FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Kika26
06.01.12. 11:22
Kāzu datums: 04.08.2012
Par kazu kleitu-marta lidoshu ciemos uz Vaciju,looti ceru tur sev kleitu nopirkt:) Mums bus divi fotografi,skatijos vinju portfolio,loooti bildes patika,vinji grib ar mums junija uztaisit atsevisku sesiju Sigulda,inscinet musu satiksanas stastu un veidot slaidos, un tad vel atseviska sesija kazu dien,kkur dabaa.
Vizbuliite
06.01.12. 11:28
Mes gredzenus jau pirms 3 gadiem nopirkam, bet tagad merot man pa lielu.. Nekas, bus jaiet, jasamazina..
Fotografe man kazas bus drudzene, vinja kaa reiz ar to nodarbojaas..
Uz salonu gan neiesim, man nepatiik..
Par kleitu pagaidam nav ne jausmas.. Inetreneta jau var atrast visu ko, bet bail pirkt bez merisanas.. Bet te salonos Londonaa ir tik lielas cenas..
Klade
06.01.12. 11:46
Kāzu datums: 24.08.2012
a es lasu Jūsu komentārus.. un gandrīz vai apraudos.. Mēs ierobežoto līdzekļu pēc (cik nu ierobežoto - vnk izdomājām, ka labāk pēc kāzām aizlaižam šikā ceļojumā uz pusmēnesi, nekā 2 dienas barojam un dzirdam viesus) nolēmām uz baznīcu aicināt tuvākos cilvēkus, kas tāpat jau sanāk ap 50, bet pēc pašas ceremonijas pacienājam visus ar kūku un šampi un tad kāzas turpinām svinēt tikai ar vedējiem.
Kāpēc rakstu - es arī gribu tāpat kā Jūs - visa šī taisīšanās laikam jau ir tik jauka..
Nevaru saprast vairs.. :(
Zemenīte
06.01.12. 13:33
Kika26
sveicu ar pievienošanos mūsu pulciņam!:) Nesatraucies, jūs noteikti ar visu tiksiet galā. vienīgi iesaku pasteigties ar viesu nama izvēli, jo uz 70cilvēkiem nav viegli atrast pietiekami ērtas un plašas telpas.

mad_art
es saku "nē" fotosaloniem, jo daba tomēr atraisa cilvēkus, un bildes sanāk daudz baudāmākas. Es ceru,ka mūsu dienā lietus nelīs, bet ja nu tomēr, tad nobruņosimies ar skaistiem lietussargiem. Esmu redzējusi labas bildes, kas tapušas arī lietus laikā, tā, ka būs ok!
kas jums būs fotogrāfi? vai video operatoru arī ņemsiet?

Klade
klausi savām vēlmēm, jo šī diena būs tikai viena. Mans uzskats ir tāds, ka ceļot varēs visu dzīvi, un tāpat būs labi un forši, bet kāzas svin tikai vienu reizi, tāpēc mēs izvēlamies 2dienu tusiņu ar draugiem un radiem... paceļot mēs paspēsim vēlāk!:) Izvērtē, kādu jūs šo dienu gribat, un paļaujies uz sajūtām!

*runājot par kleitām, rīt plānoju braukt pamērīt! Gaidu ar nepacietību un prieku! :)
Rosio
06.01.12. 13:45
Kāzu datums: 25.08.2012
Es Tev ieteiktu saprast, ko īsti vēlies. Mēs ar draugu arī šogad precēsimies, bet kad, tas nav zināms. Es sākumā arī stresoju un darbojos kā traka, meklējot idejas. Bet tagad man ir absolūts miers. Jo es zinu, ka gribu kāzas, kas ir priekš mums nevis priekš viesiem. Tāpēc mums nebūs tradicionālās kāzas. Būsim tikai mēs un vecāki. Dienu pavadīsim kopā un, ja vakaram neizdosies ceļojumu noķert, vakaru 2tā pavadīsim kādā spa un nākamjā dienā brauksim ceļojumā. Un draugiem tusiņu rīkosim uz mēneša jubileju.
Klade
06.01.12. 14:10
Zemenīte!

