FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
edge_2012
03.11.11. 09:29
Kāzu datums: 03.08.2012
Es kaut kā pat nebiju iedomājusies par maiņas kurpītēm. Redz cik labi, ka ir tādi forumi, kur var pasmelties noderīgas idejas :))
Signe84
03.11.11. 13:41
Kāzu datums: 19.08.2011
Hei, sveikas, meitenes. Es no šī gada augusta līgavām, bet palasos jūsu saraksti - ārprāc, tiiik forši :-) Šis ir ļoti skaists laiks, kurā dzīvojat, bet jūs jau pašas to lieliski zināt. Es ceru, ka jūs nudien lidināties virs zemes.
Klau, bet es lasu un vienu tik nesaprotu - kāpēc pērkat kurpes pirms kleitas? Nē, nu viss jau būs ok, bet atceros, ka bija ļoti grūti piemeklēt vienāda toņa silti baltas kurpes, kas kleitai pēc toņa pieietu. Tīri balts bija par aukstu, bet šampanieša tonis jau par siltu. Jūs esat drosminieces! Jo nav gluži tā, ka kurpes neviens zem kleitas neredz (nemaz nerunājot par īsajām kleitām).
Lai vai kā - viss būs brīnišķīgi, lai vai kas arī kāzu dienā notiktu. Goda vārds! :-)
Bučas,
Signe
mad_art
05.11.11. 10:13
Kāzu datums: 20.09.2013
Es šūšu kleitu,un audums no kura bus kleitas virsma bus ari uzsuta puķu uz manām jau iegādātajām perfekti baltajām kurpēm! no pasa sakuma zinaju jau kādā tonī vēlēšao kleitu un to saskanoju ar suvēju!
iewishbest
08.11.11. 15:16
Kāzu datums: 24.08.2012
Sveikas! Es arī pievienojos augusta līgaviņām. Skatos jau, ka daudz esat paguvušas izdarīt. Mēs pagaidām esam sarunājuši ceremonijas un svinību vietu, vedējus, mācītāju,izvēlētas kāzu krāsas. Pārējam vēl smeļamies idejas. šodien pasūtīju lielāko daļu ielūgumu un galda karšu materiālus- ar topošās vīramātes palīdzību taisīšū pati.
dandelion
09.11.11. 16:16
Sveikas, meitenes!
Ak, šonakt redzēju tādu murgu kāzu sakarā, sapņoju, ka ir pienākusi mana kāzu diena un es esmu attapusies, ka man nekas nav nopirkts un izdarīts un kā es sapnī raudāju... piecēlos un biju tik laimīga, tas bija vienkārši sapnis, kaut gan tik reāls. Un laikam jau tā ir zīme, ka nevar vilkt visu garumā :D
Tās, kuras te par mazuļiem runā... mēs, ja godīgi, arī nevaram sagaidīt to brīdi, kad sāksim piestrādāt pie mazā brīnuma :) Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc abi nevaram sagaidīt kāzas :) jau krietnu laiku ilgojamies pēc sava lolojuma :)) ehh, ceru, ka viss notiks kā cerēts.
Dachus
11.11.11. 19:28
Kāzu datums: 10.08.2012
Man jau liekas, ka šis laiks ir tas pats labākais, ka vari smelties idejas un sapņot :)
Šodien skatījos kleitas, un vispār ļoti labas atlaides.
timotina
12.11.11. 17:02
Kāzu datums: 15.08.2012
Nu jau sakam visu pamazam darit, bet ne viens it ka nenem mus par pilnu! Visos vaikalos saka, ka mes par agru nemamies!!!! Vai tiesam?Nevar but!!! Lielaka problema ir atrast ceremonijas vietu (kaut kur ara)!!! Vai ir kadas idejas?
Mistletoe
12.11.11. 19:26
Kāzu datums: 18.08.2012
Ārprāts... Lasot šo visu, sāku pamatīgi uztraukties, jo man viss tikai ideju līmenī! Līdz šim kāzas likās tik tālu, tagad, tagad vairs nē:) Jāsāk darboties:)
edge_2012
14.11.11. 10:02
dandelion

