FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Rosio
27.03.12. 17:20
Kāzu datums: 25.08.2012
Iesaku iet uz salonu pamērīt. Daudzas lietas atklāsies... Es tik salonā uzzināju, ka nāriņveida kleitas piestāv garām meitenēm.
Ms_Lyndinette
28.03.12. 08:57
Jā,piekrītu- tikai laikojot var saprast,kas izskatās uz tevis. Es gāju ar savām idejām,bet kolīdz uzvilku nāriņu- tā sapratu par brīnumu man viņa ļoti piestāv un padara formas ļoti jaukas. Neesmu ne gara,ne pārāk tieva,taču nāriņa visu "savāc" lieliski(jo ir ar iešūto korseti), tāpēc labāk iet ātrāk un mērīties mērīties mērīties :)
Visos salonos arī saka,ka jau tagad līgavas meklē kleitiņas pat oktobrim un decembrim un pēc jūlija mēneša pieveduma vairs nebūs,uz rudens pusi izpārdos atlikušos krājumus,lai uz ziemu nav jāpasūta un izvēle būs knapāka...
MaziiC
29.03.12. 20:58
Kāzu datums: 14.08.2012
Paldies meitenes :) tā arī darīšu, vienīgais kas mazliet bremzē ir tas ka zinu, ka daudzos salonos nav liela mērāmo kleitu izvēle 34 izmēram :) esmu samērā tieva no sākta gala, bet nu galvenais saprast kāds modelis un tad jau atradīsies. Tad pirms un pēc lieldienām esmu nolēmusi mērīties un aprīļa beigās gan jau būšu savu izvēli izdarījusi :)
Šodien pieteicām datumu un laiku dzimtsarakstu nodaļā un apskatījām 3 potenciālās svinību vietas :) katrai ir savi plusi un mīnusi, tgd jādomā :) tākā kāzas svinam darba dienā - otrdienā, ar rezervēšanu lielu problēmu nav, pagaidām visi nāk pretī :) abi ar līgavaini mazliet sākam satraukties :) bet pozitīvi satraukties :)
Rosio
30.03.12. 08:05
Neuztraucies, man arī ir 34izmērs un 160 cm gara.Domāju, ka būs problēmas. Bet nebija. Lielākoties visām kleitām ir korsetes, kuras der uz jebkuru augumu. Vienīgi, kas uz mana auguma neizskatās ir grieķu stila kleitas. Nāriņu nemērīju, jo tur vajagot vismaz 170cm garu. Pat kuplo prinešu kleitu mērīju, tā neko. Bet man būs vienkārša, ar mežģīnēm :)
Rosio
30.03.12. 08:08
P.s. Vismaz šobrīd domāju, ka būs tāda kleita. Divos salonos biju, vairāk nekur negribu iet. Amelia otrā pielaikotā kleita iekrita sirdī. Domāju pēc Lieldienām iet un pasūtīt, lai man uzšuj tādu :)
Rosio
30.03.12. 08:08
P.s. Vismaz šobrīd domāju, ka būs tāda kleita. Divos salonos biju, vairāk nekur negribu iet. Amelia otrā pielaikotā kleita iekrita sirdī. Domāju pēc Lieldienām iet un pasūtīt, lai man uzšuj tādu :)
edge_2012
30.03.12. 10:31
Kāzu datums: 03.08.2012
Nu tā! Aizvakar biju Amelia un mana kleita ir gatava!! Esmu ļoti priecīga un pacilāta! :) Vēl jāuzšuj apakšsvārki un plīvurs.
Nākamnedēļ abi brauksim uz DE pirkt uzvalku un ļoti ceru tur atrast arī skaistas kāzu kurpes... Nu un ja būs jau veikalos jaunās sezonas apģērbi, tad otrās dienas kleitiņu ar jāpaskatās :)
Atgriezīšos un uzrakstīšu, kā gāja šopingā ;)
Dachus
30.03.12. 10:40
Kāzu datums: 10.08.2012
Man arī kleitiņa jau stāv mājās skapī, tiklīdz kā nopirkšu kurpes, tad iešu salabot kleitas garumu. Sajūta vienkārši fantastiska :)

Edge_2012, domā jau kaut kur var nopirkt baltas kurpītes? Man salonā baigi pārliecināja, ka tagad izvēle ļoti maza, lai pagaida tuvāku vasaru...