Forši, paldies.. Man laikam pat neienāca prātā, ka ceļot jau tāpat varēsim visu mūžu.. :D
Man tik nelāgs sapnis nesen bija - cik nu garš tas mūžs man būs - 1 mirušais radinieks pasauca līdzi.. un es, uzkāpdama uz ričuka, viņam sekoju...
Zemenīte
06.01.12. 15:45
Klade
aizej uz baznīcu vai kapiņiem, iededz svecīti, un novēli visu to labāko savam radiniekam! būs ok!
ceļojumam sakrāsiet ne vienam vien... :) un varēsiet izdzīvot savu medusmēnesi vēl, un vēl... :)
es par kāzām un tusiņu!:)
Klade
06.01.12. 15:53
Zemenīte

par sakrāšanu - nevaru nepiekrist :)
kur Jūs svinēsiet?
Zemenīte
06.01.12. 21:45
Klade
mēs svinēsim Smuku muižā. Pasakaini skaista vieta.
ar viesu namu mums gāja grūti, jo nevarējām atrast tādu vietu, kur tiešām viss patiktu, bet šo viesu namu sajutām kā savu tiklīdz ieradāmies!:)
*
Rīt pastāstīšu kā gāja kleitas meklējumos.... :)
ta_bita
06.01.12. 22:15
Man ar gatavošanos pagaidām iet mierīgi. Esmu saplānojusi pa janvāra mēnesi tikt galā ar ielūgumiem un galda kartēm. Viss vajadzīgais sapirkts. Katrā ielūgumā tekstu rakstīšu ar roku, tā kā būs ar ko nodarboties, bet nav nemaz tik daudz - 46gab.
Ar fotogrāfu bijām tikties pirms Ziemassvētkiem, līgums parakstīts un drošības nauda iemaksāta.
Nākamnedēļ paredzēta tikšanās ar kāzu vadītāju. Man scenārijs principā skaidrs, jo negribam kāzu dienā briesmīgi daudz pasākumu ar dažādām izdarībām. Negribas arī viesus nogurdināt ar lielu braukāšanu.Vienīgā ''nelielā'' problēmiņa vēl jo projām ir vedēji. Kaut kā velk to atbildi garumā. Bet par cik ir paredzēta kāzu vadītāja, tad esmu padomājusi arī par rezerves variantu - citiem vedējiem.
Galvenais nesatraukties, jo no katras bezizejas ir vismaz viena izeja!!!!!!!!!! Vai ne?
Zemenīte
07.01.12. 10:33
ta_bita
piekrītu! un ja reiz jums būs kāzu vadītāja, tad vedējiem arī mazāk darbiņa. Vai par to viņiem teicāt? varbūt baidās, ka vieni netiks galā?
Ko ņemsiet par kāzu vadītāju?:)
ta_bita
08.01.12. 19:48
Tur jau tā lieta, ka teicām. Mierinājām, ka vedējtēvam būs tikai pie galda jāpasaka 2-3 teikumi pašā sākumā. Vispār viņi mums ir kā ciemiņi , tikai ar oficiālāku nosaukumu. Ja viņiem rodas kāda laba ideja, tad droši var to stāstīt vadītājai. Par mūsu kāzu vadītāju aicinājām Sanitu. Viņu man ieteica viena meitene no foruma. Visnotaļ sirsnīgs cilvēks. Kopīgu valodu atradām uzreiz pirmajā telefona sarunā.
mad_art
09.01.12. 13:03
Kāzu datums: 20.09.2013
Zemenīte - kā gāja ar kleitas piemērīšanu,loti interesē jo pati grasos tuvākajā laikā doties vēl uz saloniem jo nevaru izsķirties par īsto fasonu, jo vairāk skatos jo vairak izlemt nespēju!Rīgā salonos mērīji?
Mums fotogrāfs būs manas māsas vīrs, tā pagadijies ka ar to nodarbojas - hobijs, un sanāk vnk fantastiskas bildes, viņš fotogrāfēja arī manas draudzenes kāzas, loti patika!

