! :@ :@ :@ Esmu tik nikna un gribētos sadot pa purnu viņām! Uztaisīju tādu skandālu. Ja nauda nebūs, tad kļauza VDI būs un varēs pēc tam maksāt sodu priecādamies. Bļāviens! Svētdien kāzas un vēl tik daudz kas jāmaksā, bet redz, varbūt nebūšot. :@ Es viņiem vēl parādīšu - nebūšot.

Mona92 10.08.12. 12:46 | Kāzu datums: 18.08.2012

kas nu kurai pa krenkiem,man vel kleita uz kimisko janes gludinat!!
plivuru man vel suj! viss japerk vel ,ka vnm viss uz pedejo bridi.. :D
jauki..
ko darit ka virs man tads ka vislaik-nu velak,velak,nedela palikusi lidz kāzām man stress a sim tāda miera osta ka pat tas mani kaitina! :@

zuze2010 10.08.12. 13:24 | Kāzu datums: 15.09.2012

Normāli, mums gan vēl mēnesis priekšā, bet manējais tāpat neiespringst, sak, nu tas jau tikai tāds lielāks tusiņš :) Viņam nav ne kurpju, ne uzvalka, nekā... Gredzeni ar mums vēl nav :) Vīrieši.... :)) Pilnīgi nebrīnīšos, ka viņš beigās teiks - nu beeeidz, vēl taču ir veselas 2 dienas... :)

c
cygnuss 10.08.12. 13:58 | Kāzu datums: 12.08.2012

Mans pasākums ir glābts - ieskaitīja atvaļinājuma naudu! :D Šovakar vēl jādodas uz veikalu iepirkt Mežezeru un topošajam vīram zeķes. :D

i
ilzish 10.08.12. 14:16

Manas trešdienas kāzas nu ir notikušas- vienkārši lieliski, par spīti šausmīgajam vējam un lietum, būs ekstrēmākas bildes, atbilstošāk mums, kā pārim :)
Mičošanā man lika vainagu galvā, kuru pēc tam drīkstēju draudzenei izvēlētai likt galvā (jaunais pāris) un to man nomainīja pret rudzu vainagu, kā jaunajai saimniecei, bija super.. :)
Dikti labi ka nopirkām milzīgu baltu lietussargu, jo lija ne pa knapo :)
tagad mierīgi sēdēsim, plānosim savu medusmēnesi, kam vēl neesam pieķērušies līdz šim :)
Veiksmi visām, kam vēl lielā diena gaidāma :)

zuze2010 10.08.12. 15:41 | Kāzu datums: 15.09.2012

Kur pirkāt lietussargu? Man ar gribas nodrošināties... :)

i
ilzish 10.08.12. 17:00

zuze2010 pirkām ances dizains-apdrukas studijā uz Lāčplēša ielas- 12Ls. sirds formas arī liels bija, laikam 16Ls!

zuze2010 10.08.12. 17:36 | Kāzu datums: 15.09.2012

Sirdi negribu, gribu smuku apaļu :) Paldies!!!

a
andahornet 10.08.12. 18:06 | Kāzu datums: 25.08.2012

Uhh, kādas te kaislības virmo! Nekas, galvu augšā, meitenes - atcerieties, ka vienīgais vissvarīgākais šajā dienā ir tas, ka jūs apprecaties/salaulājaties ar saviem vīriem. Viss pārējais ir tikai fons. ;-) Būs labi

Man vēl divas nedēļas, pa vidam kristības un iesvētības (uhh, jau esmu nobijusies, noklaušināšana nākamceturtdien), otrā trimestra skrīnings, kleitu atmuitošana (nekad to neesmu darījusi), ziedu meklēšana, alkohola iepirkšana, programmu gatavošana, rotaslietu atrašana, kurpju gaidīšana... bet stresa pagaidām nav. Kā būs, tā būs labi. -)

