FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bērnu lietas

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Grūtniecība un viss ar to saistītais

Gribētos saņemt padomu

t
taa_esmu_es 15.05.09. 10:06

ar draugu rudenī būsim kopā 2us gadus, ik pa laikam parunājam par kāzām un bērniem. viņš ir pārliecināts, ka esmu viņa īstā un vēlas ar mani precēties. es pati līdz galam neesmu pārliecināta, bet jūtu, ka tādēļ, ka baidos.

pašreizējā situācija ienes korekcijas arī mūsu plānos - finansiālu apsvērumu dēļ saprotam, ka kāzas nevaram atļauties. draugs vēlas kārtīgu tusiņu, man atkal patīk doma par svinībām dienas ietvaros, vakaru pavadot divatā. bija doma par nākošo vasaru, tad būtu laiks kaut mazliet iekrāt naudiņu.

bet tā galvenā lieta, par ko gribēju uzzināt citu cilvēku domas - rudenī darbā atkal ir plānota štatu samazināšana, māmiņu algu samazināšana mani tā īsti neskar - tik daudz nepelnu, taču nodokļus maksāju pilnā apmērā. nu lūk, tad es baidos, ka man varētu vairs nebūt darbs. vienu brīdi domāju, ja tā notiks, tad jāmēģina tikt pie mazā, taču kamēr viņš piedzims, es būšu bez darba un rezultātā nekādas naudiņas man nesanāks. tāpēc nevaru saprast, varbūt šobrīd ir pēdējais brīdis palikt stāvoklī?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
t
trusha 15.05.09. 10:19

velos tev teikt tikai to,ka bernins "nesanak" uz "pasutijumu"- ne vienmer sieviete paliek stavokli tad,kad velas.ceru,ka tev bus ta,ka plano!

t
taa_esmu_es 15.05.09. 10:23

es zinu :) ar to rēķinos

t
trusha 15.05.09. 10:29

par tevis uzdoto jautajumu var rakstit gari un plasi,bet,manuprat,galvenais ir tas,ka tu juties-cik stabili,cik nobriedusi,cik gatava grutibam-gan attiecibas ar virieti,gan ar bernu,gan no finansiala stavokla.uz siem jautajumiem tev neviens nedos atbildes,ari padomi bus no citu cilveku pieredzes,bet dzive ta ir tava un jaizlemj ir tev,vadoties pec sajutam.un vel-mes nekad nevaram zinat,ko mums nesis ritdiena.tas,ka tu iedomajies ritdienu,ta var ari nebut-ta var but sliktaka vai labaka.tapec-vnk ir jadara.un tad jau maniis:)

kerija_ip 15.05.09. 10:47 | Kāzu datums: 28.08.2008

ja tu esi grūtniece - tev par to jāzino darba devējam - no si briza darba devejs nedrikst tevi atlaist no darba vai samazinat darba algu - tevi aizsarga darba likums, turklat vinam ir janodrosina, ka pec dekreta tev bus iespeja stradat, ja ne taja pašā, tad līdzvērtīgā amatā, saņemot līdzvērtīgu atalgojumu.
ja tiec atbrivota no darba del darba deveja likvidacijas - tu jebura gadijuma sanemsi maminalgu - ja vajag ko precizak drosi jauta.
tapec - ja tikai baile sno darba zaudejuma tevi attur - nebaidies - es tagad izbaudu krizi jo visur notiek statu samazinasana un algas samazinasana, kas patreiz ir skarusi uznemuma visus iznemot mani - sezu un paijāju punci :)

Harlita 15.05.09. 11:01 | Kāzu datums: 28.08.2009

1) tiešām parasti jau uzpasūtījumu nesanāk:)
2) lai kā arī būtu - ir tā, kā kerija_ip saka, turklāt, lai kā arī nebūtu - bērni ir liela dāvana un visi, kam viņi ir, kaut kā ir "izkūlušies" un ir laimīgi!:) tā, kā - ja jūties gatava, tad kāpēc nē.
Un viss, kas dzīvē no tiek, notiek uz labu;)

kerija_ip 15.05.09. 11:23 | Kāzu datums: 28.08.2008

nu man tagad ir ta ka es del griestiem zaudeju pusi naudinas - bet zini - ja es to butu zinajusi kad planoju berninu - tas neko nebutu mainijis - jo nejau del naudinas man berninu vajag - mans lemums tapat butu - ka man vajag mazuliti - pat ja man to maminalgu atnemtu pavisam - jo es negaidu pabalstu - es gaidu berninu - ta ir lielaka svetiba pasaule...

