FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
MaziiC
01.04.12. 15:52
Kāzu datums: 14.08.2012
Izklausās ļoti feini :) mēs svinēsim Saulkrastos un daļu viesu būs arī no Valmieras.
Viesu nams pie Burtnieka noteikti ir brīnišķīga doma, jo kad saule riet tiešām skats pasakains, un noteikti var izmantot arī laivas vai ja ir peldvieta, tad vispār ir forši.
Auto esmu dzirdējusi Valmierā ir kur īrēt, tik jāpzvanās.
Es Valmierā pazīstu vienu feinu frizieri, bet īsti nezinu kurā salonā viņa strādā un viņa manuprāt neliek make-up'u...
Kurā vietā domā skatīties kleitiņu ?
Dducis
02.04.12. 16:52
Kāzu datums: 04.08.2012
Meitenes,kas sūtījušas kleitas no e-bay, varat atsūtīt konkrētus pārdevējus,no kuriem sūtījāt un kleitas atnāca tādas kā bildē?
es ar šobrīd buros cauri,bet bail, gribās zināmu pārdevēju :)
Lelse
03.04.12. 09:05
Nosutiju privati
Rosio
04.04.12. 15:16
Kāzu datums: 25.08.2012
Meitenes, kas jauns? Kā norisinās gatavošanās?
Pamazām viss notiek... Lieciniekus 7dien sarunājām :) Vedējmātei pilnīgi asaras saskrēja acīs no pārsteiguma. Viņi gādās par kāzu auto :) Tas mums atkrīt :)
Pēc Lieldienām iešu pasūtīt uz šūšanu kleitu :) Pēc tam jau arī meklēsim kreklu un šlipsi līgavainim, pārējais viņam ir.
MaziiC
04.04.12. 16:03
Sveikas :)
Nu mēs sākam palēnām ņemties :D lieldienās tiks paziņots pēdejam radu lokam :) vakar biju pirmajā laikošanā ar maietenām, ļoti satraucoši un biju pārsteiga ka der tik daudzi varianti :)
man ar vedējiem ir tā - vedētēvs ir sarunāts - bija ļoti priecīgs un mekleja jau uzvalku rokā, bet ir otra lieta - nevaram izlemt vedējmāti - ir divas personas, nekādi nevera izdomāt kuru, bet ceru ka lieldienās atrisināsim šo situāciju, tad būs abi un varēsim plānot kāzu dienu.
iesniedzām pagāsnedēļ dzimtsarakstu nodaļā iesniegumu, šonedēļ noslēgsim līgumu ar svinību vietu :) tīri lēnītēm priecīgi viss :) kāzu auto vadīs vedējtēvs, tur viņam nav kur likties, ielūgumus lēnām taisu. tgd ņemamies par kleitu un gredzeniem - gredzenus ta pagrūi izvēlēties, jo līgavainim nepiestāv klasiskie zelta riņķīši, nu tad meklējam kas aci aizķers...
Man prieks ka Tev vedēji piekrita, jo tas tiešām svarīgi, mazliet sajūta brīvāka un ir ar ko padalīties :)
mums ar līgavainim tikai krekls un šlipse, bet to meklēsim stirpi vēlāk, kad būs kleita.
Es atceros - kad pagājušā gadā bijām vedēji - līgava teica, ka ļoti baidījusies ka mēs atteiksimies, tagad saprotu viņas sajūtas :D
nosey_angel
04.04.12. 16:24
Kāzu datums: 11.08.2012
Tā kā mums viss jau sen bija sarunāts, līgumi noslēgti, tad tagad ir iestājies liels klusuma periods. Par kāzām tikai runājam, savās domās iztēlojamies kā tas būs. Mums jau pat kūka ir zināma kāda būs :D
Biju pie savas frizieres pagājušajā nedēļā un šķīros no saviem garajiem matiem. Teica, ka gari man tak nebūt nepiestāv un speciāli audzēt kāzām,, viņai šķita muļķīgu, tad nu tagad esmu garā karē īpašniece, pakāpeniski no sava brūnā toņa pārēju uz gaišo, uz kāzām būšu teju blonda :) Tā, ka pavasara pārmaiņas man lielas bija! Bet tiešām ir daudz vieglāk un pašai patīk! Izdomājām jau frizūru, pēc tam, kad nāks tuvāk, pamēģināsim ar plīvuru.
