FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Vizbuliite
16.01.12. 11:25
Zemenīte
Par tām stīpām tev gan jau taisnība. Bildēs skatījos ka dažām līgavām var pilnīgi bildēs redzēt kur tieši ir tas stīpas, un veido tadu ka sašķēlumu, Ļoti nesmuki tā izskatās..
Katrina173
16.01.12. 13:37
Kāzu datums: 28.07.2012
Pilnigi piekritu par apksvarkiem biju redzejusi tik daudzas bildes ka apaksvarku stipas ispiezas vaur kleitu ka kleita sagriezas uz vienu pusi kad kads nostajas blakus ka nemaz nebiju domajusi ka var but savadak!!man likas ka ta ir norma tapec es uzreiz zinaju ka gribu kleitu bez apakssvarkiem!!!kad tu tagad pastastiji ka ir normali un kvalitativi kuriem so defektu nav esu sajusma!!man visu laiku likas ka savdak nevar but jo loti daudzas kazu bildes esu redzejusi ka kleitas sasveras un vienu pusi vai ari kad ligava sezas kleitas mala pacelas utt.izradas ka var super
Vizbuliite
16.01.12. 15:34
Līgaviņas kas vēl nav to izdarījušas, pastedzaties rezervēt svinību vietu..
ir tikai janvāris bet visos manos izvēlētajos viesu namos, visas augusta 6dienas ir aizņemtas.. Citos vispār tikai jūnijā kāda vieta palikusi :(
Pat nezinu ko lai dara :(
Dducis
16.01.12. 16:28
Kāzu datums: 04.08.2012
Piekrītu Vizbuliitei, steidzties,kas vēl nav norezervējis, savādāk sanāks tā,ka viesu nams būs nevis tas ko velējāties,bet gan tas,kas palicis pāri-ja palicis pāri....mēs ar knapi dabūjām 4.datumā,ko gribējām....
Zemenīte
16.01.12. 16:28
Katrina173
es iemēģināju dažādus apakšsvārkus dažādos salonos. Visur jautāju, lai iedod kādu krēslu, kur apsēsties, jo tā vislabāk var redzēt, kas notiek, lai gan tagad arī uz tausti jau zinu,vai mīkstie, vai cietie rinķi. (rēķinaties,ka visas pārdevējas teiks,ka rinķi mīksti un lokani, tāpēc uz to paļauties nevar)
Ar labajiem apakšsvārkiem pat ar visu kuplo princešu kleitu apsēdos, un kleita skaisti izkārtojās pār kājām., ne uz vienu brīdi nepaceļoties uz augšu. Pārdevēja pienāca cieši blakus,lai redzu,ka kleita pat neizkustās. Izmēģinot to pašu ar lēto variantu, skats bija briesmīgs. Māsica nostājās blakus- kleita aizšļūca prom, ja vēl kāds nostājas otrā pusē, tad kleita paceļas uz priekšu. Sēžoties vispār skats bija smieklīgs, un fotogrāfijās ļoti izteikti bija redzas rievas. Neatceros par visiem saloniek kur un kādi rinķi bija, bet salonā "Jūlija" uz Avotu ielas ir mīkstie. :) (var gan pirkt, gan īrēt)
*
Vizbuliite
nu ar viesu namiem varētu būt švaki. Mēs savu rezervējām augusta sākumām, un jau tad vairāki datumi bija aizņemti. Lai veicās meklējumos!
edge_2012
16.01.12. 16:50
Kāzu datums: 03.08.2012
Tu ar savu stāstu ritīgi sasmīdināji mani :)) Es uzreiz iedomājos veco laiku filmas, kur dāmas ar kuplajām kleitām staigāja un kleitas zvārojās no viena sāna uz otru :))) Hi hi
Es arī tieši stingro stīpu dēļ domāju, ka neņemšu kuplu kleitu, bet palasot tevis rakstīto, jāsāk pārdomāt izvēle :)

Laba lieta, šitās diskusijas!! ;)
Zemenīte
16.01.12. 17:25
Prieks, ka jums šī informācija noderēja!:)
ketty100
17.01.12. 09:47
Kāzu datums: 18.08.2012
Sveikas, meitenes!!! Beidzot arī pievienojos jūsu diskusijām... Man vēl daudz kas ir vēl jādara... Bet pašu svarīgāko it kā esmu izdarījusi: mums ir izvēlēts datums, rezervēts viesu nams ar visu ēdināšanu un dekorēšanu, ir sarunāts fotogrāfs un dj, kā arī ir sarunāts cilvēks, kas palīdzēs īstenot manas idejas par ielūgumiem, galda kartēm, suvenīriem,utt. zinu ļoti daudzas lietas, kuras vēlos, bet šobrīd vnk nepietiek laika, lai tās izdarītu.
*
Vizbulīte
Ar tiem viesu namiem ir traki, bet, kad novembrī/decembrī meklējām viesu namu, praktiski visos bija brīvi datumi augustā. Bet nu kāds laiciņš jau ir pagājis...
Vizbuliite
17.01.12. 10:18
ketty100
izdevāstv atrast pāris viesu namus, bet tā kā paši neesam Lv, tad nevaram aizbraukt apskatīties :(
Jo ;sajos viesu namoz neesam bijuuši.. Un tā pēc bildēm tik negribās rezervēt..
Jāgaida brīvdienas kad mūsu kāzu rīkotājai būs laiks apklatīt..
Varbūt kāda zin kā dzīvē izskatās Viesu nams Burtakas?
Lelse
17.01.12. 10:53
Sveikas meitenes, es jau pagajusa gada augusta saku meklet viesu namu, muzikus, fotografu, auto utt..un jau septembri visu aizrunaju. Kazas 11/08/2012.
Svinibu vieta,ceremonijas vieta, muziku, fotografs rezervets. Atliek tikai florists, make-up+friziers. Auto rezervaciju veiksmim tuvakajas dienas.
Vizbuliite
17.01.12. 11:32
Lelse
Es tikai Ziemassvētkos dabūju bildinājumu :D tā ka atliek man iztikt ar tiem viesu namiem kas vēl palikuši..
Kika26
17.01.12. 11:49
Kāzu datums: 04.08.2012
Man viss ir rezervets,tagad notiek parunas ar muzikiem. Un par teim apaksvarkiem,paldies,nemaz nezinaju.
ketty100
17.01.12. 13:29
Kāzu datums: 18.08.2012
Vizbulīte

