FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Napoleone
08.03.12. 21:04
Kāzu datums: 18.08.2012
Paldies Agny un Danstan, ka padalījāties ar savu pieredzi. Kad kleitas mēriju septembrī es arī biju Gimeneja, bet man atļāva fotogrāfēt. Pēc septembra pielaikošanām sapratu, ka man patīk princešu un nāriņas kleitas. Uzmērot dažus modeļus secināju, ka minētie modeļi vislabāk piestāv. Par krāsu... šobrīd sliecos uz šampanieša toni :), bet draugs saka, ka arī baltā krāsa lieliski izskatās. Domāju, ja nosauļošos tad pašai arī baltā krāsa patiks. Baigi labi, ka ieteicāt konkrētus veikalus, jo ribu aizbraukt uz tādu veikalu, kur šausmīgi daudz kleitu :). Amerikāņiem ir tāds raidījums ""say yes to the dress" un tajā salonā ir tik daudz kleitu... man šķiet visu Rīgas salonu kleitas vienā salonā :D, tajā nokļūt būtu svētlaime :D
Timils nebijāt? man teica, ka tur arī esot ok un tajā moda ingrida vai kaut kas tml.
Pārējais viss Jums jau gatavs :)?
biii
08.03.12. 21:21
Kāzu datums: 19.05.2012
Paldies par atbildi! Man maijs un gladiolas jau diez vai derēs, bet ir padomā citi ziedi. Jāpagūglē laikam floristikas knifiņi :)
Agny
08.03.12. 22:46
Kāzu datums: 02.06.2012
jā, es arī dievinu to raidījumu "say yes to the dress" :) es pat kādreiz sapnjoju, ka varētu tur kleitu uz savām kāzām pirkt :) Tas protams palika tikai sapnja līmenī, bet var jau ieiet acis pamielot, apskaties googlee Kleinfeld modes namu :) Starp citu, tur viena no īpašniecēm ir latviete - Māra Uršele :)
danstan
09.03.12. 00:05
Kāzu datums: 16.06.2012
aha, tad man lūdzu arī tādu budžetu kā tajā raidījumā (un bija vēl viens kādreiz, sen gan nevienu neesmu redzējusi).
Līze
09.03.12. 11:27
Kāzu datums: 24.08.2012
lasīju Jūsu komentārus un sasmējos par "say yes to the dress"! Kad kādu laiku atpakaļ skatījos to raidījumu, domāju, ka man tā kleitu mērīšana nedraud.. es jau nekad neprecēšos.. vismaz nu tuvākajā laikā toč nē :) Pašai tagad smiekli nāk, jo kāzu kleita gandrīz jau ir gatava :)
Napoleone
09.03.12. 20:49
Jā, tād budžets nekaitētu :D
Napoleone
09.03.12. 20:53
ooo, nemaz nezināju, ka latviete ir viena no īpašniecēm!
es vienu laiku diezgan daudz skatījos to raidījumu un tad arī vēl nezināju, ka pašai drīz būs jāmēra kleitas :) un visu laiku pie sevis tā kā smīkņāju, ko var ņemties un cepties :D tagad pašai tāds kā kāzu "drudzis" piemeties :)

Meitenes Jums jau ir fotogrāfi, filmētāji?
Agny
09.03.12. 21:18
Man fotogrāfs ir sarunāts. 300 Ls. Ja tavs paredzētais foto budžets ir no 200-300 ls, varu aizsūtīt failiņu ar info par fotografiem, ko sataisiju, kad pati meklēju, tik atsūti man savu e-mail.
nosey_angel
09.03.12. 21:52
Kāzu datums: 11.08.2012
Mums arī ir praktiski viss jau! Arī fotogrāfs un filmētājs!
Napoleone
10.03.12. 12:02
Superīgi! Jūs esat baigie malacī. Man drīz jānodod maģistra darbs un tas baigi traucē... Bet nekas gan jau mums arī drīzumā viss būs sarunāts :) !

Kāda ņems kāzu organizētāju? Mēs ņemsim, vnk šķiet, ka gribās, lai kāzu dienā kāds visu pakontrolē :)
nosey_angel
10.03.12. 15:48
Tad jau Tev dubultstress!

