FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bērnu lietas

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Grūtniecība un viss ar to saistītais

Ir vai nav?

E
Elisea 05.06.16. 22:52

Sveikas, meitenes, sievietes,topošās māmiņas, māmiņas!
netieku līdz galam skaidrībā, tāpēc jautāšu Jums domas un pieredzi. Parasti man mēnešreizes ir 7 dienas, regulāras.
Mēnešreizes man ir mēneša 18.datumā vienmēr. 
Aprīlī bija 4 dienas, bet nesatraucos, ja jau bija, tad bija, ko tur daudz domāt. Maijā notika kaut kas dīvains, īsti pat nenosauktu par mēnešreizēm - sākās tad, kad vajadzēja, pirmajā dienā kā brūni biezi smērējumi, kas vakarā ejot uz tualeti bija mazliet ar asinīm, bet otrajā dienā pilnīgi nekas, trešajā dienā viegli rozā smērējumi un viss ar to beidzās, jo vakarā jau nebija vairāk nekā. šo dienu laikā iztiku bez higiēnisko pakešu lietošanas, jo pietika ar ikdienas ieliktnīti. Taisīju 30.05 testu, tas neuzrādīja otru svītriņu īsti, bet gan tādu, ja tiešām Ļoti ieskatās, tad tikai var redzēt, 03.06 taisīju vēl vienu testiņu, bet rezultāts atkal tāds pats - itkā ir, bet varbūt nav, jo blāvs kaut kad tur ir, bet zini - ar lielu vērošanu pamanīju tikai. Abus testus taisīju ap kādiem pulksten 16:00, ne ar rīta pirmo urīnu. 
Sajūtas dīvainas, jo vēders piepūšas , visa lejasdaļa ir cieta, ne tāda kā parasti. Dīvaini arī tas, ka parasti uz tualeti pa maziņam ikdienā gāju kādas max 5x , bet nu jau otro dienu ir tā, ka varu ik pa stundiņai, pusstundiņai iet, naktī arī cēlos 2x. 
Skatos  un saprotu, ka kaut kas līdz galam nav, jo man organisms liek par sevi manīt, skatos spogulī un no plakanā vēdera vairāk ne miņas. 
Krūtis man vienmēr ir bijušas mazas, bet tagad nesāp un nekad arī nav baigi sāpējušas pirms MR,  tagad liekas, ka ir varbūt tādas mazlietiņ pilnīgākas kļuvušas. 
Bet vēdera lejasdaļu pavelk ik pa laikam, ir arī izdalījumi tādi no rītiem diezgan slapji. Līdz nākamajām MR vēl jāgaida gandrīz 15 dienas. 

Lūdzu, padalieties ar savu pieredzi un domām. 

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši