FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
andahornet
10.04.12. 12:25
Kāzu datums: 25.08.2012
Domāju, ka manam topošajam vestes nebūs. Mēs gan nekad neesam ievērojuši nekādus standartus, tāpēc, iespējams, neesam tie labākie, no kā ņemt piemēru. :-)

Es jau gribētu viņam tumši pelēku, ne melnu uzvalku, ar tumši rozā zeķēm. :-) Nez, vai parakstīsies uz ko tādu...
MaziiC
10.04.12. 13:23
Kāzu datums: 14.08.2012
mince87 - nu čau, bij pa lieldienam mazliet prom ;) es vnk nevaŗeju saprast par tiek ielūgumiem, cik sti laicīgi viņus vajadzētu dalīt, bet tā lai viesi neaizmirst :D forši, es ar aizcināšu tikai tuvākos ģimenes locekļus un dažus draugus - un pēc ceremonijas būs nelielas viena vakara svinības ar tuvākajiem, kaut gan tik un tā jau ir bik pāri 30 viesiem, bet nu būs jautrāk :) un vedējiem jau īsti daudz nebūs ko lauzīt galvas - jo neesam rotaļu, spēļu un citu atrakciju piekritēji, tikai izpirkšana un iepazīšanās spēle jāsadomā ;) pārējo laiku gribam pavadīt vieglā atmosfērā ar mūziku pie jūras baudot šampanieti un silto svaigo gaisu :) cerams jau ka tā visu varēsim saorganizēt :) starp citu tapēc gribu pasūtīt kleitu netā, jo gribu skaistu šlepi :)

edge_2012 paldies par saiti, tad jau redzēs, mos mēs aizšausim uz to galu, gribās jau dikti izbraukt mazliet :) nākamnedēļ lidojam uz Milānu, bet tu nu neko nevar dabūt uz manu līgavaiņa augumu - ar bik pāri 1.90 m, viss uz īsajiem domāts :D uzvakls jau mums ir, bet krekls...hmm, nu jā, būs grūti :)

Nu beidzot mums ir abi vedēji :)) esmu ļoti priecīga, tgd var mierīgu prātu lenām domāt pasākumu :) lieldienās paziņojām manam radu pulkam, nu visi informēti un priecīgi :) mana tante bija ik foršu torti uztaisījusi uz lieldienām, ka sapratām, ka pareizi bijām nodomājuši - lūgt viņai kāzu dāvanā torti :)

andahornet - sveicu mūsu pulkā :) man ļoti patīk jūsu izvēlētā krāsu gamma - piesātinātie košie fuksija toņi un tie pārējie kopā izskatās tik sulīgi :)
andahornet
10.04.12. 14:13
Paldies! Es ceru, ka viss realizēsies, lai gan iespringusi neesmu ne uz ko. Kā būs, tā būs labi. Divas lietas pašas svarīgākās - lai līgavainis un es ierodamies un topam salaulāti, un lai ir, ko ēst un garšīgi. :-) Viss pārējais ir tikai fons.
ketty100
10.04.12. 16:30
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas,meitenes! Sen neesmu rakstījusi, bet ieraugot kleitu bildē, kas būs andahornet kāzās, nevarēju nepadalīties ar savu sajūsmu. Ilgāku laiku arī meklēju tieši šo kleitu, bet diemžēl savu izmēru neatradu. Tagad laikam šūšu kaut ko ļoti līdzīgu, tikai ar īsākām rokām un bez tik augstas augšdaļas. Bet šī kleita man bija iedvesma ļoti daudzām lietām. Super kad kādai vēl ir tāda pati gaume kā man...

Par kāzām domājot ik pa brīdim izdomāju vēl visādus nieciņus klāt ar kuriem pārsteigt savus viesus un iepriecināt sevi un savu mīļoto kāzās... :) Vedēji ir jau kādu laiciņu aktīvi uzsākuši pildīt savus pienākumus. Mums ir uzaicinātas arī līgavas māsas un līgavaiņa brāļi. Līgavas māsas aktīvi plāno meiteņu ballīti un palīdz ar dažādiem sīkumiem.

