FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Rosio
14.02.12. 21:06
Kāzu datums: 25.08.2012
Mēs arī lūkojamies uz šiem gredzeniem :) Vēl neesam ne piemērījuši, ne īsti meklējuši kur citur. VNk. iegāju veikalā, iepatikās, parādīju Savējam, viņam arī patika :)
Rosio
14.02.12. 21:08
Mēs arī domājam braukt ar savu auto, pareizāk sakot, ar drauga darba auto :) Un auto vispār mums nav tik svarīgs.

Jā, man patīk Sigulda :) Un galvenais attieksme. Tur burtiski staro no cilvēkiem labsirdība un atsaucība. Nevarējām atrast, kur atrodas dzimtsarakstu nodaļa (reāli dzimtsrakstu nodaļa atrodas slimnīcā), bet ceremonijas notiek Jaunajā pilī :) Un meklējot slimnīcu, cilvēki paši mums palīdzēja, nemaz nepaspējām uzjautāt, kur atrodas.
edge_2012
14.02.12. 22:59
Kāzu datums: 03.08.2012
Es tikko paskatījos un konstatēju, ka arī Tev datums ir 3.augusts. Priecājos, ka vēl kāda šo datumu ir izvēlējusies :)
dandelion
15.02.12. 11:08
Zinu, ka mums vienā dienā, piefiksēju jau labu laiciņu atpakaļ, ka ir vēl kāda ar šo datumiņu! :) Pat atceros, ka teici, ka svinēsiet 3dienu kāzas. Atšķirība tikai, ka mums viss ļoti lēni kust uz priekšu, tāpēc es tik pa laiciņam ienāku, palsau, cik visas tālu tikušas un sapurinu gan sevi, gan draugu, ka jāorganizē viss raitāk. :D
edge_2012
15.02.12. 13:03
Nu ja lielās lietas - svinību vieta, fotogrāfs, vedēji un laulību laiks ir sarunāti, tad jau pārējo var izdarīt. Viss jau atkarīgs no tā, ko un kā paši vēlaties. Ja vēl var iesaistīt draugus un radus, lai palīdz ar padomu vai darbiņu padarīšanu, tad jau viss būs super :)
Galvenais, kā jau te meitenes raksta, ir parāk nesastresoties un nepārdegt, bet gan izbaudīt gatavošanās laiku, jo tas jau ir tas skaistākais... Kāzu diena paies nemanot :)
ziiliite
15.02.12. 21:53
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas, meitenes!
Sanāk tikai pa retam ienākt un palasīt, kā citām veicas:)))) Malacītes, tiešām daudz jau padarīts.
Mums kāzu vieta ir sarunāta, arī muzikanti aizrunāti. Kāzu kleitu šūs tieši man. Vēl gredzeni jāsameklē, esam skatījušies, domājam, ka nākamo mēnesi nopirksim. Ielūgumus taisīšu pati ar palīgiem, domāju, ka tas būs gan sirsnīgāk, gan mīļāk. Daudzas lietas ir sākuma stadijā, kuras jāpabeidz. Uz galda pie galda kartītēm domājam pielikt klāt sirsniņu no smilšu mīklas ar mūsu iniciāļiem. Vēl ienāca prātā doma, ka otrā dienā katram viesim uzdāvināt burciņu ar pašgatavotu jāņogu želeju:))))
Rosio
16.02.12. 11:58
Meitenes, es esmu panikā...es biju izvēlējusies kāzu krāsu oranžu, rotāt visu ar saulespuķēm... bet tagad sapratu, ka augustā tas viss neiederās, tas vairāk derētu septembrim. Un vakar ieraudzīju skaistus līgavas pušķus, auto dekorus, galda kompozīcijas no orhidejām. Ļoti smalki un eleganti izskatījās. Protams, arī dārgi. Neko vispār nesaprotu, ne kādu krāsu gribu, ne kādus ziedus. Neko. :))))) Tāpēc nevaru izvēlēties ne kāzu ielūgumus, ne galda kartes uttt. Laikam vispirms kleita jāizvēlas un, tad var domāt par tādām lietām.
nosey_angel
16.02.12. 12:25
Kāzu datums: 11.08.2012
Mūsu kāzu tēma ir saulespuķes un es neateikšos no šīs idejas. Vakar satikos ar Aivi Megri no AM Dizains un viņš pastāstīja, ko vajag un, no kā labāk atteikties. Man ielūgumi jau gatavi, galda kartes jau bija iesāktas, bet tad Aivis pastāstīja vienu ideju, kas iepatikās, tad nu es pārtaisīšu :)
Būs man saulespuķes ar zilajiem ziediņiem :))
Rosio
16.02.12. 15:41
Vēl viena kopīga lietiņa mums :)) Saulespuķes... pušķis arī būs no saulespuķēm?
Nofotografēsi un atsūtīsi savus ielūgumiņus vēstulītē.