Paldies par padomu par fotosalonu,jau vedējiem pateicām ka nenemsim un vini bija saprotoši! prieks ka to arī atrisināju!
Zemenīte
09.01.12. 14:42
mad_art
Vienā vārdā sakot- fantastiski!:) Izstaigāju vairākus Rīgas salonus, bet vislabākās atsauksmes par salonu "Jūlija" uz Avotu ielas. Uztrāpīju uz ļoti zinošu pārdevēju, kas ne tikai katru kleitu ļāva sajust, bet uzreiz piemeklēja aksesuārus, izstāstīja visus knifus par kleitas garumiem, šlepēm utt... ieguvu ļoti daudz noderīgas informācijas. Ja citos salonos pārdevējas ir visai vienaldzīgas, vai vēl sliktāk- mēģina pārdot par katru cenu, tad tur tiešām sajutos apkalpota kā augstākās klases salonā. Iesaku sākt ar "Jūliju", un vaicāt pēc pārdevējas Kristīnes, jo tad iegūsi priekšstatu gan par fasonu, gan visu citu, kas Tevi ineteresē! Ir man viena kleita,kas jau aizķērās sirsniņā , bet pirms pieņemu savu lēmumu, vēl gribu aizbraukt uz dažiem saloniem,.
Emocijas un sajūtas ir neaprakstāmas.:)
* un jā, iesaku pierakstīties, jo 6dien visos salonos bija cilvēki, un vairākos pilni pieraksti. Man paveicās, ka nekur nesanāca gaidīt, bet visos salonos kāda gaidīja aiz manis!:D
ta_bita
10.01.12. 08:47
Līdz šim biju iedomājusies, ka noteikti gribēšu kuplu kleitu. Tā kā neesmu ar noslieci uz lieko svaru, domāju, ka tāda man būs īstā. Aizgāju uz Myosotis izsludināto kleitu konkursiņu. Tā , kuru man piedāvāja uzvilkt bija ar kruzuļainu šlepi, bet ne kupla. Pati par sevi kleita skaista, bet man pašai kaut kā likās, ka īsti man neizsatās. Tomēr uzzināju divas labas lietas:
- mans izmērs ir 40,
- kuplo negribēšu, jo tomēr gribēšu savā kāzu dienā kustēties brīvi, lai nebūtu jārēķinās ar kleitas parametriem kāpjot un izkāpjot no mašīnas.
Pašlaik vairāk skatos uz šāda fasona kleitām:
ta_bita
10.01.12. 09:19
Vispār man par tēmu '' kāzu kleita'' ir drusku interesants stāstiņš.Man šīs būs pirmās kāzas, bet ir liela meita( 18 g.), man 39 , ar savu mīļo ( 53 g.) kopā dzīvijam 10 gadus. Esmu dzirdējusi dažādus viedokļus no sev tuviem cilvēkiem, kādu kleitu man ''pieklātos'' vilkt.
Man mamma , kad pateicu par kāzām, teica tā:'' Tu taču nevilksi baltu kleitu! ''
Mans mīļais ir par balto kleitu, bet bez grezniem kruzuļiem, vizuļiem, milzu šlepēm.
Diezgan tuva radiniece, ar kuru labas attiecības visu laiku : '' Kāpēc gan nevar vilkt baltu? Šodien katrs var vilkt , ko grib! Kaut 60 gados var vilkt baltu un ,cik kuplu grib pati līgava!''
Mūsu kāzu saimniece : '' Tev baltā jāvelk obligāti! Tās taču tavas pirmās kāzas! Varēji jau nu arī plīvurīti likt, bet , ja pati īsti negribi, tad nevajag ar''.
Manas māsīcas mamma,uzzinot , par baltās kleitas vilkšanas nodomiem, vienkārši paklusēja. Zinu, ka arī viņai ir kāds viedoklītis. Viņas meitai abas reizes precoties nebija baltās kleitas, jo pirmo reizi bija stāvoklī, bet otro reizi uzvilka bordo krāsas vakarkleitu. Slikti neizskatījās, bet kāzās es būtu izvēlējusies kaut šampanieša krāsu. Citādi dikti nomācošs iespaids palika.
Varu iedomāties, kāda būs vēl dažu radu grimase kāzu dienā, kad mani ieraudzīs! Jocīgi tie cilvēki, vai ne , meitenes?
P.S. Man tikai žēl tās līgaviņas, kuras ir spiestas piekāpties šādu radinieču priekšā. It sevišķi, ja vēl esi jauna un reizēm mammai un kādai tantei ir noteicošs tonis. Pēc kāzām varbūt jādzīvo ar rūgtumiņu sirdī, ka nevarēji vilkt skaisto, balto, jo ir ne tā situācija un ne tā pieņemts. Meitenes, neļaujaties iespaidot sevi!
edge_2012
10.01.12. 09:46
Kāzu datums: 03.08.2012
Man savukārt būs otrās kāzas un meitiņai ir 10 gadi :) Mums abiem ar līgavaini ir 35 gadi, līgavainim šīs būs 1. kāzas ;)
...Bet stāsts par kleitu šāds: kad šķiros no 1. vīra, domāju, ja kādreiz otrreiz precēšos, noteikti izvēlēšos sarkanu vai kādu citu košas krāsas kleitu... Gatavojoties šīm kāzām, sākumā arī domāju, ka izvēlēšos kaut ko traku, lai visiem ir ko brīnīties - ja ne krāsas ziņā, tad fasonu, piemēram mini vai asimetrisku.
Tomēr aprunājoties ar māsu un draudzenēm, nonācu pie secinājuma, ka tādas kleitas es vēl mūžā varēšu uzvilkt kādā citā notikumā, bet garo kāzu kleitu vairs nē!
Pirmajās kāzās man bija balta princešu kleita, tāda, kādu tobrīd no budžeta varējām atļauties...
Tagad esmu nolēmusi, ka kleita noteikti būs gara un skaista, bet nu jau šampanieša vai ziloņkaula krāsā...jo biju arī dažos salonos mērīties, kad konstatēju, ka baltā man īsti vairs nepiestāv, bet nedaudz krēmīgie toņi ir siltāki un labāk man izskatās :)
Nu tā kaut kā :)