Tiešām šobrīd pat sīkumiņi ir gatavi - tante mums uzšuva guldināšanai kopīgo naktskreklu un cepurītes, perfetto veikalā nopirkām ļoti lielo lietussargu un mičošanai topošajam vīram cepuri, man būs manas topošās vīramātes mičošanas komplekts - ļoti labā stāvoklī!
Šo svētdien iegādājos rotas - Swarovski auskarus un kuloniņu,ko ielikšu zelta ķēdītē. Māsa bija Vācijā, atveda man superīgu mežģīņu apakšveļu un naktskreklu! Tā, ka pat tas ir, atliek vienīgi baltas zeķes, bet tās, kad nāks tuvāk!
Tā, ka šobrīd baudam svētkus, ejam ciemos un dalamies savos priekos!
MaziiC
04.04.12. 16:37
feini, izklausās jau gandrīz viss gatavs :) es tik atceros ka man kā vedējmāteis bija divas lielas kastes ar visādām spēļu un atrakciju lietām, bet tad aiceros-ka esmu līgaviņa, un to darīs mūsu vedēji :D
un tad atceros ka īstenība visu programmu saplānoju aši, sāku domāt tikai 2 mēnešus pirms kāzām, tāpēc vispār nesteidzos neko darīt - daram lēnītēm, lai varētu izbaudīt visu :)
par luetussargu mēs ar sākām domāt - nevar zināt būs lietus vai nē ... :(
nosey_angel
04.04.12. 16:53
Mēs arī draugiem bijām kāzās vedēji, bet rīt būs tieši 4 gadi atpakaļ! Lasu par 4.tās gadu jubilejas krāsām un simboliem, tauisu apsveikumu! Pa pastu jau nosūtīju, tagad virtuālo! Viņi tagad Vācijā. Es atcros, kāds man taj;a dienā bija stress, liekas, ka vairāk nekā viņai! :D Tagad priecājos, ka es varēšu mierināt vedējmāti, kurai jau tagad ir sācies stress, līdzīgi kā man pirms nu jau četriem gadiem, taču vēl tagad atceros kā tas bija!!!
MaziiC
04.04.12. 17:24
Tas gan, vai ne :) liekas ka var palīdzēt un ieteikt :D
man ir kāzas 14 augustā, bet 13 augustā māsīcai - kurai biju vedējos būs 1 gada kāzu jubileja :) tā diezgan jauki iekritas viss :) un ja godīgi, nav īsti ne jausmas kas jādāvina, varbūt vari ieteikt ko dāvināt uz 1.gada kāzu jubileju ?
Klau meitenes - netīšām atvēru lapu, kur jūs runājāt par līmi akmentiņiem, ko līmēt ielīgumos vai vel kur ...tātad varu ieteikt caurspīdīgo universāl-līmi kas ļoti labi līmē ar papīru saistītas lietas, mans draugs izmanot taisot maketus :) viņu var nopirkt mākslinieku veikaliņā ;) viņa caurspīdīga un ir dozētājs, var uzlikt nelieli punktiņu kur pielikt akmentiņu un līmi nemaz nevarēs redzēt un turēsies ļoti labi ;)
mince87
04.04.12. 19:48
Kāzu datums: 24.08.2012
sveiki! mums augusta beigās. Mēs jau iesniedzām prasību zagsā, bet tā kā vēlamies savā dienā redzet tikai tuvākos, tad nebūs vairāk par 15 cilvēkiem, tai skaitā arī mūsu meitiņa. :) Būs jāsarunā kafejnīca un jāsastāda ēdienkarte. Bet apģērbu un gredzenus lūkosim ap maiju - jūniju. Zinu, ka man nebūs baltā, tradicionālā kleita. :) Jua tagad nezinu kā lai sagaida šo datumu - jau kopš zagsā padošanas mirkļa dzīvoju pacilāti, pat vien jādomā, japlāno :D
Rosio
05.04.12. 09:52
Kāzu datums: 25.08.2012
Pareizi, lietussargs jāpameklē arī; nekad jau nevar zināt par laikapstākļiem. Laikam labākais variants viens, liels lietussagrs, lai abiem pietiek vietas :) Un laikam kāda jaciņa arī jāiegādājas, jo augusts jau mēdz būt arī auksts :(
nosey_angel
05.04.12. 11:12
Mēs saviem vedamajiem, kā smejamies, uz gada jubileju uztaisījām kāzu maršruta ekskursiju, ar jauniem udevumiem, pārbaudot, cik labi pa gadu viens otru iepazinuši. Likām trīs svecītes aizdedzināt, katru savā vietā, katru savai vēlēšanai (pie bērnības tilta likām aizdegt svecīti par bērniņu, pie pārticības tilta un pie jaunības tilta). Tā kā kāzu dienā viņiem bija jāraksta vienam otram vēstule, ar tās dienas emocijām, tad tieši pirmajā kāzu jubilejā tās atdevām un tieši tajā pašā vietā viņi tās izlasīja.
