FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte 12.10.11. 11:18 | Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
fuurija 06.08.12. 16:03 | Kāzu datums: 24.08.2012

Skaisti.:)Jums taurenju tematika.:) Es neiedomajos,ka to banti vareetu pati uztaisiit.Pasuutiju amazonee pa 1,99 paundiem.

p
pienenjpuuka 06.08.12. 19:00 | Kāzu datums: 18.08.2012

Jā, tematika taurenis. Par kāju lenti man 2 naudiņas arī nebūtu žēl, bet virs divām, jau stipri domātu.

fuurija 06.08.12. 20:00 | Kāzu datums: 24.08.2012

jaa,es arii daargaak nemaksaatu,man drauga braalis no anglijas atvediis to banti,taa,ka piegaade arii nav jaamaksaa,peec tam pats arii varees nokjert.:D

K
Kalo 06.08.12. 20:12 | Kāzu datums: 18.08.2012

Meitenes, jūs pēc mičošanas metīsiet pušķi?Jeb liksiet jauno pāri, kuriem nākošajiem jāprecās?
It kā es labprāt mestu pušķi, bet es negribu, ka līgavainis met kājas lentu... nezinu ko lai dara ar šo :D sliecos uz to, ka neko nemetīsim :D

MaziiC 06.08.12. 22:36 | Kāzu datums: 14.08.2012

Man nebūs močošanas, bet pušķi un prievīti laika metīšu, jo neprecētie puiši izteica vēlmi ķert prievīti :) metīšu arī pušķi tad meitenēm :)
Māsīcas kāzās - māsīca ar vīru nomičoja mūs - iedodot pušķi un piespraužot plīvuru un piespraudi :) tīri smuki.

a
andahornet 06.08.12. 22:59 | Kāzu datums: 25.08.2012

Par dekoru aiz muguras nemācēšu teikt. Man tādi nepatīk un attiecīgi mums nebūs. ;-)

Šodien pienāca galda kartes no UK. Nepareizajā krāsā... Lai visu padarītu vēl košāku, šo krāsu izmantot vispār nevaru, jo nekā tāda nav nekādos dekoros. Jauki.

i
ilzish 07.08.12. 11:56

Nu rit mana lielaa diena.. zel ka taa list,bet gan jau tas uz laimi. Pedeja sakopshanaas un tad jau jamegina izguleties! Sveiciens visaam,kam sodien,rit un nedelas nogalee kaazas :)

g
gi_mu 07.08.12. 12:23

varbūt var labot galda kartes, izmantojot smalkās lentītes?