t
taa_esmu_es 15.05.09. 12:58

man jau arī tā nauda ir tāda ne prioritāra, mazo tiešām gribētu (nez kāpēc par kopīgu bērnu esmu vairāk par, nekā par precēšanos), bet nu ir arī otrs aspekts, ka gribu sevi nodrošināt, tā lai mazāk esmu no citiem atkarīga. tāpēc arī domāju, kā labāk darīt.

varu arī pateikt, bērniņu biju plānojusi mēģināt ieņemt pēc gada

kerija_ip 15.05.09. 13:18 | Kāzu datums: 28.08.2008

tadas lietas patiesiba nevar saplanot :)
mes ari planojam ka dzimsanas dienu gribam vasara - bet neka - pa vasaru vel riposu ar princesi punci :)

lai veicas un lai izdodas viss ko esat iecerējuši :)

d
dadzens 15.05.09. 13:52 | Kāzu datums: 27.06.2009

Ar to grūtnieču atalaišanu ar ir kā ir. 12.maija "Jurista vārds" tiek sniegts viedoklis. Citeju: "No aizlieguma atlaist no darba grūtnieci grūtniecības stāvokļa dēļ ir stingri jānošķir tiesisko attiecību izbeigšana ar grūtnieci, kas nav pamatota ar pašu grūtniecības stāvokli un tādejādi nevar tikt uzskatīta par diskrimināciju. Tiesisko attiecību izbeigšana, ja tās iemesls nav pati grūtniecība, ir atļauta gadījumos, kad to atļauj attiecīgās valsts tiesību akti un prakse"
Līdz ar to, domāju, ja darbā ir reorganizācja, vai kāds cits iemesls,kas saistīts ar darba vietas pārmaiņām - atlaidīs arī grūtnieci. Neviens jau neteiks, ka atlaižam, jo esi stavokli, bet kaut ka gudri noformules. Mums darbā tieši šis gadījums :(

b
bellydancer 15.05.09. 14:27

Atlaist nevar cilvēku, ja viņš ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Ja viņa darba vieta tiek likvidēta, tad viņš paliek karājoties gaisā līdz bērna kopšanas atvaļinājuma baigām. Es tikai nesaprotu kas tad viņu pēc tam atlaiž, ja nav vairs uzņēmuma?

Tomēr principā grūtnieci atlaist var:

Darba devējam aizliegts uzteikt darba līgumu ar grūtnieci, kā arī ar sievieti pēcdzemdību periodā līdz vienam gadam, bet, ja sieviete baro bērnu ar krūti, — visā barošanas laikā, izņemot gadījumus, kas noteikti šā likuma 101.panta pirmās daļas 1., 2., 3., 4., 5. un 10.punktā.

101.pants. Darba devēja uzteikums

(1) Darba devējam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu, vienīgi pamatojoties uz apstākļiem, kas saistīti ar darbinieka uzvedību, viņa spējām vai ar saimniecisku, organizatorisku, tehnoloģisku vai līdzīga rakstura pasākumu veikšanu uzņēmumā, šādos gadījumos:

1) darbinieks bez attaisnojoša iemesla būtiski pārkāpis darba līgumu vai noteikto darba kārtību;

2) darbinieks, veicot darbu, rīkojies prettiesiski un tādēļ zaudējis darba devēja uzticību;

3) darbinieks, veicot darbu, rīkojies pretēji labiem tikumiem, un šāda rīcība nav savienojama ar darba tiesisko attiecību turpināšanu;

4) darbinieks, veicot darbu, ir alkohola, narkotiku vai toksiska reibuma stāvoklī;

5) darbinieks rupji pārkāpis darba aizsardzības noteikumus un apdraudējis citu personu drošību un veselību;

10) tiek likvidēts darba devējs — juridiskā persona vai personālsabiedrība.

kerija_ip 15.05.09. 14:44 | Kāzu datums: 28.08.2008

nu ja pārkāpj šos punktus - tad protams - bet ja veic savus pienākumus un neveic rupjus pārkāpumus - tad grūtnieci pēc darba devēja iniciatīvas atlaist nevar...