Njā, murgaini sapņi par kāzu tēmu arī mani itin bieži naktīs moca...bet nu tie ir tikai sapņi! ;) Vienkārši mēs pa šo laiku tik daudz informāciju zemapziņā sakrājam, ka naktī tad nu tā visa gūzma nāk ārā visādos jocīgos veidos :)

Bet nu man jau šis tas uz priekšu gājis - iemaksājām viesu namam drošības naudu, tad nu mūsu datumus vairs neviens nedabūs ;) Un arī ar fotogrāfu tikāmies un sarunājām viņu uz abām dienām :) jo reizēm jau tie labākie kadri top tiešu tusiņu otrajā dienā :))
Un beidzot vienojāmies abi par kāzu krāsu - mums būs okeāna zilais ar šokolādes brūno un pa vidu kaut kur zelts. Sakombinējām kopā un sanāca skaisti, tā mazliet pat austrumnieciski :)

Kā jums pārējām meitenēm klājās??
dandelion
15.11.11. 10:30
hej :)
Gribēju jautāt, jūs līgumu arī jau noslēdzās ar viesu namu? Nezinu, kāda šajā sakarā ir prakse, bet man viesu nams atbildēja, ka parasti tik ātri neslēdzot, jo līgumā jābūt norādītiem gan konrētiem info - laikiem, visu skaitam utt, kurš mums, protams, tagad vēl nav skaidrs. Bet jebkāda līguma neesamība mani satrauc.
Un krāsas jums ļooti skaistas ;) man arī patīk šitie toņi.

Šorīt tieši noskatījos ļoti skaistu un mīļu kāzu video (netīšām) :D http://vimeo.com/26502282
Zemenīte
16.11.11. 16:47
mums ir līgums ar viesu namu, kuru noslēdzām jau kaut kad augusta beigās/septembra sākumā, bet precīzi vairs neatceros. līgumā ir norādīts aptuvenais viesu skaits, un numuriņu īre, bet ir arī punkts, ka visi šie jautājumi tiek precizēti ne vēlāk kā 2ned pirms kāzām, kad arī tiks sastādīta precīzā tāme. tagad esam iemaksājuši drošības naudu, un vēlāk maksāsim atlikušo. tā kā līgumu noslēdzām tik agri, tad palika vecās cenas- tagad ir augstākas. (par 15%).
jūs kaut kādu drošības naudu iemaksājāt? mani arī tas satrauktu, jo kamēr nav līgums, nekas nav droši- tik pat labi var priekšroku iedot radiem/paziņām/kādam kurš samaksā vairāk.... vai vienkārši par jums aizmirst! parunā ar viņiem uzstājīgāk, viņiem tak galu galā nav svarīgi,kad tiek noslēgts līgums!
p.s. mums citādi viss pa vecam, un nekur tālāk neesam tikuši. 18.11. ejam satikties ar vēl vienu filmētāju, un tad izlemjam kuru ņemam. turklāt nolēmu, ka mainīšu muzikantus- mani neapmierina, ka Blūmīzers spēlēs līdz 3.00. (vienai draudzenei tikko spēlēja kāzās, un ar visu to,ka viņi ir personīgi pazīstami, tad puiši esot bijuši visai lecīgi un ietiepīgi. spēlēja līdz 3.00 un ne minūti ilgāk. pat nesagaidīja dīdžeju, kurš nedaudz kavējās, tāpēc kādu laiku visi sēdēja bez mūzikas. negribu tā..)
edge_2012
16.11.11. 19:27
Nu jā, man līgumā līdzīgi, kā Zemenītei rakstīts. Lielos vilcienos viss it kā atrunāts, bet detaļas precizēsim jau tuvāk kāzām.
Dandelion, kā tad viesu nams jums abiem var garantēt, ka jūs tiešām tajos datumos pie viņiem varēsiet tusēties??
Līgums tomēr ir garantija arī pašam viesu namam. Un tādēļ jau tiek ņemta drošības nauda, jo ja jaunais pāris pārdomā, tad viesu nams šo naudu patur.
Noteikti runājiet vēlreiz ar saimniekiem! Lai veicas!
edge_2012
16.11.11. 19:38
Meitenes, vai kāda domā iet uz Līgavu skolu?
dandelion
16.11.11. 20:05
Jā, laikam jau es esmu pārāk vieglprātīga,ja pašai nav nācies apdedzināties šādā sakarā un tāpēc arī pagaidām neuzstāju uz līgumu, jo liekas, ka nav kur steigties. Un naudu jau samaksājām pirms mēnešiem diviem, tā kā rezervējot datumu. Nu skaidrs, zvanīšu rīt, prasīšu, lai sūta šūrp. Savādāk tiešām neomulīgi sāku justies. Ceru, ka viss būs ok...
Un tas ir traki, ka mūziķi nav elastīgi, jo kāzas taču var būt visādas, aiziet pašā balles vidū tikai tāpēc, ka līdz pl.3 un ne ilgāk, arī nav labais tonis... Lai nu kā mēs esam izlēmuši, ka mums papildus būs arī dīdžejs, kas mums arī ir tuvāks stils, vismaz spēlēs līdz pēdējam dejotājam :)

