FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Rosio
18.02.12. 14:37
Kāzu datums: 25.08.2012
Parunāju ar topošo par ziediem, dekorācijām... Parādīju, kāds varētu būt pušķis no saulespuķēm; viņam nepatika. Un viņam vispār īpaši nepatīk doma par saulespuķēm. Protams, viņam tradicionālais, rozes. Protams, kuras vienmērizskatīsies eleganti. Bet arī par orhidejām viņam doma patika :) Tik jāsaprot, kāda krāsa. Man jau pašai vislabāk patika kā pušķī izskatās klasiski baltās. Bet gribas jau kādu košumiņu arī :)
Bet es laikam iešu uz salonu Lizante, tur ir liela izvēle. Un esmu darbam sūtījusi kompozīcijas, varbūt man tur ko ieteiks.
nosey_angel
18.02.12. 18:31
Kāzu datums: 11.08.2012
Jā, noteikti, ja būtu divu dienu kāzas, stress būtu lielāks. Mēs arī samazinājām viesu sarakstu no 70 uz 50 cilvēkiem, bet tik un tā fotogrāfs, video operators un mūziķi ir jāpabaro, kā saka, jo strādā visu dienu, tad tik un tā sanāks mums uz tiem visiem 60 cilvēkiem (ja bērnus ieskaita, mazliet pat vairāk. Vēl joprojām neesam sapratuši kā lai viņus skaita).
Ja par make up + friziere, kas brauc uz mājām ir Evija Briede. ( http://www.wix.com/sapnustudija/sapnustudija-evijabriede)
Vari aiziet, parunāties, apskatīties vai vari sadarboties un tad jau redzēsi vai derēs.
dandelion
19.02.12. 12:21
Kāzu datums: 03.08.2012
Sveikas!
Skatījos savu budžeta kalkulatoru un pamanīju pozīciju ''dziesmu grāmata'', bet, ja tā padomā, tad vispār nesapotu, vai tāda lieta ir vajadzīga? Jums būs šādas dziesmu grāmatas? Esmu bijus vienās, kāzās, kur arī tika dalītas šādas grāmatas ar teju 40 dziesmām, bet no tām tika nodziedātas tikai 3, divas baznīcā, viena pie mičošanas, bet tā kā mēs nelaulājamies baznīcā, tad vispār tikai labi, ja viena dziesma būs jādzied. Kādas ir jūsu domas šajā jautājumā?
nosey_angel
19.02.12. 14:27
Kāzu datums: 11.08.2012
Mēs arī nezinam vai vajag tās dziesmu grāmatas, jo reāli dziedās viesi tikai mičošanā un tad, kad iesim gulēt, miega dziesmiņu, pārējā laikā neesam domājuši dziedāt, jo būs gan dejas, gan atrakcijas. Kas gribēs dziedāt, vienmēr varēs pieiet pie mūziķiem un sarunāt, tā speciāli neesam domājuši.

Mēs esam izdomājuši, ka mičošanā parastās burciņas aplīmēsim ar dzelteno kreppapīru un tad ar lentīti piesiesim dziesmas vārdus. Līdz ar to, mičošanā būs visiem vārdi un kas vēlēsies varēs dziedāt.

Savukārt guļamo dziesmiņu ņemsim "Aijā žūžū", to jau visi aptuveni zina un vajadzība pēc vārdiem nav nepieciešama.
dandelion
19.02.12. 20:22
Jā, man arī tieši tāpat likās. Pieļauju, ka tāda dziesmu grāmata bija aktuāla agrāk, kad mūziķus un Dj neaicināja, bet visi lustīgi sēdēja ap galdu un dziedāja.
Tāpat laikam atteiksimies no viesu grāmatas, vienkārši neredzu jēgu viņai, bet tās ir tikai manas domas.

Rīt mums tikšanās ar vakara vadītāju, vismaz par to prieciņš, ceram, ka būs labi! (:
skypresent
20.02.12. 16:29
Kāzu datums: 09.07.2010
Līgaviņas, viesu grāmatas drīz būs iespējams iegādāties SIA PUSE PLUS, Kalnciema ielā 88a, Rīgā.
ZaneZee
20.02.12. 16:39
Rosio, kādas aktivitātes jūs plānojat Turaidā?
Mums kāzu scenrārijs ļoti līdzīgs- Siguldas dzimtsarakstu nodaļa -> fotografēšanās -> uzkodas un šampanietis ar viesiem -> dodamies ceļojumā. Tikai mums viesi nevis 20, bet ap 60.
Kaut kā nebiju iedomājusies vēl kādas aktivitātes viesiem plānot. Ko jūs darīsiet?
Rosio
20.02.12. 20:08
Kurā datumā jums kāzas? :)
Kur jums paredzēta fotosesija?
Kur dosieties ceļojumā?

