FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
MaziiC
06.04.12. 13:53
Kāzu datums: 14.08.2012
O, būšū ļoti pateicīga par to saiti, ja atcerēsies :D
es domāju ka nesaskriesieties, jo pils ir pietiekoši liela, un ja arī sanaks saskrieties, tai dienā ir pietiekami daudz pozitiīvu emociju lai viena otrai pamātu ar savu līgavas pušķi un novēlētu to labāko ;)
par tiem vedējiem nu jā, man bija padomā visu manu mūžu mans brālis :) bet viņš ir ārzemēs tagad un tāpēc jāmeklē kkas starp tiem kas ir uz vietas, nu ceru ka pēc lieldienām būsim savu izvēli veikuši :) jo gribas jau sākt lēnām planot dienas gaitu, lai var iegātādies palēnām visādus sīkumu :)
Klau, kad tu plāno dalīt ielūgumus ? un kā tu darīsi - sūtīsi pa pastu vai dosi katram privāti ?
nosey_angel
06.04.12. 13:57
Kāzu datums: 11.08.2012
Ir tā, ka mēs esam izsūtījuši jau 6. mēnešus iepriekš ielūgumus visiem tiem, kas dzīvo ārzemēs (Amerikā, Dānijā, Vācijā), lai var ieplānot. Pārējiem dalīsim divus mēnešus iepriekš, lai mēnesis paliek apdomāšanai. Tie, kas dzīvo tālāk, tiem izsūtīsim pa pastu (diviem), pārējiem izsniegsim personiski, būs iespēja satikties un redzēt emocijas, jo ne visi zina, ka mēs precēsimies :) Tad nu 11. jūnijā sāksim dalīt ielūgumus, lai līdz 11. jūlijam jau zinam, cik cilvēki tad ieradīsies (lai gan ceram, ka visi varēs) un tad jau viss :)) Mēnesis līdz kāzām :))
nosey_angel
06.04.12. 13:58
es iepriekšējā lapā nosūtīju to mājas lapas adresi! Ceru, ka noderēs!
dandelion
07.04.12. 15:17
Kāzu datums: 03.08.2012
Es arī domāju pasūtīt kleitu internetā, speciāli meklēju interneta lapas, kur kleitas ir nobildētas jau reālā izskatā, atradu daudzus un diezgan foršus interneta veikalus. Pirms sūtīšanas vēlreiz pārjautāšu par mēriem. Ja interesē, uzrakstīšu adreses!
nosey_angel
07.04.12. 21:07
Man kleita jau no februāra skapī :))
mince87
08.04.12. 14:14
Kāzu datums: 24.08.2012
Maziic
Mēs plānojam uz 24.augustu. :) Mēs lielas gribējām pirms meitas dzimšanas, bet tagad mums svarīgi nokārtot visu, lai esam vienota ģimene un kāzas vēlamies tuvāko lokā. :) Tas ir mūsu vecāki, pāris draugi, vīra brālis ar sievu un mūsu mazule. Neko daudz. Bet tāpat aiziet ne maza summiņa uz to visu. Laulību ceremonija mums plānojas pilī un pēcāk plānojam uz pasēdēšanu kādā kafejnīcā.
mince87
08.04.12. 14:16
Daudziem radiem nemaz nekas nav paziņots, ceru, ka ļaunā neņems :D Tad man būtu jātaisa vismaz uz 100 viesiem viss :D Darbā ar klusēju, pēc mūsu datumiņa uzklāšu galdu kolektīvam, lai brīnās :D
andahornet
09.04.12. 16:28
Kāzu datums: 25.08.2012
Sveiki, meitenes!

Regulāri lasu jūsu pļāpas un izlēmu, ka tomēr jāpievienojas. :-) Gribas papļāpāt ar vēl kādu, kam līdzīgas rūpes un prieki - žēl draudzenēm visu laiku likt garlaikoties. :-)

Tātad mums ir izdarīts: atrasta un rezervēta svinību un ceremonijas vieta
- izdomāta krāsu gamma (pievienošu iedvesmas bildi, ja sanāks)
- nopirkta fantastiska kleitiņa (arī pievienošu bildi, ja izdosies:-))
- sarunātas četras brūtesmāsas un četri brūtgāna brāļi, kas nodarbosies ar svētku organizēšanu, jo vedēju mums nebūs.
- izlemts, ko mēs vēlamies un ko - nekādā gadījumā. (Mums būs daļēji ļoti tradicionālas kāzas, daļēji - pilnīgi netrradicionālas. Piemēram, dāvanās mēs noteikti negribam naudu, bet visu nīstās servīzes :-), bet mičošanas, tiltu un visu ierasto pārbaudījumu mums nebūs.)
- atrasts un sarunāts fotogrāfs
- atrasta vizāžiste
- izdomāts, kāda būs kūka (Kāzas būs ar noteiktu tēmu, kas labi sasaucas ar mūsu kopējo ceļu līdz šim brīdim, kā arī dzīvesveidu un uztveri vispār.)
- izlemts, ka brauksim ar savu auto un izdomāts arī rotājums tai.