Kopumā viss norit skaisti... :)
edge_2012
10.04.12. 16:57
Kāzu datums: 03.08.2012
Tas par to "un lai ir ko ēst un garšīgi" Tu pareizi pateici!! :)))) Ja pie latviešiem tusiņā nevar kārtīgi paēst, tad par to vēl ilgi runās un ne to labāko :)))))))
Rosio
11.04.12. 09:31
andahornet, pasakaini skaista kleita. Izsmalcināta! :)

Es vakar arī pasūtīju sev kleitiņu salonā Amēlija, pēc divām nedēlām būs pielaikošana. īpašas sajūtas :)
andahornet
11.04.12. 10:25
Paldies! Un novēlu Tev patīkamu pirmo laikošanu...Runā, ka tās esot baisi labas sajūtas. :-)

Atcerējos vienu būtisku lietu, kas mms vēl nav sameklēta. Mūzika. Lauzu galvu un nesaprotu, ko gribu un ko vajag. No vienas puses, it kā gribas dzīvo mūziku, jo tik cenas ziņā pieejama tā ir tikai Latvijā, manuprāt. :-)) No otras puses, pauzēs un pēc tam, kad grupa beigs spēlēt, gribēsies mūziku, tātad kaut kāds dīdžejs vajadzīgs....

Es nezinu, kur meklēt un ko darīt. :-( Ko jūs esat izlēmušas saistībā ar mūziku?
edge_2012
11.04.12. 10:30
Tu jautāji par uzvalku- mēs nopirkām tumši pelēku, kreklu pieskaņotu kleitai ziloņkaula krāsā, kaklasaite ir vairāk tā kā šampanieša krāsā un ar reljefu, negribēju, ka galīgi saplūst ar kreklu. No vestes mans lielais vīrietis kategoriski atteicās :))))
edge_2012
11.04.12. 10:32
Mums būs muzikants ar savu tehniku. Viņš gan spēlē akordeonu un sintezatoru, dzied, gan vada spēles. Bet viņa atpūtas brīžos spēlēs CD.
Crispygirl
11.04.12. 10:46
Kāzu datums: 18.08.2012
Gribu padalīties ar to,ko jau esam sadarījuši :)
1)Ir skaista kleita
2)Ir vedēji
3)Ir nolikts datums
4)Sarunāts viesu nams
Šonedēļ plānots:
1)Pasūtīt gredzenus
2)Sākt meklēt uzvalku :)

Man gan gribas tādu standarta melnu uzvalku ar baltu kreklu un rozā šlipsi :)
Lolly
11.04.12. 11:25
andahornet, es arī savu kleitu pasūtīju bez pielaikošanas, bet man vēl kādu mēnesi-pusotru ir jāgaida pirms es to saņemšu :)
Es gan ar prieku paradīšu savu izvēli, nav nekāds noslēpums :)

MaziiC
Es arī it ka negribēju nekādas standartas spēles un atrakcijas. Bet vakar runājos ar draudzeni un viņa man palūdza, lai sagatavojam daudz spēles, lai ir ko darīt. Jo it ka, mēs gribam lai viesi vieglā atmosfērā runājas sava starpā, bet sanāk ka viņi tikai garlaikojas. Viņa man pateica ka bija kādas kāzas, kur bija garlaicīgi, jo nebija izdomātas spēles. Vot tagad domāju ko darīt ar tam atrakcijam. :(
andahornet
11.04.12. 11:29
Tev ir ārkārtīgi sievišķīga un eleganta kleita! Tiešām skaista. Es arī kādu brīdi skatījos uz šādām kleitām, bet beigās izlēmu, ka balles kleitā jutīšos brīvāk. (Man visas auguma problēmas apsēdušās uz gurniem, dibena un augšstilbiem ;-))

Kur Tu pasūtīji? Es vienbrīd ļoti apsvēru domu par dressilyme.com, bet (par laimi) nenācās riskēt.

