FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ceļojumi un izklaide

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Citas tēmas

Dzimtsarakstu nodaļa - datuma rezervācija

Bride_Lee 02.06.19. 09:23 | Kāzu datums: 01.05.2020

Sveikas. Līdz kāzām vēl daudz laika - 11 mēneši, taču gribas jau pamazām sākt plānot atsevišķas lietas, lai nesanāk visu atstāt uz pēdējo brīdi. Datums tā kā ir izlemts, kas būtu nākamā gada maijs. Manuprāt, šo datumu ir jāapstiprina ar dzimtsarakstu nodaļu, lai varētu sākt rezervēt arī visas citas vietas un cilvēkus. Jautājums par dzimtsarakstu nodaļām - vai uz to var doties gandrīz gadu pirms kāzām "aizsist datumu" vai arī ir kāds noteikts minimālais laiks, piem., pusgads pirms kāzām? Ja pareizi saprotu, tad iesniegumu jāraksta mēnesi pirms kāzām, bet kā ir ar datuma rezervāciju? Saprotu, ka loģiskāk ir interesēties vēlamajā dzimtsarakstu nodaļā un ir plānots pēc 2 nedēļām to darīt, taču gribēju dzirdēt jūsu pieredzi/domas. Vēl papildjautājums - vai dzimtsarakstu nodaļa laulātu sarkanajā datumā, kas kalendārā ir atzīmēta kā brīvdiena?!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
P
Precos.lv 03.06.19. 16:17 | Kāzu datums: 15.12.2019

Sveika, Bride_Lee!

Iesakām ielūkoties rakstā Laulību ceremonija ārpus dzimtsarakstu nodaļas telpām, šeit atradīsiet atbildi par laulībām brīvdienā, kā arī par termiņiem, kad laulību ceremonijas diena ir piesakāma.

Jūsu PRECOS

C
Choko04 03.06.19. 19:42 | Kāzu datums: 20.09.2019

Sveika, 
Maksimālais laiks laulību ceremonijas pieteikšanai ir 6 mēneši, pirms Jūsu kāzu datuma.