FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
dandelion
24.10.11. 10:42
Kāzu datums: 03.08.2012
Zemenīte, nopietni, tik traki bija? Lai gan viņš nebija mans favorīts, tomēr nejūtos pārsteigta par šādu attieksmi...

edge_2012, datumu izvēlējāmies pēc astrologa apmeklējuma, nebija īpašu izvēles iespēju, pirms tam labs datums bija martā un tad tikai
3. un 8. augustā. Bet tā kā 8. iekrīt trešdienā, tad palikām pie 3. kas vismaz ir piektdienā.
Ak, par trīs dienu kāzām pat nebijām domājuši, bet tas noteikti ir to vērts, ja ir tāda iespēja!
Mums oficiāli viss beidzas sestdien, bet ir radusies doma par tādu kā afterparty tiem, kas vēlas
turpināt atzīmēt šo jauko notikumu kopā ar mums. Tā, ka neoficiāla ballīte noteikti turpināsies arī sestdienas vakarā. Tā vismaz mēs domājam tagad :D

Par alkoholu runājot, bijām nedaudz uz lapiņas piezīmējuši aptuveno vienību daudzumu, mums uz apmēram 50 viesiem sanāca kaut kas tāds:
Šampanietis 35 pudeles;
Baltvīns 20 pudeles;
Sarkanvīns 25 pudeles;
Viskijs 10 pudeles, (1L);
Šņabis 10 pudeles, (1L);
Brendijs 5 pudeles, (1L);

Domāju, ka daudz kas paliks pāri, bet labāk vairāk, nekā mazāk. Sākuši iepirkt gan neko neesam.
Zemenīte
24.10.11. 11:10
bija vēl daudz trakāk!sīkumos neko nestāstīšu, jo katram sava pieredze, neiešu celt neslavu, lai gan iu kā vajadzētu.... viņam jāpriecās, ka neesmu no ļaunatminīgajiem, citādi visus sūdzību portālus būtu pierakstījusi pilnus. Lai nokārtotu mūsu domstarpības dabūju pat piedraudēt ar Bez tabu, jo citādi viņš jūtas pārāk kruts!!!ja kas interesē jautā privāti!

paldies par alko sarakstiņu. apdomāšu!:)
dandelion
24.10.11. 11:36
Nu traki Tev bijis... Tā jau laikam LV ir, atliek dabūt vienu balvu un deguns uzreiz gaisā :/

Tas tāds pirmais aptuvenais sarakstiņš, noteikti jau tie daudzumi pamainīsies. Bet ar kaut ko ir jāsāk :)
ilsse
24.10.11. 11:58
Kāzu datums: 06.07.2012
Arī es varu pievienoties Zemenītei un teikt, ka arī biju domājusi, ka mans kāzu fotogrāfs būs Balckars, taču sākot ar viņu komunicēt e-pastos, sajutu ne to labāko attieksmi no viņa. Viss beidzās ar to, ka bijām sarunājuši tikties, lai visu izrunātu klātienē, bet uz manu e-pastu , kurā precizēju tikšanās vietu un laiku, viņš pat nepapūlejās atbildēt.. Tagad priecājos, ka netērēju savu laiku un netikos ar viņu. Jo nu attieksme no viņa puses tiešām ir tāda, ka viņš sēdētu uz augstākā plaukta..
Zemenīte
24.10.11. 12:16
neatbildēt un ignorēt ir tīri viņa stilā. to iemeslu dēļ arī mūsu darījums nenotika, bet viņš pat neuzskatīja par nepieciešamu atgriezt viņam iemaksāto naudu. Tā nu savus 2mēnešus dabūju viņu tiranizēt katru otro dienu...un ko tik nedabūju noklausīties! Tāpēc dieva dēļ neveiciet nekādas priekšapmaksas! Es savu naudu atguvu tikai pēc tam,kad piedraudēju ar VID, PTAC un Bez Tabu!
un A. Zavadskis ir tāds pats- kad pajautāju par viņa izcenojumiem, šis man pateica, ka starp mums neesot mīlestības, jo es nevis prasu,lai viņš nāk fočēt (un maksāju cik "vajadzēs"), bet veicu cenu aptauju! Un tas viss tikai uz jautājumu- cik maksā viņa pakalpojumi par kāzu fotografēšanu no ģērbšanās līdz mičošanai!ui..kā ar viņiem apdedzinājos!

