FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ceļojumi un izklaide

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu ceļojumi

No Krētas uz Santorini

g
graaacija 06.02.13. 11:27

Mūsu kāzu ceļojums plānojas Grieķijā, Krētā, Heraklejā. Varbūt kāds bijis pēdējā laikā 2012/2013g un zin, cik maksā vienam cilvēkam ekskursija uz Santorini? Kur noteikti aizbraukt ar auto pa salu (krētu)?

15 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
d
dacite 06.02.13. 15:20

Paskaties teztour.lv vai novatours.lv pie ekskursijam, tur jabūt arī cenām!

bonijaunklaids 06.02.13. 22:01 | Kāzu datums: 03.08.2013

Mēs pagājušo gad braucām uz Grieķiju...sākumā ar kā galveno gala mērķi bijām izvēlējošies Krētu.
bet plānojot ceļojumu...laika gaitā no Krētas atteicāmies vispār.
Lidojām uz Atēnām (2dienas)-> Milosa (2dienas)-> Santorini(3,5 dienas)->Tessaloniki 1,5 dienas.
kaut kā skatījāmies...un mus tomēr šī salas uzrunāja vairāk...īpaši Santorini
No Atēnām uz Milosu un pēcāk Santorini braucām ar prāmi.
Biļetes rezervējām šeit:
http://paleologos.forth-crs.gr/english/npgres.exe?PM=BO
šeit ar saktījāmies
http://paleologos.forth-crs.gr/english/npgres.exe?PM=BO

zinu-ka sarp salām organizē arī kruīzus... bet meš vēlējāmies savā nodabā.

P.S. Santorini gan jāzumanās...ja nemaldos, starpsalu prāmji pienāk tai ostā (ir vēl viena-vecā osta-kas ir krietni vien savādāka) no kuras uz pilsētu kursē 1 autobuss...kurš momentāli ir pilns...1 uz vienu prāmi(prāmī ir krietni vairāk cilvēku)...tad nu mēs to nezinājām. Ja netiek autiņā- vai nu īrē māšīnu...kas šeit uz salas nav īsti vajadzīga- motocikls/rollerītis ir daudz izdevīgāks un parocīgāks vietu apskatei, vainu ņem taksi...kur vēl nevar zināt- ostā viena cena, augšā cita un vēl var arī var izrādīties par katru personu atsevišķi. Jāskatās- daudzas viesnīcas nodrošina transportu uz pilsētu-tik ir jāsazinās...nums vēl paveicās- viens privātais piepelnījās- savāca pilnu mašīnu un izvadāj pa pilsētu..par lētāku cenu nekā taksi...kuru tāpt bija grūti dabūt-jo ja pie horizonta pavīdēja...cilvēki uzreiz ielenca..tā teikt. ;D
bet kopumā Santorini ir fantastiska sala- viena diena tur par maz ir- noteikti... mums varbūt pietrūka aptuveni 1-2 dienas lai visu salu izbraukātu, labumus izbaudītu.

C
Cherryme 06.02.13. 22:37 | Kāzu datums: 27.07.2013

Mēs bijām pagājušajā gadā Krētā, dzīvojām turpat netālu no Heraklejas- Hersonisos. Braucām tur caur Kolumbu, kas ir tas pats Tez tour. Ceļojumu aģentūra uz vietas piedāvā braucienu uz Santorini, ar aģentūru ir dārgāk, ja pareizi atceros, ap 150 eiro vienai personai. To pašu ekskursiju var izvēlēties turpat uz vietas- visur ir reklāmas, nevar nepamanīt, ir lētāk, bet, ja nemaldos, tāpat ap 100 eiro grozās. Mēs vispār tik vienu ekskursiju izmantojām caur aģentūru, visu pārējo laiku paši visu organizējām un neko nenožēlojam- tik daudz redzējām! :)

Burvigaa 07.02.13. 10:29 | Kāzu datums: 13.07.2013

Mēs bijām Krētā un Santorini 2011.gadā. Braucām caur teztour, bij 120 vai 150 EUR. Pēc tam skatījāmies, ka vietējos tūrisma birojos ir lētāk. Un pašiem gan jau ir vēl lētāk. Nopērciet biļetes uz SuperJet, tas pieturēs jaunajā ostā, tur pilns ar auto nomām.

g
graaacija 07.02.13. 15:32

Mums ceļojums uz Krētu ir jau nopirkts no Novatours. Dzīvosim Heraklejas pašā centrā. Interesē tikai ekskursija uz Santorini un vienu dienu noīrēsim auto Krētas apskatei. Pārējās dienas chillosim pa viesnīcu.

v
varaviksne123 07.02.13. 18:32

Mēs pagājušā gadā braucām caur Novatours uz Krētu. Izvēlējāmies 2 ekskursijas (arī caur Novatours pārstāvi turpat uz vietas) - viena no tām bija uz Santorini - maksāja 125 EUR vienam cilvēkam. Viss bija noorganizēts - gan autobuss uz Herakliju (dzīvojām Hersonisā), gan prāmis, gan autobuss un gids Santorini. Protams, ja plāno paši braucienu, varētu būt lētāk, bet mums patika, ka ne par ko vispār nav jādomā.
Arī auto īrējām uz 2 dienām un paši pabraukājām pa lauku ciematiņiem - ļoti interesanti, savādāk nekā kūrortos. Iesaku iebraukt dziļos laukos un izvēlēties kādu vietējo ēstuvi ar īsto grieķu virtuvi - tas ir ļoti ko vērts ;)

g
graaacija 07.02.13. 18:37

Cik daudz kopā vispār ņemt naudu? Cik auto īre maksā, degviela, kāda satiksme?

