FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
londonaszivtina
14.01.12. 17:23
Kāzu datums: 04.08.2012
Sveikas meitenes,es ari pievienojos jums,esmu ari Londona un planojam kazas Latvija.
Esam diezgan daudz ko jau paveikusi,prakstiski viss lielums jau atrasts un sarunaats viesu nams,kazu vaditaja,muzikanti,fotografs videooperators,frizierite un make-up,pat limuzins.
Kazu kleitinju domaju pirkt kad busu Latvija,planojam lidot aprila sakumaa.Ligavainim uzvakla komplektinju jau nopirkam tepat Londona boxing day pa leto bet loti smuku,balta krasaa!
Vienigais ar ko tagad ir jatiek skaidriba ir kazu ielugumi,loti ceru tuvakajaa laika to izdariit!!!!
edge_2012
14.01.12. 23:54
Kāzu datums: 03.08.2012
Vispirms apsveicu meitenes, kuras pievienojās mūsu augusta mēneša kompānijai!! Hmmm, interesanti, ka pagaidām esmu laikam vienīgā, kuras datums ir 3.augusts ;)

Un man ir jaunumi - pasūtījām pie juveliera gredzenus! :) Nevaru sagaidīt, kad tie būs gatavi un varēšu paturēt rokā!
Liivina
15.01.12. 01:29
Kāzu datums: 07.09.2013
Meitenes pastāstiet vai aizejot uz kāzu kleitu salonu, Jūs atrodat tieši tādu kleitu, kādu bijāt noskatījušas internetā vai kaut kur citur? Vai nav tā ka zināt kādu gribat, bet veikalā tādu nevarat atrast?
Dducis
15.01.12. 13:08
Padalies cik Tev izmaksās tie gredzeni?

Liivina-es tikai vēl pagaidām i-netā esmu pētījusi kleitas, vēl neko neesmu klātienē ne laikojusi,ne redzējusi...

Savukārt man laikam,beidzot ir apjausma kādi būs mūsu ielūgumi, daļu materiālu jau esmu iepirkusi, daļu vēl vajag un tad tik jācep augšā :)
londonaszivtina
15.01.12. 13:36
edge_2012- mums jau gredzentini ir nopirkti diezgan labu laiku atpakal, gaidijam aptuveni 2 nedelas:)
Kika26
15.01.12. 13:49
Mums vakar uz maju bija ciemos atbraucis macitajsbeidzot ir oficiali datums nolikts 4.08 :) man prieks,ka vinjs mus laulas,loti brivs un patikams cilveks.
Vizbuliite
15.01.12. 13:55
londonaszivtina
kurā veikalā pirkāt uzvalku? Mēs skatījāmies ka gaiši uzvalki te īpaši nekur nav..
Vizbuliite
15.01.12. 13:56
Man vē jautājums jums?
Cik daudz no visa scenārija jūs gribēsiet zināt? Un cik daudz atstāsiet vedēju ziņā?
londonaszivtina
15.01.12. 14:15
Patisiba tas veikals ir mazins un pavisam netalu no musu maajaam,veikala nosaukums ir Manhantfan ja nemaldos!Tas ir Dalston Junstion netalu no Kingsland shopping centra!
londonaszivtina
15.01.12. 14:28
Pievienoju bilditi ar uzvalku,tik atvainojos par ne ipasi labu foto kvaitati,dzive uzvalks izskatas loti elegants!
Vizbuliite
15.01.12. 14:51
Tas galīgi nav manā galā.. Būs jaizbrauc uz Bluewater shoping centru tur daudz veikali, gan jau kko atradīsim :)
Bet uzvalks smuks :)
Ko dar;isi ar kleitu? Pirksi salona vai sūtīsi inetā?
londonaszivtina
15.01.12. 15:35
Kleitu noteikti pirksu salona, kaut ka neuzticos pirkt caur i-netu,pirmkart es vel neesmu gajusi merit,nezinu vai vispar piestaves tada stila kleitas kuras esmu jau apmeram noskatijusi!!!
kucina
15.01.12. 21:57
Ja nu kas vizbuliit es stradaju bluewater, un pirms tam dzivoju dartford, nu reka tiesham pavisam netalu. Par kleitu runajot, domaju pirkt interneta, un Latvjā ar esmu pierakstījusies uz vienu veikalu.Un ja tev vajaga friziera palīdzību, esmu friziere!
edge_2012
15.01.12. 22:18
Kāzu datums: 03.08.2012
Vēl nezinu, cik kopā izmaksās, bet summa laikam nebūs maza, arī tādēļ, ka šobrīd ir diezgan augsta cena zeltam. Gredzenus neizvēlējāmies ar sarežģītu dizainu, jo tomēr tas būs jānēsā ikdienā un visvisādi gravējumi tad ātri vien nobružāsies. Bet mums būs samērā plati gredzeni, kur manējā būs iestrādāti dimantiņi un rubīni.
Kika26
16.01.12. 10:08
ES te tagad domaju,bet ka lai kaazas noforme galdu?
Vizbuliite
16.01.12. 10:10
kucina
man tieshi vajag frizieri :) poniju apgriest un nokrāsot..
Vizbuliite
16.01.12. 10:11
Kika26
vai tad galdu nenoformē galda klājējs?
Zemenīte
16.01.12. 10:29
Liivina
ar tām kleitām ir tā,ka internetā noskatītā bilde, un kleita dzīvē visbiežāk ir kā diena pret nakti, tāpēc tagad mani neviens nepierunātu pasūtīt kleitu caur internetu. Ja bildē skatoties man patīk, tad nereti dabā šī kleita būtiski atšķiras,un ne tuvu nav iedomātajam.(materiāls, kvalitāte, detaļas utt) līdz ar to iesaku neieciklēties uz konkrētiem modeļiem, un nemaz nemeklēt, bet vienkārš iet un skatīties uz vietas.