Iesaku meklēt kādu, kam galvā ir mazāk sakāpis!
edge_2012
24.10.11. 17:20
Nu gan, Zemenīte, tev pieredze ne pa jokam!! :) Bet nu labi, ka laikus attapies.
Nu ar mani ir tā, ka pati sev neliekos diez ko fotogēniska :) tad nu meklēju fotogrāfu, kurš mani pratīs nofočēt vajadzīgajā rakursā :)) Līdz ar to nemaz nerēķinājos ar lētiem piedāvājumiem, nu bet kad uzzināju, ka tas prieks var maksāt arī 800 Ls, mums tas tomēr likās par dārgu.

dandelion
Es nebiju pie astrologa, bet ceru, ka arī man mūsu kāzu datums būs veiksmīgais :))) Vispār bieži redzu šeit diskusijās, ka meitenes iet pie astrologa un izvēlas datumus ar viņu palīdzību.
Zemenīte
24.10.11. 17:29
es astrologioem neticu,bet paziņās ir viena astroloģe, kas savai meitai izvēlējās datumu un pat laiku. vairākas reizes pārcēla datumus, lai būtu vislabvēlīgākais, bet tāpat nekas labs tur nesanāca!
Ja ir starp diviem cilvēkiem mīlestība, tad ir, ja nav tad arī datums nepalīdzēs......