v
varaviksne123 08.02.13. 11:50

Nu par naudas daudzumu līdzi - tas jau diezgan individuāli. Mums bija viesnīca ''all inclusive', līdz ar to dienās, kas pavadītas, zvilnot pie baseiniem, nekas nav jātērē. Taču tāpat gribās aiziet līdz veikaliņiem, kādus suvenīrus iegādāties utt. Var jau arī izņemt naudu no bankomāta, it sevišķi Heraklejā. Jārēķinās, ka būs nepieciešama skaidra nauda ekskursijām (t.sk. ēšanai ekskursiju laikā), auto īrei (mums izmaksāja 90 EUR uz 2 dienām), degvielai (atceros,ka cena bija ap kādiem 1,40-1,50 EUR/l, bet gandrīz gads jau pagājis), ieejai apskates objektos, kad paši brauksiet ar auto. Plus visādiem sīkumiem (suvenīri, ūdens utt.).
Par satiksmi runājot, tur ļoti daudz serpentīni, man personīgi bieži bija bailīga sajūta, it sevišķi kādos stāvākus līkumus izbraucot. Bet ļoti,ļoti interesenti ko tādu izbaudīt! Vienā lauku līkumā pat gadījās, ka auto tik tikko spēja vilkt augšā... :) Tādēļ auto labāk izvēlēties nedaudz jaudīgāku (tur visas tikai mazās mašīnītes). Jāņem vērā, ka kartē viss izskatās pavisam netālu, bet līkumainie ceļi padara braucienu ilgāku.
Kad gatavojāmies ceļojumam, vācu info no interneta par Krētu, tās pilsētiņām, dabu, apskates objektiem, citu ceļotāju pieredzi. Ja interesē, atsūti man savu e-pasta adresi, nosūtīšu :)

bonijaunklaids 08.02.13. 13:04 | Kāzu datums: 03.08.2013

Bet lielākoties jārēķinās,ka grieķi mīl norēkinus skaidrā naudā... kartes viņiem neīpaši patīk-itsevišķi kādos, tā teikt,lauku krodziņos (ko der ņemt vērā apbraukājot salu/salas)-labāk pirms tams noskaidrot vai varēs norēķināties ar karti,ja nav pa rokai skaidra nauda.
Mainīt visticamāk nevajag- jo bankomāti ir pieejami...cik nu mums bija tā saskare.

mcreys 11.03.13. 16:47

personīgi neesmu bijusi, bet ļoti plānoju doties jūlijā.
šeit mazliet iedvesmai: http://altebo.lv/celojumi/griekija/gleznaina-un-iedvesmojosa-tasas-sala-%28mouzenidis%29/

t
thisisme 13.03.13. 09:38

Ja pirksiet braucienu uz Santorini no viesnīcas, tad būs šeit minētie 125e, bet, ja nepaslinkosiet un aiziesiet līdz kādai vietējai tūrfirmai, tad būs 100e :) Un iekļauts būs pilnīgi tas pats, kas par 125 - gan autobuss atbrauks pakaļ, gan arī jūs pa Santorini izvadās.
Satiksme Krētā? Nekāda straujā :) Serpentīni, protams, bet pie tiem var ātri piešauties.

Tās, kas vēl meklē ceļojumu, iesaku izvēlēties citu salu. Krēta, protams, skaista, bet Grieķijai ir daudzas skaistākas salas, kur arī daudz mazāk tūristu ;)

Serenity 01.05.13. 07:45 | Kāzu datums: 10.08.2013

Graacija, kad plānojat braukt (ja nav noslēpums)
Mēs arī vēlamies kāzu ceļojumā braukt uz Krētu!:)

g
graaacija 09.10.13. 15:14

Tātad, ja kādam vēl interesēs. Caur Novatours no Krētas uz Santorini vienam cilv. izmaksā 150eur (vienas dienas brauciens ar ekskursiju). Mēs ņēmām no vietējiem pa 105eur (ar ātrgaitas laivu, ar parasto pa 95eur piedāvāja)
Bijām Heraklejā- viss ļoti patika, izīrējām arī auto (30-70eur/diena) un izbraukājām pus salu.

S
Simona21 20.10.13. 01:17

Smieklīgi, bet aizlidojām kāzu ceļojumā uz Krētu! :D Nebiju domājusi, ka tā būs, bet nu jā... :))) Iesaku noīrēt auto un apbraukāt visu Krētu! :)

M
MaijaG 28.02.14. 13:50 | Kāzu datums: 10.08.2013

Mēs bjām Krētā 2013. gadā. Uz Santorīni eskursija bija ap 130eur caur Novatours. Bet, ja meklēsiet paši, tad esot iespēja izvēlēties prāmi, kas ātrāc aizbrauc uz Santorini, jo mēs braucām 2,5h katrā virzienā. bet tas, ka ekskursija ir caur Novatours nebūt nenozīmē, ka jūsu gids tur būs. Uz kuģa būs jāizvēlas, kādu ekskursiju un kādā valodā gribat un tad pateiks, uz kādu autobusu jāiet. Var arī paši nopirkt prāmja biļetes un Santorini noīrēt mašīnu. Būs nedaudz lētāk, bet toties neko neuzzināsiet no gida.
Mēs mašīnu noīrējām Krētā un 3 dienām un knapi izbraukājām ceturto daļu salas, tā ka pa 1 dienu jūs neko nepagūsiet apskatīt. Tā ir kalnaina sala un tiklīdz nobrauksiet no bāņa (viņiem bānis ir tāds kā mums šoseja līkumainākajos posmos), tā pa kalnu ceļiem brauksiet lēnā garā ;)