Tā kā pirmā kāzu jubileja tiek dēvēta par papīra kāzām, tad mēs viņiem dāvinājām foto albumu, kurā bija bildes no dažādiem pasākumiem kau kā ģimenei X.
Domāju, ka Jums tas viss atkritīs, jo sanāk viena diena pirms pašu kāzām, līdz ar to jāpadomā kaut kas tāds vairāk simbolisks.
nosey_angel
05.04.12. 11:13
Ja par lietussargu runājam - tad tajā perffetto mēs nopirkām ļoti, ļoti lielu, par 15 Ls, bet zem viņa varam salīst mēs visi 4, gan mēs abi, gan vedēji, jo lietussargs tiešām ir fantastiski liels! Bet tur bija vēl daudz un dažādi varianti!
MaziiC
05.04.12. 12:08
Nosey_angel paldies :) nu jā, mūsu "vedamie" augustā būs arī pēdējā grūtniecības mēnesī, tāpēc nekur nemocīšu, jo nākamā dienā manas kāzas :) bet ideja skaista, man iepatikā ;) mums bija arī vēstulītes, ko šie rakstīja uz nākotnes vai cerību tilta, tās aizzīmogotas glabājas pie manis, to vērsim vaļā un īstenība - albums ar ģimenes foto skan ļoti jauki, ņemot vērā ka viņi gaida mazo :) Paldies liels par idejām :))
Es Perffetto arī noskatīju lielos balto lietussargu :) domāju ka pie tā arī paliksim :) bet laikam vienkāršo pa 9 ls :) nosākuma kad bijām plānojuši svinēt kāzas terasē pie jūras, no lietus sabijos, tad viesim arī katram somiņa vajag pa lietussargam, bet tagad atradā viesu māju tuvu pie jūras - kur ir gan telpas gan āra terase :)

Mince87 - kurā datumiņā planojat? man tieši tas pats, mēs ar līgavaini kad izgājām no dzimtsarakstu nodaļas likās ka jau esam sarakstīti :D ik daudz emociju un iekšā visu laiku liekas dzirkstī šampis :D
Man prieks ka jums būs 15 viesu :) izklausās ļoti vienoti un draudzīgi viss būs :) mēs arī vēlējāmies mazas kāzas, bet nu jau 20 viesu vietā ir 33... bet nu līgavainim daudz tuvu radinieku.
nosey_angel
05.04.12. 12:30
Prieks, ka varēju palīdzēt ar idejām! Patiesībā es sen atpakaļ atradu vienu jauku tabulu, kur ir visas jubilejas, katras jubilejas krāsas, akmentiņi un tā. Pēc tās arī vados. Intersanti paskatīties kā dažādās valstīs atšķirās jubilejas, kad iedomājos, ka kāds kopā var nodzīvot līdz dimanta kāzām... gribas jau man, lai mums arī izdodas vecumu kaut kā pārspēt ar mīlestību!
Jā, mēs sākumā domājām par lietussargu par 10 Ls, bet tas bija krietni mazāks nekā bildē, beigās palikām pie 15 Ls un tiešām ļoti liels, lai gan es vēl līdz pēdējām cerēšu, ka lietussargu nemaz nevajadzēs!
