FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
nosey_angel
08.02.12. 21:31
Kāzu datums: 11.08.2012
Es atradu salonā Jūlija, Grieķu stila kleitiņu. Kad uzvilku sapratu, ka tā ir mana kleita :) Māsa bija blakus un arī piekrita :) Esmu ļoti gandarīta par pirkumu, lai gan nācās šķirties no 460 ls :( Taču līgavainis teica, ka gribu, lai pērku, ieekonomēsim uz kaut ko citu, tagad tad nu es domāju uz ko, vienīgais, kas nāk prātā ir alkohols :D

Mēs valsi mācāmies pie līgavaiņa bijušā kursa biedra, kas ir Rihtera deju skolas īpašnieka dēls, mazliet par blatu sanāk (kaut kā mums noveicies), lai gan tāpat maksājam 15 Ls par nodarbību, bet mēs dejojam ilgāk nekā standarta pāri.

Friziere fizāžiste piekrita manām kāzām, varu apjautāties vai piekritīs vēl kādam, jo pati tagad gatavojas savām kāzām, viņai ir nedēļu pirms manis kāzas :) Ja interesē un Tajā dienā nav Tavas kāzas, apjautāšos :)
ElinaAngel
08.02.12. 23:24
Es kleitu atradu salonā Santa - burvīga nāriņveida kleita par 395 Ls. Pirms tam biju izstaigājusi diezgan daudzus salonus, bet viss, kas derēja uz mana trauslā, mazā auguma tā īsti nepatika vai arī bija šausmīgi dārgs.

Vienmēr biju sapņojusi par kuplu princešu kleitu, bet, kad reāli uzvilku šo mākoni uz sava 160 cm auguma, sāku smieties ne pa jokam :) Īsām un trauslas miesasbūves līgavām iesaku nāriņas kleitu, jo tas vizuāli nepadara tik ļoti īsu (vismaz uz mana auguma šis optiskais apmāns labi darbojās) :) ne mirkli nenožēloju savu izvēli, nevaru sagaidīt kad beidzot pienāks šī burvīgā dieniņa, kad varēs uzvilkt kleitiņu :)
Rosio
09.02.12. 09:14
Kāzu datums: 25.08.2012
Atsūtīsi, kādas izskatās nāriņveida kleitas :))
Te visādi nosaukumi, ka gudrs netiec :))
Rosio
09.02.12. 09:16
Mums kāzas paredzētas 25.augustā :)

Mēs ar draugu arī 3 mēnešus gājām grupiņā uz Rihtera deju skolu pie Ligitas Riheteres mācīties dejot, bet kaut kā neaizrāva :( Tagad domāju par deju, bet laikam paši kaut ko sameistarosim, paskatīsimies internetā :) Tik dziesma jāatrod.
Rosio
09.02.12. 09:19
Kur plānojat doties kāzu ceļojumā?
nosey_angel
09.02.12. 10:21
NJā, Ligita Rihtere ir viņa māte. Mums pagaidām viss izdodas un esam apmierināti, tas, ka kursa biedri bijušie arī daudz, ko laikam nozīmē. Stress jau ir par deju...

Klau, vai kāda zina vēl kādu video operatoru, kurš ir brīvs augustā :) Laikam visas jau esiet rezervējušas! Jau 3. dienu mēģinu kādu atrast, visi ir aizņemti :( Taisni panika sāk rasties, negribas paļauties tīri uz amatieru video, tomēr tā ir lieta, kas paliks ilgi!

