FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
nosey_angel
29.02.12. 22:07
Kāzu datums: 11.08.2012
Pilnīgi piekrītu...ir iestājies periods, kad jau viss puslīdz ir atrasts un īpaši vairs nav par, ko domāt! Līgumi ir, naudiņas ir iemaksātas, tagad tik jāgaida nākamais posms!

Trakums, tā gribas augustu! Bet vismaz šodien jau laiks uz pavasari velk, tad jau pavasaris, vasara :))
ZaneZ
29.02.12. 22:14
Kāzu datums: 11.08.2011
Kika26, kops manam kazam jau ir pagajis vairak ka pus gads,bet pasi vel neesmu nomainijusi(mainisu kad termins ies uz beigam),neviens vel nav robezas piesejies par to,ka esmu preceta,bet pase vel vecais uzvards. Ta ka nesatraucies......
ZaneZee
01.03.12. 07:54
Kāzu datums: 12.05.2012
Dokumenti pases izsniegšanai jāiesniedz 30 dienu laikā pēc tam, kad personai, kurai jābūt pasei, nav derīgas pases (Ja, reģistrējot laulību, tiek mainīts uzvārds, pase ir nederīga ar laulības reģistrācijas brīdi). Ja termiņš ir nokavēts, tad dzīvošana bez derīgas pases ir administratīvs pārkāpums, par to tiek sastādīt protokols, to izskata pašvaldības admnistratīvā komisija un, personu uzklausot, lemj par sodu, sods var būt līdz 25 latiem.
dandelion
01.03.12. 10:02
Kāzu datums: 03.08.2012
Ai, meitenes, es ar nevaru sagaidīt augustu, skaitu mēnešus kā mazs bērns :D bet zinot, cik ātri iet laiks... Rīt ar topošo brauksim iesniegt iesniegumu dz.nodaļā+ parakstīt līgumu ar ceremonijas vietu, būs mums Igates pilī. Lai jums visām veicas un nepacietīgi gaidām pavasari! :)
nosey_angel
01.03.12. 13:08
Jā, es skaitu ne tikai mēnešus, bet arī dienas :) Izveidoju mājas lapu, ko piedāvā šeit precos.lv un tur, kad uzspiež apskatīt mājas lapu, var redzēt cik dienas atlikušas līdz kāzu dienai :)

Vakar no māsas uzzināju, ka meitenes jau aktīvi plāno man vecmeitu ballīti. Kopā ar mani mēs būsim 11, protams, ja visas ieradīsies. Māsa teica, lai gatavojos, ka tas tik būšot piedzīvojums! Es tik teicu, ka negribu nekādus striptīzdejotājus! Pietiks ar to, ka atļaušos būt dulla :D
Rosio
01.03.12. 15:15
Kāzu datums: 25.08.2012
Mums ļoti daudz kas nav izdarīts. Bet vnk. spēka visam nav.
Mums ir iesniegums dzimtsarakstu nodaļā uzrakstīts.
Izdomātas aktivitātes, bet nav vēl rezervētas.
Ir fotogrāfs.
Un tas arī viss :(
dandelion
01.03.12. 15:56
Kāzu datums: 03.08.2012
Rosio, nebēdā, mums jau arī ļooti daudz kā nav, ne tērpu, ne gredzenu, ne auto, florista, nemaz nerunājot par sīkumiem, bet es kaut kā nesatraucos, ja zinu, ka viss tiks izdarīts! :)
Nosey_angel, izklausās, ka Tev būs šerpa ballīte :D man atkal bail par sava vīrieša vecpuišu ballīti, zinot visus viņa draugus, tas ir tas, par ko es tiešām uztraucos :D
nosey_angel
01.03.12. 16:34
Man ir klusas aizdomas par braucienu uz Stoholmu, jo es atceros, ka draudzene labu laiku atpakaļ izteicās, ka būtu forši kaut kur ārzemēs nosvinēt vecmeitu ballīti, jo mazāka iespēja satikt līgavaini ar draugiem (vienā dienā sarunājām, ka būs, lai ne man, ne viņam nav jānervozē par to, ko daram) un otrs - ārzemnieki daudz labvēlīgāk skatās uz visām šādām izdarībām. Taču nezinu vai tiešām būs gatavas tāds bariņš uz Stoholmu, jo tomēr tas nav lēts prieks, visas biļetes.

