FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Ceļojumi un pārgājieni

Rīga- Tukums

meitenite25
15.05.13. 21:50

sveiki. varbut varat ieteikt kadus apskates ,apstasanas objektus cela posma riga- tukums.

Skatīt ziņojumus:
Sancis-Dancis
16.05.13. 17:23
Kāzu datums: 27.07.2013
Prātā nāk Cinevilla- tikai neatrodas pašā šosejas malā, būtu mazs lociņš jāizmet. Paši šo teorētiskā līmenī izskatījām kā rezerves variantu.Sazinoties telefoniski, attieksme šķita ļoti pretimnākoša, bet bija jautājumi, kurus aicināja nosūtīt uz e-pastu. Atbildi "gaidam" vēlaizvien. Tā kā šis mums bija atkāpšanās variants, atkārtoti nesazinājāmies un par sevi neatgādinājām.
Mēs izvēlējāmies aktivitātes Durbes muzejā. Programma nav "akmenī iekalta", iespējamas dažādas kombinācijas. Vienu aktivitāti paši esam izdomājuši- atrast savus veiktos ierakstus muzeja viesu grāmatā. :D Patīk personāla attieksme. Atttieksme nedalīta- tāda, it kā mēs būtu vienīgie precinieki. Patika, ka nelika steigties ar laika precizēšanu. Citu pasākumu viņi neliekot divas stundas pirms un divas stundas pēc nosauktā laika. Piedāvāja aktivitātes arī podnieku darbnīcā, kur iespējams izgatavot plaukstas nospiedumus. Podnieka darbnīca laikam gan nav muzeja paspārnē. Ceram, ka arī pēc kāzām par Durbes pili varēsim teikt labas atsauksmes.
Mēs esam no braukātājiem, tādēļ arī piestāšana pie jūras mums šķistu "pa ceļam". Jūra tāds universāls variants (saulainā un siltā laikā)- var gan nenogurdinošas aktivitātes izdomāt, gan pafotogrāfēties, gan, ja ir vēlme mierīgi pasēdēt un iemalkot šampanieti.
Lai veicas!
Angel000
21.05.13. 12:25
Riga - Tukums, kur ir vislabaka vieta pie juras apstaties, pagotografeties, mieloties ar uzkodam un sampanieti? Mes esam izbrakujusi, bet neesam atradusi piemerotu vietu!
lillii
24.05.13. 08:14
es domaju ka Engure - tur var erti piebraukt - viegli tikt pie juras klat, ir gan koka molinsh, gan plavina, gan ta peldosa maja, kur smukas bildes uztaisit,
Josefiin
05.09.13. 18:11
Kāzu datums: 18.07.2014
Jaunmoku pils (mazliet arpus Tukuma, bet skaista vieta) vinjiem ir ari jaunlaulato programma.