edge_2012 07.08.12. 12:32 | Kāzu datums: 03.08.2012

Nu tad tā. Viesu namā ieradāmies jau ceturtdien vakarā. Kamēr floriste jau veica lielākos dekorēšanas darbus, tikmēr mēs ar vedējmāti padarījām savus sīkos bet svarīgos darbiņus. Aizgājām gulēt ap 2 naktī. Līgavainis aizbrauca uz mājām.
Piecēlos ap 5 no rīta, sirds dauzās nevaru vairs pagulēt... Izgāju uz balkona, uz ezera varēja redzēt ka līņā smalks uzmundrinošs lietutiņš... Jutos fantastiski, bet ar uztraukumu sirdī :)
Paēdām brokastis un kopā ar vedējmāti un fotogrāfu braucām pie frizieres un kosmetoloģes. Tur mums gāja jautri, visi izsmējāmies, uztraukums nedaudz mazinājās....
Viesu namā ar vedējmātes palīdzību un fotogrāfa kameras pavadīta ietērpos savā skaistajā kleitā.
Pēc neilga laika ieradās līgavainis... Viņam nelieli uzdevumi, un esmu jau viņa apkampienos... Uztarukuma vairs nav!
Pie dzimtsarakstu nodaļas visi mūs jau gaidīja. Ceremonija bija skaista un sirsnīga. Noteikti varu ieteikt Kuldīgas dzimtsarakstu nodaļu un tās vadītāju Viju Rožkalni. Kolosāls cilvēks.
Pēc ceremonijas apsveikumi, ziedi skūpsti :) Pie Alekšupītes dzērām šampanieti, ēdām uzkodiņas. Tad mums bija pārsteigums no vedējiem- brauciens ratu pajūgā pa Kuldīgu. Skaisti! Pa to laiku -mēs bijām pasūtījuši viesiem gidi, kura tos kuri gribēja izvadāja nelielā ekskursijā. Viesiem bija paticis.
Mēs tālāk devāmies uz Ēdoles pili. Tur atkal pārsteigums no vedējiem, laidām gaisā baltu baložu pāri. Fotosesija pilī. Pēc tam ceļš uz Alsungu un atkal pārsteigums- iebraucām kādā lauku sētā, kur bija maizes ceptuve. Tur saimnieces pavadībā ņēmām mīklu no abras, veidojām saldskābmaizes kukulīšus un likām uz kļavu lapām krāsnī. Tas bija tik skaisti!
Galamērķis bija Jūrkalne un fotosesija pludmalē.
Atpakaļ braucot peņēmām izcepušos maizes kukulīšus.
Pie viesu nama visi protams mūs gaidīja ar vārtiem. Nu un tad jau sēdāmies pie galda. Visas runas, dzejoļi, sveču iedegšana un tt, kas nu pie kāzu galda piederās :) Bija mums arī pirmais valsis, kura laikā vecāki apraudājās un viesiem bija pārsteigums, jo mēs principā nedejojam, bet šī reize bija izņēmums ;) Vēlāk nozaga sievasmāti, jo mūs stingri apsargāja. Bija jautri.
Mičosanu veica Suitu sievas...Tas bija fantastiski! Sajūtas neaprakstāmas. Bija ļoti sirsnīgi un reizē jautri, jo tantes i dziedāja, i jokojās :)) Tad protams kāzu torte ar šampanieti un ap 2 mūs lika gulēt. Gājām ar, jo nogurums bija sakrājies nenormāls... Izturīgākie bija tusējušies līdz 6. Un no rīta tie arīpirmie bija augšā, gatavi mūs modināt.
Sestdiena un svētdiena pagāja saulītes apmirdzētas, pilnas jautrības, deju, joku un līksmības! Visi draugi nāca klāt un teica, ka tik superīgās kāzās vēl nav bijuši :)

MaziiC 07.08.12. 12:52 | Kāzu datums: 14.08.2012

edge_2012 Super :) Ļoti feini ir gājis, tgd droši vien gaidi bildes :)
Ilzish Lei Tev superīga ši dieniņa :) Tev otrdienā kāzas :) cik feini, man arī, tikai nākamnedēļ :D

Man jau tauriņi lido vēderā, bet galvenais, ka uztraukums nav - par to vai viss izdosies :) tikai satraukums par mani un līgavaini :)

Atvedu vakar kleitu no ķīmiskās tīrītavas, nodevu gludināt :) ārprāc, gāju pa alfu un nesu viņu rokās... tādas sajūtas vēderā :)

c
cygnuss 07.08.12. 13:09 | Kāzu datums: 12.08.2012

Vismīļākie sveicieni Tev edge_2012! Izklausās, ka Tev bijusi pasakaina kāzu diena! :)

Es nespēju noticēt, ka pēc 5 dienām būs mūsu diena! :) Vesela vasara paskrējusi vēja spārniem, es pat īsti neatceros, ko es vasarā darīju, atskaitot gatavošanos kāzām. Šodien jāpabeidz meklēt fona mūziku; rīt jāiet pakaļ dāvanām vecākiem; ceturtdien vēlreiz jāpielaiko kleita; piektdien jāsāk kravāt čemodānu un ņemt nost cenu zīmes drēbēm un visam :D + vēl vakarā pēdējo reizi izmēģināsim valsi. Ārprāts, un tad jau sestdiena klāt, kas paies vannojoties un lutinoties. Un tad jau Svētdiena - mūsu dieniņa.