Vizbuliite
mēs scenāriju nezināsim. man ir tikai daži aspekti ko gribu, un ko ļoti negribu! Tos arī vedējiem, un kāzu rīkotājai pateiksim. Pārējais ir viņu ziņā. Gribas šo dienu kā pārsteigumu! :)

Kika26
galdu parasti noformē dekorētāji, bet pameklē idejas i-netā. Nevajag pat meklēt kaut ko konkrētu, bet vienkārši apskati dažādas kāzu bildes, telpu noformējumus. Gan jau arī tev aizķersies kādas idejas. Attiecībā uz noformējumiem, man ir ļoti daudz ideju...visas nemaz nebūs iespējams realizēt, jo ir pārāk daudz, un dažādi stili. To noteikti pārrunāšu ar floristi, un gan jau viņa zinās, kas konkrētajai telpai labāk piestāvēs.
Kika26
16.01.12. 10:38
Vizbuliite- drosi vien,ka to klajeji dara,bet man gribas taja ielikt ko savu,gribu lai viss izskatas pec savas gaumes, tapec mekleju idejas,ka tas viss varetu izskatities.

Zemenite-paldies par ideju,bus japaruna ar floristi.
Zemenīte
16.01.12. 11:07
Ā meitenes, vēl varu padalīties informācijā par apaviem un apaksšvārkiem.
1. kleitas garumu mēra pēc kurpēm, tāpēc maiņas apavi (kā es biju iedomājusies) der tikai uz tāda paša augstuma papēža. Ja jums būs kurpes ar 5cm papēdi, un vēlāk gribēsiet pārvilkt uz baletčībiņām, tad rēķiniaties, ka paiet nevarēsiet(nerunājot par dejošanu), jo kāpsiet virsū kleitai. Tāpēc uzreiz meklējat ērtas kurpes, un izslēdziet ideju par bezpapēžu maiņas apaviem.
2. ļoti iesaku uzmanīties no lētajiem apakšsvārkiem, jo tie ir ne mazāk svarīgi kā pati kleita. Ja apakšsvārki nebūs kvalitatīvi, tad kleita nekritīs tā kā vajag. Stīpām ir jābūt ļoti elastīgām,lai nav tā,ka līgavainis nostājas blakus, un kleita "aizbrauc" uz vienu pusi, ka līgava apsēžas, un kleitas apakšmala paceļas gaisā... jo lētās stīpas tieši to dara. Pamēģiniet apsēsties, vai piespiest kleitas sānu, un paskatieties,kas notiek. Palūdziet, lai pārdevēja nodemonstrē kā stīpas lokās, jo kvalitatīvās var salocīt vienā plaukstā...

Man paveicās ar vienu super zinošu pārdevēju,kas to visu izsstāstīja. Tie it kā ir sīkumi, bet no sīkumiem sastāv viss........