FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2012

Augusta līgaviņu 2012 sarunas

Zemenīte
12.10.11. 11:18
Kāzu datums: 12.05.2012

Te nu mīļās, foršās, jaukās līgaviņas padalīsimies savos plānos un idejās! Apspriedīsim kleitas, pušķus, svinību vietas, ielūgumus un citus gatavošanās procesus!:)
Cik tālu uz šo brīdi esat tikušas- kas jau ir sadarīts?:)

Skatīt ziņojumus:
Zemenīte
12.10.11. 12:30
Nu tad es pirmā!:)
Esam atraduši laulību ceremonijas vietu, un aizrunājuši savu datumu.( Iesniegumu rakstīsim kaut kad pavasarī!) Arī svinību vieta ir atrasta, un drošības nauda jau iemaksāta! Ēdinātāji paliks tie paši, kas viesu namam, jo atsauksmes ir ļoti labas! kaut kad pavasarī dosimies uz degustāciju, un tad konkretizēsim ēdienkarti. Vēl esam atraduši un aizrunājuši kāzu rīkotāju/vakara vadītāju, fotogrāfu, muzikantus. Līdz galam nav atrisināts jautājums par filmētāju- (ar vienu jau bijām satikties un vēl viens palicis neiepazīts), tad nu tuvākajā laikā plānojam izdarīt izvēli, un norezervēt savu datumu.
Viss- pārējam esmu tikai apskatījusi/meklējusi idejas, bet konkrēti nezinu ne kādi būs ielūgumi, ne galda kartes ne kleita... šīm lietām plānoju nopietnāk pieķerties pēc Jaunā gada!:)
mad_art
13.10.11. 08:45
Kāzu datums: 20.09.2013
Sveiki!
Mēs arī esam izvēlejušies gan datumu -18.08.2012. Un izlēmuši gan cermojiju gan svinību vietu! Svinību vieta jau pieteikta un fotogrāfu arī esam jau sarunājuši,kā arī vedēji ir sarunāti, esam izvelejusies arī ielūgumus, vēl tikai jāpasūta, nākosnedēļ plānots jau nopirkt laulību gredzenus! Muzikantus vēl neesam izvēlejušies, bet gan pagusim! Kleitu šūšu pie šuvējas, esmu paskatijusies tikai dizainus!
Zemenīte
13.10.11. 10:10
Kādus gredzenus esat nolēmuši pirkt? mēs laikam plānojam pasūtīt pie juviliera, jo tā sanāks gan lētāk, gan arī iespējams pielāgoties visām mūsu vēlmēm!:)
Par kleitu runājot- es pagaidām esmu apskatījusi dažādus modeļus, bet reāli dzīvē neesmu mērījusi. cik palasīju meiteņu pļāpas, tad saprotu,ka bieži vien dzīvē viss izskatās citādi nekā iedomāts. Tu taču arī iesi pa veikaliem un pielaikosi kleitas? esi jau izvēlējusies konkrētu šuvēju, vai tikai meklē?:)
un kā ar kāzu stilu- taisīsiet visu vienotās krāsu gammās, vai arī nē?
mēs esam izvēlējušies oranžo krāsu, tikai nevaru izlemt, vai kombinēt ar baltu, vai šokolādes brūno!:)
edge_2012
14.10.11. 09:54
Kāzu datums: 03.08.2012
Nu labi, tā kā lūdzi, tad pārceļos uz šo diskusiju :)
Man bija svarīgi jau šogad nokārtot 4 lietas - sarunāt vedējus, muzikantu, fotogrāfu un viesu namu. Visu esam izdarījuši, ar viesu namu pat noslēdzām jau līgumu ar.
Pārējo tad lēnā garā...
Visu laiku meklēju pa žurnāliem, pa i-netu kleitu modeļus. Nu aptuveni man ir priekšstats par to, ko vēlos. Esmu bijusi dažos veikalos, bet neatradu neko, kas man patiktu. Tādēļ tuvākā laikā iešu runāties ar šuvēju, vai viņa manas ieceres var realizēt dzīvē :) Nu man noteikti būs kleita kādā no krēmigajiem toņiem - šampanieša, ziloņkaula vai kā tik vēl viņus tur nesauc :))
Gredzenus arī sūtīsim pie juveliera...tā paša, pie kura mans vīrietis pasūtīja saderināšanās gredzenu, kurš gozējās man pirkstā :)
mad_art
14.10.11. 10:26
Mēs pirksim biezos zelta - klasiskos un ārpusē gravēsim viens otra vārdu! un kad dzims bērni,tad manā gredzentiņā liksim vienu dimantiņu par katru bērnu!(TĀDA MŪSU IDEJA)
Mērījusi neesmu,jo pabiju daudzos salonos un uz manu izmēru ir tikai grieku stila kleitas,ta kā vienīgā izeja kopā ar šuvēju! šuvēja vēl nav izvēlēta,bet ir padomā, domāju pēc pāris nedēļām satikties ar šuvēju un tad jau redzēs!
Par stilu-protams, mums viss būs balts ar spilgti salātzaļiem akcentiem!
Cik tev viesi Zemenīt ir plānoti? Mums ir uz 40 viesiem, bus paši tuvākie un mīļākie radiņi, bet cenšamies visu laicīgi,jo gribam visu pa smuko!
mad_art
14.10.11. 10:28
Apmēram šāda krāsa
Zemenīte
14.10.11. 11:28
mad_art
viesi mums būs ap 45! bet tas tāds pagaidu uzmentums, jo ticu, ka šī gada laikā kaut kas varētu mainīties!
Runājot par gredzeniem, tad man ir tieši tāda pati ideja- par katru bērniņu likt pa dimantiņam(šo jau ar meitenēm apsriedu pie 2012gada līgavām) man šo ideju ieteica mamma, tik pagaidām es nevaru izvēlēties, starp dimantiņiem gredzenā, vai iegravētiem pirmajiem burtiņiem(gredzena iekšpusē)!:)
es laikam esmu viena no retajām,kas vēl ne reizi nav bijusi skatīties un mērīt kleitas!:)

