FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Attiecības

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Dažādas tēmas

Laiks, kas nepieciešams lai apprecētos!

T
TamTaRam 16.05.10. 19:24

Sveiki,

Par cik abi dzīvojam ārpus LV, bet vēlme ir apprecēties Latvija kopā ar savējiem, tad jautājums - vai ir iespējams to izdarīt 2 nedēļu laikā? Tas ir ar visu papīru kārtošanām utml. Jo izskatās ka tuvākajā laikā abi vienlaicīgi LV nebūsim par 2 nedēļām! Rodas tāda doma, vai tas vispār reāli :) Lasīju, ka Dzimtsarakstu nodaļā nav obligāti tas mēnesis jāgaida līdz precībām, ja ir kādi savādāki apstākļi, tur var lūgt arī ļaut precēties kaut nākamajā dienā :) Nu varbūt kādam kādas idejas un vairāk zināšanas par šādām lietām :)

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
V
Vin:) 17.05.10. 11:28 | Kāzu datums: 24.07.2010

Nesanāks, ja vien neesat uz nāves gultas - tie ir īpaši apstākļi. Citādi viss likuma kārtībā - mēnesis pirms laulībām iensiegums un visas citas formalitātes :(:( diemžēl...

R
Roxy 17.05.10. 14:33 | Kāzu datums: 10.10.2010

Diemzel...bet formalitates neizdosies nokartot 2 nedelas,un,vel appreceties :-(

Mes ari ar draugu dabujam braukt 2x speciali uz Lv,lai iesniegtu un parakstitu visus nepieciesamos dokumentus.No sakuma domajam - nu,kas tad tur liels,viens no mums atri aizlidos uz Lv,visu sarakstis un parakstis,un nakama diena atpakal,bet neka...pie dokumentu iesniegsanas jabut abiem(respekktivi japarada sava briva griba staties lauliba)personigi,nekadi vecaki jeb draugi nevar but.

Zel,bet ta nu tas ir...

L
Laurish 05.07.10. 17:27

mes ar nedzivojam LV, bet preceties taisamies LV, tapec ir baigai jaieplaano, pie tam vel ja ta ka mums, viens ir arvalstu pilsonis, ne latvietis, tadel vel vajadigs ilgaks laiks, lai partulkotu atlauju no tas oitras valsts, ka taa neiebilst, ka shis cilveks precas

k
kireina 27.07.10. 14:16 | Kāzu datums: 27.08.2011

Man tāpat kā Tev, Laurish, abi dzīvojam ārpus Lv un mans topošais vīrs ir ārzemnieks - tādēļ sāku jau domāt, plānot un kārtot visu... lai arī līdz kāzām vēl diezgan - 10 mēneši!

R
Roxy 02.08.10. 15:30 | Kāzu datums: 10.10.2010

Mana situacija ir tada pati-vienigi dokumentus mums neviens neprasija partulkot.Vienigais,kas bija nepieciesams latviesu valoda,-bija izzina no valodniecibas centra par pareizu latviskotu uzvardu un vardu rakstibu.Bet to mes nokartojam 2st. laika,jo pec butibas so dokumentu taisot nedelas laika,bet mums patrapijas loti atsauciga darbiniece :)

MiiunMii 08.08.10. 10:05 | Kāzu datums: 23.07.2011

Ja, mes ari dzivojam arpus LV, bet precesimies Latvija. Lidz kazam ir vel diezgan daudz laika, tacu sakam planot jau tagad. Vai varetu kada paskaidrot ka tur isti ir ar tam papiru lietam, iesniegumu nevar iesniegt, piemeram, 3 menesus pirms kazam. Kadi vel papiru iesniegsanas un parakstisanas darbi ? Paldies jau ieprieks !

m
maijamaija 08.08.10. 11:19

mums informācijā bija rakstīts, ka saskaņā ar LR likumdošanu pieteikums jāiesniedz ne ātrāk kā 6 mēnešus un ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms laulībām. Iesniegums jāraksta abiem, lai tādējādi apliecinātu savu brīvo gribu :D kā arī līdz jābūt pasēm.

l
lailak 18.07.11. 02:42

Labvakar!

Mans ligavainis patreiz karto LV vizu, lai iesniegtu pieteikumu laulibas registracijai. Vizas pieteikumu kartoja ka vienreizeju (C tipa viiza uz 15 dienam) un nevaram pieteikt divreizeju, jo nezinam par datumiem. Planojam appreceties pec valsti noteiktaa minimala laika. Patreiz ievacu info par vizas pagarinajumu PMLP, kura atrunaats, ja ir nopietni personigi iemesli, tad viizu var pagarinat. Vai kadai/kadai ir shada veida pieredze? Konkreti- viizas pagarinashanas jautajumaa. Jo vinam braucot atpakalj un sutot visus papirus par jaunu ir nelogiski. Dabigi, ka atpakalj vins brauks, jo darbs, u.t.t, bet kartot viizu no jauna no patreizejas miitnes zemes (Irija, bet viizas taisa Londonaa) var aiznemt laiku un netikt uz savaam kaazaam...

jau ieprieks paldies par atbildi:)