FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Zemenīte
21.11.11. 10:32
Hei..hei...
kā jums visām sokas? esat vēl kaut ko sadarījušas?
mēs beidzot esam izvēlējušies filmētāju, un nomainījām muzikantus!:) tagd beidzot visas lielās lietas ir izdarītas!:)
Piektdien uzrunājām savus vedējus- viņi abi bija priecīgi, un piekrita uzreiz!:) par to liels prieks, jo nav ne mazākās jausmas kurus ņemtu viņu vietā, ja šie mums iedotu kurvīti!:D Mūsu vedējiem gan būs vieglāk, jo viņiem palīgā nāks kāzu rīkotāja/vakara vadītāja!:)
AiBris
28.11.11. 16:15
Kāzu datums: 04.08.2012
Kopš pēdējā ieraksta esam iemaksājuši drošības naudu par svinību vietu, atraduši fotogrāfu un DJ
Saņēmos un uztaisīju paraugus ielūgumiem - tīri smuki sanāca, tā kā tos taisīšu pati:)
Sarunāju ar draudzenēm taisīt kleitas meklējumu tūri decembra vidū. Iegādājos milzīgu baltu lietussargu - lai Mērfijs zina, ka mūsu kāzu dienā būs lietus ;)
Šķiet, ka līdz dokumentu iesniegšanai visi lielākie darbi ir apdarīti - atliekt tikai savilkt jostas un sakrāt naudiņu...
Vai kāda plāno meklēt transportu viesiem? Man tādas aizdomas, ka mašīnu pietrūks...
Zemenīte
30.11.11. 12:40
vienreiz mēģināju skaitīt mašīnas, un arī likās,ka varētu pietrūkt, bet mums vēl mainīsies viesu sarakst, tāpēc nezinu kā beigās būs. Ceru,ka iztiksim bez. :)
esat domājušas par dāvanām vecākiem un vedējiem?
edge_2012
30.11.11. 21:27
Kāzu datums: 03.08.2012
Nu par dāvanām esmu tikai domājusi, bet neko konkrētu, ko katram varētu dāvināt.
Vispār nesaprotu, ko mūsdienās ir pieņemts dāvināt!! Nu ne jau plecu lakatus, kā agrākos laikos! :))))
ta_bita
02.12.11. 08:28
Mēs ar dāvanām neaizrausimies, jo vienīgie būs vedēji, kam jāpasniedz dāvana. To esam nolēmuši darīt bez citu klātbūtnes. Nav nekādu brāļu, māsu. Līgavaiņa vecāki miruši, bet no manas puses varētu būt mamma. Esmu izlēmusi , ka dzimtsarakstu nodaļā apsveikšu viņu, krustmāti un krusttēvu. Tā kā pēc mičošanas šī problēma atkrīt.
Ar vedējiem pagaidām īsti nav skaidrs - būs ''jā'' vai ''nē''. Vedēji varot mēnesi apdomāties. It kā nekur tādu laiku normu neesmu manījusi.
Nākamnedēļ tiksimies ar fotogrāfu.
Esmu tikusi skaidrībā ar ielūgumiem - ''Hobby set'' jānopērk spiestais papīrs ar puķu rakstu, mazie zelta taurenīši un jāizgriež sarakanas sirsniņas. Nopirku uzlīmējamos zelta laulību gredzenus, bet izdomāju, ka zem teksta būs skaisti mazie taurenīši. Tad var sākties ielūgumu un galda kartīšu gatavošana!
dandelion
06.12.11. 15:12
Ceru, ka Jums visām labi klājas! :)
Mums viss palēnām, pamazām...Atbildot uz AiBris jautājumu mums priekš kāzu viesiem tiks īrēti kādi 2 mikroautobusi,( ar 9 vietām katrā) jo paskaitiot mašīnu, šķiet, ka nepietiks.
Labā ziņa - mums beidzot ir fotogrāfs, bet sliktā - atteica DJ, tā, ka jādomā kaut kas vietā.
Ar dāvanām domājam īpaši neaizrauties, piemēram, pazīstot manu māti, viņa vispār nesaprastu, kāpēc mēs viņai kaut ko dāvinam, tā, ka laikam tas jāskatās atkarībā no situācijas.
Zemenīte
19.12.11. 10:53
Nu meitenes, kas jauns sadarīts? vai visām ir izvēlēti viesu nami, fotogrāfi, muzikanti, filmētāji utt? vai esat uzrunājuši savus vedējus?:)
Mums beidzot ir visa "komanda". neko diži vairāk gan neesam sadarījuši, bet pēc Jaunā gada jāķeras klāt tā nopietnāk!
edge_2012
19.12.11. 21:37
Sveikas!! :)
Nu jā, mums arī ir vedēji, viesu nams, turpat arī ēdināšana, fotogrāfs, muzikants un pagājušajā nedēļā tikos ar dekoratori, kas noformēs viesu namu, galdu un laikam arī auto. Pa svētku brīvajām nedēļām domāju ar mākslinieci, kas palīdzēs taisīt ielūgumus, iet pirkt vajadzīgo papīru un citas lietas.
Ir pārdomas par uzvalku vīram! Manējais tāds būdīgāks, tad nu esam sapratuši, ka normālā veikalā nekā piemērota nav. Laikam pavasarī brauksim uz vāczemi uzvalku meklēt...

