FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Agny
21.03.12. 12:56
Kāzu datums: 02.06.2012
Man piemēram pirktai kleita drusku būs korsete jāiešuj. Salons to nodrošina par brīvu, tā, ka dārgi tas nevar būt. Es domāju maksimums 20 Ls. Šuvēja teica, ka viegli.
Signe84
21.03.12. 13:43
Kāzu datums: 19.08.2011
Sveikas, mīļās līgavas,
Laulājos augustā pagājušogad, bet ik pa laikam gribas palasīt, kā jums iet ar visiem sagatavošanas darbien :-)
Skatos, ka gribat pašas dekorēt kāzu auto. Tā būtu absolūti pēdējā lieta, ko es ieteiktu kādai darīt, pat ja ir iemaņas floristikā. Tam vienkārši nebūs laika! Mēs paši braucām iepriekšējā vakarā ar draugu palīdzību dekorēt baznīcu, bet otrreiz es to nekādā gadījumā nedarītu. Atstājiet iepriekšējo dienu pirms kāzām tikai sev, manikīram, masāžai, u.tml. Ieplānot jebkādus darbus, it īpaši tik laikietilpīgus kā ziedu kārtošana uz auto kapota, ir pilnīgs neprāts :-)
Mandija
21.03.12. 14:03
Sveiki jautashu seit, jo jums seit ir daudz lielaka aktivitate, neka oktobra meitenem:
Vai kada no jums izmanto kazu rikotajus? veletos dzirdet atsauksmes un varbut ari aptuvenas cenas, jo ir doma uzticeties profesionalim un pasargat nervus un vedejus :D bet nezinu vai tas ir ta verts, jo pats par sevi tu zini ko vari un nevari, bet svess cilveks ir svess...nu ja kadai ir pieredze sai jomaa, busu prieciga , ja padalisieties :)
Paldies :)
Ms_Lyndinette
21.03.12. 18:55
Mani plusi rīkotājiem:
zin dažādas atrakcijas,kā strādāt ar publiku(vedēji bieži ir jauki cilvēki,bet publikas priekšā mulst sarkst un beigās sanāk nekā jo jāņem vērā,ka jāmāk savaldīt un iekustināt cik nu katram bet nu ap 50 cilvēkiem, tas tomēr nav ikdienas darbs), tiek galā arī ar stresa situācijām, liela pieredze kāzās un visu kas ar tām saistīts
Mīnusi- nepazīst jauno pāri un publiku,tādēļ var sagatavot/sarīkot ko tādu kam esat pilnīgi pret(jo ne visu var izrunāt un parsteigumi jaunam pāri jau parasti ir),tāpat humors,darbības stils- tikšanās reizēs var izrunāt daudz,bet kāzu dienā vadītājs izpaudīsies pēc pilnas programmas un ja esat viņu pirmo reizi redzējuši- viņa darbības stils var but nepieņemams.
Mums viesu namā saslavēja kāzu vadītāju,bet radi viņu pazina un izteica galīgi pretējas domas, tamdēļ ja neesat redzējuši darbībā draugu/radu svētkos- ņemt vadītāju ir ĻOTI riskanti.
Par naudām uzskatu,ka sanāk tas pats,kas atbalstīt vedējus. Vadītājs ņem no 150 Ls un uz augšu, atkarībā ko gribat,mēs gandrīz tikpat dodam vedējiem, plus dāvaniņa viņiem...naudās tas ir identiski uzskatu.
Ja gribat šikāku vadītāju arī maksāsiet vairāk,bet attiecīgi būs arī interesantākas kāzas(ko pa attiecīgām naudām varētu noorganizēt arī jūsu draugi/radi.
Rosio
22.03.12. 11:06
Kāzu datums: 25.08.2012
Meitenes, kā sokas?!

Es visu laiku biju lielā stresā, kad, ko paspēt, it sevišķi, darbā veļ daudz darba. Bet kad sāku domāt, tad nemaz nav tik bezcerīgi.