Rosio
30.03.12. 12:34
Es kaut kur tepat portālā redzēju, kur var nopirkt kurpes un vismaz internetā bija liels piedāvājums.
edge_2012
30.03.12. 12:35
Kāzu datums: 03.08.2012
Pēc kurpītēm un uzvalka brauksim uz Vāciju. Ceru, ka tur jau zābaki no plauktiem ir izņemti :)
Bet pagājušajās brīvdienās staigājām pa Spici, tur jau tiešām kurpītēm biki izvēle ir...un pat Danija, NSking un citus bija baltas un krēmīgas kurpītes ar. NSkingā pat nodomāju, ka laikam šosezon modē būs baltas zandalītes, jo daudzas kurpītes tiešām bija tikai baltā krāsā :)
Tām meitenēm, kuras laulāsies pie jūras vai brīvā dabā, es domāju ka jau ir iespēja kaut ko iegādāties. Bet no otras puses vasaras kurpju sezona vēl tikai priekšā.

Ekhh, kā man patīk šitā rosīšanās ap kāzu tēmām :)) Pat nezinu, ko darīsim, kad kāzas būs pagājušas :D
MaziiC
30.03.12. 12:37
Nu skatīšos ar tiem izmēriem - jo esmu 34 un 170 cm gara, un vēl noteikti vilkšu papēžus :) (līgavaiņa augums atļauj) Nu atliek vnk iet un mērīties :)
Rosio - apsveicu ar tās īstas kleitiņas strašanu :) man tieši liekas svarīgii, lai iekrīt sirsniņā kleita :)
Edge - superīgi, kur Tu glabāsi kleitu - mājās vai salonā ? :) Mēs ar līgavaini aprīļa vidū brauksim uz Milānu, arī doma paskatīties kurpītes, gredzenus un citas lietiņas :) to ko mūsu i-neta saiti piedāvā no kāzu kurpēm - nav pilnīgi manā gaumē, tpc ceru ka izdosies sameklēt ko skaistu tur :)
Dachus - kāda ir sajūta ka klietiņa skapī ? negribas jau vilkt un gozēties pie spoguļa ? :) un es starp citu kkad Alfā redzēju jau parādamies baltas laiviņas pārdošanā apavu veikalos ;)
Rosio
30.03.12. 13:40
Es pirms divām nedēļam biju biju gan Spicē, gan Riga Plaza... tad vēl kurpes baltā krāsā nredzēju. Man jau tās būs galvas sāpes :( Man ir starp 35 un 36 izmēru.
Rosio
30.03.12. 13:46
Šeit var būt ir kurpes. Izskatās ļooooti gaumīgs salons.
http://www.sanpatricklatvia.lv/lv/acses/
MaziiC
30.03.12. 13:56
man arī šis salons iepatikās, bet man tā pagrūti nokļūt līdz viņam, tāpēc no sākuma izstaigāšu centru, pēc tam došos uz šo arī :) cerēsim ka kurpītes būs aŗī tādas kādas ir bildītē, jo man gribas ko līdzīgu, bez spicajiem purniem un siksniņā :) vnk smukas laiviņas :) starp citu biju kkur ieraudzījusi drausmīhi skaistas puķainas kurpes, vienu brīdi iešāvās prāta vilkt tādas zem kleitas :D
nu man atkal ir lielāka kāja 39, bet arī ne vienmēr ir smuki modelīši un tādu izmēru. es redzēju Danijā klasiskas laiviņas visas baltas, pat papēdītis :) parastās laiviņas atkal bez papēdīšiem bija daudz baltos toņos NS King ;)
Dachus
30.03.12. 16:09
Kāzu datums: 10.08.2012
Nekad nebūtu domājusi,ka kleita var radīt tādas sajūtas. Pirmā dienā, kad pielaikoju visas kleitas, vienkārši pacēlos pāris metrus virs zemes. Kad gāju otrā dienā kleitu pirkt, pa nakti jau biju izsapņojusi visu iespējamo. Kleita tagad stāv skapī un... priecē acis. Un tiešām ir tā,ka gribas vēl uzvilkt un papriecāties, taču pagaidām turos, savādāk vēl apniks.Tā kleitas meklēšana un atrašana ir ļoti īpašs pasākums, ko iesaku izbaudīt.Nu esmu ķērusies klāt frizūras meklēšanai, lai pie kleitas pieskaņotos.