edge_2012
ja nav noslēpums, ar kādu summu jārēķinās šādam muzikantam?
edge_2012
11.04.12. 12:00
Mūsu muzikants prasa 20 Ls/stundā. Rezervējām viņu uz divām dienām.
edge_2012
11.04.12. 12:17
Kleita tev ļoti skaista!! :) bet acīmredzot tevi var apskaust ar superīgu figūru.
Man nav ideāla figūra, tādēļ man arī būs A tipa pakupla kleita, būs korsete protams, lai noslēptu to kas jānoslēpj un izceltu to, ko varu atļauties izcelt ;)
MaziiC
11.04.12. 12:27
par mūsiku - ja ņem muzikantus, tad kamēr šiem ir kafijas pauze, viņi uzliek mūziku paši, var arī sagatavot savu cd ko uzlikt, ja gribās kkādas konkrētas dziesmas ;)

Par tām atrakcijām - man būs arī tāda publika, maz jauno un spelēt gribošo, un svinības nebūs ilgi, protams izdomāsim kādu labu iepazīšanos spēli, un no pieredzes viņa parasti ievelkas, jo visi izmanto brīžus un saka runas ;) tad bik mūzika, danči un šampis :) protams mēs sagatavosim kko, nepieciešamības gadījumā varēsim izmantot :) bet doma aiziet pie jūras ar visiem, tad nakt atpakaļ uz torti un kafiju :)

Meitenes :)
Ja kādai ir kādas zināšanas varat padalīties par līgavas pušķiem ? man ir daži varianti pušķim, un viens - ir ar gerberām :) kā viņas uzvedās dienas laikā? neaplūzt? nosavīst ? :)
andahornet
11.04.12. 12:35
man gan nav pieredzes, bet, skatoties, ka līgavas pušķus taisa no jebkādiem ziediem, es pieņemu, ka katru ziedu individuāli apstrādā, lai tas nenovīst - kā gan savādāk lai izskaidro augstās cenas? :-) Nu vismaz es tā ceru - tā esmu lasījusi. (Nu tur, kātiņā iestrādā ūdens kapsulu vai kā tml.)
MaziiC
11.04.12. 21:59
to ka apstrādā katru puķīti es zinu, bet vai gerberas neaplūzt, ja viņas satin cieši kopā un vai vispār izmanto kāzu pušķos :) laikam būs jāaprunājas ar kādu floristi via jāieiet ziedu salonā :)

Lolly - no kura saita pasūtīji ? :) es pēc 2 nedēļām arī pasūtīšu :) tagad tik čekoju pašu modelīti :)
vienīgi nevaru nekādi sākt meklēt kurpes, jo nezinu kāda būs kleitas krāsa :D laikam tomēr palikšu pie spilgti krāsainām :) nenošaus garām :)

Lēnām sāk uzrasties satraukums, ja godīgi pat kādas pāris dienas māca bailes :D
Lolly
11.04.12. 22:56
Paldies, meitenes! :)
Nu manuprāt, mana figūra nav ideāla. (kurā sieviete ir apmierināta ar savu figūru?:)) ) Bet laikam ir tādas proporcijas, ka šī modele vislabāk izskatījās, kad pielaikoju kleitas. Tieši tādas nebija veikalos, bet bija kkas līdzīgs. Es vispār biju pārsteigta, ka man tādas kleitas tik labi izskatās. Esmu īsa, varbūt tāpēc kuplā kleitā es izskatos kā torte :)) bet šī kleita padara figūru ļoti sievišķīgu.
MaziiC,
Pasūtīju no ebay.co.uk
Kurpes nopirku pagājušajā nedēļā, krāsainas - pieskaņotas līgavaiņa kaklasaitei, pušķim un t.t. :)Man ļoti patīk kā izskatās krāsainas kurpes ar balto kleitu - stilīgi ;)
Man arī ik pa brīdim uznāk satraukums, bet mēģinu tomēr pierunāt sevi, ka šis gatavošanas ir jābauda :)
mince87
13.04.12. 10:17
Kāzu datums: 24.08.2012
Es nevaru atrast kleitu, jo nevelos tradicionalo balto, bet ari nekadu tumsi sarkano ne :D Bet gribas garu.
Rosio
13.04.12. 10:28
Tad jāšuj Tev kleita :) Vai arī jāpastaigā pa Marijas - Čaka ielas veikaliem; kaut gan manuprāt kleitu sezona veikalos tik sāksies.