MaziiC
06.04.12. 12:47
es arī ļoti ceru ka lietus nebūs :) īsti pat nevaru ieodmāties pagaidām kā rīkoties lietus laikā, jo visas aktivitātes paredzētas ārā... būs jāpārdomā kārtīģs variant B :)
nosey_angel
06.04.12. 12:59
Jā, mums tas pats! Vienīgais Rundāles pilī, mums piedāvāja dārzniekam āju, gadījumā, ja līs lietus. Tā esam rezervējuši Pils Piknika laukumu uz stundu, ja līs lietus, tad varam iet dārznieka mājā, uz pirmo tostu un tā. Tā, ka vismaz viena lieta būtu tā kā. Domāju, ka ja lietus līs, tad kopbildi uztaisīsim pašā pilī iekšā, jo mums doma, ka Rundāles pilī ir pēdējā kopīgā pietura ar visiem, kur mēs ar viesiem fotografējāmies, ir maziņš pikniks, viesi var palikt staigāt pa pili vai doties uz viesu namu, bet mēs paliekam uz fotosesiju!
Man vedējmātes vecāki ir bijuši vedēji jau 16 pāriem, tā, ka es zinu, ka vismaz mūsējiem viņi sniegs padomus, ko darīt ja līst lietus! Viņa jau teica, ka ir padomājusi alternatīvas!
Katrā ziņā, esot teiciens, tiesa itāļiem, izlijusi līgava - laimīga sieva! Nu vismaz viens mierinājums :)
MaziiC
06.04.12. 13:29
Tad jau tev mierīgs prāts par vedējiem ;) man vēl trūkst vedējmāte :( uhh...
un vēl tagad sāku uztraukties par kleitu vairak kā par lietus iespējamību, jo tiešām - lietus vasarā jau nav nekas traģisks un fotogrāfijas būs lieliskas tik un tā. Gribu pasūtīt no interneta kleitu, bet nez kāda būs, labi zinu ka būs pakaļdarinājums, bet īsti man tas nespēlē lielu lomu, galvenais ka labi der un piestāv, veikalos tādu modeli, kā vēlos, pie mums pagaidam neesu atradusi... ai :)
jānomierinās un jaapsver visi plusi un mīnusi :D
žēl ka nekur nevar tā īsti apskatīt kādu kleitu meitenes pasūtījušas un kā izskatījušās kāzu dienā.
Starp citu Nosey_angel - mani vecāki 30 gadus atpakaļ svinēja savas kāzas un kāzu valsi dejoja Rundāles pilī :)
nosey_angel
06.04.12. 13:38
Jā, mums tādā ziņā vismaz viss ir mierīgi - mana bērnības draudzene (tēta labākā drauga meita) un viņas vīrs. Vismaz zinu, ka viņi kā cilvēki ir atraktīvi, superīgi un mums tuvi bijuši vienmēr un nu būs arī turpmāk! Zinu, ka viņas vecāki palīdzēs ar padomiem un ideju realizācijām! Lai gan daudz, ko paši jau viņiem iesakām, jo esam bijuši vedēji, zinam, kas par stresu, viņiem mūsu kāzas būs pirmā reize :)
Jā, es vienā no mājas lapām redzēju pie kleitām atsauksmes un kā izskatījās pasūtītā kleita mugurā... Tā, ka vismaz ir reāli iespēja apskatīt gan atsauksmes, gan reālās kleitas uz reālo līgavu,. Mēģināšu atrast, precīzāk, atcerēties, kura bija no tām adresēm, tad uzrakstīšu.
Wow, superīgi! Mums ar Rundāles pili ir īpašas attiecības - katru gadu vismaz 2 x braucam, gan divatā, gan ar saviem draugiem un ģimeni jubilejās. Man jau no bērnības ir ļoti patikusi šī pils, bet nekad nedomāju, ka būs iespēja tur pavadīt arī savu kāzu dienu, tas mums tā spontāni, runājot par laikiem, skatoties bildes un iedomājāmies, ka vajag tak arī mūsu īpašajā dienā aizbraukt uz mūsu iecienīto vietu!
Tiesa, plkst. 16:00 tur vieniem Baltajā zālē būs kāzas, sarakstīšanās, bet nu mēs viena otrai netraucēsim. Cerams ;)
nosey_angel
06.04.12. 13:42
Atradu, tur pie katras kleitas ir jāuzspiež un tad jāskatās, kur ir atsauksmes un citas ir ielikušas bildes! Ceru, ka noderēs!

http://www.lightinthebox.com/c/weddings-events_1180