un spilgts piemērs ir dandelion, kurai astrologs par labu nosauca 3. augustu, bet man viens izslavēts astrologs (cits ne tā sieviete ) teica, ka no jūlija vidus līdz augusta vidum vispār nevienam nav ieteicams precēties... (bija tam pamatojums, bet neatceros kādi tur spēki un kādas planētas utt) . cik astrologi, tik viedokļi! :)
edge_2012
24.10.11. 22:46
...cik astrologi, tik viedokļi...un cik cilvēki, tik ticības...viens tic Dievam, cits savam liktenim, cits atkal Zvaigznēm, zem kurām dzimis... Katram savs :)
Bet ticības tēmu labāk neskarsim! Tad mēs iebrauksim visas te baigās auzās :)))
Dachus
25.10.11. 15:25
Kāzu datums: 10.08.2012
Šodien gribēju pieteikties/aizrunāt laiku dzimtsarakstu nodaļā un man tā forši atbildēja- konkrēta datuma aizrunāšana netiek praktizēta.Līdz ar to 6 mēnešus iepriekš varēšu rakstīt iesniegumu un tad aizrunāt laiku. Jums ar tik nejauki atbild dzimtsarakstu nodaļas darbinieki, vai man vienkārši "noveicās"?
edge_2012
25.10.11. 18:19
Es pat nēesmu mēģinājusi neko aizrunāt, jo zināju to likumu, ka ātrāk par 6 mēn iepriekš nevar laulības pieteikt :)
Nepārdzīvo ;) pieteiksi tad, kad pienāks laiks :)
Zemenīte
25.10.11. 19:59
nē, man bija super forša un laipna sieviete, un cik sapratu, tad viņa pati vada arī ceremonijas. Atzīmēja mūsu datumu, bet tā kā nemācēju pateikt konkrētu laiku (jo zvanīju, lai vispār noskaidrotu aizrunāšanas kārtību), tad sarunājām, ka gadījumā, ja pirms mūsu iesnieguma uzrakstīšanas uz to datumu uzradīsies vēl gribētāja, tad viņa man zvanīs, un noprecizēsim laiku!
iesniegumu var rakstīt 7mēn pirms laulībām, jo 1mēn ir izsludināšanas laiks, un 6mēn laikā jāapprecas-kopā sanāk 7mēn!:)
ta_bita
26.10.11. 08:45
Kāzu datums: 04.08.2012
Man arī, kad zvanīju Rīgas Ziemeļu 2. nodaļu, atbildēja laipni. Paskaidroja, kāda ir kārtība un , kad vajadzētu ierasties rakstīt iesniegumus, ja gribam reģistrēties konkrētajā datumā.
Tā kā tomēr tādu ātro konveijeru negribas izbaudīt savā lielajā dienā, tad painteresējos Salaspils dzimtsarakstu nodaļā. Mani vienkārši darbiniece ar savu laipnību. Tika viss izstāstīts par iesniegumiem, ceremoniju un šampanieša zāli. Viņa pati ieteica, kur labāk doties pēc svinīgās ceremonijas, lai būtu skaisti.
Šī bija pirmā nodaļa, kura brīdināja par līdz galam nepieņemtajām likumu izmaiņām , kas līdz šim nav nokārtotas sakarā ar valdības atlaišanu. Pēc Jaunā gada stāsies spēkā izmaiņas laulību reģistrācijas likumos. Šī nodaļas darbiniece ieteica , labāk būtu, ja pēc 1. janvāra tomēr paineresētos vēlreiz, jo arī viņi paši vēl īsti nezin, kas un kā. Paldies tādie atsaucīgiem cilvēkiem!
Baiba26
26.10.11. 21:09
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas meitenes! Ar es gribēju atzīmēties pie augusta līgaviņām. Kādu laiciņu nav sanācis ieskatīties šajā lapā un skatos, ka tiešām daudz kas jau ir gājis uz priekšu.
Gribēju jautāt, kā jūs izvēlējāties muzikantus vai DJ un kas jāņem vērā?
Paldies jau iepriekš!
timotina
27.10.11. 00:10
Kāzu datums: 15.08.2012
Un velviens variants manai kleitai....
mad_art
27.10.11. 10:01
Kāzu datums: 20.09.2013
He,vakar iegadajamies laulību gredzenus, sanāca neplānoti ietaupīt jo izradijas ka zeltam ir 10% atlaide! Prieks ka vēl viena lieta ir nokartota!
Zemenīte
27.10.11. 11:38
Baiba26
sveika, sveika!:) mēs izvēlējāmies muzikantus. ļoti skatījos pēc atsauksmēm. pagaidām vienīgais krenķis ir par to, ka muzikanti beidz spēlēt 3.00, un tad jādomā ko darīt tālāk.

timotina
kleita skaista!:)

mad_art
nu, nu rādi kādus nopirkāt!:)
Baiba26
28.10.11. 16:33
Kāzu datums: 18.08.2012
Zemenīte
Vai jums bija iespēja paklausīties, kā muzikanti spēlē?
Zemenīte
28.10.11. 18:46
dzīvē nedzirdējām, bet atsauksmes par viņiem ļoti labas- visi sajūsmā. Mums būs Lustīgais Blūmīzers!
šodien bijām laulību gredzenu studijā- gredzeni skaisti, kvalitatīvi, ir kur piesiet acis, bet cenas astroonomiskas (ap 700-1000Ls viens). Toties pasmēlāmies idejas!:)
atya
28.10.11. 19:41
Kāzu datums: 01.09.2012
Zemenītes pieminētos muzikantus var ik pa laikam trešdienās paklausīties Krasta Lido. Saraksts, kad spēlē lustigaisblumizers.lv kalendārā :)
dandelion
29.10.11. 14:32
Jautājums no manas puses, - ar kādu summu jūs rēķinaties tieši vietas dekorēšanai/floristam/rotāšanai? Vai varbūt vietas rotāšanu veiksiet paši saviem spēkiem? Es šokējos par ātrumu, kādā aug izmaksas :D