FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu ceļojumi

padalieties pieredzē - Sicīlija

sanna
11.05.11. 14:34
Kāzu datums: 03.09.2011

Sveikas,
Kāzu ceļojumā vēlamies doties uzreiz pēc kāzām septembra sākumā. Mana doma ir Sicīlija un iespējams vēl ar prāmi uz Sardīniju.
Vai kāda ir bijusi Sicīlijā? (ne obligāti kāzu ceļojumā) Varbūt varat ieteikt, kur nakšņot. Gribētu kādus apartamentus pie jūras(netālu) noīrēt uz nedēļu. Ir tik liels piedāvājums, ka nesaprotu, kuru izvēlēties.
Padalieties pieredzē. Paldies

Skatīt ziņojumus:
dacite
12.05.11. 22:30
Ja velaties izbaudit medusmenesi miera un klusuma, Sicilija ari ir forsa, bet Sardinija 10 reiz labaka. Ta tada mana personiga pieredze. Ja nevelaties apcelot salu, bet tikai padzivot vienos un tajos pasos apartamentos, tad Sicilija pievilcigaka likas Ziemelu dala, bet nezinu ka tur ar pludmalem, mums tas nebija aktuali. Dienvidi daudzviet likas tadi samociti. Visskaistak bija uz leju zem katanijas,uz atro neatceros ka sauc to apgabalu. Pludmale,promenade,daudzas viesnicas un apartamneti,fona kalni, bet nekadas kurorta smakas,viss italisks :)
sanna
13.05.11. 09:30
Kāzu datums: 03.09.2011
Mēs domājām gan apceļot, gan uz vietas padzīvot kādu nedēļu. Doma, sākumā pāris dienas braucam, nedēļu padzīvojam uz vietas kādos apartamentos vai mazā villā ar baseinu, sea-front un tā. Pabaudam lielisko Itāļu ēdienu, vīnu un atmosfēru. Ceram atrast kādā nelielā pilsētiņā to visu, bet arī lai nav īpaši tālu no kkādas lielākas pilsētas. Un tad doamies ar auto tālāk, tād atkal padzenam luni pāris dienas. Un beigās nonākam turpat, kur izbraucām :)
Kur ieteiktu padzīvot vairākas dienas?
Signe84
13.05.11. 10:41
Kāzu datums: 19.08.2011
Sanna, man gan diemžēl nav nekā, ko ieteikt Sicīlijas sakarā, tikai gribēju pateikt, ka Tavs medusmēneša plāns izklausās vienkārši kapitāls :-)
Laba diena! Meitenes, palasīju Jūsu komentārus un mazliet sāku šaubīties par mūsu kāzu ceļojuma galapunktu - kas ir Sicīlija :) Izvēlējāmies tieši šo salu no Novatours ( https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/italija/sicilija ). Pārliecina Itālijas šarms, ēdieni un vīni. Vai kādam ir labas atmiņas par šo salu? par kādu noteiktu viesnīcu?
Danotina
20.04.17. 16:31
Kāzu datums: 22.08.2008
Šeit var ļoti daudz par Sicīliju palasīt un, ja nepieciešams Iveta var palīdzēt, jo dzīvo uz vietas: https://mysicily.wordpress.com/about/
 
kāzaskāzas!
06.06.17. 14:25
Čau! Bijām ar topošo vīru Sicīlijā pirms 3-4 gadiem, noīrējām mašīnu no Trapani un braucām apkārt pa krasta līniju 4 dienu garumā. Jābūt gan kredītkartei, citādi nav iespējams. Taormina ir ļoti skaista, romantiska, jums noteikti patiks, lai gan viena no dārgākajām kūrortpilsētiņām. Palermo neiesaku veltīt pārāk daudz laika, nezinu, varbūt tagad situācija ir mainījusies, bet tolaik pilsētai nebija naudas, un atkritumi bija atstāti ielas malās jūdzēm. Katānija interesanta ar savu lavas akmeņu dizainu, turpat blakus arī ir Etna, kur noteikti jāuzbrauc augšā! Vispār Sicīlija ir ļoti skaista, zaļa, daudz pakalniem, mums ļoti patika. Par nakšņošanu nepateikšu, nebijām kāzu ceļojumā, bet road trip, līdz ar to apartamentus izvēlējāmies vienkāršus un nedārgus - tikai, lai ieietu dušā un pārlaistu nakti. 
pieredze
29.03.18. 07:49
Kāzu datums: 03.12.1999
No savas pieredzes varu iedrošināt lidot uz Sicīliju un obligāti ceļot pa Sicīliju! Jo vienas salas ietvaros jūs atradīsiet tik daudz neiedomājami skaisto dabas skatu, mazo un lielo pilsētiņu, lauku ciematiņu, nerunājot jau par sengieķu/romu kultūras pieminekļiem, Etnu- uz kuru noteikti jābrauc bez šaubām!...Var īrēt mašīnu bez problēmām, bet ja nedaudz bail, tad netaupiet naudiņu- nemiet gidus ar auto, nenožēlosiet!!!
Latvijā nav tik izplatīs, bet daudzie arī ņem Fotogrāfus, jo Sicīlijā ir tik dzudz fantastisku vietu fotosesijām!!! gaisma ideālā, nevajag neko domāt- visu dod daba! varat pasūtīt fotogrāfu Sicīlijā internetā caur dreamcreator.eu ; , turpat arī var painteresēties par gidiem , ekskursijām un citiem pakalpojumiem Sicīllijā.
Vispār  iesaku baudīt Sicīliju visos veidos- ēdiet mājas saldējumus, kuri ir uz katra "stūra", piedalieties kulinārijas meistarklasēs., vīnu degustācijās- Etnas tuvumā ir ideālie vīni, Avolā arī. Modica- tā ir unikālās šokolādes dzimtene. 
Iegriezieties arī Nac.parkos- piemēŗam,Lo Zingaro- tā ir vienkārši paradīze!!! Ja paņemsiet vēl trekinga/nordic walking nūjas līdzi(kas ar to nodarbojas)- tad varēsiet noiet lielus gabalus, vērojot neticami skaistos dabas skatus!. Palermo, Taormina, Catania, Siracusa- iesaku apmeklēt ar gidiem! ātrāk tiksiet pie nozīmīgakiem pilsētu" dārgumiem", dzirdēsiet visu interesantāko. Visiem, kam patīk sengieŗu/senromiešu kultūra- lūdzu uz Agrigento vai Segesta- ar šiem iespaidiem nekas nevar salīdzināties. 
Erice, SCiacca, Scala dei Turci, Modica, Noto... var turpināt ilgi. Lūdzu, netaupiet uz ekskursijām, labāk taupiet uz hoteļiem, jo jums nebūs laika sēdēt hoteļos vai pie baseiniem- Siclijā viss jāredz!