Mums plāns: dzimtsarakstu nodaļa-fotogrēšanās-Turaida (pie kalēja kalsim laimes pakavu un viesiem ļausim kalt laimes naudiņas)-fotosesija-ar zirgu pajūgu izbrauksim-pusdienas.
Vēl neesmu izdomājusi, ko darīs viesi, kamēr mēs ar zirga pajūgu izbrauksim. Un vai dzert šamapnieti pirms pusdienām.

www.sigulda.lv ir dažādas aktivitātes jaunlaulātajiem un viesiem :)
ZaneZee
21.02.12. 07:41
Paldies par info! :)
Mums kāzas ir 12.maijā, bet pie maija līgavu sarunām neesmu manījusi nevienu, kam būtu līdzīgs plāns, tāopēc iemaldījos augustā.. :)
Par fotosesijas vietu vēl neesam izdomājuši. Ir doma pavasarī izbraukāt Siguldu un apskatīt, kur varētu fotografēties. Galvenais, lai nav tālu jābrauc- lai viesiem nav ilgi jāgaida.
Ceļojumā dosimies ar savu auto- tepat pa Baltijas valstīm.
Rosio
21.02.12. 13:59
Tajā pašā dienā brauksiet?
Nu mēs šonedēļ tiksimies ar fotogrāfu, lūgšu viņam padomāt par iespējamajām fotogrāfēšanās vietām. Bet domāju, ka turpat Turaidā tas arī notiks, jo tur daudz vietas un skaisti.
Kur jūs klāsiet uzkodu galdu?
ZaneZee
21.02.12. 14:51
Jā, brauksim tajā pašā dienā, uzreiz pēc viesībām- pavadīsim romantisku vakaru prom no visiem :)
Bankets mums būs turpat netālu no dzimtsarakstu nodaļas- Villa Alberta. Tikai šampanietis un uzkodas, un, protams kafija un torte. Torti ceps topošā vīramāte.
Kur jums būs viesības?
Karūsiņa
24.02.12. 09:55
Sveikas, līgaviņas!! Ar interesi palasīju Jūsu sarunas :)) Arī es esmu Augusta līgaviņu sarakstā, pašreiz esmu domu bardakā, nezinu vairs, ko gribu vilkt, kādas krāsas gribu kāzās utt. Lai gan vēl kādu laiku atpakaļ viss bija skaidrs un laikam tuvojoties, tāds, kā apjukums :) Kāzas mums ir 03.08.2012, esam bijuši aplūkot potenciālo viesību namu, jo pārējie, ko vēlējāmies ir aizņemti, mēs mazliet par vēlu esam sākuši riktēties.. Skatos, ka daudzas no Jums jau pagājušā gada nogalē ir noorganizējušas viesību norises vietu, malacītes :)
edge_2012
24.02.12. 11:55
Sveika :)
Apsveicu ar pievienošanos mūsu pulciņam!! :)
Tev viss izdosies un novēlu Tev atrast svinību vietu gan gaumei, gan vēlmēm!!
edge_2012
24.02.12. 11:58
Lūgums Tev - atzīmējies arī augusta meiteņu diskusijā - Iepazīsimies!
Karūsiņa
24.02.12. 19:05
Paldies, par laba vēlējumiem :))
Labi, atzīmēšos ;)
Vizbuliite
25.02.12. 15:37
Ja kādai nav vēl video operators, varbūt noder :)
Tiko pamanīju akciju, pērkam kopā :)

http://www.perkamkopa.lv/product/1664
darlija
27.02.12. 12:31
Kāzu datums: 25.05.2018
Sveikas! Vējos arī es padalīties jau ar paveiktajiem un ieplānotajiem darbiņiem :)
Laulības būs 24.08.12! Sākotnējā doma bija 25.08.12 ,lai mūsu gada dienā( 27.08) varam doties kāzu ceļojumā!
Vajadzības sākumā bija šādas- konkrēts katoļu mācītājs ( ģimenes draugs),kuram baznīca ir Saldū ( mēs esam Jelgava-Rīga) ,tas nozīmē,ka svinību vieta jāmeklē kkur Kurzemē! Pirmais variants bija Kalna muiža ( Piena muiža) , otrais -Jaunmoku pils. Aizbraucām uz Kalna muižu..un tā īsti līdz galam tur nepatika..kkā tā attieksme tāda ne visai..un arī ieejas galvenās durvis tādas dīvainas priekš līgavas nešanas iekšā,jo priekšā ir vēj-turis..vienvārdsakot - abi izbrāķējam. Līdz ar to sakām domāt par Jaunmoku pili,bet kaut kā nebija no apkārtējiem tur neviens bijis,tad atmetām to variantu arī,nekādas atsauksmes neievācām! Nākamie varianti bija Mālpils muiža,Dikļu pils ( bet par cik līgavainim brālis ( mūsu vedējs) tur jau laulājās un ,diemžēl, ir šķīries,tad likās tā neforši sanāk) un Bīriņu pils ( mans bērnības sapnītis ar āra ceremoniju lapenē ). Tad nu pierezervējām Dikļu pili ( lai ir kā pēdējais variants) ,Mālpils atkrita,jo visi datumi jau pilni,tad nu Bīriņi palika kā pirmis variants ( bet ar iespēju 24.08)...aizbraucām-iepatikās!!!!!Vairāk kā ideāli:))tad nu arī palikām pie šī varianta-ar visu laulību ceremoniju tur pat uz vietas :))