Varbūt kāda ir bijusi mežģīņu auduma meklējumos un zina, kur ir kāds foršs veikaliņš. Biju Agakhan, bet tur nekā nav, viens balts mežģīņu audums un viss. Es te tagad lasu, ka Veikalā Audums plus ir vairāki mežģīņu audumi, jāaiziet jāapskatās. Man kleita ir, bet gribu vēl bolero uzšūt no mežģīnēm, kā arī plīvuram malu apstrādāt ar to pašu mežģīņu audumu kā bolero.
blow
09.02.12. 17:11
Veikalā suffle vecrīgā. liela izvēle un var arī pasūtīt.
nosey_angel
09.02.12. 20:47
Liels paldies, tur šodien nopirku, tiešām izvēle liela :)
Rosio
10.02.12. 10:14
Smukas kleitas, īpaši otrajā linkā redzamā kleita patīk. Es vēl neesmu bijusi pielaikot kleitas. Man arī patīk nāriņveida kleitas, bet vai nav stīva sajūta. man gribas, lai ir brīva sajūta.
Rosio
10.02.12. 10:15
Un tagad varu jums oficiāli pievienoties. vakar uzrakstījām iesniegumus. 25.08.2012 :), Sigulda, Jaunās pils zāle.
Rosio
10.02.12. 10:17
Jāsāk ķerties klāt visiem darbiem :)
Ir rezervēts datums, izdomāts kāzu koncepts, apzinātas dažas lietas. Thas all. aaa, un kašķi ar draudzenēm par to, ka nebiju oficiāli paziņojusi par saderināšanos. Un jāklausās topošās vīra mātes norādījumi :@

Mūsu koncepts:
ceremonijas dienā piedalās tikai ģemes, kopā 20 cilvēki. Ceremonija, aktivitātes Turaidā, fotosesija Turaidā un pusdienas. Vakarā dodameis ceļojumā :) Un septembrī vai oktobrī lielais draugu tuss kādā viesu namā.
nosey_angel
10.02.12. 10:26
Skan ļoti skaisti :) Mēs arī sākotnēji gribējām Siguldā kāzas svinēt, bet līdz Siguldai pagrūti aizbraukt iesniegumu uzrakstīt, jo līgavainim darbā jābūt katru dienu līdz 18. Līdz ar to vajadzēja meklēt tuvāku vietu, kur viņš pusdienlaikā var izskriet. Man patīk tas, ka Siguldas Dzimtsarakstu nodaļa atrodas pilī :)
Es domāju, ka draudzenes sagādā ne tikai Tev raizes :) Katrai ir savas domas par ideālajām kāzām, esmu pirmā no visām, kas precas, tad nu katra cenšas man ar saviem padomiem un kritiku, ka man kāzās nebūs rozes :D Tad nu centos katrai iedalīt kaut ko, lai ir par ko domāt - kāzu avīzes gatavošanu, vecmeitu ballītes sagatavošanās darbus, lai domā :D
ElinaAngel
10.02.12. 23:02
Baigo stīvumu es nemanīju, bet tas varētu būt atkarīgs no auduma un no tā, cik zemu sākas svārkiem paplatinājums. Piemēram, mana kleita ir no tafta un paplatinājums sākas nedaudz zem gurniem. es jūtos tajā kleitā ideāli, pat labāk nekā dažās mērītajās princeškleitās. tikai iespējams radīsies problēmas, kad būs daudz jālocās, bet ko lai dara - skaistums prasa upurus :D
ElinaAngel
10.02.12. 23:14
Ar to ceļojumu ir tā, ka mūsu vēlmes diezgan atšķiras :( līgavainis grib tikai kaut kur gulēt pludmalē un baudīt siltumu un jūru, bet es gribu kaut ko aktīvāku un kaut ko vairāk izzināt par citam zemēm, kaut ko apskatīt, apmeklēt kaut kādas interesantas vietas utt. Man šausmīgi patīk ceļot un apskatīt viskautko jaunu un es uzskatu, ka pagulēt ar jauno vīriņu jūras krastā var arī te pat Latvijā :D Mēs tomēr nonācām pie kopsaucēja - atradām vienu tūrfirmas piedāvāto ceļojumu, kas iekļauj ekskursijas dažās Eiropas valstīs, gan atpūtu pie jūras Franču rivjērā :) Ne uz kādām eksotiskām vietām nebrauksim :)
ziiliite
11.02.12. 15:39
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas meitenes!
Arī es vēlētos atzīmēties:))) un pievienoties augusta līgaviņām! Interesanti viedokļu un idejas.
Jautājums no manas puses- par dāvanām vecākiem?
nosey_angel
11.02.12. 21:13
Mēs arī domājam par dāvanām vecākiem. Tagad ir ļoti daudz dažādi piedāvājumi. kad mēs tā runājām, ka vedējiem domājam dāvināt atpūtu kādā no kompleksiem, mani vecāki teica, ka viņi gan gribētu kaut ko aktīvāku! Tad nu tagad ir problēmas! Zinām, ka līgavaiņa vecāki ir lieli teātra mīļi, domājam uzdāvināt abonementu, tad nu paliek vienīgi mani vecāki ar savu "aktīvi" :D
Vecvecākiem doma ir uztaisīt groziņu, kur būs mūsu kopbilde, konfektes un šokolādes mūsu īpašajos iepakojumos, kā arī paštaisīts ogu, medus uzlējums, veselībai.
Kā ar māsām un brāļiem? Esiet domājuši? Man māsa un brālis ļoti daudz palīdz ar visu organizēšanu, līgavainim nav ne māsu, ne brāļu. tad nu tagad domājam, kā tad īsti ir... citi saka, ka vajag, citi saka, ka nevajag...
Rosio
12.02.12. 20:11
Mums jau arī darba laiks līdz 17:00, bet darbā atprasījos, protams, nesakot iemeslu :) Jā, negribējām Rīgas dzimtsarakstu nodaļas, jo te viss diezgan lielā konveijerā notiek. Ja Rīgā pārim tiek dotas ap 30min uzturēties dzimtsrakstu nodaļā, tad Siguldā ap stundu. Mierīgi vari sabildēties uttt. Vadītāja kolosāla, ļoti pretimnākoša. Iesaku.

