FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Zemenīte
19.10.11. 11:24
Nē, oficiāli nevar! mēs laulāsimies Jaunpils pilī, bet arī tur laulā zagsa darbiniece. esam aizrunājuši savu datumu, bet tikai mutiski, jo oficiālo iesniegumu rakstīsim 7mēn pirms tam (tas ir ātrākais,kad var) (pēc likuma 6mēn. laikā pēc izsludināšanas ir jāapprecas- kopā sanāk tie 7mēn)
vari mēģināt mutiski vienoties!:)
mad_art
19.10.11. 11:50
Kāzu datums: 20.09.2013
paldies!
edge_2012
19.10.11. 14:42
Kāzu datums: 03.08.2012
Ja tev plānā cita nedēļas nogale, tad jau vari vēl Mazsālijas varbūt dabūt! ;)
edge_2012
19.10.11. 14:55
Tu jau pat par spilventiņiem aizdomājies?! :)) Vispār traks var palikt ar tām kāzām, vai ne? Ne mirkli nav miera galvā, vai mājās vai darbā - tik gribās kompī ar kāzām saistītās lietīņas meklēt :)
...Nu man ir tā, tad kad es 11 gadus atpakaļ pirmo reiz precējos, tad vispār vēl neko daudz i-netā nevarēja atrast, visu gatavoju vienkārši, kā biju redzējusi citās kāzās, gaidīju bērniņu, nebija laika baigi plānot, arī finanses neko dižu neatļāva... Tādi "gredzenu spilventiņi" vai "kāzu krāsa" vispār reti kuram varbūt bija :)
Tādēļ tagad, kad laiki ir pamainījušies un esmu kopā ar savu lielisko vīrieti - gatavojos kāzām, it kā precētos pirmo reizi :)
Zemenīte
19.10.11. 15:55
nu es speciāli neko nemeklēju, bet skatoties dažādas bildes un saliekot kopā vairākas domas radās ideja. tas nebūs gluži tradicionālais spilventiņš, bet kaut kas pavisam savādāks!:) ideja pašai ļoti patīk, bet vēl nezinu kā būs ar realizēšanu!:) ja izdosies tad pastāstīšu!:)

man ir viens mazs blociņš, kur atķeksēju visādas ašās idejas, jo visu prātā nemaz nevar paturēt!:)
Katrina173
20.10.11. 16:46
Kāzu datums: 28.07.2012
ja ja tiesi ta ari mes esam aizrunajusi tikai mutiski vini pienems musu iesniegumus 7 menesus pirms kazam tas ir atrakais kad vini var pienemt!atvainojos par nepareizu izteiksanos!nakosreiz raktisu skaidrak.
ta_bita
21.10.11. 09:13
Kāzu datums: 04.08.2012
Sveikas! Jūsu pulciņam pievienojos arī es. Mūsu kāzas plānotas 04.08.2012, bet sajūtās jau virmo gatavošanās prieks!
Ar savu nākamo vīriņu kopā esam 10 gadus( šoruden vēl jāatzīmē šis , mums abiem svarīgais notikums), no iepriekšējām attiecībām ir liela, 18 gadus jauna meita, kas arī iesaistās gatavošanās pasākumā ar savām idejām. No viņas puses mums kā kāzu dāvana gaidāma krāšņa kāzu torte!!!!!
Esam sarunājuši viesu namu, sastādīts viesu saraksts galīgajā variantā, sarunāti muzikanti un pa daļai esmu tikusi galā ar fotogrāfu. Apmēram zināms alkohola daudzums, ko centīsimies sapirkt decembra beigās, kad vislielākās akcijas.
Ar meitu gatavosim etiķetes uz pudelēm .Pagaidām nevaru saprast, kā būtu labāk ar ielūgumiem, jo , kā lasu forumā, gandrīz visus taisa pašas līgaviņas. Esmu noskatījusi ''Rozes ''grāmatnīcā skaistus, bet sirsnīgāk jau būtu, ja gatavotu tos pati. Varbūt kāda var ''pamest'', kādu labu ideju?
edge_2012
21.10.11. 09:24
Sveika! Apsveicu ar foršo lēmumu, nostiprināt kopā dzīvošanu oficiāli!! ;)
Personīgi man gandrīz neviens ielūgums, ko esmu redzējusi latviešu saitos, īsti nepatīk. Mana stiprā puse ir vācu valoda, tad nu esmu šo to pameklējusi vācu valodā pieejamajās i-neta vietnēs un atradusi ar smukus un interesantus variantus.