Vēl jādara
- meklējam otro fotogrāfu
- jāatrod filmētājs
- jāiegādājas kurpes man
- uzvalks, apavi līgavainim
- kleitiņa un kurpītes mūsu meitiņai
- otrās dienas tērpi mums visiem trim
- jāizgatavo un jāizsūta ielūgumi (dizains izdomāts, vajadzīgais iepirkts)
- rotaslietas man, dekors matiem

Nu apmēram tā. Viesu skaits mums domāts uz 90, bet kādi desmit neieradīsies noteikti, jo dzīvo pārāk tālu (ASV, Kanādā).

Mūsu kāzu krāsas ir oranžie, koši/tumši rozā un zaļie toņi. Apmēram tā:
andahornet
09.04.12. 16:30
pamēģināšu pievienot vēl kādu iedvesmas bildi. Īsti neprotu šajā forumā vēl rakstīt, nemāku pievienot vairāk kā vienu bildi uzreiz...
andahornet
09.04.12. 16:32
Mana kāzu kleita, kas arī ir mana sapnu kleitiņa :-) Tā ir 2007.gada izlaiduma kleita, un es pat nespēju noticēt, ka man paveicās viņu dabūt! Ļoti reti sastopama, jāteic.
andahornet
09.04.12. 16:35
dzīvē kleitiņa nav tik rozīga, bet ir ivory krāsā. klāt gribu apmēram šādas kurpes, bet ir problēmas ar izmēru, jo man ir 43. izmērs un tādu veikalos nenopirkt...:-( nu nekas. varbūt atradīšu ko citu, jāpameklē vēl.
edge_2012
10.04.12. 09:02
Sveika! un prieks, ka nolēmi mūsu nu jau pakuplajam augusta līgaviņu pulkam pievienoties!! :)
Man ir 35 gadi un arī ir meitiņa :) viņai kleitiņu šuju salonā Amelia, turpat kur jau gatava ir uzšūta man kleita. Ja ir idejas, kādu kleitu meita grib, tad varbūt dodaties turp.
edge_2012
10.04.12. 09:22
Nu beidzot vakar atgriezāmies ar draugu no šopinga Vācijā. Mājās tomēr ir vislabāk :)
Varu padalīties, kā mums gāja. Nu vispriecīgākā es esmu par savām kurpēm, kuras iegādājos kādā šopinga centrā netālu no Frankfurtes, firma Hogl, krāsa ziloņkaula(kā vēlējos!) un nedaudz hameleona - saulītē vizuļo, auduma apdare. Man ļoti patīk :) Un otra lieta, arī tieši kā vēlējos, nopirkām man skaistu Swarovski rotu komplektu - auskarus un rokassprādzi zeltītā(ne zelta) apdarē, protams viss ar akmentiņiem. Nevaru sagaidīt, kad visu varēšu uzlikt un uzvilkt kopā ar kleitu :)))
Bijām atmetuši cerības manam vīrietim atrast uzvalku ar kreklu un kaklasaiti, kad sestdien Frankfurtes centrā uzgājām veikalu - paradīzi liela un spēcīga auguma vīriešiem! :) Manējais ir 1,90m un platiem pleciem, tādēļ šeit LV vispār viņam uzvalku veikalos nav...domājām jau, ka iesim pie drēbnieka.
Ja kādai ražena vīrieša līgavai interesē, lūk adrese: http://www.hirmer-grosse-groessen.de/
Varbūt vēl sanāk līdz DE aizšaut ;) Nopirkām uzvalku, kreklu ziloņkaula krāsā un pieskaņotu kaklasaiti. Fuuuu, tas nu ar ir padarīts! ;)))
Nākamā lieta, par ko es priecājos, ka iegādājāmies dāvaniņas viesiem: roku dvielīšus kāzu krāsā, kurus apdrukāsim ar mūsu iniciāļiem, smuki noformēšu un nolikšu katram viesim guļamistabā uz gultas. Tos es pirku IKEA par nieka 1.59 Eiro 2 gab. Pie mums tādi maksā 1 gab. 1.50Ls.
Otrai dienai kleitu arī nopirku Frankfurtē.
Tad nu tāds foršs un veiksmīgs šopings mums pagājušajā nedēļā bija :)