Vai kādai no jums arī vīrietis kā ozols un ir līdzīgas problēmas?? :)
Zemenīte
20.12.11. 09:43
nu jā, manējais arī nav no smalkajiem. nezinu kā būs ar uzvalku, bet domāju,ka jāpērk veikalā, kur katru daļu var nopirkt atsevišķi. sakombinējot moš būs ok, bet standarata izmēri nez vai derēs.
kādas krāsas uzvalkus vīrieši plāno pirkt? man jau liekas,ka skaistāk ir gaišs (ne balts), bet manējam patīk arī tumšie, tā,ka nezinu ko beigās izvēlēsies.
*
runājot par dekorācijam man ir ļoti daudz ideju, bet domāju,ka floristi meklēšu uz pavasari. vai arī šajā nišā viss ātri aizņemts?
Zemenīte
21.12.11. 10:58
Meitenes, kas jau mērījušas kāzu kleitas- cik ilgu laiku tā mērīšana aizņem? praktiski visos kāzu salonos ir jāpierakstās, bet man nav ne jausmas ar kādu laika intervālu rēķināties.
zulzaza
21.12.11. 12:47
vajag vismaz vienu stundu.
edge_2012
21.12.11. 23:05
Nu man bija tā, kad rudenī biju sarunājusi laikus trijos salonos apmēram vienā Rīgas rajonā, tad katrā pavadīju 15 min, tādēļ, ka gāju meklēt konkrētu modeli vai tam līdzīgu - es nevēlos kleitu bez lencēm, bet salonos vairums ir tieši tādas. Tādā gadījumā var mērīšana aizņemt stundu.
Kleitas ar lencēm vai mazām rociņām man piedāvāja katrā salonā 2 vai 3 variantus. Apskatoties viens noteikti nepatīk, paliek divas. Tad nu tās arī piemērīju 15 minūtēs :D
Zemenīte
22.12.11. 09:14
es arī vēlos kleitu bez standarta korsetes augšas...gribas lencītes, pleciņus , vai kaut ko tādu! :)
Vizbuliite
28.12.11. 02:31
Sonakt nenak miegs, palasijos jusu plapas.. jus jau tik daudz ko izplanojusas, bet es gandriz tiko tik uzzinaju ka preceshos :D
Esmu tik prieciga ka nezinu no kura gala lai sak kko domat..
Pirma grutiba ir ta, ka neatrodamies Latvija, tapec visu runat naksies no attaluma.. tas varetu but liels papilduss stress.. :(
Arii vedejus gruti izdomat.. jo tads kartiigs precets paris isti tuvs mums nav.. Kadreiz vienmer teicu drudzenei ka vinja bus mana vedeja, bet ar savu puisi vinja ir paskirusies..
\ka jus domajat tas butu reaali ja es piespeletu vinjai druga bralenu? Cik tas vispar butu reali ta divus svesus cilvekus savest kopa lai visu izdara.. eh.. jaaa.. viegli nebus laikam.. un nez vai vinji maz piekritiis :D
kaa ir ar viesu namiem, ja rezervejam jaiemaksa uzreiz kkda nauda?
Un muzikantiem? arii jamaksa?

Katra zinja lai jums jauks, bez lieliem stresiem, gatavoshanas laiks :)
Zemenīte
28.12.11. 14:06
Pirmkārt sveicu Tevi ar skaisto notikumu, un pievienošanos mšusu rindām!:)

Ar vedējiem ir tā, ka ari mūsu izraudzītais pāris nav precējušies., bet viņiem ir kopīgs bērniņš. Mums nav draugos, rados tāds precēts pāris , kuru gribētos ņemt par paraugu (un draugi vispār nav precējušies, ko atskārtām tikai tad, kad vajadzēja apdomāt vedējus) nu un ko mums bija darīt- ņemt precētus, bet ne tik tuvus, vai labus draugus un neprecētus? izvēlējāmies palikt pie neprecētiem, jo galvenais, lai šie cilvēki mums pašiem būtu nozīmīgi, lai kopā ar viņiem varam forši atzīmēt savas kāzu jubilejas, un saglabātos kontakts. Mēs gan vedējus vairāk kā lieciniekus uztveram, ne saskaņā ar senajām tradīcijām- ka tas ir pāris, kas rāda priekšzīmi, un ieved laulībā...tā, ka tas, ka pāris nav precējies manā uztverē nav galvenais.
Attiecībā par to, ka tie ir divi sveši cilvēki. Esmu dzirdējusi arī tādus gadījumus, bet ņem vērā ka viņiem var būt problemātiska saskarsme (īpaši, ja katrs savā pilsētā). Apdomā, vai nav dažādi uzskati un raksturi, lai nesanāk dumpis uz kuģa, jo ir dzirdēti gadījumi, kad šādi salikti vedēji nespēj sadarboties. Un tad vēl jautājums, cik daudz jūs viņiem grasāties uzticēt? vai viņiem jārīko visas kāzas, vai ir tikai atsevišķi pienākumi. (mums piemēram būs kāzu rīkotāja/vakara vadītāja, tā,ka vedēji var uzelpot, jo galvenā nasta nebūs uz viņu pleciem). Nereāli tas nav, bet vieglāk gan vedējiem, gan jums ir tad, ja vedēji ir pāris arī dzīvē.
*
Runājot par maksām, tad mums visi, lai rezervētu mūsu datumu, prasīja samaksāt drošības naudu. Apmērs gan bija dažāds, bet vidēji 40Ls. (Mūziķiem 30Ls, Video 50Ls, visu namam 30% )
AiBris
28.12.11. 14:23
Pirmajā salonā mērīšana aizņēma apm stundu (jāpiemēra dažādi stili, lai redz kas patīk un piestāv), bet nākošajos 30 min.