Jā!
30.03.12. 21:50
Biju šodien Beautiful day salonā - nekur nebija tāda pozitīva aura kā tur! Es sajutos patiešām kā līgava, kā īpaša līgava, it kā būtu vienīgā kliente uz pasaules! Vēl pluss liels ir tas, ka atsūta foto no pielaikošanas uz e-pastu.
Visnegatīvākā attieksme bija np Fioncee salona - tur jau pa telefonu pateica, ja mans budžets ir maz 700 Ls par kāzu tērpu, tad lai ejot pa Avotu ielas saloniem.
Crispygirl
31.03.12. 19:46
Kāzu datums: 18.08.2012
Visas,kas grib baložus savās kāzās-apskatieties draugiem.lv Aijas Austrumas galeriju... liek aizdomāties, vai tas tiešām simbolizē laimi....
MaziiC
31.03.12. 21:10
Izklausās tieši tā kā es ceru ka būs arī man :) man liels prieks ka Jums meitenes tik pozitīvas emocijas tas viss sagādā :))
es arī drīz taisos laikoties, tikai jāizvēlas vedējmāte :D smieklīgi skan, bet nevaru nekādi izlemt starp 2 variantiem :) esmu pilnīgā apjukumā...
viens plus ir tas - ka pati taisīšu sev gan matus, gan make-up'u un principā zinu kas jau būs :D bet no otras puses, iztrūkst tās izmēģijājuma burvības :)
Dachus - Tu jau zini apmēram ko velies, vai skatīsies pēc kleitiņas stila ?:)
greymouse
31.03.12. 21:33
Kāzu datums: 11.06.2016
Tieši šī iemesla pēc ir fantastiska alternatīva. Mums bija šovs ar baložiem viesu maja. Bez jebkadam dzīvnieku mocisanam un ar smukam bildem.
Šovu radija Aija Balode.
Salda_pele
01.04.12. 15:35
Mums kāzas ir 11.08.2012.
Traki gāja ar viesu namu,jo visi uz kuriem rakstījām,kuri patika Cēsu puse bija jau aizņemti,tad beigās nonācām pie lēmuma,ka laulāsimies Valmierā un tad nu sākām meklēt viesu māju Valmieras apkārtnē un atradām debešķīgu vietu pie Burtnieka ezera!Vakarā,kad saulriets sajūta,kad atrodies pie jūras,apkārt šalc priedes!!!
Baznīca arī ir sarunāta,kolosāls mācītājs!!!
Muzikants sarunāts.
Vedēji arī forši, jau plāno un domā!!!
Vēl palicis sarunāt fotogrāfs,filmētājs un jāaizbrauc pakaļ gredzentiņiem!
Ielūgumus un galda kartes pasūtijām,mums viņus izšuva - sanāca kolosāli,labāk nekā gaidījām,gribējām ari atšķirties no draugiem,kuri jau ir precējušies!
Viesu skaits ap 40!
Auto vēl domājam vai nu BMW X5 vai 7 limuzīnklases BMW!
Varbūt Valmierā ir zināma kāda forša frizierīte un make-up,kas labi liek?