Mums ir otrādāk - es zinu viņa draugus un zinu, ka viss būs ok, taču par mani nekad neko nevar zināt. Līgavainis jau sakreņķējies - jā, tev jau būs forša vecmeitu ballīte, Tavas beibes Tevi izvadīs godam no vecmeitas būšanas, bet manējiem pietiks ar pasēdēšanu Vecrīgā pie alus kausa, bet gribētos jau kaut ko vairāk :D Tāpēc mana sirds mierīga ;)
Rosio
03.03.12. 09:30
Kāzu datums: 25.08.2012
Par cik mums nebūs standarta kāzas, tikai ģimenes lokā, tad īpaši nevienam nestāstam par kāzām. Manas draudzenes, protams, uzzināja, jo redzēja gredzenu pirkstā, un tad jau aizgajā klusie telefoni, līdz ar to ir draudzenes, kuras ar mani vairs nerunā. Bet topošā vīriņa pusē neviens neko nezina, džeki jau nav tik ziņkārīgi :D Līdz ar to mums tipiskās vecmeitu/vecpuišu ballītes atkrīt, un arī nemaz negribam. Bet draudzenes, kas man vēl ir palikušas, grib kaut kādu sanākšanu kopā uzrīkot. Tad nu ir doma, ka pie jūras patusēsimies kādā karstā vasaras ned.nog., ar nakšņošanu teltīs, šampanieti un meiteņu sarunām :))
Blumchen
06.03.12. 18:38
Plānojam, runājam daudz, bet reāli vēl izdarījuši neko neesam, laika vēl pietiekami. Zinam droši, ka varēsim noīrēt vienu restorāna telpu Vecrīgā ar visu galdu un dekorācijām, oficiantiem piedevām. Neatrodamies pašlaik LV, iesniegumus rakstīsim tikai aprīlī, tad sākšu ātri meklēt kāzu kleitu, plānojam kāzas kaut kur augusta beigās :)
Reāli mums ir tā, ka abi esam introverti, tāpēc tiks aicināti tikai radi un tuvākie draugi, tradīcijas arī mums nepatīk, vārdu sakot gribam mierīgas, ieturētas kāzas bez trakošanas :) Tāpat neplānoju savās kāzās iesaistīt daudzus darbiniekus, kas atbildīgi par dažnedažādiem sīkumiem. Tikai tos, kuri reāli nepieciešami - tuvāk vasarai noķeršu kādu fotogrāfu, sarunāsim pāris šoferus ar auto, tas arī viss :) Auto dekorēsim paši, vismaz man patiktu pašai izdekorēt kāzu auto, jo gribas izdarīt visu pa savam prātam :D
aiga833
07.03.12. 02:09
Kāzu datums: 31.08.2012
Blumchen!
Tu gan esi nelabojama optimiste! Ceri visu tik viegli sadabuut un sadariit! Noveelu veiksmi! Man jau tagat rodas probleemas ar fotograafu. Saprotams, tas atkariigs cik vari atveeleet!
nosey_angel
07.03.12. 08:51
Es piekrītu Aigai! Nebūs tik viegli atrast fotogrāfu vasaras sākumā, jāsāk meklēt jau tagad, jo liela daļa jau ir aizņemti! Vismaz internetā variet jau pameklēt un sarakstīties, apmēram potenciālos fotogrāfus uzrunāt, jo citādi var būt pa vēlu :(
Dachus
07.03.12. 09:46
Kāzu datums: 10.08.2012
Mēs arī plānojam paši dekorācijas mašīnai gatavot :) tā bija līgavaiņa ideja, kuru atbalstu. Man gribas pašai maksimāli daudz iesaistīties šī pasākuma organizēšanā un ne tikai sazvanīt un noslēgt līgumu, bet pašai gatavot, līmēt un zīmēt :D
Napoleone
07.03.12. 22:57
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas, līgaviņas :) !
Esmu priecīga, ka redzu cik daudz meitenes gatavojas laimīgajam notikumam augustā :)! Mūsu kāzas būs augustā 18.08.2012. Datumu izvēlējāmies šo, jo tieši šajā dienā mums būs kopā būšanas jubileja - 5 gadi :) ! Beidzot esam izlēmuši spert šo svarīgo soli :).
Prieks, ka lielākā daļa no Jums jau ir tik gatavas LIELAJAI dienai :) !
Mums šobrīd ir sarunāta ceremonija baznīcā, noīrēts viesu nams, uzrunāti vedēji un kāzu vadītājs :). Kleitas mērīju septembrī, bet tad sapratu, ka priekš manis tas ir par ātru, ja nu apnīk vai iepatīkas kas cits! Ziemā sakarā ar veselības problēmām baigi pieņēmos svarā un tagad jau 3 nedēļu pamazām atgūstu savas ierastās aprises :D, tā kā domāju ka drīzumā došos ķemmēt veikalus :)!
Šobrīd esmu šo to aplūkojusi i - netā. Bet esmu nedaudz vīlusies, jo domāju, ka salonu būs daudz vairāk.
Kā Jūs darījāt vispirms aplūkojāt internetā,kas patīk un tad devāties uzmērīt interesējošos modeļus vai arī devāties uz veikalu un ar pārdevējas palīdzību atradāt savu īsto kleitu :) ?
Napoleone
07.03.12. 23:01
Kāzu datums: 18.08.2012
Un vēl viens būtisks jautājums, vai kāda devās kleitas meklējumos ar līgavaini vai arī visas uzskatāt, ka tas ir nepareizi?
Mēs visu cenšamies darīt kopā un tāpēc doma ir kopā atrast īsto kleitu, jo līgavainis jau ir tikpat svarīgs cik līgava un vajag, lai abiem viss patiktu t.sk. kāzu kleita :).
danstan
07.03.12. 23:45
Kāzu datums: 16.06.2012
par kleitu - es internetā vispār neko saprast nevarēju - nekas nepatika.
tagad no pieredzes iesaku iet uz tādu salonu, kur teu ļaus/dos piemērīt daudzas dažādas kleitas. tikai tā var saprast kas tiešām tieši tev piestāv.
iesaku sola cafasso (iepriekš jāpierakstās, bet IR to vērts). un bija vēl viens salons kkur uz lācplēša ielas tādā pagalmā - bet tur kleeeeitu uj ku daudz, :) (tiesa gan daudzas ir īres, bet tas dod pieredzi).

