Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Stils un mode

 • Kā ierasts katra gada nogalē Pantone Krāsu institūts (ASV) izziņo nākamā gada top krāsu, kas atbilst aktuālam noskaņojumam sabiedrībā un ietekmēs valdošās tendences interjerdizainā, modē, skaistumkopšanā, mākslā, arhitektūrā un citās nozarēs nākamajā gadā.

 • Piedāvājam aplūkot jaunākas Katya Katya Shehurina kāzu kleitas, kas tika demonstrētas Riga Fashion Week ietvaros 29.10.2016. 

 • Tuvojoties kāzu dienai, nedalīta uzmanība tiek pievērsta tērpu izvēlei, svinību vietas noformēšanai, labākā fotogrāfa atrašanai, kā arī neskaitāmiem citiem jautājumiem. Tomēr ne mazāk svarīga ir arī līgavaiņa sapošana, īpašu uzmanību pievēršot stilīgu un funkcionālu apavu izvēlei. Piedāvājam noderīgus padomus un šī brīža aktualitātes līgavaiņu apavu izvēlē.

 • Slaveni mūziķi un aktieri ir teju ikkatra lielākie iedvesmas avoti. Skatāmies skaistas fotogrāfijas, baudām un sapņojam par tikpat pasakainiem momentiem! Iedvesmojies savām kāzām, aplūkojot šo slaveno pāru skaistākos kāzu mirkļus no personīgā arhīva.

 • Kāzu kleitas un apavu izvēle ir samērā sarežgīts process, tomēr ne mazāka nozīme ir arī piemērotas apakšveļas iegādei, kas gan glaimos figūrai, gan pildīs vajadzīgās funkcijas un piestāvēs tērpam un tā specifikai. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar svarīgākajiem kritērijiem, ko ņemt vērā, lūkojoties pēc kāzu dienas apakšveļas. Atceries – tā vajadzīga ne tikai tava topošā vīra savaldzināšanai!

 • 21. gadsimta līgavai iespējas, kā ietērpt savas pēdiņas īpašajā dienā, ir teju bezgalīgas – ļaujies klasiskai elegancei, mežonīgai brīvībai vai jaunākajām modes tendencēm! Iepazīsties ar noderīgiem ieteikumiem līgavas apavu izvēlē, kā arī uzzini, vai laulāties basām kājām ir pieņemami! 

 • Jūlija karstās dienas un siltās naktis ir kā radītas kāzu svinībām, turklāt gada siltajai sezonai mīlestības dienas tērpu pielāgot ir gluži viegli. Turpinot aizsākto rakstu sēriju, kurā dalāmies ar knifiņiem, kas noderēs vasaras līgavām, šoreiz piedāvājam modernu un gadalaikam piemērotu stila tendenču apskatu. Tilla mākoņi, pikantas mežģīnes un neparastas detaļas – padari savu tēlu neatkārtojamu!

 • Kāzām vasarā piemīt tāds šarms! Iedegusi āda, vēja rotaļās atrisušas matu šķipsnas un iespēja jebkurā mirklī nemanāmi noslidināt kurpes, ar pēdām ieurbjoties vēsā zālē. Ja savu īpašo dienu plāno baudīt jau tuvākajā laikā, ielūkojies dažās no mūsu piedāvātajām grima, frizūru un tērpu idejām, ko vasaras līgavai noteikti ir vērts izmēģināt! Un šoreiz runāsim par grimu!

 • "PRECOS" redakcija šonedēļ ienirst kurpju tēmā – kopā ar Sanitu Avotiņu un Ingu Šabovicu no "SAZ" žurnāls "PRECOS" meklē ne vien šīs vasaras Pelnrušķīti, bet arī atbildes uz to, kā visu nakti dejot kurpēs nenogurstot un kā izvēlēties pašas skaistākās kāzu kurpes.

 • Aprīļa beigās zem Barselonas saules lutinātajām debesīm jau 26 pavasari pēc kārtas norisinājās grandiozs šovs  - Barselonas līgavu modes nedēļa, kas kārtējo reizi sevi apliecināja kā vienu no nozīmīgākajiem vispasaules notikumiem kāzu modes jomā.