Mēs šodien bijām aizbraukuši līdz Perfetto (mājas lapa var apskatīties www.perfetto.lv) nopirkām lietussargu, lielu, baltu! Gribējām to balto, kas ar mežģīnēm, bet tas ir daudz mazāks nekā izskatās internetā. Tad ilgi domājām par 10 Ls un par 15 Ls. Tam par 15 Ls bija daudz melno stīpu iekšpusē, bet tā izturīgās un lielāks. Beigās palikām pie 15 Ls. Nopirkām arī baltu hūti viņam priekš mičošanas. Tā, pamazām pie sīkumiem arī jau sākam piedomāt. Rīt vēlreiz brauksim pie vedējiem visu pārrunāt. Viņi vēlas vēl šo to precizēt, mums ar jaunas idejas un domas, kuras gribam, lai viņi iekļauj. Nevaru vien sagaidīt mūsu dienu! Galvenais, lai lietus nav! Pārdevēja jau teica, parasti tie, kas nopērk lietussargu, pie viņa izmantošanas netiek (ceru, ka tā arī būs).
Blumchen
10.03.12. 18:53
Par tiem ziediem un dekorācijām auto - iztēlojos to tā, ka varēs dekorāciju galos un ziedu kātiņos aptīt tās mazās tievās gumijiņas, un tad arī ar tām variēt, āķēt, kur vajag vai sasiet ;)
nosey_angel
11.03.12. 10:19
Vajag vēl kaut ko, jo viņas izkūst - mašīnai pārsegs ir ļoti karsts, plus vēl vējš un viss pārējais. Es māsai dekorēju mašīnu, kad mājās veda meitiņu no Dzemdību nama un visas šīs mazās gumijas, žilkas izkusa pa ceļam. Nācās stāties un ņemt nost. Vajag izdomāt kaut ko citu. Tāpēc es apstaigāju un uzzināju, ka ir speciālie lipekļi, kas tieši paredzēti šim mērķim...
Rosio
11.03.12. 19:49
Kāzu datums: 25.08.2012
Meitenes, malači... kā jūs visu paspējiet?!
Jums tik daudz kas izdarīts. Mums joprojām viss sākuma stadijā. Manējais vispār neiespringst un par kāzu dienu pirmais nesāk runāt. Esmu sarunājusi, ka ar māsu marta otrā pusē iet sirot pa saloniem kleitu meklēt. Gribētu arī gredzenu lietu šomēness nokārtot. Liecinieki arī nav sarunāti, tie, kas ir padomā, kādu laiku jau slimo, negribas traucēt.
Blumchen
15.03.12. 23:09
Mmm, redz kā, a kurā veikalā tie ir nopērkami? :)
nosey_angel
16.03.12. 11:35
Man teica, ka tajā bāzē uz Mūrnieku ielas esot. Iespējams, ka ir vēl kādi, baigi žēl, ka neatceros to nosaukumu, tad jau google varētu sameklēt vairāk.
stellina
16.03.12. 23:20
Sveikas, meitenes.Par kleitàm runàjot.. Izpètìju daudz un dazhàdas, bet man acìs iekrita Natalijas Romanovas kleitinjas - viena par otru skaistàkas :) aizgàju uz Belle un àtri vien atradu SAVU :))
Ar gatavoshanos - pa lielam esam sagatavojushies. Baznìca sarunàta, viesu nams arì,fotogràfs(lielisks), muzikants, kàzu rìkotàja. Tagad top ielùgumi un galda kartes, lemjam par mashìnu, floristu un drìz sàksim màcìties dejot :)) mès gan valsi nedejosim..
Un vispàr - precèjushies mès jau esam, bèrni arì ir :D bet mès bijàm tikai sarakstìjushies un ne Latvijà. Tad nu vìrinjam radàs plàns iesvètìt laulìbu un to darìt lv, lai klàt ir arì mani radi un draugi. Un, ja jau to daràm, tad visam jàbùt skaisti un ar troksni, ja ne, nemaz nav jègas :)
Crispygirl
21.03.12. 10:26
http://www.tbdress.com/product/Fantastic-Strapless-A-Line-Floor-Length-Chapel-Ruched-Wedding-Dresses-2012-New-Style-1741891.html
Meitenes , vai kādai nav vēlme uz šādu 38/40 izmēra kleitu par 160 ls? Nav pinīgi nekāda uzcenojuma, jo pati gribu to pārdot un iegādāt tieši tādu tikai izmēru mazāku-lai nav jāpāršuj-man augša par lielu :(
Agny
21.03.12. 11:09
Vai nav vienkāršāk pāršūt? Šuvējai tas ir pāris stundu darbs.
Crispygirl
21.03.12. 11:19
Man jau šķiet,ka tas nav vienkāršāk, bet varbūt arī ir. Es gan nezinu ,cik aptuveni zimaksā korsetes pāršūšana...