***Fotogrāfs ir
***Iesniegums ir uzrakstīts
***Vieta pusdienām sarunāta, tik viņi saka, vienošanos nevajag slēgt. Nezinu,man jau bail,ka uzmetīs. Itkā jau restorāns,bet tik un tā baidos. Maijā braukšu ēdienkarti saskaņot,galda izkārtojumu saskaņot. Ēdienkarti esmu jau apsvērusi.Ceru, ka viņi uz vietas piedāvās arī kūku. Nekādu kruto negribam, biezpiena kūku :))
***Atrakcijas izdomātas
***Māsa sarunāta kā palīgs
***Frizieris-make up sarunāts - 2 in 1. Kad būs kleita, iešu izmēģināt frizūru
***Ielūgumi un galda kartes, tagad ar draugu tieši diskutējam, kādus gribam. Laikam gatavus pirksim. Nav laika pašai ķimerēties :(
***Ceļojums arī izplānots, viesnīca rezervēta, bet nav vēl nopirktas biļetes. Tuvāko 2 nedēļu laikā pirkšu biļetes.
***Esam gredzenu meklējumos. Zinam, kādus gribam, bet veikalos tādu šobrīd nav. Un arī dārgi. Nu redzēsim, kas kā sanāks.
***Pušķis un citas floristikas lietas. Apmēram zinu, bet vēl nav sanācis aizbraukt uz to salonu, kur esmu noskatījusies.
***5dien iešu kleitu skatīties. Domāju iet uz Amelia. Nākamnedēļ cerams aizbraukt pie lieciniekiem. Cerams, ka piekritīs.It kā nav neviena argumenta, kāpēc lai nepiekristu. Jo viņiem nekas nebūs jādara, jāparaksta dokumenti un jāuzsauc tosts.
Gan jau kaut ko aizmirsu.

Ak, pavasaris. Tik smuka diena šodien. Izbaudiet!
Puķe11
22.03.12. 11:24
Kāzu datums: 11.08.2012
mums uzrakstīts iesniegums dzimtsarakstu nodaļā
aizrunāts viesu nams, šo sestdien brauksim skatīties , bet laikam jau ņemsim... Viss notiks Aizkraukles rajonā, un kad mēs šonedēļ zvanījām uz visiem viesu namiem Aizkraukles apkārtē, visi bija aizņemti uz 11.08. :( mēs bijām šokā! labi, ka tomēr vienu atradām, kurš daudz maz der pēc viesu skaita!
sarunāti vedēji,
sarunāts fotogrāfs- māsas vīrs,
nopirktas dažas lietas- sveces, ielūgumu papīrs, kāzu gredzenu spilventiņš...

:) jā, diena ir burvīga! :)
nosey_angel
22.03.12. 13:35
Tā kā mums jau labu laiku atpakaļ viss bija izdarīts, tad tagad vēl joprojām tās miers un klusums... Pagājušajā nedēļā bijām vēlreiz pie mūsu foršajiem vedējiem, visu vēlreiz izrunājām. Noslēdzām līgumu ar Rundāles pili, jo gribam tur rīkot mazu pikniku - šampaieti un uzkodas. Tad nu uz stundu rezrvējām pils parka Piknika laukumu. Esot norobežots no pārējiem, tā, ka mierīgi varēs viesi paēst, padzert šampanieti, tad fotosesijas un tā.
Šodien beidzot tik pavasarīgs un silts! Arvien tuvāk tuvojas augusts, gribas, lai ātrāk šī diena! Tikko atnācu mājās no frizierītes, kas man matus taisīs. Nogriezu garo karē un matus pabalināju. Kardināli, bet nu viņa teica, ka piestāvēs, izdomājām arī frizūru. Tā, ka beidzot viss notiekas!
Zemenīte
26.03.12. 10:38
Kāzu datums: 12.05.2012
Sveikas meitenes!:) Ceru jums visām viss forši. Mums kāzas jau pēc mēneša, un visi lielie darbi ir apdarīti, tagad aktīvi darbojamies ap pēdējiem sīkumiem (no kuriem sastāv visas kāzas! :D)
Pasūtīju sev kāzu kurpes, bet diemžēl ir nedaudz par mazu.
Ja nu kādai interesē, tad dodiet ziņu!
Atrodas Rīgā, 39izm.

