FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Crispygirl
20.01.12. 10:22
Kāzu datums: 18.08.2012
Meitenes vai jūs ziniet kādas cenas ir fotogrāfiem uz vienu pilnu dienu?
edge_2012
20.01.12. 11:35
Kāzu datums: 03.08.2012
No 150 - 800 Ls.
edge_2012
25.01.12. 17:14
Nu tā...šodien biju salonā atkal mērīt kleitas :) un man tagad ir jāizvēlās starp divām, kuras abas ir dažādas, bet abas ļoooti patīk! Ņemšu divas draudzenes piektdien līdzi, lai pasaka, kā izskatās no malas.
Salons piedāvā kleitu pamainīt pēc manām vēlmēm...laikam to arī izmantošu. Apvienošu vienā kleitā abu kleitu plusus :)
Par to tad ar man vairs nebūs jāuztraucas! ;)
Vizbuliite
25.01.12. 20:51
edge_2012
ieleic apmēram kādu kleitu esi noskatījusi? :)
Vizbuliite
25.01.12. 21:22
Jums būs plīvurs?
Es biju izdomājusi ka gribu matus tā sacirkot uz vienu pusi, un otrā pusē lielu puķi.. Bet tad taču līvurs nederēs man liekas ka būs pa dauzd tad uz tās galvas :D Kā jūs domājat?
stellina
25.01.12. 21:57
Kāzu datums: 11.08.2012
man plìvurs nebùs. mana doma - matus vienà sànà "pielaizìt" un likt màkslìgu pukji+tìklinsh, kas piesedz pusi sejas :)
edge_2012
25.01.12. 23:12
http://www.lightinthebox.com/Sheath--Column-Court-Train-Satin-Lace-Wedding-Dress--WSM04114-_p140962.html

Šī būtu ideāla! Bet par cik precos augusta sākumā, tad būs vēl ļoti silts laiks (uz ko es protams ceru!), tad vēlos kaut ko nedaudz "plikāku" :)
Vizbuliite
25.01.12. 23:15
edge_2012
interesanta :)
edge_2012
25.01.12. 23:28
Es mērīju arī kuplu princešu kleitu, bet tajā galīgi nejutos ērti... Tādēļ kleita uz auguma, kas uz apakšu nāk paplatināta, man ir vairāk pa prātam :)
Tā, ko mērīju nebija šāda, bet arī ar daudz mežģīnēm, kas man ļoti patīk.
Nezinu, nezinu, varbūt beigās izvēlēšos kaut ko pilnīgi citu :))
Caalitis
26.01.12. 10:16
Sveikas!!!
Pec ilgas kluseshanas esmu atpakalj!!
Paspejam pardomat par kaazam...un nu pirksta ir saderinashas gredzens un ar jaunu sparu metos ieksha kaazu planoshana.
Dzive laikam visadi notiek.
Drizuma sakas musu baznicas kursi.
Datums ari nolikts- 25.
Viesu maju rezervejam. Ta pat nav viesu maja, bet vnk kkada hotelja tipa eka. Kur ir istabinjas, lielaa zale. un baseins ar saunu- ko planojam izmantot otraja diena!
Vispar laikam ta- ka nekadas viesibas neplanosim. Ja izdosies iekrat naudu lidz tam laikam, tad bus ari ballite. Ja nee, tad ari labi. Jo esmu jau atmetusi domu ka bus daudz cilveku, visiem bezgala jautri. Jo man rados situacija, ka ir naidihgas attiecibas ar paris radiem, kursu protams neaicinashu. Tad nu atkritis jautajums- ko nu citi padomas un teiks.
Kleitu esmu jau izdomajusi kadu velos.
Visu zinu. Tik neko neesmu sakusi darit. Bet ko tur darit daudz, ja pagaidam doma ir tikai ceremoniju baznica ;)
Caalitis
26.01.12. 10:21
http://www.tidebuy.com/product/Elegant-Off-The-Shoulder-Floor-Length-Lace-Wedding-Dress-2011-Winter-New-Arrival-152-1733424.html

Man ljoti patik tada tipa kleitas!
Nezinu ka labak- pirkt salona vai meklet kadu inernet veikalu un pasutit par letaku naudu.
Dducis
30.01.12. 15:10
Kāzu datums: 04.08.2012
Nu sveikas meitenes :)

Kā iet ar kāzu darbiņiem? :)