Lai veicas atrast savu ideālo viesu namu, es ticu, ka ja kkas ir lemts, tas jebkurā gadījumā tevi sasniegs!!! ;) Pati viesu māju biju noskatījusi internetā pēc bildēm.. Tuvi draugi bija aizbraukuši apskatīt to vietu savām kāzām - un pateica, ka nepatīk. Sākumā baidījos uz turieni braukt, pat izskatīju daudzus citus variantus, kas patika mazāk... Bet pēc tam, kad tomēr aizbraucu - iemīlējos tajā vietā. Tāpēc, dažreiz bildes spēj radīt saikni. protams, daudz kas ir atkarīgs arī no finanšu puses.
Lelse
17.01.12. 13:46
Nez, ka ar meitenem kuras dabus bildinajumu si gada valentina diena un grib preceties saja vasara..vai vispar ir reali kaut ko atrast? Jo kad mes jau pagajusaja gada veicu rezervaciju, tad 2012.gada junija-augusts bija vairak vai mazak pilni...
Zemenīte
17.01.12. 14:06
Lelse
var, bet tā ir laimes spēle- vai dabūsi tieši to,ko vēlies!

*
meitenes, vai jums visām būs baltas kleitas? visas kas man patīk, un labi izskatās ir piena, ziloņkaula vai šampanieša krāsas. mazliet baidos, vai bildēs neizskatīsies dzeltenas!
edge_2012
17.01.12. 14:23
Es domāju, ka Tu, Zemenīte, lieki uztraucies, jo pati mērīju šampanieša krāsā un tādu arī izvēlēšos kāzām, un izskatījās super!! Draudzene teica, ka es tāda mīlīgāka un siltāka likos (pati esmu blondīne).

Šodien tikos ar juvelieri, lai pielaikotu gredzenu! Patīkamas sajūtas mani pārņēma, kad to uzvilku pirkstā ;)
Vizbuliite
17.01.12. 14:35
Viss jau atkarīgs arī mp prasībām. Manuprāt viesu namu ar maz guļvietām var dabūt vieglāk..
Man piemērma gribās lai viesu nams atļauj palikt līdz nākošās dienas vakaram.. Tāpat lai arī ir ko darīt ārā, nevis tikai sēdēt pie galda iekšā..

Zemenīte
varbut paprasi kadā diskusijā, vai kādai līgaviņai ir bijušas tādas krāsas kleitas un lai ieliek bildi.. Jo tās kas piejamas inetā, tur jau fotošopā var visādi izgaismot.. :)
IvLak
18.01.12. 16:58
Manuprāt, ja kāzas vēlas rīkot piektdienā, tad arī tagad atrast viesu namu augustā nav nekādas problēmas
edge_2012
18.01.12. 20:54
Vizbuliite
Priekš tam jau arī domātas fotogrāfiju apstrādes programmas, lai uzlabotu gan attēla krāsu, gan gaismu. Var nofotografēt rozā kleitu, bet uztaisīt, ka viss cits izskatās tāpat, bet kleita ir zila.

Zemenite
Galvenais jau tomēr, kā mēs izskatīsimies dzīvē musu skaistajā dienā :)
albiina
19.01.12. 22:56
Sveikas, meitenes! Tikai šonedēļ izlēmām svinēt kāzas augustā. Skatos, ka daudzām jau viss ir saplānots, bet mēs tik sāksim! :) Zinām tikai to, ka nebūs tradicionālo kāzu un baltās kleitas, viesu mājas arī nē. Plānojam reģistrēt laulību tikai kopā ar lieciniekiem un vecākiem, bet draugi tiks aicināti uz svinībām kādā skaistā vietā jau pēcpusdienā. Vēl domājam vai nu restorāns, varbūt brīvā dabā.
Mums šis pasākums būs tīri priekš sevis - tāds, kādu mēs to vēlamies. Kopā dzīvojam jau 10 gadus un nolēmām sarīkot sev svētkus un draugiem tusiņu. Vēlamies svinības chill out stilā ar dj, kurš spēlē uz vinila platēm, ar īpašu atmosfēru uz bez mičošanām, tostiem utt.