FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Evia
01.02.12. 09:56
Kāzu datums: 07.07.2012
[nedaudz iespraucos no jūlija līgavām,bet info gan jau noderēs]

Es pamēģināju printēt uz pauspapīra - sanāca tā pat kā uz parastās A4 lapas, takā droši ;)
Puķe11
01.02.12. 10:00
Kāzu datums: 11.08.2012
ar ko Tu domā līmēt tos kristāliņus? jo man arī tā doma neatlaiž.... ar superlīmi vai karsto līmi? vai kaut ko citu?
Ms_Lyndinette
01.02.12. 10:34
Domāju ar superlīmi vai parasto PVA līmi, jāmēģina dabūt caurspīdīgā, jo baidos ka superlīem atstāj nesmukus pleķus,baigi ieēdas... Paskatījos youtube kā veidot ielūgumus un tur meitenes lieto kā skoča rullīti,kas līmē līmi novel līniju ar to un tā līnija nav slapja,nesmērējas, bet lipīga un notur gan otru lapu, gan lentītes tā līmē... tādu veikalos neesmu vēl redzējusi,bet ģribu dabūt,jo no parastās līmes iespējams palisk tie mitrie pleķi..
Kristāliņus esmu līmējusi arī citur,smalka padarīšana, ar pinceti mērcēju līmē un līmēju, bet uz ielūgumiem jau tikai dažus prasās tā kā jābūt okei....

Paldies Evia par atbildi,es jau ar te no septembra meitenēm ;)
viena_meitene
01.02.12. 11:24
Kāzu datums: 04.05.2012
tas, ko Tu varbūt domā-tas lipīgais skočs..ir tāda divpusējā līmlente. Ir dažāda biezuma. Depo jābūt, zinu, ka "Mājau un Dārzam"100% ir. ir arī apt.1,5 cm platumā
izskatās šādi http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=divpus%C4%93j%C4%81+l%C4%ABmlenta

Lentu uzlīmē uz vajadzīg;ās vietas, to dzelteno papīru noplēš un tad var līmēt, ko nu grib.
Skydrinja
01.02.12. 11:41
Kāzu datums: 10.08.2012
Sveikas, meitenes.
Mūsu kāzu datums ir 10.08.2012. Laulāsimies Tukumā. Pati esmu no Daugavpils, topošais vīrs no Tukuma, bet jau dažus gadus dzīvojam Daugavpilī. Kāzas nolēmām rīkot viņa dzimtajā pusē. Vēlos lūgt jūsu padomus un palīdzību, jo pilnīgi neko tajā pusē nezinu un nav ne jausmas, kur ņemt muzikantus, vakara vadītāju un visu pārējo :/ saprotu, ka visvairāk piedāvājumu ir no Rīgas, bet vai tiešām pašā Tukumā vai tuvākajā apkārtnē nav neviena šāda veida pakalpojumu sniedzēja? varbūt kāda arī plāno šajā apkaimē kāzas, vai ir izmantojusi šāda veida pakalpojumus, padalaties ar informāciju :) Un vēl tāda lieta, ka vadītāja un muzikanti vēlami krievvalodīgi, jo gan paši, gan gandrīz visi viesi ir krievu valodas parstāvji. :)
Svinību vieta būtu ideāli netālu no jūras. Viesu skaits ir ap 40. Internetā esmu daudz ko skatījusies, bet viss jābrauc skatīties, tā izlemt nav viegli. Pagaidām patīk kā variants viesu nams "Tauriņi" Engurē. Varbūt ir kādas atsauksmes???

Liels paldies.
Dducis
01.02.12. 12:45
Kāzu datums: 04.08.2012
Meitenes, maniem ielūgumiem arī ir mazie kristāliņi-pirku auduma veikalā, tur lielāka izvēle viņiem.Iepirku tādus, kurus it kā ,pārklājot ar plānu drēbīti, var piegludināt, bet tā kā man tas laukumiņš maziņš,kur vajag piestiprināt to akmentiņu, tad es vnk parasto superlīmi ņēmu talkā-mazu punktiņu pie akmentiņa un līmēju klāt-nekādas ķēpas.

Hobbyset veikalā ir smuki pauspapīri.
elsa.k
01.02.12. 22:10
man arii ielugumi ar kristalinjiem,pati limeju gan lentites gan kristalinju un visu parejo.izdomaju ka pati gribu taisit nevis kads cits,tektu ari pati printeshu.
bet vai kada nezin kur var dabut sampaniesa etiketes?vai ari pati kur varu uztaisiit? kur nav baigi jaurbjas cauri programmai :)
varbut kadai ir sarunati muzikanti kurus var ieteikt un nav parak dargi?
Vizbuliite
01.02.12. 22:30
elsa.k
es piemēram uzskatu ka šampanieša etiķetes ir lieks darbs un neviens to nenovērtē.. Bet nu katram jau savs..
biii
02.02.12. 10:05
Kāzu datums: 19.05.2012
{ielauzos te no maija līgaviņām} :)
Šķiet, ka Ms_Lyndinette drīzāk domā tādu līmi, kas kā lentas korektors klājas. Atradu šajā mājas lapā un arī ir doma iegādāties http://scrapbooking.lv/lv/shop/product/?productID=1128&categoryID=28#
Ms_Lyndinette
02.02.12. 10:19
Tieši tādu es domāju!
:) Tagad redzu,ka Latvijā tāda tomēr pieejama,iešu meklēt ;)
Dducis
02.02.12. 14:00
Meitenes!