Es arī sākumā gribēju lencītes, jo likās, ka kleita šļūks nost un būs jātur un jārausta uz augšu, bet viņas visas lieliski turējās un saloni piedāvā piešūt lences un pleciņus gandrīz jebkurai kleitai!

Vizbulītei par vedējiem:
Zinu 2 kāzas, kurās vedēji nebija pāris - vienās no tām vedēji nespēja sadarboties un pasākums izvērtās diezgan briesmīgs un otrajās visa atbildība un rūpes bija uz vedējmātes pleciem, tādēļ gatavošanās un kāzu diena viņai bija pamatīgs murgs, bet vedējtāvs neiespringa, jo ticēja, ka vedējmāte visu izdarīs kā vajag (vīrieši! :) ). Iesaku no sirds padomāt par kandidātu savstarpējo saderību un pienākumiem tieši jūsu kāzās, lai nesanāk vilšanās ne jums, ne viņiem. Veiksmi meklējumos!
Vizbuliite
28.12.11. 16:02
Paldies meitenes pa viedokliem..
pati nesen biju vedeja kazas, bet vedejs bija man sakuma nepazistams cilveks.. kamer visu organizejam viss bija ok, bet pasas kazas vinsh izradijas kkads ietiepiigs nugis kas tikai nolika manas idejas neko vieta nepiedavajos.. lidz ar to kazas bija ne sadas ne tadas :(
protams negribetos pasai lai arii ir taa..
mana izveleta vedejmate ir mana sena draudzne un kareiz vienmer runajam ka bus mana vedejmate un vinjai arii ir pieredze jau kazu rikosana..
Vispar stulbi, ka visi kas ir pari isti nav tadi siverigie kas ko tadu vertu uznjemties..
vel domajam par iespeju ka no vedejiem parsit lai palidz ar lietam lidz viesu namam, takal lai vakaru vada vakara vaditajs..
Verbut zinat kadas ir izmaksas vakara vaditajiem?
Zemenīte
28.12.11. 20:25
AiBris
man ar bail no ta, ka šļuks nost, un sanāks raustīt. Daudzām līgavām, kam korsešu kleitas esmu redzējusi sakņupušas muguras, jo laikam bail iztaisnoties!:D bet tā kā es neko neesmu mērījusi, tad tikai filozofēju!

Vizbuliite
nu tas skatoties kādu vēlies. Atpazīstamas personas, piemēram Ančevskis, par vakaru prasa 300Ls, nezināmāki sākot no 100Ls un uz augšu.
Kika26
06.01.12. 10:53
Salidzinajuma ar jums,man tada sajuta,ka nekas nav izdarits:( man ir tikai fotograafi divi sarunati...7dien uz baznicu runat, un tad laikam 1.dien jazvana par viesu maju. un par kleitu,tas arii vel nav. Viesi bus ap 70 cilvekiem, muzikati ari vel jamekleee,laiks vel daudz,bet sak laikam piezagties panika.
mad_art
06.01.12. 11:12
Kāzu datums: 20.09.2013
Mums ir ļoti daudz kas padarīts,šādus tādus nieciņus esam jau iegādājušies un vedējmāte jau arī ir domu un darbu lidojumā!Visas lielās lietas ir nokārtotas(viesunams,edinatajs,datums izlemts,fotogrāfs,ēdienkarte,nopirkti gredzeni,sarunāta šuvēja)
Mēs pirksim tumšu uzvalku,jo kad bijam pirmo reizi skatities un merija toposais virinš uzvalkus,izskatijas labak tumšie nevis gaisie vinam!
Jūs kāda pēc laulību cermonijas iesiet uz fotosalonu fotografeties,vai tikai dabā skaistās vietas, es nevēlos iet uz salonu vel,bet apkartejie saka ka vajagot ja slikts laiks,ko Jūs domājat?