FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ceļojumi un izklaide

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Atpūta brīvā dabā

Meitenes, lūdzu palīdzību - steidzami!

b
blowsy 09.08.10. 19:59 | Kāzu datums: 08.08.2009

Rītdien priekšniekam jānosūta scenāriji vismaz 4 smieklīgām stafetēm priekš uzņēmuma sporta spēlēm. Izraku visu googli - neko neatradu. Varbūt kāda no Jums bijusi kādās sporta spēlēs un palikusi atmiņā kāda smieklīga stafete?

Jau iepriekš - milzīgs paldies!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
d
deMiss 09.08.10. 20:27 | Kāzu datums: 21.08.2010

Dažreiz noder meklējumi citā valodā - ceru, ka Tev noderēs! :)

http://www.thesource4ym.com/games/outdoor.asp

A
AAAZ 10.08.10. 12:58

No manas pieredzes:

Atribūti:
2 vidēja izmēra vingrošanas riņķi, 2 vidēji plastmasas spainīši, 2 lecamauklas, āboli atbilstoši cilvēku skaitam - katram 1 gab.

Atribūtu izkārtojums distancē:
Katrai komandai pretī distancei pa vidu tiek novietots riņķis pa labi un lecamaukla pa kreisi, distances galā - spainītis līdz pusei pilns ar ūdeni un vairākiem āboliem.

Uzdevums:
Dalībnieks skrien līdz vingrošanas riņķim, un no apakšas uz augšu vai no augšas uz apakšu izlien tam cauri (var uzdot to izdarīt 3 reizes), tad skrien līdz spainītim, kur bez roku palīdzības ir jāizvelk no ūdens vien ābols, tad ar visu ābolu mutē jāskrien līdz lecamauklai, jāizlec 10 reizes, jāatskrien līdz nākamajam komandas dalībniekam un jāuzsit uz pleca.