FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ceļojumi un izklaide

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu ceļojumi

Kurp doties

m
meitens 24.05.11. 01:37 | Kāzu datums: 30.07.2011

Sveikini!
Ludzu iesakiet kurp doties oktobri kazu celojuma?
Iesakiet vietas kur oktobri vel ir silts lai dalu laika pavaditu gozejoties saulite pludmales smiltis ?
Pagasgad oktobri bijam celojuma Tenerife mmm cik bij silts, skaisti. Interese vietas kur saja laika vel ir gana silts (drizak karsts - esmu no saligajam)
Kaut ko sausmigi talu ari negribetos ka Taizeme vai Australija.
Kaut ko pa sapratigam naudinam :)
Jasaka ka brauciens tad notiktu ne no LV bet no UK, bet tas nav svarigi, galvenais lai galamerki ir silti :))
Varbut kads kas vairak ir celojis var ko ieteikt, jo pasiem ists celojums uz siltam zemem bijis tik viens :)

11 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
frauA 24.05.11. 20:54 | Kāzu datums: 11.06.2011

es tev iesaku paskatīties kartē kuras valstis ir apm. tajos pašos platuma grādos kā Kanariju salas (Tenerife utml.). Cik zinu, tad vidēji tāli "siltie mērķi" ir Gran Kanaria, Lancarote, Tenerife, Tunisija, Eģipte. Par Turcijas laika apstākļiem rudenī neesmu droša.

_
_santa 24.05.11. 23:24 | Kāzu datums: 26.08.2011

Mees tagad arī sākam domāt par savu kāzu ceļojumu, kas būs nākamā gada vasaras beigās. Un esam izdomājusi vairākus variantus, no kuriem izvēlēties īsto galamērķi - tās pašas Kanāriju salas, Portugāle, Antigua salas (iemīlējāmies tajos skatos, ko bildēs atradām), Maldivu salas, Grieķija. Un tad nu jaasakataas, kur smuki un labs piedāvājums no finansiālās puses.

M
Mis_maita 27.05.11. 01:21 | Kāzu datums: 29.07.2011

Turcijā mana mamma bija oktobra beigās - esot bijis super :)

a
alpuvijolite 19.06.11. 20:40 | Kāzu datums: 03.06.2011

Starp citu,mani ari tas interese kur rudens-ziemas sezona var doties atpusties?

k
krabitis 21.06.11. 11:17 | Kāzu datums: 24.07.2010

Viennozīmīgi iesaku Kanāriju salas. Tur cauru gadu ir pavasaris/vasara, bet īstā atpūtas sezona ir no septembra līdz novembrim (tā teica vietējie). Mēs tur braucām decembra vidū, bijām atpakaļ tieši pirms Ziemīšiem. Kad mēs tur bijām, vidējā gaisa temperatūra bija 23-25 grādi. Okeāns arī bija riktīgi silts. :)
Tikai neuzķerieties uz tām firmām, kas piedāvā nopirkt biļetes dažādām aktivitātēm internetā, jo uz vietas par līdzīgām cenām tiek piedāvāti brīžiem labāki un dažreiz pat arī lētāki pakalpojumi un aktivitātes. Piemēram delfīnu skatīšanās okeānā, niršana ar akvalangu utt.

a
alpuvijolite 21.06.11. 20:06 | Kāzu datums: 03.06.2011

Bet vai 23-25 gradi nebija taka par vesu,jo man patik tad riktigs karstums!:)un ka tur ar tam viesnicam,jo esam pasivas atputas piekriteji,pie baseina ar kokteili rokas:)Ir atrodamas viesnicas ar AI sistemu,jo esmu dzirdejusi ka tikai tadas kur brokastis un vakarinas un alkohols noteiktas stundas??

k
krabitis 22.06.11. 11:20 | Kāzu datums: 24.07.2010

Nu mums par vēsu nebija, jo iebraucām tur no aukstas ziemas. Bet ja gribās tā pa riktīgi karsto, tad nezinu vai būs piemēroti vismaz ne decembra vidū. Varbūt tad tajā septembrī būs siltāks.

Viesnīcas iesaku skatīties pēc iespējas tuvāk krastam, jo mums bija kādus 500 m - 1 km prom no krasta un tur kā jau vulkāniskas izcelsmes salā sākas stāvs kāpums augšup. Beigās pa tām visām dienām bija sajūta, ka esam uzkāpuši ne vienu vien reizi Gaiziņā. :DD

Vēl ieteikums nepažēlot naudu viesnīcai, kas ir ar vairāk zvaigsnītēm. Plus vēl pēc pašu vēlmēm vai gribat paši gatavot (tad var īrēt dzīvokļa tipa viesnīcas numuriņu) vai all included (ideālais variants), kad ne par ko nav jāsatraucās. Rēķinieties, ka ja gribēsiet gulēt pludmalē uz izliktajiem krēsliem, par tiem prasa bargu naudu. Tad jau labāk uz dvielīša smiltīs. ;)
Un noteikti apmeklējiet Loro parku.

a
alpuvijolite 22.06.11. 12:07 | Kāzu datums: 03.06.2011

ne,ne,apartamentus negribam!Gribas vienicu kadas ir Turcija-vienreiz samaksa par visu un tad baudi atputu,lai nav atseviski jamaksa par atputas kresliem,alkoholu,edamo,lai ir AI sistema!Varbut kada var kautko ieteikt?

k
krabitis 22.06.11. 12:41 | Kāzu datums: 24.07.2010

Ir tāda lapa booking.com, tur ieraksti galamērķi un gan jau tur atradīs arī kādu AI viesnīcu. Un vēl jau pastāv tūrfirmas, tikai ar tām būs dārgāk.
Mums bija apartamenti un nebija ne vainas, bet mēs ar vīru esam nedaudz aktīvākas atpūtas piekritēji. :)

a
alpuvijolite 22.06.11. 18:11 | Kāzu datums: 03.06.2011

Mils paldies,bus japaskatas:))

Capte 13.07.11. 14:50

Sveiki! Dodieties paburāt! Piedāvājam lielos buru katamarānus, jahtas un kuteri.
Rīgā, Jūrmalā, Rojā, Usmā un Spānijā!
http://www.nauticalive.com/lv/jahtas