es līgavaini neņēmu līdzi un neņemtu otrreiz arī - lai ir pārsteigumskāzu dienā (tikai internetā parādīju aptuvenu izskatu). viņam uzvalks gan man bija jāiet līdzi skatīt, :D
bet es arī neuzskatu, ka pārim viss ir jādara viemēr kopā, ;)
Agny
08.03.12. 09:02
Kāzu datums: 02.06.2012
Internetā jau var skatities, bet reāli man bija tā, ka tās kleitas, ko internetā biju noskatījusi uz vietas nebija vai nebija mans izmērs. Es darīju tā, ka izdrukāju tās kleitas, kas man patika un rādīju katrā salonā pārdevējai un viņa tad piemeklēja līdzīgu modeli. Bet tas tikai tad, ja tu skaidri zini, kādu modeli gribi. Jo bieži vien meitenes pašas nezina ko grib. Tad iesākumā vajag piemērīt no katra modeļa pa vienam, lai vispār saprastu virzienu, piemēram, kupla princeškleita, A-siluets, volāni, nāriņa, grieķu utml. Tāpat arī liela nozīme ir tam kāds materiāls tev patīk. Vismaz man bieži bija tā, ka modelis patīk, bet materiāls nē. Padomā kas tev vairāk patīk - satīns, tafts, šifons, mežģīnes. Tāpat arī tonis - pilnīgi balts, piena balts, ivory, šampanietis... Tam visam ir nozīme. Man diezgan ātri bija skaidrs, ka gribu taftu un A-siluetu, tad arī bija viegli, katrā salonā, kur gāju, prasīju tieši to un parasti bija tikai pāris modeļi ko piemērīt. No pieredzes - visbiežāk visām labi izskatās A-siluets un grieķu stila kleitas. Tas veikals Blaumaņa ielas pagalmā ir "De Lukss". Es arī iesaku tev tur aiziet, tur ir ļoti daudz dažādu stilu kleitu. Tad vēl no saloniem man patika Belle, Gimeneja, Jūlija (nepatika gan apkalpošana) un Beautiful Day, kur nopirku savu kleitu :)
danstan
08.03.12. 10:11
Kāzu datums: 16.06.2012
Gimeneju man arii ieteica, bet tur neljaava fotografeet, :(
par kraasu - to arii iesaku piemeeriit veikalaa. man, piemeeram, pie aadas un matiem galiigi neizskataas baltaa kraasa.
biii
08.03.12. 20:34
Kāzu datums: 19.05.2012
Es te no maija mēneša ielīdu :)
Par to, ka pašas gribat dekorēt mašīnu - tas ir par auto ziedu noformējumu? Ja tā, tad man arī ir tāda doma pašiem sapirkt ziedus, bet domāju par tehniskām detaļām - vai mācēsim paši piestiprināt ziedus pie auto, par izturību utt. Vai jums ir kādas iemaņas floristikā? ;)
nosey_angel
08.03.12. 21:01
Sveikas,

es arī biju apsvērusi domu pati dekorēt auto, bet tā kā mums plāni mainījās un es atradīšos citā pilsētā, līgavainis braukt mani izpirkt, tad man nebūs iespēja pašai izdekorēt auto.

Taču es pirms tam jau noskaidroju, ka ir speciāls lipeklis ziediem, ar kuriem tad ziedi tiek piestiprināti pie mašīnas, plus ir pūšams šķidrums, kurš ik pa laikiem ir jāuzpūš uz ziediem, tādējādi ziedi ilgāk saglabā savu formu un neizšķīst. Man ieteica, ka labākie ziedi dekorēšanai ir gladiolas, jo tie ir vieni no izturīgākajiem ziediem.

Es zinu, ka floristikas materiāli, lētāki ir atrodamie Rīgā, Mūrnieku ielā.