Iesaku pameklēt angļu vai vācu valodā vai citā, tur sameklēsi svaigas idejas :)
ta_bita
21.10.11. 09:49
Kāzu datums: 04.08.2012
Paldies! Esmu iecerējusi pie ielūgumiem pievienot klāt tādu grāmatiņu- bukletu, kurā būs ar humora pieskaņu aprakstīta kāzu programma. Viesi mums tādi, kas labi saprot visādus jokus un jautrās padarīšanas. Ielūgums ir tāds oficiālāks, kurā korekti uzrakstīts: kur? cikos?kur pēc tam? , bet pievienotajā bukletiņā viss no jautrās puses. Mums šādi bija atsūtīti pirms dažiem gadiem, kad viens no paziņu pulka organizēja Jāņus. Tur dažas idejas, ko var pārspēlēt arī kāzām.
Paskatīšos un uzrakstīšu - varbūt kaut kas no tā var noderēt arī citām meitenēm!
Zemenīte
21.10.11. 11:27
Esi sveicināta bariņā!:)
Mēs vēl tā īsti ielūgumu tēmai neesam pieķērušies, tāpēc nezinu kāds tas gala variants izskatīsies. Idejas man šķiet ir pietiekami daudz, lai katra atrastu savu ielūgumu- it īpaši, ja pameklē svešās valodās.Pagaidām zinu tikai to,ka ielūgumus gatavošu pati, tieši Tevis minētā iemesla dēļ- personīgāk un mīļāk!
Esi laipni aicināta atzīmēties arī šeit- http://www.precos.lv/forum/index.php?bid=3400231&pid=3420287 lai mēs vienmēr atcerētos Tavu datumu, svinību vietu utt!:)
timotina
22.10.11. 00:37
Kāzu datums: 15.08.2012
Sveikas augusta ligavinas! Ari es pievienojos barinam.Skatos jums viss jau iet pilna spara!!!Mums tikai uz papira (gandriz), bet lidz gada beigam ceram aizrunat svinibu vietu, nopirkt kleitu, uzvalkus utt. Bail par muzikantiem...nezinu no kuras puses pieiet, neesmu kazas bijusi 10 gadus! Un kazu vaditaja , kura runa angliski???Sausma!!! Zemenitei loti skaista kazu tema!!! mums bus abolu zala krasa , vienvardu sakot viss kas zals un dabigs...Mana kleita (laikam)
Zemenīte
22.10.11. 11:19
Sveika mūsu bariņā!:) vai datumu jau esat nolikuši?:)
kleita pasakaini skaista, bet derēs reti kurai figūrai, jo pagarinātā augšdaļa nepiestāv visām!Ja esi gara auguma meitene, tad varētu būt ok! man ar kleitu iet grūti- skatos bildes un ik pa laikam iepatīkas kāda cita, tāpēc konkrētas nav! laikam kādu dienu jāiet uzmērīties!(es tik saku,saku, bet tā arī nekur neesmu aizgājusi, jo liekas baigi agri :D )

tām, kas grib plīvurus, domājat likt arī diadēmas, vai stiprināt tāpat? man pagaidām ir ideja par baltiem + sīkiem, sīkiem oranžiem ziediņiem matos(nezinu tik vai tādi ir :D ). Ideāli būtu ūdensroze, jo tas ir mūsu simbols, bet baidos ka kāds "zaļais" mani varētu nesaprast! :D
edge_2012
22.10.11. 12:54
Man plīvurs nebūs, bet esmu aizdomājusies par diadēmu. Kad runāju par to ar draudzeni, viņa teica, ka tas nēesot latviešu garā... Es domu par diadēmu tomēr nēesmu atmetusi, bet domāju arī par dzīviem ziediem.