edge_2012
prieks, ka nāc pļāpāt!:) ceru,ka neņēmi ļaunā manu aicinājumu!:)
pie kāda juviliera sūtīsiet?

un vispār meitenes- kādi kleitu modeļi jums padomā- kuplas, grieķu, mežģīņu utt?:)
man pašai noteikti gribas ar mežģīnēm!:) (bet ne galīgi taisno)

rīt mums sarunāta tikšanās ar otru filmētāju, un tad ceru,ka varēsim izvēlēties!:) (jūs filmētājus ņemsiet?)
Sanky
14.10.11. 11:49
Par filmētājiem neesam domājuši, visticamāk, ka neņemsim.

Kleita man jau nopirkta un skapī stāv. Ik palaikam paveru maisu un viņu paskatos, un tad tāds jauks satraukums pārņem :))
edge_2012
14.10.11. 12:54
Zemenīte, viss ok! :)

Juvilieris manam vīram ir paziņa no darba puses, kurš ar šo amatu nodarbojas hobija pēc.

Kleitu esmu iedomājusies uz auguma, bet uz leju pakuplinātu no viegla šifona vai tmldz, jo man otrās kāzas un plīvurs galīgi nebūtu vietā ;) Bet kleitas augšdaļu noteikti vēlos ar lencēm vai ko tādu, jo pateicoties krūšu apkārtmēram kleitā bez lencēm es nejutīšos ērti :)

Filmētāja nebūs, jo izvēlējāmies profesionālu fotogrāfu, kurš par savu darbu attiecīgi vēlas saņemt, līdz ar to filmētāju neņemsim... Videokameras ir draugiem arī, tad jau paši ar programmas palīdzību filmiņu uztaisīsim :)) Nākamais vīrs man tāds tehnisks :))
edge_2012
14.10.11. 12:57
Kāds tev kāzu datums?
Vai tu nebaidies, ka kleita līdz kāzām varētu kļūt par lielu/mazu?? :) Es ar labprāt jau tagad nopirktu, bet baidos, ka man nederēs, vēl jo vairāk, ka plānoju mazliet nomest svaru :)) kā jau daudzas no mums ;)
Zemenīte
14.10.11. 13:01
es ar uzreiz gāju lūkot, kad tad Sanky precas, bet neatradu!:D
man ne tik daudz ir bail,ka kleita nederēs, (jo neko sevišķi savos mēros negrasos mainīt) bet vairāk ir bail par to,ka šī gada laikā jau apniks, un beigu galā iepatiksies kāda cita!Es jau tagad trīs reizes esmu pārdomājusi kādu kleitu gribētu!:D