http://www.ebay.co.uk/itm/2995-NEW-WOMENS-IVORY-SATIN-WEDDING-BRIDAL-BOW-STRAP-SHOES-LADIES-HEELS-3-8-/130632199717?_trksid=p5197.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26otn%3D12%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D6294369011859991047
Crispygirl
26.03.12. 13:27
Kāzu datums: 18.08.2012
Zemenīte
Ļoti slaista kurpīte.... un cena, bet es laikam gribu tādas ar kurām vēl varēs pa vasaru izskriet...šīs par smalku-bet tev ļoti laba gaume :)
Crispygirl
27.03.12. 10:47
Kāzu datums: 18.08.2012
yipiiiii!!!! Mums kāzu datums pasūtīts-18.08.2012. smuki izskatās, vai ne? :)
Lelse
27.03.12. 10:49
Sanemu kazu kleitu, sutiju no ebay, perfekta, ka bilde, tikai mazliet jaiesuj korsete :) vai visam jau ir kleitas?
MaziiC
27.03.12. 12:55
Kāzu datums: 14.08.2012
klau, kad sūtīji, tu pirms tam gāji uz saloniem mērīt fasonu, vai vnk kleita iepaikās un sūtīji ? :) es ar sūtīšu, bet vēl doāmju iet mērīties tepat, lai redzētu kāds piestāv modelis un krāsa :)
Lelse
27.03.12. 13:03
Ja pirms tam gāju mērītie salonus, mani vedējmāte pierunāja, ka jāiet mērīties, bet es jau zināju kādu kleitu vēlos... Pasūtīju 27Feb un jau 20Mar saņēmu! Zinu, ka tādu kleitu arī piedāvāja ss.lv nopirkt (meitene arī bija sūtījusi no ebaya) un bija ''lēta'' kopija... bet mana tiešām atnāca tāda ka bildē!!!! :)
Kleitu sūtīju no ebay.co.uk
MaziiC
27.03.12. 13:13
Kāzu datums: 14.08.2012
man vnk brāļa sieva un māsīca kad precējās, abas gribēja cita tipa kleitas, bet tās nepiestāvēja, un izvēlejās citu modeli :) tāpēc drošības labad domāju arī pamērīties :) paldies ;)
bzzzik
27.03.12. 14:14
Zemenīte
Saki lūdzu vai kad tev atnāca kleita ,tev nebija nekādi muitas nodokļi jāmaksā. Un tev ar kurjer pastu tnāca vai bija jāiet uz pastu pakaļ???
edge_2012
27.03.12. 16:02
Kāzu datums: 03.08.2012
Es kleitu šuju salonā, Amelia, rīt eju uz pēdējo pielaikošanu. Tad atstāšu kleitu salonā glabāšanā, jo mājās nav tik liela vieta skapī, kur līdz augustam noslēpt :))
Vēl turpat šuj kleitu arī manai meitiņai :) Viņa arī grib būt princese mammas kāzās ;)
edge_2012
27.03.12. 16:08
Kāzu datums: 03.08.2012
Es apbrīnoju tās meitenes (labā nozīmē), kurām ir drosme riskēt un sūtīt kleitu no i-neta, neredzot un nemērot to iepriekš!
Esmu bijusi draudzenes kāzās, kura no ASV pasūtīja superskaistu kleitu un tikai par 100$.
Malači meitenes, kuras nebaidās riskēt!! Jo šeit pat precos.lv ir ļoti daudz diskusijas, kurās meitenes apraksta savas negatīvās un bēdīgās pieredzes, iepērkoties gan e-bay, gan citur.
puķu_meitene
27.03.12. 16:14
arī es no ebay.co.uk pasūtīju sev kleitu - šoreiz gan vedējmātes kleitu (šovasar būs jāpilda arī šāds pienākums), jo savu kāzu dienas tērpu šuju salonā Amelia. Atnāca, tieši tāda kā bildē, skaista un kvalitatīva - kopumā pieredze pozitīva. Kleitiņa gan ir nedaudz par garu, tas būs ānoregulē :), bet ka tā būs zināju jau pirms sūtīšanas.
Rosio
27.03.12. 17:18
Kāzu datums: 25.08.2012
Es arī 5dien biju uz Amelia un Jūliju. Uzreiz otro kleitu mērot, sapratu, kādu vēlos. Pa abiem saloniem kopā uzmērīju kādas 15 kleitas, bet savējo jau izvēlējos ar otro piegājienu :) Pēc Lieldienām iešu uz Amelia runāt par šūšanu. ļooti patika attieksme salīdzinot ar Jūliju. Un cenas arī labas. Žēl tikai, ka tik maza izvēle laikošanai.