Ceturtdiena, 02. aprīlis
Vārda dienas: Irmgarde

Reģistrēties

Rīgas Austrumu dzimtsarakstu nodaļa

Aglonas iela 4b, Rīga, LV-1057

Tālrunis: 67105262
E-pasts: marite.silniece@riga.lv
inta.abramenko@riga.lv
Darba laiks: 12-19 8-15 8-15 8-15 8-15
Pievienot piezīmēm Izdrukāt Ieteikt facebook Ieteikt twiterī

Pakalpojuma apraksts

Dzimtsarakstu nodaļā ir iespējams reģistrēt laulību piektdienās un sestdienās. Svētku dienās un svētdienās laulība netiek reģistrēta.

Laulību reģistrācijas vidējais ilgums 20 minūtes.

Laulību reģistrācijas oficiālā daļa tiek veikta valsts valodā, bet saviesīgo daļu var veikt arī krievu valodā. Ja jaunais pāris vēlas, tad viņš var izmantot tulka pakalpojumus. Tulks uz vietas piedāvāts netiek, to jaunais pāris nolīgst pats. Tulkam nav jābūt sertificētam, tas var būt jebkurš kāzu viesis, kurš pārvalda attiecīgo valodu.

Pēc laulību reģistrācijas ir iespēja iedzert šampanieti, tam paredzētajā šampanieša zālē. Šampanieša zālē iespējams uzturēties 30 minūtes. Sīkāku informāciju saņemsiet dienā, kad pieteiksiet savu laulību mūsu nodaļā.

Ir pieejami fotogrāfa pakalpojumi. Sīkāku informāciju saņemsiet dienā, kad pieteiksiet savu laulību mūsu nodaļā.

Laulību reģistrācija izmaksās – valsts nodeva Ls 5, bet laulības reģistrācija - Ls 23, 60. Naudas iemaksa tiek veikta caur banku un rekvizītus varēsiet saņemt dienā, kad iesniedzat iesniegumu laulības reģistrācijai.

Minimālais laiks, lai reģistrētu laulību ir viens mēnesis un viena diena, bet maksimālais 6 mēneši no iesniegšanas dienas.

Fotogalerija

Faili

Karte