Mēs vecākiem digitālos fotorāmjus dāvināsim. Lieciniekiem neesam domājuši, jo mums viņi būs tikai kā dokumentu parakstītāji un pirmā tosta teicēji. Pārējos sīkumus jautāšu māsai, lai palīdz.
Gribas kaut kādus sīkumiņus viesiem par atmiņu, bet nevaru saprast ko. Gribas tā, lai ir uz galda katram pie šķīvja, varētu apvienot kā galda karti. Redzēju kaut kur svečturīšus, kuri smuki ar lentīti aptīti un klāt galda kartīte. Bet tas vairāk man šķiet iederētos rudens/ziemas ieskaņās nevis vasaras.
nosey_angel
12.02.12. 21:36
Mēs abi beigās nolēmām Jelgavā. Tā kā esmu no tās puses (nu vismaz uz Jelgavas pusi), tad nu nolēmām, ka būs mums ar visu izpirkšanu, kad iepriekš došos pie saviem vecākiem un nakti pārlaidīšu viņu mājās. Tad pēc uzdevumu izpildes, dosimies uz Jelgavu, sarakstīties, pa Jelgavas tiltiņiem, pili (līgavainis mācījās LLU, tad jau vismaz kopīgas atmiņas būs no Jelgavas) un tad uz Rundāles pili, kur pils dārzā būs pirmais šampanietis, uzkodu baudīšana, kopbilde ar viesiem, vecākiem un pašiem, kā arī kopā ar vedējiem fotosesija. Sazvanījāmies ar pili, izrādās kāzu dienā visiem jaunlaulātajiem un viņu viesiem no ieejas cenas ir 50% atlaide, kas mūs tikai iepriecināja :)
Pēc pils apmeklējuma viesi dodas uz viesu namu, kas mums atrodas Katlakalnā, gatavojas mūsu sagaidīšanai, bet mēs ar vecākiem, vedējiem dodamies uz zirgu izjādi un tad jau dodamies uz viesu nama pusi!

Mēs izdomājām, ka viesiem dāvināsim šokolādi, ko ietīsim savā īpašajā papīrā, ar mūsu logo, kas attēlots ir uz kāzu karoga un otrā pusē pateicību par ierašanos.
ta_bita
12.02.12. 22:23
Kāzu datums: 04.08.2012
Man sanāk, ka lielākie darbi izdarīti:
- kleita nopirkta,
- gredzeni nopirkti un kastītē gaida savu lielo brīdi!
- fotogrāfs sarunāts,
- kāzu vadītāja sarunāta,
- muzikanti sarunāti , tikšanās ar viņiem paredzēta ap Jāņiem,
- rīt , 13.februārī, braucam uz izvēlēto viesu namu iemaksāt drošības naudu un noslēgt līgumu.
- ielūgumi uztaisīti, vēl tikai galda kartes.
Protams, vēl jānopērk vīram krekls, kurpes abiem un citi pirkumi.Uzvalku jaunu nepirksim, jo pāgājušā gadā vajadzēja pirkt, un stāv jauns .