Forši, malacis!
nosey_angel
16.02.12. 16:41
Jā, arī pušķis būs no saulespuķēm. Es gribēju ar rudzupuķēm, bet man teica, ka rudzupuķes būs ļoti grūti dabūt un neizturīgas. Tā kā saulespuķes arī nav no izturīgākajām, tad speciāli audzēs man īapsās saulespuķes, lai nav par lielu un nav par mazu. Tā kā es negribēju standarta pušķi kā visām, tad nu man ieteica ļoti labas alternatīvas, manam vienkāršajam pušķim, bet, lai izturētu un gadījumā, ja saulespuķes noplok, ir puķes, kas būs "frišas" visu dienu :)
Tad nu mans līgavas pušķis un līgavaiņa ziedu piespraude būs no : LĪGAVAS PUŠĶIS- PUSLODE NO SAULESPUĶĒM, DZELTENAS SPRAY ROZĪTES, ZILĀS KURPĪTES, DELFĪNIJAS, KAĶPĒDIŅAS, ORNITOGĀĻI-PUŠĶIM DZELTENS KĀTS – DZELTENA LENTĪTE. (sorry, ka viss ar lielajiem, es iekopēju rezumē no florista). Tā kā visas puķes ir it kā vienkāršas, bet tai pat laikā bāzē nedabūsi tādas, kā viņš teica - rozes jebkurā bāzē sākot no 10 santīmiem var dabūt, bet visas manas puķes ir speciāli jāaudzē, tad izmaksās man 30Ls pušķis un piespraude 4 Ls. Visas galda dekorācijas būs ar saulespuķēm un šīm puķēm apspēlētas, vāzēs būs ziedi akmentiņi un citrona šķēlītes, bet galda kartes turēsies citronos :) Tas tādam akcentam, ja kādam paliek par saldu ;)
Mēs esam pasūtījuši kāzu karogu apgleznotu, kas arī ir ar saulespuķu motīviem un šampanieša glāzes, arī ar saulespuķēm un zilajiem ziediņiem. Rīt mums piegādās viesu grāmatu, kas arī speciāli tika izstrādāta, lai viss saskanētu vienā gammā :)
Nevaru jau sagaidīt, kad es visu to redzēšu:)
Rīt eju pie šuvējas : šūšu mežģīņu bolero jaciņu, dabūju fantastisku audumu, tad nu tagad taps man jaciņa (esmu salīga) un vēl plīvuram maliņa no tām pašām mežģīnēm tiks apstrādāta :)
Ja jau Tev arī būs saulespuķu motīvi, kā Jums vedēji ģērbsies, kādos toņos? Zilajos vai brūnajos? Man vedējmāte jau stresiņā, ka nezina, ko skatīties ;) Bet es nevaru saprast kā labāk. Laikam jau tas zilais labs akcents būtu visam. Ja zils ar dzeltenu. Domājams, ka dzeltenu kleitu jau nu nē, bet nu brūnu vai zilu...tik grūti izlemt! Padomiņu, lūdzu ;)
tatjanka89
17.02.12. 09:18
Sveikas līgavas! Varu ieteikt jums visforšāko video operatoru Latvijā. Maksā dārgi (ņem no 400 līdz 500 LS par visu dienu), taču kvalitāte ir satriecoša. Operatori parasti strādā divi, tāpēc cena ir visai liela! Iesaku!
http://sunrisestudio.lv/svadby
Rosio
17.02.12. 09:34
oho, vedējiem vēl kā īpaši jātērpjas. Nē, nē, mēs neliksim īpašā krāsā tērpties. Mums ir vedēji kā liecinieki, dokumentu parakstītāji un pirmā tosta teicēji. Mums viss citādāk. Kāzas uz 5h, tad es laikam neiespringšu :))
nosey_angel
17.02.12. 10:46