Ar mašīnu gāja arī tā pat..sākumā jau bija skaidrs -kādu gribam..amerikāņu lielais fords,bet sazinoties ar saimnieku uzzinājām,ka šis auto jau vairs nav LV :( tad nu pamazām,pamazām līdz sapratām,ka gribam 80' gadu jaguāru..ir viens Rīgas ielās noskatīts..zinām konkrētu parkošanās vietu,tāpēc drīzumā liksim zīmīti uz tā auto :D
Kleita..eh...jau pirms diviem gadiem nejauši uzgāju savu sapņu kleitu ... no salona Timils. bet nju nedaudz saskumu,kad uzzināju cenu 1150ls :/.. Līgavainis sākotnēji bija teicis,lai skatos kleitu uz 800ls...bet kad pateicu šai kleitai cenu,tad šis teica-nekas,lai ir šī! Bet man kkā roka pašai neceļas šādu kleitu pasūtīt.. : / ..kkā liekas nedaudz par traku..un pāršūt pēc tam viņu aŗī nevarētu ( kā kleitu īpašiem gadījumiem ) , jo viņai tāda zvanveida formas..ar kuplo apakšu,standarta fasons! Tad nu sanāk,ka šī man tagad tāda sāpīga tēma :/ Bet gan jau :))

Kāzu valsim jau ir sarunāta meitene, viena ar savu orģināl-dziesmu.kura pirms kādas nedēļas tika pirmatskaņota pa Tv .. un tā netīšām sanāca,ka abi izdzirdējām un sapratām -tā ir mūsu pirmā valša dziesma :) ..sarunāju,ka pati meitene atbrauks un nodziedās! :))
Muzikanti jau arī sarunāti ,jo vedējai labākās draudzenes vīriņš ir Dainis Skutelis,kuru nesen jau iepazinām arī privāti,tad nu būs viņš ar savu grupu :)
āra lapenei sarunāšu savu vienu draudzeni ar saksafonu ( mīļākais instruments) ..
fotogrāfe būs arī viena draudzene,jo ir profesionāle šajā jautājumā :) ..un būs arī pirmskāzu fotosesija :)
tad nu sanāk,ka steidzīgie jautājumi,kuri ir saistīti ar citiem cilvēkiem ir -
operātors
florists ( pils pušķošanai un lapenei)
kūka ( pilī necep)
mašīna ( jānoķer kkurā brīdī,kad būs noparkojusies savā ierastajā vietiņā)
kleita- jādomā alternatīvs ( lai var sākt šūt,jo Līgavainis pieskaņosies maniem toņiem un arī visu šūs)

kāzu ceļojuma varianti - Maljorka, Tenerife ..vrb vēl kāds uzradīsies..bet tos uzzinājām,ka ap maiju jārezervē :)

ņu kka tā- kkas ir,kkas nav :) bet pamazām viss notiek :) Līgavainis ļoti daudz ko uzņemās pats darīt un meklēt..tāpēc man paliek sīkumiņi :) galvenais ko es novērtēju,ka viņš gan man,gan maniem radiem ir pateici- par cik sīs būs manas pirmās un pēdējās kāzas,tad viņš grib ,lai viss ir tā kā es vēlos un lai es jūtos kā pasakā šajā dienā :))
darlija
27.02.12. 12:40
Kāzu datums: 25.05.2018
un piemirsu - puķītes būs frēzijas :) visur,visur!
plīvuri priekšā sejai Līgavainis negrib..bet kkādu plīvurīti gribās
vedēji būs -mana draudzene un līgavaiņa brālis :)
Kika26
27.02.12. 19:54
Kāzu datums: 04.08.2012
Es tikai kko nesaprotu ar to pasi...ka tad sanaak? piemeram mes esam ieplanojusi kaazu celojuma lidot 2 dienas pec kazam, tad es vel varu ar veco pasi,jo vina skaitas menesi deriga? Vai mani pari robezai kads laidis ar to veco pasi??
Rosio
29.02.12. 21:37
Kaut kāds mieriņš iestājies. Vispār nekas nekustās uz priekšu. Šodien ar fotogrāfu līgumu parakstījām. Kleitu meklēt arī nav iedvesmas, tas viss laikam tāpēc, ka daudz darba un visādas citādas lietas, kas jādara.