Bet Sanky varbūt iepriecināsi mūs, un parādīsi bildīti?:)
/es te precos.lv biju atradusi kleitu,kas man pagaidām ļooti patīk, un atbilst visām manām vēlmēm, jo tāpat kā edge_2012 negribu standarta korseti. ja atradīšu bildīti- parādīšu!:)
Ferbija
14.10.11. 13:38
Kāzu datums: 27.04.2012
Man arī kleita jau nopirkta un tik patīkami ik pa brīdim pavērt arī maisu un papriecēt aci :) Ļoti ļoti patīk :) Un man noteikti neapniks un par to vai būs par mazu, lielu... nāks tuvāk un man kleitai būs jāpiekoriģē garums atbilstoši kurpju papēža augstumam un tā kā aizmugure kleitai ir korsete, tad viss būs ok, ja nometīšu pāris kg :) Bet kleita stāv vecāku mājās, lai topošais vīrs kleitu līdz kāzām neredz :)
Zemenīte
14.10.11. 14:08
Vai tad Tev kāzas nebija ātrāk kā augistā?:) vai es Tevi jaucu ar citu meiteni?

edge_2012
smuka kleitiņa!:) tagad paskatījos kleitas- man patīk vairākas. Laikam kādu dienu jāiet piemērīt,lai rodas skaidrības, kas vispār piestāv!:)
Ferbija
14.10.11. 14:09
Kāzu datums: 27.04.2012
Nu jā:) man aprīlī :) bet kleitu jau maijā biju nopirkusi :)
mad_art
14.10.11. 15:48
Es domāju kleitu sākt šūt janvārī un ar korseti, jo susanas darbi prasis savu laiku un ja svars mainīsies tad pievilkšu ciešāk vai palaidīšu vaļīgāk korseti!

* kā jums ar ziediem, vēlos kāzu pušķi no baltiem puķuzirnīšiem, bet neesmu to lidz galam izdomājusi! kādas jums idejas par ziediem?
* un ar kādu auto domājat braukt?
mad_art
14.10.11. 15:51
Vēlos šūt šāda tipa kāzu kleitu!
Sanky
14.10.11. 16:13
kāzu datums ir 14.07.2012 :))

kleita Lilly ražojums - nevaru savējo atrast pēc koda, bet nu principā ir tāda pati kā šī:

http://www.lilly.eu/Default.aspx?ID=267&ProductID=PROD1002&GroupID=GROUP123&VariantID=VO58

Domāju, ka neapniks un lieki apkārt arī neskatos :)) Par izmēru nesatraucos, jo svaru īpaši mainīt neplānoju un kleitai ir korsete, tākā varu pieregulet :))
Rosio
14.10.11. 16:17
Kāzu datums: 25.08.2012
Ļoti skaista kleita.
sssaulite2
14.10.11. 16:28
Kāzu datums: 26.05.2012
Es gribu sev pušķi no dzeltenām rozēm un baltām frēzijām. Mani mīļākie ziedi.
Par auto ir varianti vairāki. Paziņas piedāvā savus. Viens no tiem ir Chrysler 300c, Viens ir Kadiljaks, tad ir Mersedesa busiņš kā variants, bet vispār esam iepauzējuši tagad uz Minivena izvēli vai to mersedesa busiņu, jo vēlamies pa vidam kaut kur kopā ar ABIEM vedējiem iedzert šampi, tad nu vajag mašīnu lai ir vieta visiem normāli sasēsties nespiežoties un tad var ar šoferi braukt :)
Iespējams, ka nav nekādas sapņu mašīnas, bet nu mašīnas nosaukums ir pēdējā lieta kas mani uztrauc :)