Esat mēģinājušas tādu lapu www.dafont.com????

Tur skaisti burtu fontiņi,ko windowsā nevar atrast, mēģināju ielādēt, bet nesaprotu kā varu izmantot taisot ielūgumus....NESAPROTU??? Varbūt kāda ir mēģinājusi?
Dducis
02.02.12. 15:04
Es atkodu tos fontiņus-paskatījos youtube instrukciju :)

Varbūt kādai noder-tiešām skaisti :)
Dducis
03.02.12. 13:52
Zemenite pārcēusies pie maija līgaviņām! Kas notika?Ko tā?
edge_2012
05.02.12. 00:57
Kāzu datums: 03.08.2012
Zemenīte! Lai vai kā, jūtu Tev līdz, ka viss lielais stress tev sacies jau ātrāk, toties arī ātrāk beigsies, tad kad mums tas trakums atkal tikai sāksies :)) Veiksmi!!

Nu bet man pašai ir liels prieks, ka ar trešo gājienu uz vienu un to pašu salonu (!) esmu izvēlējusies sev kleitu, kas man ļoti patīk, kurā jūtos labi, ērti un superīgi!! Visām meitenēm noteikti varu ieteikt salonu Amelia :) Nekur citur pēc mērīšanās un laipnajām meitenēm, kuras tur strādā, man vairs negribējās iet.
Felidae
05.02.12. 14:35
Kāzu datums: 09.08.2012
Tad beidzot arī mēs izdomājām kāzu mēnesi un tas ir AUGUSTS! Paveikts: kāzu kleitas iegādātas (plīvurs un apakšsvārki pasūtīti), viesu māja rezervēta, ēdināšana nokārtota un izdomātas visādas sīkas detaļās! :) Kāzu ielūgumus gatavosim paši, jo ir daži knifiņi, ko profesionāļi neuzķers. parīt braucam arī pakaļ gredzeniem.
Patreiz problēmas sagadā: DJ, fotogrāfs, vedēji un ceremonijas vieta.
Citādi viss bīdās! ;)
ElinaAngel
06.02.12. 22:58
Mums arī pamazām viss iet uz priekšu - dzimtsarakstu nodaļā jau iesniegti dokumenti uz 4.08., savu sapņu kleitiņu jau atradu un nopirku, kurpes, plīvuru arī nopirku, ielūgumus noskatijām, ceļojumu arī jau noskatijām. Svētdien braucam pie vedējiem, cerams neatteiks :) ja atteiks, es būšu izmisumā, dikti jau nu forši tie ir cilvēciņi, pat nezinu ko varētu viņu vietā aicināt par vedējiem :(

Meitenes, cik mēnešus iepriekš jūs domājat rezervēt kāzu auto? it kā jau liekas, ka laika vel ļoti daudz, bet negribas nokavēt
Dducis
08.02.12. 20:12
Kādu kleitu un kurpes nopirki un kur? ;)
nosey_angel
08.02.12. 20:30
Mums jau lielos vilcienos viss būs nokārtots, daudzi smejas, ka mēs varētu arī ātrāk pat kāzas svinēt, bet nu vismaz vēlāk mums nebūs stress :)

Mums ir jau iesniegums uzrakstīts uz 11. augustu, esam rezervējuši viesu namu, izdarījuši pirmo iemaksu, galdus arī tur klāt, par saprātīgām cenām un ļoti normāls piedāvājums, kleitu esmu nopirkusi, kurpes arī (palicis ir bolero un plīvurs), gredzeni mums mājās jau stāv, ielūgumus taisam paši, tā kā man tagad ir atvaļinājums, tad rīt būs tie gatavi, jau 4 dienas loku. Tad ķeršos pie galda kartēm. Fotogrāfs rezervēts, mūziķi rezervēti, kāzu auto esam pieteikuši (par šo man pats leilākais prieks), rīt tiekamies ar floristu, lai izrunātu nianses, ko vēlamies, kāzu kūku atradām, kur pasūtīt (marcipāna, šokolādes), vedēji jau aktīvi rosās, bet paši mēs jau trešo nedēļu mācāmies savu īpašo deju, būs lēnā un vīnes valša apvienojums! Tik superīga sajūta mācoties kopīgi mūsu pirmo deju :)
Friziere un vizāžiste vienā personā atbrauks pie manis uz mājām un saposīs ne tikai mani, bet arī manu vedējmāti, māsu, mammu, tanti un vecomāti :) Tā, ka lielos vilcienos viss būs gatavs :) Mazāk stresa vēlāk :)
Mēs tikai tagad domājam par filmētāju, tas, ko bijām noskatījuši ir aizņemts, tad nu tas ir vienīgais, kas jāsameklē.
Dducis
08.02.12. 21:06
Pagalies Tu arī-kur pirki kleitiņi? ;)
Es te ložņāju pa interneta veikaliem...nevaru izlemt.....
Rosio
08.02.12. 21:13
Kāzu datums: 25.08.2012
Malacis, man pat 1/100 no tā visa nav, kas jau Tev ir izdarīts.
Man ir tikai sarakstīti uzdevumi, kas līdz kuram datumam jāizdara :))

Deju mācieties paši vai ejat pie kāda mācīties?
Padalīsies informācijā par frizieri-vizāžisti vienā personā? /vari rakstīt privāti/ Jo es arī meklēju sevis pucētāju vienā personā :)