Edge_2012, kas ir līgavu skola?
dandelion
16.11.11. 20:10
Ā, piedod, tikai tagad ievēroju un izlasīju rakstu. Katrā ziņā es nezinu, it kā jau par sliktu nebūtu, bet šaubos, ka saņemšos pieteikties un aiziet. Bet vēl apdomāšu.
ta_bita
17.11.11. 08:44
Kāzu datums: 04.08.2012
Kad bijām aizbraukuši runāt uz vietas, tad par līgumu nemaz neiedomājos. kad janvārī vedīsim drošības naudu, tad palūgšu līgumu gan.Tomēr gribam samaksāt uzreiz viesu nama īri - tie ir 200Ls.
Vispār man pagaidām nav nācies saskarties ar tādiem krāpnieciskiem gadījumiem.
Ar saviem muzikantiem vienojāmies , ka tomēr viņi būs divi un maksa ir 250 Ls. Spēlēs, ja vajadzēs līdz 6 rītā, tas nu būtu maksimums. Kaut kad viesiem jādod atpūsties, lai no rīta ar jaunu sparu varētu mūs modināt un lustēties tālāk!
edge_2012
17.11.11. 09:40
Vai jums visa īre tikai 200 Ls?? Ļoti demokrātiska cena.
Zemenīte
17.11.11. 12:59
ta_bita
Kas jums ir mūziķi?:)

edge_2012

Kas tā par līgavus kolu? :) pirmo reizi ko tādu dzirdu! darbā daudz darāmā, nav laika meklēt....
lauruxs
17.11.11. 14:09
Kāzu datums: 05.05.2012
ta_bita
18.11.11. 10:14
Kāzu datums: 04.08.2012
Viesu nams''Ieviņas'' Murjāņos, Sējas pagastā. Telpu īre 200Ls + biljards, pirts, mazais golfs un skaisti apstādījumi. Varbūt drusku pašauras telpas, bet tā kā esam nolēmuši svinēt āra nojumē( vakarā uz mičošanas laiku varētu iekurināt akmens kamīnu), jo vasarā nav ko iekšā telpās tupēt!
Viesi otrā dienā var uzspēlēt pentbolu( sākuma komplekta cena no cilvēka 4Ls), iet pirtī utt. Par katru stundu klāt jāpiemaksā 5 Ls( mums domāts no 19 vakarā līdz 13 otrā dienā). Mums vajadzēja viesu namu, kas palīdzētu klāt galdu no mūsu produktiem. Arī tas zināmā mērā palētina šo pasākumu. Galā ir 200 Ls viesu nams + 7 Ls no cilvēka par galdu. Vispār mums patika apkārtne un saimnieka laipnā attieksme.
Muzikanti sarunāti Ilmārs Miķelsons un otrs, kuru viņš ņems līdz. Abi brauc ar mašīnām, tā kā par alkoholu mums neesot iemesla uztraukties. Var sameklēt ''muzikanti.lv''.