Viktorija_ 07.08.12. 13:22 | Kāzu datums: 25.08.2012

edge_2012 Apsveicu!:) Lasīju un smaidīju, izklausās, ka jums ir bijušas ļoti skaistas un piepildītas kāzas:)

edge_2012 07.08.12. 13:50 | Kāzu datums: 03.08.2012

Mīļš paldies! :)
Viss tiešām izdevās vēl labāk nekā bija plānots. Bet par to paldies arī mūsu viesiem, kuri bija superīgākie kāzu viesi pasaulē :) bez viņiem kāzas nebūtu izdevušās tādas, kādas tās bija. Manas jaunākās māsas draugs, kurš dzīvo Vācijā, bija pārsteigts, cik jautri un interesanti var būt, ja kāzās ir tikai tuvākie 35 cilvēki, ka nemaz nevajag 200 :)

Un vēl es tagad pilnīgi droši varu teikt, ka ne mirkli nenožēlojam, ka kāzas svinējām 3 dienas. Ja otrā dienā jau 12 būtu jāpamet viesību vieta, kā tas ir daudzos viesu namos, tad mēs visi justos kā no laivas izmesti. Tagad otrā dienā bija chill out, vakarā vēl pirts ar alus muciņām, bet svētdien visi lēnām tik taisījās uz māju. Ideāli!

edge_2012 07.08.12. 13:52 | Kāzu datums: 03.08.2012

Sirsnīgi sveicieni šīs nedēļas līgaviņām!! Arī lietainā laikā kāzas izdosies un viss būs superīgi, bildes pēc tam būs ļoti skaistas :)

Moanna 07.08.12. 14:35 | Kāzu datums: 18.08.2012

Eh,lasu un priecājos-pašai pilnīgi sirds sāka dauzīties kā negudra! Tik skaisti....
šausmas-lielākie uztraukumi tikai priekšā. Veiksmi un izturību tām līgaviņām, kurām tas viss vēl priekšā...
Man kāzas jau nākamo sestdienu - TIK DRĪZ!!!! Nespēju noticēt....

Viktorija_ 07.08.12. 14:45 | Kāzu datums: 25.08.2012

Es kkur lasīju vai dzirdēju, nav svarīgi, ka daudz kas ir atkarīgs pirmkārt no viesiem, tad - no vedējiem un tad kādi ir muzikanti! :) BAigi gribās redzēt jūsu kāzu bildes:)

Jā, daudz laimes kāzu dienā šīs nedēļas līgaviņām un viņu topošajiem vīriem!:):):)

nosey_angel 07.08.12. 19:16 | Kāzu datums: 11.08.2012

Edge_2012 mīļš sveiciens jaunajā lomā! Izbaudiet viens otra klātbūtni un esiet iemīlējušies līdz sirmam vecumam! Spējiet viens otrā iemīlēt arī balto sniegu matos!!!

Mums jau lielā diena pēc 4 dienām! Stress. Tikai šodien esam puslīdz atguvušies pēc weekenda ballītēm! Gāja ļoti forši, atpūtāmies un izballējāmies, protams, ar to jau viss nebeidzās, bija tik daudzi starpgadījumi un melnās svītras!

Šodien bijām Dzimtsarakstos visu izrunājām. Mazliet skaidrības, mazliet stresa jau! Pirms 30 min atgriezos no frizūras izmēģinājuma. Abi ar līgavaini pirms tam vēl tikām uzprišināti. Tagad jau pošamies izrunāt detaļas ar fotogrāfi un pirmsskāzu fotosesiju!

Labi, meitenes, es nu skrienu! Nespēju piefiksēt visu!

edge_2012 07.08.12. 20:11 | Kāzu datums: 03.08.2012

Paldies, meitenes, par labiem vēlējumiem!! :)

iewsha 07.08.12. 23:08 | Kāzu datums: 24.08.2012

Sveicieni ar jauno statusu!!Un prieks,ka viss bija lieliski!
Man tik tagad viss sakas ta pa īstam!Tik tagad sāku apjēgt,ka patiešām precos:D

c
cygnuss 08.08.12. 09:11 | Kāzu datums: 12.08.2012

Uuuu, vēl 4 dienas!

Nosey_angel - turēšu īkšķus par Tevi', lai jūsu dieniņa ir pati, pati skaistākā! :) Es sestdienā droši vien nezināšu, kur likties; krāvāšos; vannošos un nevarēšu aizmigt. :D

Vakar tikāmies ar fotogrāfu - visu izrunājām (no vedēju puses); šodien ar topošo vīru iesim pie viņa skatīties viņa fočētās bildes un izrunāt visu no mūsu puses. Vakar jau pielaikoju savu kleitiņu un šoreiz man tā patika 100x labāk - vedējmāte ļoti ideāli kleitu sasēja, ka vispār nekas neslīdēja nost, tā kā būs forši. :)