i
iewishbest 10.08.12. 22:25 | Kāzu datums: 24.08.2012

Man uz vecmeitu ballīti ari viena it kā draudzene, pie kuras daudzas mantas un mašīna bija gandrīz visu iegāza naktī aizbraucot atpūsties ar kkādu džekiņu, bet nu neko pārejās pa nakti visu bija novērsušas un beigās sanāca pa foršo. Kāzu dienā jau arī rēķinos, ka viss nekad nebūs ideāli, bet jācenšas uz to pievērt acis.
Lasu, ka tām, kas precas līdzīga laikā arī vēl pilnas rokas darbu, tad man mazāks stress un apziņā iesēžas, ka tas jau normāli :D

s
sabine28 10.08.12. 23:28 | Kāzu datums: 08.09.2012

Par ko pateikties????? PAR TO, KA VIŅI IR TEVI DZEMDĒJUŠI,AUDZINĀJUŠI,UZTRAUKUŠIES.....bet viņi diemžēl nav iemācījuši Tev pašu galveno....cieņu pret VECĀKIEM....VECĀKUS SVEIC NE JAU PAR TO, KA VIŅI PALĪDZ VAI NEPALĪDZ SPONSORĒT KĀZAS....,BET, eh...lai to saprastu vajadzīgs kaut kas vairāk...

A
Anciite20 11.08.12. 11:00 | Kāzu datums: 26.05.2012

Piekrītu pilnīgi katram vārdam.Vecākiem saka paldies par audzināšanu ,ne par palīdzēšanu kāzās.Kā gribētos lai tavi bērni savās kāzās uzskatītu tāpat un tad tu redzēsi kā jutīsies.

kerija21 11.08.12. 11:35 | Kāzu datums: 21.05.2011

jā, es arī paliku malziet ar muti vaļā par faktu, ka nezina, par ko vecākiem pateikties...
šajā gadījumā runa nav par naudu, jo dārgas, bezpersoniskas dāvanas vecākiem tik tiešām nav vajadzīgas. bet runa ir par attieksmes parādīšanu, par rūpēm, par pateicību. piemēram, mēs vecākiem uzdāvinājām dāvanas, kas nekamsāja vairāk par 10ls (izejmateriālos), bet tas viss bija ar izdomu un vēstījumu. un vecākiem bija prieka asaras acīs.

c
cygnuss 11.08.12. 11:43 | Kāzu datums: 12.08.2012

Mīļi sveicieni visām šodienas līgaviņām! Lai jums viss izdodas vēl labāk nekā plānots!

Rīt ir mūsu diena. :) BEIDZOT! Īstenībā ir mazliet sirreāla sajūta un neticas, ka tas jau ir rīt. Tagad tīram māju, krāmējamies, pēcpusdienā mīļotais dosies pārnakšņot citur. Uij, cik būs nejauki gulēt bez sava vīriņa. :( Bet jācer, ka varēšu kaut nedaudz pagulēt, tā teikt, cerams, ka būs "beauty sleep". :)

zuze2010 11.08.12. 13:08 | Kāzu datums: 15.09.2012

Varbūt padalies, kā jūs iepriecinājāt vecākus? :) Šobrīd tikai banālas idejas nāk prātā...

MaziiC 11.08.12. 19:20 | Kāzu datums: 14.08.2012

ak, vecmeitu ballīte garām :) meitenes bija parūpējušās par kārtīgu mocīšanu un pārbaudīšanu sievas kārtai :D šodien knapi tiku līdz manikīram :) abi ar līgavaini sapucejām nadziņus, līgavainis sāk satraukties :) toties man tieši beidzot iestājies miers un pārliecība par visu, bet zinu, rīt jau atkal būs satraukums un tauriņi vēderā :)
man vēl 3 dienas :)
Sveicu meitenes, kas šajā nedēļā svin savu dienu, lai viss izdodas :)

c
cygnuss 12.08.12. 07:53 | Kāzu datums: 12.08.2012

Uuu, šī diena ir klāt! Saulīte mirdz spoži, spoži; garastāvoklis ir vienkārši perfekts! Vedējmāte tiek jau pucēta un es esmu nākamā. Nespēju noticēt, ka šodien kļūšu par sieviņu! :)