Viņi paši grib, lai pasakām kādās krāsās, lai viņi ģērbjas, lai viss ir saskaņots. Es tāpēc esmu apmulsusi, teicu, lai jau pati skatās, saskaņojas abi un tad man pasaka. Taču nē, šī gaida no manis atslēgas vārdu - krāsas nosaukumu :D Tā jau forši, ka viņi pie daudz kā piedomā, kas man ne prātā nenāca. Tad nu mēs abi ar līgavaini sēžam un domājam un netiekam gudri!
Rosio
17.02.12. 13:07
forši, ka tādi vedēji :)
AiBris
17.02.12. 14:49
Kāzu datums: 04.08.2012
Tā diena ar joni tuvojas!!! Pa šo laiku esam iegrāmatojuši datumu, pasūtījuši juvelierim gredzenus (kasiskas zelta stīpiņas :)), sākuši alkohola aprēķinu, lai var ķerties klāt iegādei, un esmu tikusi pie kleitas un plīvura! Kleitu pasūtīju pēc savām bildēm (no mērīšanas salonā un kolāža no visādām bildītēm) ebay ķīnas kleitu fabrikā: rezultāts - satriecošs - der kā uzlieta, piegriezums, darba kvalitāte, rotājumi, krāsa un audums - tieši kā gribēju, tikai vajadzēs ķīmiski iztīrīt, lai būtu gluda, jo mājās tādu brīnumu bail gludināt ;)Pamatīga vilšanās par Latvijas muitas sistēmu - nācās nodokļos samaksāt 36%, tā kā, ja kāda plāno sūtīt - uzrakstiet privāti, pastāstīšu, kā no šāda pārsteiguma vislabāk izvairīties... Ilgi domājām par krāsām, kādas kombinēt, bet laikam paliksim pie baltā...
puķu_meitene
17.02.12. 15:17
Atvainojos ka iejaucos jūsu diskusijā, bet tomēr: jautājums, kur jūs pasūtījāt viesu grāmatu?
nosey_angel
17.02.12. 15:53
Viss kārtībā, mēs viesu grāmatu pasūtījām pie Klāva Skrastiņa (http://radosi.lv/#!prettyPhoto). Viņam tur ir albumi, bet mēs pasūtījām viesu grāmatu. Rīt beidzot saņemsim, jo vakar viņam nesanāca ar to piegādi kaut kas. Viņš pats no Valmieras, bet viesu grāmatu pievedīs uz mājām.
edge_2012
17.02.12. 18:19
Nu tā, mums ar tagad viss oficiāli!! Vakar uzrakstījām iesniegumu Kuldīgas dzimtsarakstu nodaļā. Man tur ļoti iepatikās.
Bijām viesu namā vēlreiz, izstaigāju istabiņas un izplānoju, kā viesus guldināšu :) Izrunājām jau šādas tādas detaļas ar saimnieci.

Šodien savukārt biju uz pirmo kleitas, precīzāk sakot, korsetes piemērīšanu :)

Bet man ir problēma - kāzu torte!
Vai kāda nezin Kuldīgā vai apkārtnē kādu labu toršu cepēju????
Rosio
18.02.12. 14:22
Ārprāc, cik jums visām meitenēm tik daudz kas izdarīts. :))Bet nu jā, laikam es arī vairāk iespringtu, ja man būtu divdienu kāzas ar 60 viesiem :)) Bet man tā nav :)

Mums ir tikai uzrakstīts iesniegums, izdomātas aktivitātes, ko darīsim pēc ceremonijas un sarunāts restorāns. Esmu izpētījusi ēdienkarti, bet par to visu braukšu runāt tik maijā vai jūnijā. Un nākamnedēļ tiksimie ar fotogrādfu.
Rosio
18.02.12. 14:32
Meitenes, varbūt varat ieteikt frizieri-make up, kas brauc uz mājām /Rīga/.
Godīgi sakot, pati vēl neesmu meklējusi. Un es noteikti gribēšu arī frizūru pirms tam izmēģināt, jo man ir bijusi slikta pieredze ar frizūrām :(