Es cītīgi taisu ielūgumus šobrīd :)
Crispygirl
30.01.12. 15:46
Kāzu datums: 18.08.2012
Kuras dzimtsarakstu nodaļas esiet noskatījušas jūs?
ligucitu
30.01.12. 20:58
Kāzu datums: 25.08.2012
Sveikas ligavinas! Es ari pievienojos Augusta ligavinu sarunam, jo precamies 10.augusta! Datums jau ir nolikts, jo viesu nams ir atrasts, musu izvele krita uz viesu namu "Laimes ligzda", Cesu rajona. Kopa bus ap 65 viesiem, izskatas ka bus visiem vieta kur izguleties (bet tas jau nav galvenais kazas ;) ). Viesu nams loti patika, skaista apkartne, jaukas telpas un izpalidziga saimniece. Un tur bus iespejama ceremonija briva daba?
Tagad jakeras klat parejam lietam, jo kamer nebija zinams konkrets datums, tad isti neko talaki neplanojam un nerezervejam. Fotografs jau ir padoma, ka ari auto, vakara vaditajs. Vienigais jautajums kas ir atklats - DJ. Ka Jus ligavinas domajat par muzikalo pavadijumu kazu svinibas? Drosi ka man radisies daudz jautajumu, un palasot Jusu komentarus radisies atbildes! Lai jums forss noskanojums un gaisas domas :)
elsa.k
30.01.12. 22:00
Sveikas damas!
pievienojos jusu diskusijam par augusta ligavinjaam.
datums jau nolikt 11.augusts, viesu maja ari ir, fotografs ari.par muziku vel jaruna, un vakara vaditajs arii jau sarunats.
bazas man ir par baznicas kursiem - nedaudz te palasijos - vai nezinat kaa tas notiek? lieta tada ka toposhais virinjs ir anglis :) lidz ar to baigaa kepashanaas ar papiriem sanak, jo latvija nevar isti pateikt kadu izzinju vinjam vajag.
kleitu ar jau skatos pamazam, eilugumi jau puspabeigti - pati taisu tos.
varbut kada var padalities ar savu kazu programmu? kaa viss tika planots un darits? godigi sakot ne uz vienam kazam neesmu bijusi, tapec saprashana maza :)
dandelion
31.01.12. 13:42
Sveika!
Dažādas kāzu programmas vari izlasīt tepat precos.lv, zem sadaļas ''kāzu materiāli'' ir visādi noderīgi rakstiņi, taj skaitā ''kāzu scenāriji'' :)
Puķe11
31.01.12. 15:17
Apsveicu! es arī esmu 11.augusta līgaviņa... :)
ielūgumus var veidot arī adobe pfotoshop vai adobe illustrator... man tā teica, bet pati neesmu tur neko veidojusi... ir vēl arī citas programmas, tepat forumā var atrast!

es jau esmu sagatavojusi 1.ielūgumu, tikai bez teksta.... jautājums: "Kur var nopirkt lētāk krāsainu skaistu papīru, priekš ielūgumiem? Valters un Rapā man sanāca vienam ielūgumam 0.70 santīmi tikai lapas, jo man ielūgums sastāvēs no trīm krāsām...
vēl kaut kur jāiet drukāt teksts, tas ar izmaksās...Bet dikti gribās pašai uztaisīt.. :)

esam apmēram izdomājuši, kurā viesu namā svinēsim, šonedēļ brauksim apskatīt!
esmu fotogrāfa meklējumos... un pamazām apsveru visādus sīkumus!
mums būs oranžas ar tumšās šokolādes krāsu kāzas!
AiBris
31.01.12. 16:25
Kāzu datums: 04.08.2012
Krāsaino papīru vislabāk pirkt "Baltijas papīrs" veikalā uz Tērbatas ielas - es tur pirku pauspapīru un biezās pamatnes saviem ielūgumiem. Visus papīrus var aptaustīt, salīdzināt un arī sagriezt pēc izmēriem :)
Puķe11
31.01.12. 16:57
Paldies Tev! :)
iešu skatīt!
Ms_Lyndinette
01.02.12. 08:54
Vai ar parasto printeri(krāsaino, tintes) var uzdrukāt tekstu uz pauspapīra?Gribētos jau,bet šaubos par printera spējām...
Es arī staigāju un meklēju papīrus,Jāņa Rozes grāmatnīcā uz Baronas ielas starp citu bija diezgan interesanta izvēle, gan krāsainie dažāda biezuma,gan pat ar vilnīšiem, ziediem it kā izceltiem.... grūti aprakstīt,vajag iet skatīt. Un viss ielūgumiem,ieskaitot pauspapīru ir veikalā Hobbyset laikam tā saucās.... Dzirnavu ielā(gandrīz pašas stacijas galā).
Man ir doma rotāt ielūgumus ar briljantiņiem(mazajiem,skatījos uz daudziem tādi ir... kristāliņi laikam saucās), Hobbyset maza izvēle...iedomājos,ka audumu veikalos jābūt vairāk, jo tos jau līmē arī uz apģērba dekorējot...