dandelion
23.10.11. 20:06
Ik pa laikam iemetu aci, vai tik nebūs tēma augusta līgaviņām un beidzot ir :) Paldies,Zemenīte! Mūsu lielā diena 03.08.12. un laika arīdzan ar katru brīdi kļūst arvien mazāk, tikai esmu sapratusi, ka esmu viena no tās slinkajām līgaviņām, kam patīk visu domāt un iztēloties, bet reāli nespēju ķerties pie darīšanas... Par kleitas meklēšanu vispār domāju ar šausmām, jo sajūta, ka tādu, kādu vēlos es nav iespējams atrast, par visu pārējo tāpat...:) Bet vienā brīdī jau būs jākļūst izlēmīgai. Šovakar beidzot gribu pieķerties fotogrāfa meklēšanai. Starp citu, kādas vispār ir fotogrāfu vidējās izmaksas? ar 300Ls ''var tikt cauri?''
dandelion
23.10.11. 21:35
Nu re, nepagāja ne stunda skatot fotogrāfus un viņu izmaksas, kad minēto summu jau pareizināju vismaz ar 2 :D Līdz šim pa mākoņiem laikam esmu dzīvojusi
edge_2012
23.10.11. 22:50
Sveika! Mums abām viens datums ;) Vai atzīmējies arī otrā augusta diskusijā?
Es fotogrāfu jau pasūtīju, profesionālis un ar pieredzi, man izmaksās 400 Ls. Salīdzināšanai varu pateikt, ka interesējos arī par Baltskaru, viņa cena ir 800 Ls :)
Vispār meklējot piemēram draugos, ierakstot meklētājā, izmet ārā tādas personības, kuri prasa 150 Ls, bet bilžu kvalitāte un fotogrāfa talants var teikt ka ir 0!...
dandelion
23.10.11. 23:45
Sveika!
Aha, protams, Baltskars arī bija manā šīvakara ''listē'', varu vismaz pielikt cenu klāt. Kopumā atlasīju 15 fotogrāfus (kuru bildes man tiešām patika) un tad jau jācer, ka cena būs pieņemama un datums nebūs aizņemts. Atzīmēties gan vēl neesmu paspējusi, nebiju pamanījusi diskusiju, bet gan to izdarīšu! Un forši sastapt kādu ar tādu pašu datumu :)
edge_2012
24.10.11. 08:28
Es ar priecājos! :) Kādēļ izvēlējāties piektdienu??
Mēs izvēlējamies, jo kāzas tiešām arī svinēsim trīs dienas, lai nav tā, ka otrā dienā jau jādomā par darbiem untt., lai var kārtīgi atpūsties un otrā dienā jau brīvākā atmosfērā un bez stresa arī paši izbaudīt svētkus :)
Dachus
24.10.11. 09:11
Kāzu datums: 10.08.2012
Sveikas, meitenes :) Vakar ar jauno vīru runājām par alkohola iegādi, tagad Martini Asti ir labas atlaides un uz Z-svētkiem arī būs dažādiem vīniem ievērojamas atlaides. Gribēju painteresēties vai esat par to domājušas un kā vispār saprast cik daudz alkohols jārēķina uz viesiem?
Zemenīte
24.10.11. 10:30
dandelion
Mums fotogrāfs izmaksās 330Ls! Bildes ļoti patika, bijām arī parunāties, un liekas, ka būs viegli sastrādāties.
Par Baltskaru man savs viedoklis- ilgu laiku viņš bija mans favorīts, un biju pārliecināta, ka šis būs mans kāzu fotogrāfs,bet tad pēc personiskas saskarsmes sapratu,ka nekas mūžā šo uzpūtīgo, iedomīgo un augstprātīgo puišeli, kam sakāpis galvā līdz nelabumam es savās kāzās negribu redzēt! Vienalga kādas ir viņa bildes, bet attieksme ir tik briesmīga, ka šausmas. Ja vispirms pie viņa iesiet ar naudu, un tikai tad sāksiet runāt, tad viss varētu izdoties, jo tad ja latiņi griežas acu orbītās, tad viss super! Fui no manas puses! Neiesaku!Bildes labas, bet cilvēks briesmīgs!
*
Dachus
Runājot par alkoholu, tad man nav ne jausmas, cik uz 50 cilvēkiem vajag!mums lielākoties visi būs jaunieši, tāpēc es pieļauju,ka samērā daudz. :D Uz Ziemassvētku atlaidēm sāksim iepirkt!