Beatriss 15.05.09. 14:44 | Kāzu datums: 13.07.2013

Neliels koments par Tevis sacīto - darba devējam NAV jānodrošina līdzīgs amats atgriežoties pēc dekrēta, bet gan tikai tā pati samaksa. Tava vieta var jau būt aizņemta, un var Tev dot strādāt pilnīgi ko citu, kas neatbilst kvalifikācijai.

t
trusha 15.05.09. 14:55

"Sievietei, kura izmanto grūtniecības vai dzemdību atvaļinājumu, tiek saglabāts iepriekšējais darbs. Ja tas nav iespējams, darba devējs nodrošina līdzīgu vai līdzvērtīgu darbu ar sievietei ne mazāk labvēlīgiem darba apstākļiem un nodarbinātības noteikumiem."

Beatriss 15.05.09. 15:54 | Kāzu datums: 13.07.2013

Izkopē visu - saglabājot samaksu.Pēc prakses - tiek saglabāta samaksa, bet ne pozīcija.

t
trusha 15.05.09. 15:57

es tikai citeju tavu komentaru-"darba devējam NAV jānodrošina līdzīgs amats atgriežoties pēc dekrēta, bet gan tikai tā pati samaksa".
likums nosaka tomer ko citu.
un ka notiek prakse-ka jau prakse..

L
Litinja 15.05.09. 16:40 | Kāzu datums: 01.08.2009

Tu esi tāda varen interesanta topošā juriste...:)

s
smaidosa 16.05.09. 08:50 | Kāzu datums: 18.07.2009

:))

kerija_ip 17.05.09. 20:29 | Kāzu datums: 28.08.2008

"amatam jabūt līdzvērtīgam!" - uzraksti gan 156. panta 4.punktu līdz galam - "darba devējs nodrošina līdzīgu vai līdzvērtīgu darbu ar darbiniekam ne mazāk labvēlīgiem darba apstākļiem un nodarbinātības noteikumiem" - mīlulīt to nosaka likums - tikko mūsu uzņēmumā saskārāmies ar šādu situāciju - nevar nodaļas vadītājai pēc dekrēta piedāvāt konsultanta vietu, par ja samaksa tiek saglabāta - nav līdzīgi un līdzvērtīgi nodarbinātības noteikumi - darba inspekcija mums sniedza plašu ieskatu šajā jautājumā :D
Prakse no likuma atšķiras tajās vietās, kur cilvēkiem nepietiek drosmes un smadzeņu cīnītie spar to, kas pienākas pēc likuma!

s
smaidosa 18.05.09. 07:39 | Kāzu datums: 18.07.2009

Klau, varbūt vari mani apgaismot- cik ilgā laikā pēc bērniņa piedzimšanas ir jāatgriežas darbā, lai darba vieta tiktu saglabāta? Vai kas tāds ir noteikts likumā? Jo man ir tā, ka es savulaik tiku pieņemta darbā it kā uz citas sievietes dekrēta laiku, bet nu jau pagājuši vairāk nekā divi gadi (bērnam ir divi gadi un divi mēneši), tādēļ gribas zināt- cik ilgu laiku uzņēmumam ir pienākums viņu ņemt atpakaļ? Vnk krīzes laikā satraucos par savu darba vietu :))))) PALDIES !

kerija_ip 18.05.09. 09:34 | Kāzu datums: 28.08.2008

Bērna kopšanas atvaļinājumu piešķir uz laiku, kas nav ilgāks par pusotru gadu.
Tātad - sieviete paliek stāvoklī - iet pirmsdzemdību atvaļinājuma uz 70 dienam, tad pēcdzemdību atvaļinājuma uz 56 vai 70 dienam + maksimums pusotrs gads kopšanas atvaļinājums -
tātad maksimums, ko viņa var atrasties visos ar bērna piedzimšanu saistītajos "brīvlaikos" kā laikā viņai jānodrošina iespēja atgriezties darbā ir 1 gads un gandrīz 11 mēneši. Ja pirms tam izņema ikgadējo atvaļinājumu - tad tas var būt tuvu 2 gadiem.