Zemenīte
Tev sirdī iekrita balta, gara princešu kleita??
Zemenīte
10.01.12. 10:21
edge_2012
nē, man sirdī iekrita A silutea piena krāsas kleita.(lai gan patīk arī viena princešu kleita (bet ne pārmērīgi kupla)
Mums abiem šīs būs pirmās kāzas, tomēr mana friziere (kas pēc profesijas ir arī stiliste) uzreizm man pateica, ka pie mana tumšā ādas tipa un zaļajām acīm noteikti labāk būs šampanieša, ziloņkaula, vai piena krāsa... Un man jāpiekrīt, jo baltās neizskatās tik labi. (lai gan fotografijās visas kleitas izskatās baltas, jautājums tikai kādu krāsu atstaro- zilganu, vai dzeltenīgu).
Es domāju, ka katrai pašai ir jāklausa savām vēlmēm, un nevajag pakļauties radiniekiem/draugiem utt, jo tās ir jūsu kāzas,un galvenais ir piepildīt savus sapņus, nevis izdabāt citu uzskatiem!
*
Runājot par kleitām nonācu pie secinājuma, ka no kuplajām princešu kleitām man labāk piestāv tās,kur kuplums sākas no gurnu līnijas, jo lai arī pēc dabas es esmu slaida, tomēr kleitas, kur kuplums sākas no vidukļa mani padara līdzīgu siena gubai!:D Pirms mērīšanas es biju pārliecināta par pretēju variantu, tāpēc vispirms iesaku piemērīt dažāda tipa kleitas, un tikai tad sākt meklēt ko konkrētu.
http://precos.lv/kazu-kleitu-katalogs/?id=3148 (te ir paraugs piena krāsas kleitai ar pazemināto korseti) Tiesa gan šo kleitu neesmu mērījusi, tā vienkārši bija pirmā,kas atbilda pēc krāsas un modeļa manis aprakstītajai.
Vizbuliite
10.01.12. 17:03
man atkal patik šāda tipa kleitas..
pati arī esmu smalkā :d nav ne jausmas kā man tāda varētu izskatīties :)
Vizbuliite
10.01.12. 17:04
ta_bita
precies jau tu pati, tāpēc dari kā tev liekas ka jutīsies labi :)
Lai tās tantes šausminās :D