Un rīt braukšu uz salonu mērīt kleitu jau ar īstajām kurpēm un rotām :)
andahornet
10.04.12. 10:52
Mēs nedzīvojam Latvijā, tāpēc visa iepirkšanās lielākoties notiek internetā. Arī savu kleitu dabūju no ASV, bez uzlaikošanas, bet vispār dzīvē aptaustīšanas un apskatīšanas. :-)) Meitiņai esmu noskatījusi brīnišķīgu fuksijkrāsas tilla tutu kleitiņu no Ķīnas, tagad tikai pasūtīšanas vaina.

Liels Tev paldies par uzvalkveikala saiti! Mans topošais ir ļoti slaids un 1.98 cm garš. Es jau ar šausmām domāju, kā mēs viņam uzvalku atradīsim. Biju domājusi kaut kad jūnijā braukt uz tuvākajiem autletiem (mēs kāreiz DE dzīvojam :-)), bet paturēšu prātā Tavu iepostoto saiti. Frankfurte no mums vien nieka 2.5 stundu brauciena attālumā. ;-)

Es ilgi agonizēju par dāvaniņām viesiem. Lasīju weddingbee.com forumus, cilvēku viedokļus (kā saņēmējiem) par šīm dāvaniņām un izlēmu, ka mums tādu nebūs. Tomēr jāteic, ka Tev ir izdevies trāpīt, manuprāt, ļoti jaukā dāvanā - gan patīkama, gan praktiska. Gan arī (kas tomēr nav mazsvarīgi) nedārga.
mince87
10.04.12. 10:55
andahornet, Tev ir fantastiska kleita :) Ista princeshu! :))
Rosio
10.04.12. 11:30
Izklausās, ka super gājis šopingā. Viss plānotais iepirkts :) Super.

Es šodien gatavojos iet pasūtīt kleitu. Cerams, ka vēl patiks noskatītā kleita. Par vīrieša apģērbu arī domājam. Vispirms man jātiek skaidrībā ar kleitu, lai pēc tam var pieskaņot.
Mums viesiem arī nebūs dāvanas, jo svinības ir restoranā uz 2h. Tā kā domāju, ka dāvanu nebūs, tik vecākiem.
andahornet
10.04.12. 11:31
Vai, paldies! :-)) Es šo kleitiņu ieraudzīju jau pirms trim gadiem, kad mēs gandrīz apprecējāmies pirmo reizi :-)), bet laikam nebija paredzēts tad. Un pilnīgi nespēju noticēt savai veiksmei, kad atradu šo no privātas pārdevējas, kas vienkārši bija pārdomājusi. Tiesa gan, kleitiņa ir izmēru par mazu, tāpēc aktīvi turpinu iesākto veselīgo dzīvesveidu un ceru, ka līdz augustam tikšu iekšā, aci nepamirkšķinot. ;-)

Es jau priecātos, ja vairāk meitenes padalītos ar savām kleitu, kurpju un aksesuāru bildēm... Kur tad vēl, ja ne te, un kad tad vēl, ja ne tagad...:-D
Rosio
10.04.12. 11:45
Es nevaru saprast par vesti savam vīrietim, it kā jau pēc visiem standartiem veste ir vajadzīga... kādās krāsā jūsu vīriešiem būs uzvalki? un kreklu vai šlipsi pieskaņojat kāzu krāsai?
edge_2012
10.04.12. 11:47
Jā, piemirsu pateikt, ka andahornet kleita ir dievīga!! Tādu vēl nebiju redzējusi! Un pēc tavas kleitas var redzēt, ka ir lietas un detaļas, kuras nekad neiziet no modes!! ;)

Es varu pievienot tikai kurpju foto, bet kleitu gan tikai pēc svarīgās dienas :) tad gan apsolos to izdarīt ;))
andahornet
10.04.12. 12:22
Ai, es nemaz neiedomājos, ka kleitiņa var būt kas slēpjams, es atvainojos. Es laikam pārāk ilgi esmu maisījusies pa ārvalstu lapām, kur valstu mērogs ir tāds, ka neviens neuztraucas, izliekot savu kleitu apskatei un apbrīnošanai. ;-) Nu jā, labi, protams - bet pēc lielās dienas gan ..;-)

atradu vienu no retajām bildēm internetā, kāda mana kleitiņa izskatās dzīvē - bez jaciņas. (Piedodiet, es vienkārši nesen dabūju savu kleitu un esmu vienkārši ārprātīgi priecīga...:-)))